Jak odzyskać kobiete - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak odzyskać kobiete

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 32 ]

Temat: Jak odzyskać kobiete

Cześć dziewczyny smile

Pisze tutaj, bo to chyba najlepsze miejsce na porade, a kogo najlepiej zapytać jak nie Was smile

Przez moja głupote straciłem dwie osoby na których mi zalezało jak na nikim nigdy wczesnie, w zlosci powiedzialem bardzo przykre słowa ktore spowodowały że ta osoba nie chce mnie znać. Ona teraz z tego co mówi czuje obojetnosc do mnie i pozwolcie ze za cytuja "obojetnosc dla mnie jest gorsza od nienawisci od zlosci itp" z tego co mi napisała to ona nie ma zamiaru sie do mnie odzywać bo nie ona to zawaliła i nie bedzie sie starac, mamy ze soba kontakt ale raczej sporadyczny, mowila do mnie ze gadaniem czy pisaniem do niej niczego nie zalatwie a jak zapytalem czy kwiaty pomoga to odpowiedziała ze jakie kwiaty ? przeciez zadnch jeszcze nie dostała. Zapytalem wsprost czy to by dalo jakis efekt a ona na to ze nie ma działan to jak moga byc efekty, na kazda moja probe porozmawiania odpowiada wisi mi to rob co chcesz, po czym jak ja milcze wysyla mi smsa ze jej zycie jest do dupy siedzi sama w domu córka spi a ona nawet nie ma sie do kogo przytulic to bylo w pierwszym smsie w 2 pisze ze sama nie wie dlaczego mi to napisala i ze nie wazne. chwytam za telefon dzwonie i rozmawiamy tak jak kiedys 2 godziny z usmiechem kolejnego dnia cisza wiec i ja milcze, czy to prawda ze Wy kobiety jedno myslicie 2 robicie ? i potraficie nic po sobie nie pokazac ze Wam zalezy a nawet pokazac ze macie to w tylku wszystko a myslicie inaczej niz robicie ? pomozcie jak mam ja odzyskac ona doskonale wie ze zaluje tego co zrobilem przepraszalem itp, jak myslicie kwiaty, niespodzianki i to ze bede taki jak kiedys z kim mogla gadac godzinami i na kazdym kroku powtarzala ze nikt jej wczesniej tak nie rozumial nikt jej tak nie doprowadzal do smiechu jak ja dadza jakis efekt ? zalezy mi na niej i jej córce na maxa

PS. Czy ona tak jak sama kiedys tam powiedziala musi ode mnie ochlonac i odpoczac ? dac jej czas czy zrobic wszystko zeby nie zapomniala o moim istnieniu ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak odzyskać kobiete

Mi się zdaje, że z myśleniem to Ty masz kłopot. Weź rusz dupsko, zorganizuj tyle kwiatów, ile możesz udźwignąć i wjeżdżaj przez zaskok.
Co masz do stracenia?

3 Ostatnio edytowany przez arkadius7 (2013-10-05 14:21:47)

to ze znam ja na tyle i wiem ze jak by mnie zobaczyla teraz w drzwiach z kwiatami to moglo by sie to skonczyc zle, wpadla by w furie, to za swieze jeszcze jest

pomoze ktos ?

4

Daj jej ochlonac przez jakis czas.Zawaliles ,przeprosiles teraz daj jej to strawic i nie badz nachalny bo totylko pojdzie w zla strone.

Tylko głupiec oczekuje innych rezultatów, powielając wciąż te same błędy.

5

Witaj.wiekszosc jak zauważyłam pisze tu ,,nie kocha cie,zostaw,zajmij się sobą,czas na zmiany,nie warto,, itp itd.szlag mnie trafia na to bo obcemu to tak łatwo przychodzi npisać.ja napisze Ci jak kobieta.Skoro łaczy Was jeszcze namiętność,czułość( jej brakuje przytulenie-chodziło raczej o Ciebie) to nie odpuszczaj!Rano pisz jej sms tyu ,,witaj,jak minęła noc,dobrze spałaś?piłaś już poranną kawę?,,, później zapytaj co dziś dobrego na obiad robi, a wieczorem życz miłej nocy.nie daj o sobie zapomnieć.a przynajmniej na mnie by to chyba zadziałało.mój jeszcze mąż nie wadnie na to :-(.gdyby Cie moha historia zainteresowała to marna lektura ,,dziś idszedł,, .pozdrawiam i powodzenia

6

Witaj.wiekszosc jak zauważyłam pisze tu ,,nie kocha cie,zostaw,zajmij się sobą,czas na zmiany,nie warto,, itp itd.szlag mnie trafia na to bo obcemu to tak łatwo przychodzi npisać.ja napisze Ci jak kobieta.Skoro łaczy Was jeszcze namiętność,czułość( jej brakuje przytulenie-chodziło raczej o Ciebie) to nie odpuszczaj!Rano pisz jej sms tyu ,,witaj,jak minęła noc,dobrze spałaś?piłaś już poranną kawę?,,, później zapytaj co dziś dobrego na obiad robi, a wieczorem życz miłej nocy.nie daj o sobie zapomnieć.a przynajmniej na mnie by to chyba zadziałało.mój jeszcze mąż nie wadnie na to :-(.gdyby Cie moha historia zainteresowała to marna lektura ,,dziś idszedł,, .pozdrawiam i powodzenia

7

Dlaczego Ty się PYTASZ czy cośtam pomoże? Damn, oczekujesz, że laska powie "zrób A, B i C i będzie znów jak dawniej". Skoro już ją przeprosiłeś to więcej tego nie rób. Skoro wypisuje do Ciebie wiadomości o przytulaniu, to coś jeszcze sie tli a jak będziesz za miękki to podziałasz jak kubeł zimnej wody na dogorywającą zapałkę. Gdyby mnie dotyczył ten problem to odczekałbym teraz kilka dni po czym wysłałbym jej w prezencie jakiś drobiazg. Miś? Coś w ten deseń, tylko nie kwiaty bo tę kartę już jej oddałeś i korzystając z niaj tracisz element zaskoczenia. I żadnych karteczek z "przepraszam" itp. To ma być pozytywne. Następnie czekam na jej ruch. Jak go nie wykona to mam czyste sumienie, że swoje zrobiłem. Powodzenia.

lubię poznawać nowe cycki

8

Rzeknij jej osobiście, bądź przez telefon coś w stylu: biorę odpowiedzialność za swoje emocje, byłem z Tobą szczęśliwy, bywaj.
A nie tu sie rozklejasz na forum.

przemądrzały dzieciak ze mnie wink

9

Wykaz się pomysłowością. Potrafiłeś zrobić gówno, to pomyśl jeszcze bardziej i spróbuj to naprawić. Ja myślę,ze ona Cię nadal kocha i czeka na Twoją reakcję. Nie siedz tutaj i nie pisz , ale zrob coś miłego dla swojej żony.

... czasu nie cofniesz, czasu nie zatrzymasz, możesz tylko iść z czasem

10

jak probuje sie odzywac to ona pisze z taka obojetnoscia nie wiem moze zle mysle ale jak nie odzywam sie kilka dni to sama napisze, sam nie wiem co mam o tym myslec jak sie staram to odrzuca a jak milcze to ona sama pisze ehhhh

11

Zobacz, jak łatwo ci przychodzi przejechać sie po żonie, połamać ją i zdołować, a nawet do głowy ci nie przyszło jak dostałeś tego sms-a, żeby brać dupencję w troki stanąć pod jej domem i napisać, czekam tam, żeby cie przytulić. Jestem twój i służę? Pytanie dlaczego?  Stać cię w ogóle na coś takiego, czy korona z głowy by ci spadła?W ogóle nie podoba mi sie twój post, brzmi mniej więcej - panie doktorze jestem chory, potrzebuję lekarstwa. Wszystko obraca sie wokół ciebie, a tak naprawdę, to oprócz nieodpowiedzialności i małej troski o skutki swojego postępowania to nic ci nie jest.Podejrzewam, że nie bardzo rozumiesz jaka jest rola ojca i męża w rodzinie. To nie tylko, pieniądze, seks i panowanie. To stabilizacja, zaufanie, to poczucie bezpieczeństwa i  więź z rodziną nie pozwalająca zrobic najbliższym krzywdy nikomu , nawet przez ciebie. A  teraz to chyba egoizm gra pierwsze skrzypce, skoro urażona duma popchnęła cię do skrzywdzenia najbliższych. Pomyśl sobie trochę nad tym, chcesz miłości, czy podporządkowania twojemu widzimisię. Aha, nie jeżdzę po tobie tylko próbuję zmienić twoją optykę, twój punkt widzenia na wasz związek.

12

no oki ja to rozumiem ale jak sie staram to ona odpycha, a jak milcze bo mysle ze ona tego potrzebuje to ona sie odzywa gdzie tu sens ? skoro potrafila do mnie napisac sama z siebie to czemu tego sie nie trzyma i na 2 dzien jest juz zupelnie zimna i mowi ze jej to wisi a napisala dlatego bo "tak"

13

a właściwie co przeskrobałeś?

14

w nerwach cos powiedzialem co ja bardzo zabolało, pierwszy raz w zyciu mi sie to zdazylo

15

A czemu ty jej nie rozumiesz, czemu obcy ludzie muszą ci tłumaczyc, że po prostu ja zraniłeś tak głęboko, że boi sie ci zaufać, chciałaby nie tracić rodziny, ale boi sie i nie ufa ci? Ona ma poczucie odpowiedzialności za rodzinę, dziecko. Jak ty do niej tak "jedziesz", jej włącza sie od razu czerwona lampka - jak będzie dalej, do czego sie jeszcze posuniesz, jak odbierze to dziecko, czego nauczysz córkę, że pan i władca ma prawo sponiewierać żonę, matkę a ona ma uszy po sobie i głowe spuścić i spokojnie może jeszcze z poczuciem winy iść za toba jak za Arabem. Ponadto, kto w waszym związku jest beneficjentem ,kto słuzbą? Ona ci za przeproszeniem koło tyłka robi dobrze, a ty do niej jak do maszyny, że sie popsuła to ją z kopa. Przepraszam, ale czy ona nie ma prawa czuć? wahać się obawiać? Nawet gdyby popełnila coś nie tak, to w ten sposób traktuje sie kogoś kogo sie kocha, na kim ci zależy. Dałeś jej sygnał, że jest dla ciebie nikim, że nie przejmujesz się nią i jej bólem, a ona się waha i miota. A poniewaz widać, że jest wrazliwą osobą to nawet jak teraz znajdziesz drogę, żeby ci wybaczyła to będzie juz nieufna i długo musisz się starać, żeby ta blizna zniknęła, a watpię czy mozna zapomnieć do konca. I jak jeszcze raz tak sobie poczniesz to cię zostawi, odcierpi, ale kopnie w tyłek. Jestem po takich przejściach i sam powiedz, czy gdyby ciebie ktoś tak potraktował byłbyś w niebo "wzięty" i z miłością, oddaniem rzuciłbyś mu się w ramiona. Tym bardziej, że niestety ci nasi sarmanccy obrońcy zapominają, że dla swoich żon maja siłe , żeby je bronić, pomagać, a nie żeby je zastrasząc i z pozycji silniejszego podporządkowywać i pozwalać sobie na cos takiego co ty. Ciekawe, jakbys trafił na silniejszego od siebie to poleciałbyś mu tak jak ty swojej żonie? Chyba byś się zastanowił, a przed żoną nie musisz, bo co ci zrobi? I jak chchesz znaleźć wyjście z tej sytuacji i postaw sie w jej położeniu, że ciebie ktoś zeszmacił i sam zastanów się, czego ci potrzeba , żebys mu potem zaufał i uwierzył. Tylko nie mów, ze załatwił bys to po męsku, tylko zastanów się na tym drugim wariantem, ktoś silniejszy, do kogo masz szacunek i estymę zrobił z ciebie placka, dzwignij się i wyciągnij rękę do niego, nie będziesz sie bał i nie będziesz zdruzgotany i w rozsypce?

16

Kurcze

czytaj ze zrozumieniem co pisze a nie opowiadasz mi swoja historie !

17

Arkadus, bądź uprzejmy i zechciej się  łaskawie zniżyć do poziomu kobiety, jesli chcesz zrozumieć swoją kobietę i ja odzyskać. Zechciej wykorzystać to, co ci napisałam do stworzenia swojej własnej strategii działania, bo jeśli myślisz, że pomogę ci zmanipulować twoją zonę i dam ci gotowa receptę to bardzo się mylisz.

18

no i wszystko mi wyjasnila Ona nie kiwnie palcem zeby bylo dobrze i nic nie zrobi, bo wszystko jej mineło a jak ja nie mam zamiaru jej pokazac ze mi zalezy na znajomosci nadal z nia to mam dac sobie spokoj ze wszystkim

19

To jest bardzo racjonalne,  i podoba mi sie jej rozsadek i szczerość. Postawiła  uczciwie problem, albo ją kochasz i szanujesz albo ją wybrałeś do służenia sobie i ma ci byc za to wdzięczna i dbać o całokształt, bo ty już zrobiłeś i daleś z siebie wszystko wybierając ją.Daj sobie i innym żyć.

20

Inaczej, pokaż mi i przekonaj mnie , że mnie kochasz, że tez cię  boli,  co mi zrobiłeś, a nie tylko o tym mów.

21

Kurcze

Ona nigdy mi nie słuzyła to raczej ja mowilem jej zeby odpoczela a ja za nia zrobie to co ona robiła

22

To pozostało ci uwierzyć w to co powiedziała, musiało jej nieźle dopiec, a żeby to zneutralizować musisz się wczuć w to co ona przeżyła i po to ci to wszystko tam wyżej pisałam, jako kobieta nie jako ja. Zacznij od tego, że straciła grunt pod nogami, przestała ci ufać i spróbuj nadać tym słowom prawdziwy sens nie powierzchowny.

23

a teraz sms z przed chwili: "jak postanowisz wkoncu cos zrobic to to zrob i nie pisz mi o tym. Bo tylko gadasz a nic nie robisz. No chyba ze mam rozumiec ze dajesz juz sobie calkowicie spoko"

i co o tym myslec mowi mi ze jej wisi to co ja zrobie bo jest to jej zupelnie obojetne a teraz takie cos ? przeciez jak by bylo jej obojetne to by nie pisala takiego smsa, wiec po co jedno robi a o czyms innym mysli ?

24

Wytłumaczę Ci jak krowie na rowie bo widzę, że nadal nie łapiesz.

Ona chce żebyś w końcu coś zrobił, udowodnił jej, że Ci zależy, że ci przykro, chce żebyś walczył ale nie SŁOWAMI tylko CZYNAMI. Rozumiesz?
bo gadać to sobie każdy może.

25

Tylko powiedz mi, gdzie w którym miejscu ona mówi, czy pisze że jej to wisi?

Z tego co ty opisałeś, to ona mówi i pisze, dokładnie to co ci poróbuję uzmysłowić :

- zabolało do żywego,
-straciłam grunt pod nogami
-boję się ciebie, czym możesz mnie jeszcze zranić,
-nie odpuszczę, póki tego nie zrozumiesz i swoim działaniem, nie gadaniem dasz mi odczuć, że zrozumiałeś co nam zrobiłeś,
-muszę mieć pewność, że zdajesz sobie sprawę z konsekwencji tego co robisz i mówisz,
-nie chcę nieodpowiedzialnego faceta, ktory niszczy wspólnie wypracowane długoletnie więzi, bo cos mu niespasowało, który niszczy 
i nie ma tego świadomości.

Ona cię prosi i daje ci szansę dosłownie zwraca sie do ciebie z prośbą, bądź mężczyzną, bądź tym najbliższym mi człowiekiem,który miał mnie chronić  przed  bólem i niesprawiedliwością a sam mi to zaserwowaleś. Pozwól mi na nowo uwierzyć w ciebie, nie pozwól mi zwątpić i mieć strach przed toba na resztę moich dni. A może wpisz w google hasło EMPATIA, może to pozwoli ci zrozumieć w czym problem. Wykaż się wreszcie empatią.

26

Kurcze

Wiele razy w tym co mowila lub w tym co pisze jest uzyte słowo wisi mi to w kontakscie "rób co chcesz mi to wisi" "jestes mi obojetny" "wisi mi to co zrobisz" a pozniej takie smsy ze mam wkoncu cos zrobic, mozecie jej bronic ja to rozumiem ale po co mowi jedno a robie drugie ? przeciez jak by tak naprawde jej wisialo to by nie pisala zebym wkoncu pokazal jej ze mi zalezy itp prawda ? tak macie w naturze ? jedno myslec 2 robic ?

27

No cóz, jesli tak ci wygodniej to twoja sprawa, możesz sobie "pouzywać" na mnie, bo mnie to naprawdę wisi.
Ciekawa jestem tylko o co chodzi tobie? O to, że boli cię jak ona tak mówi, czy chciałbyś, żeby to było prawda. Jedno, czy drugie świadczy o tym, że nie rozumiesz co się do ciebie mówi i potrzeba ci do tego specjalisty, czyli psycholog. On ci wytłumaczy, że to co tak cie irytuje jest normalna praktyką stosowaną w podobnych sytuacjach, nie tylko przez kobiety ale i mężczyzn.
Ty jesteś zablokowany jej słowami, ona jest zablokowana twoimi słowami. Ogólny pat. Ona daje znać na miarę stanu , w którym się znajduje po twoim "ciosie", ty udajesz, że bardzo cię boli i ogłupia, co ona do ciebie mówi. Fajna zabawa i jeszcze komuś kto próbuje ci pomóc potrafisz dowalić.  Radź se sam.

28

Zresztą, jak uwazasz, że wszystko jej wina i że jest głupia to po co tu wypisujesz o pomoc?

29

Kurcze czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna strona !! wiec lepiej nic juz nie mow, bo odbiegasz od tematu

30

arkadius7 napisał/a:

Kurcze czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja mocna strona !! wiec lepiej nic juz nie mow, bo odbiegasz od tematu

Normalka, wiadomo ja nie rozumiem, gdzieżby inaczej.

31 Ostatnio edytowany przez mazik (2013-10-09 10:17:08)

Bez kitu stary ale Ty naprawdę nie ogarniasz. Jeśli tak rozmawiasz ze swoją Kobietą jak z " koleżankami " na forum to sie nie dziwię że jesteś w czarnej du.pie. Weź się otrząśnij trochę. Ja też mam dziwną sytuację ale po rozstaniu ze swoją Kobietą już po czasie kiedy się z tego trochę otrząsnąłem , zacząłem rozumieć co ona do mnie mówiła. Teraz nie mówi nic po prostu się nie odzywa. Pojąłem że czas brać sprawy w swoje ręce i pokazać chęć zmian. A Ty ? A Ty siedzisz marudzisz i chcesz żeby ona Ci powiedziała co masz robić. A mało tego wściekasz się na Kobiety na forum bo nie chcą Ci napisać co masz dokładnie robić.

Posty [ 32 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak odzyskać kobiete

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018