jak Ją przeprosić ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak Ją przeprosić ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

1 Ostatnio edytowany przez pawjanus (2013-10-05 07:54:18)

Temat: jak Ją przeprosić ?

witam, mam taki problem  wobec kobiety z ktora nigdy nic mnie nie laczylo oprocz kolezenstwa, dobrego kontaktu, telefonow pisana do siebie ,widywania sie gdy byla w rodzinnym miescier(uczy sie gdzie indziej),  więc bylem dla Niej kompletnie nieszczerym i Ona o tym wie, kontakt sie urwal, wie takze juz ze zaczynalo mi zalezec, ze zrobilbym dla Niej wszystko nie liczy sie to jednak bo napisalej Jej kilka nieprzyjemnych rzeczy na maila sprowokowany wczesniaj dala moj nr komus, jakies smsy z grozbami itp napisalem Jej ze moglem ja do lozka po imprezie zabierac i takie tam, i po 2miesiacach Ona odpisuje ze mozemy sie spotkac finalnie oczywiscie sie nie spotka przez wlasnie te maile, ale czy jest jakas szansa zeby mi wybaczyla?? zeby miec kontakt choć taki jaki mialem tylko jako kolega?co robic?Nigdy nie dalem Jej jednak wczesniej  nawet odczuc ze mi sie podoba więc czy odnalesc ja w miescie gdzie Ona studiuje z kwiatami powiedziec Jej poprostu wszystko ze poczulem przez ten czas cos do Niej ?? co robić ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak Ją przeprosić ?

Myślę,że jesteś nie dojrzały i impulsywny. Daj sobie z nią spokój i dorośnij

3 Ostatnio edytowany przez pawjanus (2013-10-05 10:05:59)

jestem przewrazliwiony poprostu na punkcie takich historii, do tego Ona tez nie jest w porzadku, dala moj nr sprowokowany napisalem kilka niepotrzebnych rzeczy. Ale napisala sama po 2msc, sie odedzwala więc może warto zaryzykowac i ją odnalesc ?

4

Przydałaby się jakaś kropka między zdaniami.
Kompletnie nic nie rozumiem.

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak Ją przeprosić ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018