Myślę, że mój mąż jest seksoholikiem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Myślę, że mój mąż jest seksoholikiem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2013-11-06 17:31:34)

Temat: Myślę, że mój mąż jest seksoholikiem

sexsoholizm właśnie się dowiedziałam że moz ponoć jest od niego uzależniony jak co po co jeśli chodzi o sex to się braliśmy w życiu nie mąż powiedział że mnie nie kocha wiedziałam że jest uzależniony od trawy ostatnio powiedział że jest bo są dzieci

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Myślę, że mój mąż jest seksoholikiem

a pomidory sa po 2,30 zł .... W ogóle nie wiem o co Ci chodzi.

Ola wink

3

o nic poszukam pomocy w realu

4

przepraszam jestem rozbita i nie wiem co myśleć moja wypowiedzi nie ma składu ani lądu dowiedziałam się że moz mnie zdradza na prawo i lewo a parę dni wcześniej że mnie nie kocha a zależy mu tylko na dzieciach

5

zdradzona28, nie poddawaj się. dzis nie mam czasu za bardzo na rozpisywanie się- ja przeżyłam ten koszmar półtora roku temu. nadal jestesmy razem. czasem jest ciezko ale mąż leczy się i naprawdę są zdecydowae postępy. od tamtego czasu wiele się zmieniło ale dajemy radę. jak chcesz, to napisz do mnie na priv i nie słuchaj internetowych porad typu: nie bądź głupia, rzuc go bo nie jest ciebie wart. tak mowia te ktorym sie nie udało zazwyczaj. ale jednak są tez takie ktorym sie udało i jesli go kochasz to trzeba najpierw sie temu przyjzec a dopiero potem podjac decyzje. wiem jak bardzoc ie to boli sad jestesm  w tym bólu z tobą.

6

Zdradzona, zbierz się w sobie i napisz porządny post z poprawną składnią. Popraw błędy ort. Bo naprawdę ciężko Cię zrozumieć.

7

Biedna... Spróbuj ochłonąć i sobie przemyśleć dwie kwestie:
1. Jak może wyglądać Twoje życie, kiedy mu wybaczysz
2. Jak będzie wyglądać Twoje życie bez niego
Staraj się jak najwięcej szczegółów przemyśleć. Typu, co będzie jeśli będzie dalej zdradzał, czy kiedykolwiek będziesz w stanie mu zaufać czy masz jeszcze szanse bycie szczęśliwą z tym człowiekiem i oczywiście co z dziećmi.
On w ogóle chce się rozwodzić?

Poznaj siebie i rozwijaj skrzydła rozsyłając swoją pozytywną energię w świat.
Ona potem do Ciebie wróci.

8

przepraszam za błędy .jesteśmy po ślubie 4 lata mamy 2 dziewczynki 1.5 roku i 3 latka do tej pory bbyło ok raz lepiej raz nie .pierwszy raz o zdradzie dowiedziałam się jakieś 6 miesięcy temu i wyzaczęłam mu zdradził mnie z prostytutka .mąż zawsze poświęcał mi mało czasu ale zawsze jakoś go usprawiedliwiałam .i jakoś leciało .mieszkaliśmy na wynajmie a od 2 miesięcy u mojej mamy moz tak chciał że tak będzie lepiej zgodziła się teraz tak myślę że to wszystko było zaplanowane że łatwiej będzie mnie zostawić .ostatnio otwarcie mówi że mnie nie kocha i tak dalej .prosiłam płakałam groziła i nic a teraz się dowiedziałam że na prawo i lewo mnie zdradza  i się tym chwali i to mu się podoba .dziś chce z nim porozmawiać czy chce leczyć się czy nie

9

Jejku, bidulko, już przy tym człowieku się nigdy nie będziesz dobrze czuła sad A zostając z nim będziesz miała coraz niższą samoocenę, będzie Ci się wydawało, że lepiej zostać z nim, bo nic lepszego Ci się nie należy, a to nieprawda. I Ty zasługujesz na kogoś lepszego i Twoje dzieci nie powinny dorastać i patrzeć że matka pozwala się tak traktować. Trzymaj się mocno i bądź dzielna!

Poznaj siebie i rozwijaj skrzydła rozsyłając swoją pozytywną energię w świat.
Ona potem do Ciebie wróci.

10

kashya napisał/a:

zdradzona28, nie poddawaj się. dzis nie mam czasu za bardzo na rozpisywanie się- ja przeżyłam ten koszmar półtora roku temu. nadal jestesmy razem. czasem jest ciezko ale mąż leczy się i naprawdę są zdecydowae postępy. od tamtego czasu wiele się zmieniło ale dajemy radę. jak chcesz, to napisz do mnie na priv i nie słuchaj internetowych porad typu: nie bądź głupia, rzuc go bo nie jest ciebie wart. tak mowia te ktorym sie nie udało zazwyczaj. ale jednak są tez takie ktorym sie udało i jesli go kochasz to trzeba najpierw sie temu przyjzec a dopiero potem podjac decyzje. wiem jak bardzoc ie to boli sad jestesm  w tym bólu z tobą.

Być może doradzają jej bardziej doświadczone przez los osoby które już to przeszły i maja większy bagaż doświadczeń i nie warto żebrać o miłość . Tyle razy powiedział że ją nie kocha i zdradza i po czymś takim ma ochotę z nim być w imię czego chorej miłości , może ma żebrać u niego aby ją kochał i nie odchodził trochę godności bo na dłuższą metę ten związek nie ma przyszłości może czekać długie lata aż mąż się wyszaleje ale między czasie i jej życie ucieknie na złudzeniach .

11

teraz na spokojnie przemyslalam parę spraw .dowiedziałam się że mąż wynajmowal mieszkanie prostytutce teraz powoli dochodzą do mnie wiadomości typu nigdy nie kochałem . szkoda że są dzieci .presja co ludzie powiedzą .wyprowadził się z tego co wiem śpi w aucie do dzieci odwiedza wieczorami na godzinę . jest obojętny na wszystko jak pytam co dalej czy kwestia finansowa odpowiedź jest prosta mówi nie wiem .myślałam i już ja nie chce miłość to za mało a zaufanie on nie chce żadnego leczenia żadnej rozmowy mówi że chce mieć święty spokój woli spać w aucie lub u kolegi niż. z nami ....jak to sobie w głowie ułożyć jak się pozbierać dzieci malutkie i wszystko razem co o nim myśleć rozwód czy co czy faktycznie walczyć o nas , chodź się boję że faktycznie to już koniec ..ktoś mi kiedyś powiedział jak zdradzi raz zdradzi drugi jak drugi. będzie zdradzał zawsze .tylko taka myśl mi chodzi po głowie .boję się o dziecistarszej mówię że tata w pracy ale pyta ciągle o niego młodsza jeszcze za mała ale pewnie też coś czuje

12

dziś była awantura bo szafa stoi nie tam gdzie trzeba i córeczka się o nią uderzyła. i że to wszystko moja wina .wina ja to odbieram że po prostu chciałam kochać i być kochana.chce wszystko po dobroci ale boję się że będę musiała siłą
..to znaczy walczyć o swoje walczyć żeby do dziewczynek przyjeżdżał .. mamy firmę średnia jest na mnie ale on prowadzi przez ostatnie wydarzenia tzn.bull zatrzymany przez policję za posiadanie narkotyków ( przez znajomości moje wyszedł). zlecedodawca chce rozwiązać z nami umowę.nie wiem czy walczyć czy pozwolić na inne bieg wydarzeń pomocy.

13

i jeszcze. nie radzę sobie z tym wszystkim. zaczęłam chyba pić tak mi się wydaje że to usmierza mój ból  pomocy

14

Scorpii napisał/a:

a pomidory sa po 2,30 zł .... W ogóle nie wiem o co Ci chodzi.

dobre,ale racje przyznaje po 1 poście

"Jak łatwo jest pomagać komuś.I jak trudno jest pomóc samemu sobie."

15

zraniona28 napisał/a:

sexsoholizm właśnie się dowiedziałam że moz ponoć jest od niego uzależniony jak co po co jeśli chodzi o sex to się braliśmy w życiu nie mąż powiedział że mnie nie kocha wiedziałam że jest uzależniony od trawy ostatnio powiedział że jest bo są dzieci

Kolejny , ktory swoje kurestwo i brak charakteru zrzuca na "seksocholizm"
Palenie marichuany w dluzszym czasie powoduje zanik emocji , i uczuc wyzSzych poczytaj o tym.

Sa dzieci?
Czego tu zalowac zbieraj sie i walcz , ale o siebie !

Kazda Twoja mysl, jest czyms realnym -jest Twoja sila..........

Zraniona28,
wielkokrotne zdrady, manipulacje, ukrywanie swojego drugiego życia z prostytutką itp. nie muszą koniecznie świadczyć o tzw. "seksoholizmie" (jako zaburzeniu diagnozowanym medycznie), ale po prostu o złej woli, nieuczciwości, nieszczerości, egoizmie. Wszystko to, co piszesz o swoim mężu (powyższe, ale też problemy z prawem, narkotyki) może świadczyć np. o zaburzeniach osobowości.

Skoncentruj się przede wszystkim na sobie, własnym bezpieczeństwie i spokoju. Pomoc psychologiczną i prawną znajdziesz między innymi w Centrum Praw Kobiet, Centrum Interwencji Kryzysowej czy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

Jestem psychologiem, seksuologiem i terapeutą. W codziennej pracy prowadzę poradnictwo i terapię w zakresie zaburzeń życia seksualnego kobiet i mężczyzn, także terapię par i małżeństw. Oferuję również E-poradę psychologiczno-seksuologiczną drogą meilową - anonimowość gwarantowana!

http://dobre-rozmowy.pl Gabinet psychologiczno-seksuologiczny w Gdańsku.

17

zraniona, rozumiem doskonale Twoją historię, bo moja jest podobna. Nie poddawaj się. Na początek poszukaj pomocy tam, gdzie się da. Polecam Ci serdecznie grupy S-Anon, które już w wielu miastach działają - to grupy wsparcia dla osób, które doświadczyły zranienia ze strony seksoholika - dają duże wsparcie i pomagają zmierzyć się z problemem. Na stronie sanon.org znajdziesz informacje, jak się skontaktować. Trzymaj się!

18 Ostatnio edytowany przez bebet (2013-11-22 20:18:16)

zraniona28 napisał/a:

Twierdzisz ze jest sexoholikiem,(zdradza cie),nie kocha ciebie,jest uzalezniony od trawy i trwa w tym zwiazku tylko dlatego,poniewaz macie wspolne dzieci.
Wiec jest rada taka,obmysl strategie w miare dobra dla siebie i dzieci i jak najszybciej sie od niego uwolnij,gorszego upokorzenia chyba juz niema dla kobiety.Pozdrawiam.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Myślę, że mój mąż jest seksoholikiem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021