Dziewczyny - okazywanie zainteresowania - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dziewczyny - okazywanie zainteresowania

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Dziewczyny - okazywanie zainteresowania

Nie wiem czy wybrałem dobry dział, ale ten wydaje mi się najbardziej odpowiedni. Otóż najczęściej chodzę po mieście z kolegą, ponieważ mieszkam niedaleko niego i tak już wyszło że chodzimy do tego samego technikum. Nie ujmując koledze, jest on po prostu brzydki, do tego głupi (myśle że to sprawa nadużywania alkoholu w jego domu) i to aż przesadnie lubi zachowywać się jak debil pośród innych ludzi. Ja nie jestem może jakiś super przystojny, ale na pewno wypadam w porównaniu z nim o wiele lepiej. Przechodząc do sedna sprawy - gdy jakieś obce dziewczyny okazują zainteresowanie prawie zawsze jest ono kierowane w jego strone, do niego coś zażartują, do niego coś powiedzą. Mi się zdarza takie okazanie zainteresowania prosto z mostu bardzo rzadko, o wiele częściej gdy jestem sam zauważam dziewczyny łapiące mnie wzrokiem albo dające jakieś inne mało otwarte sygnały. Co mnie zdziwiło pare dni temu na ulicy usłyszałem od 2 mijających mnie dziewczyn "jaki ładny chłopak", ale uśmiechnąłem się tylko i nic nie odpowiedziałem big_smile
Dlaczego więc dziewczyny okazują najczęściej zainteresowanie mojemu brzydszemu koledze, to jest normalne? To jakieś podchody czy może po prostu przeceniam swój urok big_smile Może to być spowodowane tym iż jestem osobą dość nieśmiałą i powiedzmy że małomówną (przynajmniej w porównaniu do kolegi), za to on gada za dziesięciu? Chciałbym się dowiedzieć o co może chodzić i najlepiej jak to zmienić. Dodam że mam 19 lat

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziewczyny - okazywanie zainteresowania

A czemu się porównujesz do kolegi? Każdy jest inny.Jeden ma ładniejsze oczy, inny usta, w każdym razie sprawa gustu. Każdemu się podoba co innego, i jest to bardzo wskazane.
W każdym razie, odpowiadając na Twoje pytanie, czemu kobiety/ dziewczyny, zwracają uwagę na Twojego kolegę bardziej niż na Tobie... sam sobie odpowiedziałeś. Bo go widać, słychać. Stara się zwracać na siebie uwagę i zwraca, Ty jesteś skryty i unikasz jakiegoś kontaktu, to nikt Cię nie będzie do tego zmuszał. Więcej wiary w siebie, może sam zagadaj do jakiejś dziewczyny, która Ci się podoba. Najgorsze co może powiedzieć to "nie". Da się przeżyc smile
powodzenia

3 Ostatnio edytowany przez Katarzynka82 (2013-09-25 23:01:50)

Niektóre dziewczyny po prostu nie akceptują nieśmiałych chłopaków.
Odpowiedzcie na mój temat to dla mnie jest niezmiernie ważne.
http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?pid=1696050#p1696050

Jestem wierna tak jak ty mi.

4 Ostatnio edytowany przez Karaksa (2013-09-25 23:01:16)

To dobry znak, że Ci się kolega nie podoba... tongue A tak na poważnie, to tak jak wspomniała już idealna, kwestia osobowości. Znam tak szpetnych ludzi, o tak świetnym sposobie bycia, że wianuszek zainteresowanych nimi osób, permanentnie się powiększa i kręci w zawrotnym tempie. wink

"... i oczywiście guzik dla biedaków, bo tym będą zawsze tak dokopywać, że w dniu, kiedy g*wno nabierze wartości, biedacy urodzą się bez d*py." - Gabriel Garcia Marquez

5

Jeśli Twoja ocena okoliczności jest prawidłowa, to... hehe... sam sobie niebawem wywnioskujesz odpowiedź na pytanie dlaczego tak jest.

6

osoba która stoi z boku , nic nie mówi , wydaje się często osobą niezainteresowaną. kolega żartuje, bawi się sytuacją i to przyciąga uwagę innych.

7

Jesli chodzi o facetow, to generalnie nie chodzi o wyglada a raczej o "image" jesli chlopak ma gadane, jest pewny siebie, to potrafi zakryc tym inne braki, dla kobiet wyglad nie ma az takiego znaczenia..

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dziewczyny - okazywanie zainteresowania

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021