Zmiana uczuc z dnia na dzien - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zmiana uczuc z dnia na dzien

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Zmiana uczuc z dnia na dzien

Hej, postanowilam podzielic sie na forum moim "problemem" z nadzieja ze ktos przezyl cos podobnego, albo jest po prostu ode mnie madrzejszy i zrozumie te sytuacje.
Znamy sie krotko bo tylko 3 miesiace. Byly to jednak cudowne 3 miesiace - kolacje, dlugie spacery, czule slowa. I nagle pewnego dnia, po tygodniowym nie widzeniu sie, powiedzial ze jego uczucia do mnie sie zmienily, i nie chce juz byc ze mna. Tak z dnia na dzien?!
Nasza sytuacja jest o tyle bardziej skomplikowana, ze jestesmy oboje za granica i na samym poczatku ustalilismy ze nie bedziemy probowac na odleglosc i gdy bedziemy musieli wrocic - po prostu sie rozstaniemy. Ale mamy jeszcze ponad 2 miesiace, a on juz zadecydowal. Nie robilam scen. Bo pewnie by to nic nie zmienilo.
Uslyszalam za to ze jestem jedna z najfajniejszych dziewczyn jakie spotkal. Jako ze na samym poczatku powiedzial ze jest typem indywidualisty - nie naciskalam. Dawalam mu czas i przestrzen. Nie widywalismy sie tez zbyt czesto. Po prostu wydawalo mi sie ze w ten sposob szanuje jego potrzeby. Rownoczesnie czasem przypominajac mu o swoich. Ale nigdy nie powiedzial ze cos mu nie pasuje, a rozmawialismy duzo.
Gdy bylismy razem, malo imprezowal, ja wiecej. Ale zazwyczaj pytalam go czy idzie, mamy wspolnych znajomych tu, wiec nikt nic nie ukrywal. Teraz gdy sie rozstalismy, na drugi dzien poszedl na impreze ze swoimi znajomymi. Przykro mi. Nie wiem co o tym myslec, czy to ja bylam powodem jego "pasywnosci"?
Nie wiem co to znaczy ze uczucia sie zmieniaja z dnia na dzien. Nie moge sie z tego otrzasnac, pomimo ze znamy sie tak krotko!
Czy dla kogos z Was ta sytuacja jest bliska? Czy ja na prawde moge byc juz dla niego obojetna?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zmiana uczuc z dnia na dzien

Cięzko określić, czy możesz być już obojętna.  MOże tak naprawde nic nigdy nie czuł do Ciebie, chciał tylko spróbować. Może być też tak , że przez to, że za 2 miesiące mieliście sie rozjechać , boi sie , że zabardzo się zaangazuje w ten związek . Wszystko sie jeszcze może zmienić .  Nie dzwoń do niego, ani nie pisz. Daj mu czas na przemyślenia . MOże jeszcze przez wyjazdem się do Ciebie odezwie, zatęskni. Sam pewnie nie wie co tak naprawde czuje. Jeśli się nie odezwie , postaraj sie o nim zapomnieć.

3

Odp: Zmiana uczuc z dnia na dzien

Widocznie tylko TY sie zaangażowałaś w ten zwiazek. Paczatki sa zawsze najfajniejsze i gdyby naprawde byl w Tobie zakochany to by spedzal z Toba kazda wolna chwile, pisal, dzwonil ciagle i tesknil... Wydaje mi sie ze tylko Ty bylas tak naprawde zakochana skoro on tak po prostu odpuscil i zyje sobie lepiej bez Ciebie. Przykro mi to pisac ale mysle, że bedzie lepiej jak o nim zapomnisz.

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zmiana uczuc z dnia na dzien

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018