czy jest sens to dalej ciagnac? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » czy jest sens to dalej ciagnac?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: czy jest sens to dalej ciagnac?

mam 23lata i mam partnerke o wiele mlodsza ponieważ ma 18lat. Jestesmy ze sobą 1,5roku ale nagle wszystko się psuje... zaczelo się to tak ze 5dni temu mielismy swietowac sobie nasze poltora roku razem ale w ten dzień ona do mnie zadzwonila zebym przyjechal po nia do szkoły. Ogolnie zawsze to robilem ale teraz odmowilem ponieważ zbierałem się i jechałem gdzie indziej i nie było mi na reke jej wozic. w każdym razie kiedy odmowilem uslyszalem "zajeb****e" po czym rzucila sluchawka. Ja zdenerwowany jej zachowaniem nie odezwałem się do końca dnia. Wieczorem ona oburzona pisala ze to moja wina ze się nie odezwałem i ze nasz wspólny dzień dobiegl końca a my nie spedzilismy go razem na co ja odpowiedziałem tlumaczac się ze to nie moja wina ze nie potrafila się zachować. Niestety następnego dnia dostałem grypy jelitowej i miałem ponad 38st goraczki wymioty biegunke. Napisalem jej to wiec zapytala czy ma przyjść na co ja odpisałem 'nie chce abys się zarazila i przezywala to co ja' ona się obrazila i napisala ze w takim razie nie przyjedzie skoro jej nie chce chociaż to nie było prawda... ale to nie wszystko ponieważ następnego dnia poczułem się na silach ale wciąż byłem chory zdazyla się kolejna niemila sytuacja. popołudniu moja dziewczyna stwierdzila ze mnie odwiedzi i poprosila abym wyszedł w jej strone w drodze ze szkoły wiec ona będzie mogla sobie zapalić. zrobiłem tak. wyszedłem po nia spotkaliśmy się a ona na miejscu mowi mi ze jedzie do domu i poszla na przystanek po czym miała pretensje do mnie nie wiem o co??? nie wytrzymalem i poszedłem do domu wkurzony. po kilku minutach przyszla ona i powiedziała zebym poszedł z nia do bankomatu żeby sobie kase wyplacila i kupila fajki. powiedziałem ze nie mogę bo zle się czuje i nie jestem na silach latac wszędzie na jej zawolanie. Oburzona wyszla i pojechala do domu. nie wiem co z tym zrobić? miała humorki jak to licealistki maja ale takie cos to już było przegięcie chyba... proszę pomóżcie. przepraszam ze tak pisze dziwnie ale pisze to na szybko i jak najkrocej

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy jest sens to dalej ciagnac?

Co mam zrobic???
jestem z chłopakiem ponad 2 lata...jestem strasznie zazdrosna o niego...lecz mam powody...
Ma praktycznie wszedzie profile na portalach randkowych...i wszedzie ma zaznaczony status iz jest singlem....
nie stety przy łapałam go kilka krotnie na klamstwach...wchodzac na jego profile widzialam iz pisze z innymi kobietami...zaprzeczajac ze jest w zwiazku z kims...
kiedys nawet odwazylam sie napisac do jednej z nich....otrzymalam odp ze moj chlopak przespal sie z nia...mam mnóstwo powodów by byc zazdrosna....choć sama nie wiem,może przesadzam...ale moze ktos mi doradzi co powinnam w takiej sytuacji zrobic...nie dosc tego przestal mowic ze mnie kocha...nie okazuje uczuc...nie jest tym samym chlopakiem co kiedys...klucimy sie o wszystko...czesto zuca w moim kierunku obelzliwe wyzwiska,zrobil sie okropny....
prosze o opinie wink

3

powiem ze mnie przebilas i gdyby to była moja dziewczyna i robilaby mi takie swinstwa to nie byłoby już o czym gadac. U mnie chodzi o to ze moja dziewczyna ciagle wymaga a sama nic od siebie nie daje. Ciagle tylko narzeka i zwala wine na mnie a ze ja często ustepuje to się przyzwyczaila. proszę napiszcie

4

to pokaż jej że nie zawsze bd tak iż ty bd ustepował...postaw na swoim,powinna docenić to ze starasz sie by bylo jak najlepiej a nie nazekac...to nic nie da a wrecz przeciwnie pogorszy sprawe nie ustepuj jej ...niech wie ze ty tez masz cos do powiedzenia...
a najlepszym wyjsciem bd rozmowa w 4 oczy...zastanowcie sie wspolnie co z tym zrobic....jesli kocha to napewno zmieni swoje podejscie do calej sytuacji;)

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » czy jest sens to dalej ciagnac?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018