jak odczytac jego uczucia do mnie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » jak odczytac jego uczucia do mnie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: jak odczytac jego uczucia do mnie

Witam wszystkich smile

Bardzo proszę Was o poradę w następującym temacie:

Jestem w związku od kilku miesięcy. Wszystko wskazywało na to, że po prostu znaleźliśmy swoje połówki (spodobaliśmy się sobie wizualnie, pierwsze randki jak najbardziej udane, po prostu zaiskrzyło) I tak tez było na początku. Komplementy, zapewnienia o uczuciu, tęsknoty. Aż do teraz. Od kilku dni jego strony zaczęło coś się psuć. Muszę zaznaczyć bardzo istotne fakty. Niedawno skonczył się jego poważny związek, narzeczona zostawiła go kilka miesięcy przed ślubem (było to ok pół roku temu), od tego czasu ma problemy finansowe, mówił, że wypalił się w pracy, zdrowie też zaczyna mu szwankować. I odbija się to niestety na nas, Dzieli nas  kilkadziesiąt km, ostatnio powiedział, że nie wie czy ten związek ma przyszłość,  bo irytuje go ta odległośc, a na razie nie ma perspektywy zmiany tego; że boi się  zaangażować ze strachu przed kolejna porażką, a nie jest niczego pewien. Ma mętlik w głowie, widzę to, że jest to cięzki okres. Jest ze mną szczery i za to go cenię. Mówi, że jestem cudowną dziewczyną, że widzi moje starania, bo naprawdę chcę mu pomóc. Ale z jego strony euforia opadła i nawet drobne sprzeczki stały się problemem. Mnie zależy mi na tym związku, próbujemy dalej, ale nie wiem jak się zachować, żeby jakoś to uratować... Poradźcie!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak odczytac jego uczucia do mnie

Blackcurrant, ten istotny fakt, który przytoczyłaś...faktycznie jest istotny...
Bezpośrednio po zakończeniu związku, tym bardziej tak gwałtownym i bolesnym, nie powinno się od razu szukać nowego.
Przynosi to masę problemów, jak sama widzisz. On jeszcze się nie uporał ze "starymi problemami", a doszły mu kolejne... mam na myśli odległość między Wami, pewnie tęsknota i niemożliwość poradzenia sobie z tym (bo doszły kłopoty finansowe).
Chłopak sobie po prostu nie radzi. Możesz czekać i starać się nadal, ale może to potrwać dość długo.
Nie jest to łatwa sytuacja.

"Mądrego widać, głupiego słychać."

3

Jak odczytać jego uczucia do ciebie?

Kocha swoją byłą a ty jesteś plastrem. Rany się goją, plaster się odrywa.

4

uważam że nie powinnaś go ratować, on sam musi się uratować!...
a dla Ciebie najelpeij będzie jak 'zawiesisz' Waszą realcję na aktualnym poziomie.
najpeirw niech się chłopaczynka bidna zdecyduje co chce, a później odezwie.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » jak odczytac jego uczucia do mnie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021