Zaczęłam pisać bajki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Zaczęłam pisać bajki

Bajki dla dzieci i wierszyki oczywiście z morałem na końcu tylko nie wiem co dalej z tym zrobić, jeśli chodzi o opinie innych słyszałam, że są niezłe ale czy można to jakoś rozwinąc? co dalej z tym zrobić? Chciałabym to wydać oczywiście kiedyś na razie mam za mało tego żeby wydać ale myślę że się to zmieni smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaczęłam pisać bajki

Może przedstaw Nam swoje dzieło:) Ja chętnie przeczytam:)
A wiadomo może przeczyta to ktoś,kto chętnie wyda Twoje bajki:)

"Minuta, w której zaczynasz myśleć o tym jak inni Cię odbierają, jest minutą w której przestajesz być sobą... "-Meryl Streep.

3

Zbieraj opinie, pisz dalej i w końcu wydaj! smile Tak mało jest dobrych bajek teraz! smile

4

Pisz nadal. Dzięki temu rozwijasz swoją osobowość. Podziel się z nami. Pewnego pięknego dnia twoje bajki pewnie będą opublikowane. Może załóż na razie forum literackie, najlepiej na stronie dla dzieci. Czasem drukowałam bajki z takich portali, później czytam je dzieciom. Mój syn co wieczór prosi o nową bajkę. Najbardziej lubi jak sama opowiadam. Więc, wymyślam na bieżąco. Nawet jest ciekawie. Życzę sukcesów i przede wszystkim... zadowolenia z siebie. Chętnie poczytam twoje bajki.

5

ja zastanawiam się często czy nie zacząć pisać książki, prawdę mówiąc ciekawa jestem czy coś fajnego mogłoby się z tego urodzić, ale na Twoim miejscu założyłabym coś w rodzaju bloga, mogłabyś podzielić się swoją twórczością, a rodzice dzieci na pewno byliby zainteresowani czytaniem tego swoim pociechom, w przyszłości jeśli blog zyska popularność to promocja książki będzie dużo łatwiejsza....tak czy siak nie rezygnuj nigdy z pisania, bo warto mieć coś swojego

6

Rynek wydawniczy w Polsce jest ciężki do podbicia, ale nie niemożliwy do zdobycia. Mojemu znajomemu właśnie niedawno udało się wydać książkę:) Dlatego też chciałam Cie podtrzymać na duchu i zachęcić do dalszego rozwoju w tym kierunku!

7

Popieram pomysł o założeniu bloga big_smile Myślę, że gdyby stał się wystarczająco popularny może ktoś z biznesu zainteresowałby się smile

8

Pisz, pisz! I powodzenia! może i ja się odważę?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021