Zbyt szybkie kroki. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zbyt szybkie kroki.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Zbyt szybkie kroki.

Juz wczesniej chcialem zalozyc taki topic. Wydaje mi sie, ze trudno znalezc na niego jednoznaczna odpowiedz jednakze dyskusja na pewno cos pomoze.

Mam watpliwosc dotyczaca okresow znajomosci i  mozliwosci cofniecia pewnych zachowan. Jak wam sie wydaje, czy kiedy juz kogos troche poznamy i przez zauroczenie posuniemy sie dalej niz wskazywalby na to etap poznawania sie/ zakochiwania to jest mozliwosc unikniecia szalonego pedu i kolejnych dzialan. Nie chodzi mi tu o sex, bo to juz duzy skok i nie wiem czy do odwrocenia (ale moze?) Chodzi mi raczej o sytuacje, gdzie zaczniemy sobie szybko zdawac sprawe z tego, ze ktos stal sie dla nas wazny i nieopatrznie mu o tym powiemy, sami slyszac to samo a wolelibysmy jeszcze sie poznac...macie jakies recepty jak nie stracic tego co sie zbudowalo i przeciagnac ten okres poznawania?

Moim zdaniem mozna naprawde sporo w tym temacie zrobic, na pewno nie cofnac, ale bardzo spowolnic tempo...
Mam taka sytuacje, ze dziewczyna juz u mnie nocowala (bez seksu, ale w jednym lozku) i wiemy, ze nie jestesmy sobie obojetni ale potrzeba czasu bysmy sie zakochali...Myslicie, ze takie zdarzenie wplynie destrukcyjnie na cala sytuacje?

Kazdy z nas wie, ze istnieja zwiazki, w ktorych para idzie ze soba do lozka na pierwszej randce, sa takie ze na 12, po 3 latach, po 4 miesiacach....nie ma reguly. Pomijaja wiec spory rozdzial rozpoczynajacy zwiazek i pozniej jakos go nadrabiaja, albo finiszuja...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zbyt szybkie kroki.

Mnie sie wydaje,że w sytuacji stosunków damsko-męskich nie maja sensu żadne biznesplany.Często etapy znajomości przechodzą tak jakoś jakby poza nami....... pełna spontaniczność.Gdy w grę wchodzi serce- nie zawsze głowa za tym nadąża.

3

Odp: Zbyt szybkie kroki.

Dokładnie to nie jest tak że najpierw jeden etap potem drugi i trzeci, spowalnianie tempa nowej znajomości jest wynikiem braku gotowości na nowy związek pewnego rodzaju asekuracją gdy dana osoba niby chce ale nie do końca.

4

Odp: Zbyt szybkie kroki.

Mamy rozum więc sami możemy nadawać bieg sprawom. Przecież nic nie dzieje się samo.  Wiemy czy chcemy posunąć o krok dalej czy nie a to jak długo się znamy nie ma znaczenia.

5

Odp: Zbyt szybkie kroki.

sam zniszczyłeś okres poznawania się skoro już spaliście w jednym łóżku. To twoja wina i przykro mi ale już sam narzuciłeś takie tępo więc już po ptaszkach smile
teraz jak spowolnisz nagle tępo dziewczyna się poczuje dziwnie i kto wie czy inie ucieknie. nie wiem dla mnie twoja historia trochę jest dziwna, nie zapominając o  poprzednich wątkach na forum

6

Odp: Zbyt szybkie kroki.

smile NO wlasnie tego nie chcialem uslyszec szirina...tzn nie chcialem, moze nie tak. Zakladam, ze jesli to ten temat zalozylbym wczesniej to twoj post moglby brzmiec inaczej:P Ale mniejsza o to. Wlasnie jestem po kolejnym weekendzie i...dalej troche rozbity, ale mysle, ze mozna jednak spowolnic...i chyba w tym sprawa dwoch stron, w tej sytuacji tak jest, tak czuje. Zwiazki to na tyle skomplikowana, nie pozwalajaca uwiezic sie w sztywnych regulach (jak napisal ktos wyzej) kwestia, ze warto probowac! Jestem zdania, ze jesli dwie strony chcialby czegos wiecej i im zalezy to potrafia:) Trzeba probowac.

Wiem, ze granica zostala przekroczona, ale...nie odwazylbym sie na tak kategoryczny sad jak Twoj, szczegolnie biorac pod uwage to co napisalem w pierwszym poscie - czasem ludzie ida ze soba do lozka po 4 dniach...a jednak na kolejnych spotkaniach sie poznaja....

Cenne twoje uwagi, dziekuje.

7

Odp: Zbyt szybkie kroki.

to jest indywidualna sprawa każdej pary i osoby... racja że raz dochodzi się do pewnych spraw szybciej, a raz wolniej, nie można tego określić etapami, liczbami, albo innymi wytycznymi... to przychodzi samo...

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Zbyt szybkie kroki.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024