Agresja po alkoholu - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Agresja po alkoholu

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Agresja po alkoholu

Witam, mam problem poważny w sumie, kiedy pije alkohol i ktos sobie ze mnie zazartuje, czy zle popatrzy to staje sie agresywna i odrazu chetna do bicia, na ogol jestem normalna kobieta spokojna czasami potrafie sie zdenerwoawc ale to chyba jak kazdy, ale po alkoholu wstepuje we mnie szatan nie zawsze ale czesto dlaczego tak sie dzieje, boje sie pic w towarzystwie bo sama nie wiem co mnie najdzie, jak mam temu zaradzic???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Agresja po alkoholu

Uświadom sobie, z czego wynika Twoja złość.
Zastanów się, co robisz z nią będąc trzeźwa.
Czy w jakiś sposób odreagowujesz trudne sytuacje, czy też (a tak podejrzewam) ukrywasz swą złość?
Na co dzień, będąc trzeźwą, złościsz się, czy jesteś oazą spokoju?

I... nie pij alkoholu, jeśli pod jego wpływem nie umiesz kontrolować swego zachowania.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

3

Najlepsza rada dla Ciebie - P R Z E S T A Ń   P I Ć !!!!!!!!!!

Nie kłamstwa lecz prawda zabija nadzieję

4

No cóż, taka rada faktycznie byłaby najlepsza, z pożytkiem dla zdrowia i ciała smile Aczkolwiek znam też takie osoby, które faktycznie na co dzień muchy by nie tknęły, ale alkohol powoduje jakby odpuszczenie hamulców i osoby te potrafią stać się agresywne. W takiej sytuacji po prostu nie kontrolują się w żaden sposób i pewnie u Ciebie jest podobnie. Może to taki sposób na odreagowanie, być może masz w sobie dużo energii, której nie spożytkowujesz każdego dnia. Może jakiś sport dodatkowy na odreagowanie?

5

Witaj,przede wszystkim dobrze,że zdajesz sobie sprawę ze swej agresji i wiesz,że następuje po wypiciu alkoholu. Wiadomo,że najlepiej byłoby nie pić. Ale nie jestem zorientowana,czy po wypiciu np.wina czy piwa jesteś równie agresywna,więc nie mogę Ci doradzić co masz robić. Najważniejsze jest to,abyś kontrolowała swoje emocje,żeby nie doszło przypadkiem do jakiegoś nieszczęścia. Może rozmowa z lekarzem? Kimś,kto nie potępi,ale pomoże. smile Pozdrawiam

34-46254.jpg

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Agresja po alkoholu

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021