WŚCIEKŁOŚĆ NA NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » WŚCIEKŁOŚĆ NA NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: WŚCIEKŁOŚĆ NA NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA

Hej.
Piszę posta ponieważ jestem ogromnie zła na swojego najlepszego przyjaciela Michała. Otóż znamy się 2 lata smile Możemy gadać naprawdę o wszystkim, wspieramy się wzajemnie w trudnych dla siebie chwilach smile Czuję, że nić sympatii jest dwustronna. Ale od jakiegoś tygodnia Michał zaczął się dziwnie zachowywać. Mam wrażenie, że mnie unika! Mówi mi, że pogadamy później bo czym znika sad próbowałam z nim o tym pogadać, no więc przeprasza mnie, mówi, że wszystko ok, po czym po niedługim czasie robi znowu ten sam numer. Nie wiem co jest grane... Bardzo mi przykro, że traktuje mnie w taki sposób, a jednocześnie się o niego martwię, Pomóżcie co mam zrobić? Nie przyszedł już na  3 spotkania z rzędu, a wiem, że u niego wszystko gra (rodzina, znajomi, zdrowie). Przykro mi, ale do niego to najwyraźniej nie dociera. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Też go olać? Obrazić się? A może dopytać co jest nie tak? Ratunku

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: WŚCIEKŁOŚĆ NA NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA

Co zrobic?poczekac,porozmawiaj,powiedziec jemu to co tutaj nam,wyslac smsa,ze jest Ci przykro,ze tak sie zachowuje.Najwazniejsze to rozmowa.:)

Przychodzi taki czas,że muszę coś zmienić w swoim życiu...

3

No cóż,trudno radzić bo na siłę nikogo nie zmusi się do przyjazni...bywa że relacje międzt przyjaciółmi się zmieniają.A konkretnie-widzę 2 wytłumaczenia: albo się w Tobie zakochał i teraz mu głupio albo(co bardziej prawdopodobne)poznał dziewczynę i siłą rzeczy ogranicza kontakty z Tobą...albo wiele innych powodów.Jak już pisałam-relacje między ludzmi się zmieniają.A przyjazn między kobietą a mężczyzną jest trudniejsza,coś o tym wiem

4

Ja zamiast czekać na jego ruch udałabym się do niego do domu i wprost oczekiwałabym wyjaśnień. Byłąbym stanowcza i tyle. No wiesz, możliwe że się coś dzieje i on wstydzi się przyznać przed kimś do problemu... Jeśli nie udałoby Ci się wyciągnąć od niego żadnej info w wyżej podany sposób to radziłąbym poczekać wink

Niektórzy tak bardzo pamiętają o celu, do którego zmierzają - iż zapomnieli o ruszeniu z miejsca

5

Jeśli chłopak się tak zachowuje, to ma swoje powody . Czy musimy wiedziec wszystko o naszych przyjaciołach?    Skoro, wiesz, że u niego wszystko gra,to daj mu na razie spokój i czas, chyba nie chcesz go kontrolowac?

6

Hmmm smile Dziękuję za pomoc.
rozmawiałam z nim. Spokojnie. Jasne, że nie chcę go kontrolować. Relacje między nami powolutku się poprawiają...

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » WŚCIEKŁOŚĆ NA NAJLEPSZEGO PRZYJACIELA

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021