Do mojego postu pasuje, psychologia w zwiazku na odleglość - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Do mojego postu pasuje, psychologia w zwiazku na odleglość

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez PiotrrtoiP (2012-04-08 15:00:57)

Temat: Do mojego postu pasuje, psychologia w zwiazku na odleglość

Witam. Mam lat 50 ona 37. Znamy się od 7 lat i tylko telefonicznie. To dopiero i kto w to uwierzy ale tak jest. Od roku malo rozmawiamy prawie wcale a smsy to raczej spory o te smsy nie pisane lub nie odczytywane. Historia dluga przez te lata więc tak trochę ogólnie. Ona miała kogoś , miał być ślub i suknia w szafie już wisiała. Lecz on chciał zdobyć przed ślubem to co miała najcenniejsze. Nie dała więc pobił ją dotkliwie.! No i poznaliśmy się w sieci i tak się ciągnie. Wciaż się czegoś boi. Bo to koleżanka mówi o bólu pierwszego razu lub porodu. Wstydzi się , że może mieć pochwe inaczej wyglądającą. Dodam , że marzy o stosunku dopiero po ślubie. Jest tajemnicza , unika odp na proste pytania. Mówi nie ma nikogo innego chociaż ja myślę że od roku coś pękło a przyznała ,że ktoś napisał coś. Wiec miałem starter i też napisałem coś. Nie przyznala się a nie wiem czy coś więcej odpisała po za pytaniem kim jestem bo karte zniszczylem. A na koniec zaznaczę iż miała być pomoc w spotkaniu a kosztem pomocy miałby być seks osobno lub w 3 z inną kobietą. Niby już było załatwione i była zgoda na taką pomoc i nic. Nadal tkwimy w takiej znajomości i chyba już się nie zmieni. Tak wiem jestem naiwny.

Widzę 19 osób czytało to i nikt nie ma pomysłu.
Jak myślicie-czy pomimo przekonań myśląc o zdradzie spotkać się z tą trzecią na seks w zamian za pomoc w spotkaniu bo taka za to zapłata?
Jakie Wasze zdanie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Do mojego postu pasuje, psychologia w zwiazku na odleglość

O cholerka......

3

PiotrrtoiP napisał/a:

Wiec miałem starter i też napisałem coś. Nie przyznala się a nie wiem czy coś więcej odpisała po za pytaniem kim jestem bo karte zniszczylem. A na koniec zaznaczę iż miała być pomoc w spotkaniu a kosztem pomocy miałby być seks osobno lub w 3 z inną kobietą. Niby już było załatwione i była zgoda na taką pomoc i nic. Nadal tkwimy w takiej znajomości i chyba już się nie zmieni. Tak wiem jestem naiwny.

Widzę 19 osób czytało to i nikt nie ma pomysłu.
Jak myślicie-czy pomimo przekonań myśląc o zdradzie spotkać się z tą trzecią na seks w zamian za pomoc w spotkaniu bo taka za to zapłata?
Jakie Wasze zdanie?

O tyle, o ile coś tam zrozumiałam z wcześniejszej części, to z tej cytowanej nie rozumiem już zbyt wiele. Spróbuj zebrać myśli i napisać o co Ci chodzi jeszcze raz ... chcesz "uleczyć" 37-letnią dziewicę trójkątem? Nie rozumiem, no nie rozumiem hmm

4

Rozumiesz dokładnie.
Ona też była za tym a po paru planowanych spotkań zawsze coś nie wychodziło. Czy to byłoby wyleczenie to nie ale w końcu byśmy się spotkali.
No ma jakiś uraz psychiczny z tamtego wydarzenia co nie pozwala jej się spotkać.
Dlatego jestem tu i pytam Was kobiet jak to pokonać.

5

PiotrrtoiP napisał/a:

Rozumiesz dokładnie.
Ona też była za tym a po paru planowanych spotkań zawsze coś nie wychodziło. Czy to byłoby wyleczenie to nie ale w końcu byśmy się spotkali.
No ma jakiś uraz psychiczny z tamtego wydarzenia co nie pozwala jej się spotkać.
Dlatego jestem tu i pytam Was kobiet jak to pokonać.

Trwa to już 7 lat..
Dla mnie logiczne by było,że ona najwyraźniej nie chce spotkania i kontakt "elektroniczny" jej odpowiada.

6 Ostatnio edytowany przez soniiia (2012-04-11 07:12:51)

No ty to masz historię hmm
Niby prosta ale jednak skomplikowana sprawa. 
Taki związek wirtualny jest totalnie bez sensu. Musicie się spotkać w realu i nie mów jej że na sex tylko po prostu na kawę. Zobaczysz wtedy co ci powie. Seks nie jest przepustą do żadnych znajomości. Chyba że szukasz przygód i tylko na tym ci zależy. Wątpię żeby jej akurat na tym zależało. A jak o tym rozmawialiście to jeszcze nic nie znaczy. Może cię sprawdza co ty na to, na seks na spotkaniu, że niby przepustka do fajnej znajomości hmm taaaaa.... a ty poleciałeś na ten seks.
Jesteś pewny że jest 37 letnią dziewicą?? To dziewice od trójkąta nie zaczynają.
Spróbuj się z nią umówić na kawę normalnie i zobaczysz co będzie dalej.

7

Kawa. Przez kilka lat jezdziłe a teraz ona do mnie jezdzi i brakuje tego kroku a ma mnie na oku gdy mam wolne.

8

PiotrrtoiP napisał/a:

Kawa. Przez kilka lat jezdziłe a teraz ona do mnie jezdzi i brakuje tego kroku a ma mnie na oku gdy mam wolne.

W ogóle cię nie rozumiem, zbierz myśli smile
Czyli nie żyjecie w świecie wirtualnym ze sobą tylko ty do niej jeździłeś a teraz ona do ciebie jeździ tak?

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Do mojego postu pasuje, psychologia w zwiazku na odleglość

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024