Czy to jest powod aby zakonczyc znajomosc? prosze o porady... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy to jest powod aby zakonczyc znajomosc? prosze o porady...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Czy to jest powod aby zakonczyc znajomosc? prosze o porady...

Opowiem wam w skrocie swoją historię, bo od kilku dni jestem załamana, nie wiem co robić.
Mam 22 lata i pod koniec wakacji poznalam super faceta.spotykalismy sie tydzień czasu, po czym on wyjechał za granicę, bo tam mieszka i pracuje. Utrzymywaliśmy kontakt, byly telefony,smsy no i oczywiście plany następnego spotkania,które miało być na Boże Narodzenie. W między czasie prowadziłam normalne życie, czasami imprezowałam no i jednego razu coś strzeliło mi do głowy i wymieniłam się z nowo poznanym chłopakiem numerem telefonu. Odpisałam mu tej samej nocy na dwa nic nie znaczące smsy i nasz kontakt się urwał. Nadeszły święta, przyjechał Maciek(ten poznany w wakacje). Było super, byłam najszczęśliwsza na świecie kiedy spędzałam z nim czas. On tez na takiego wyglądał. Niestety któregoś razu zajrzał w mój telefon i dowiedział się, że dałam komuś nr... był zły, była awantura, łzy, ale minęło...wydawało się że wybaczył, no w końcu nic się nie stało...spędziliśmy pozniej jeszcze 10 wspanialych dni razem w tym sylwestra i nowy rok. Gdy wyjechal spowrotem za granicę, zadzwonil do mnie i powiedzial ze to koniec, że nie potrafi wybaczyc mi tego ze rozdalam nr. To spadlo na mnie jak jakis wielki kamień. Przeciez byl taki zakochany, bylismy tacy szczesliwi , jak on tak mógł?? mija kilka dni, nie odzywa się, a ja załamana codziennie płaczę w poduszkę...
Dziewczyny, czy to możliwe , ze gdyby coś do mnie poczuł , niebyłby w stanie dać mi drugiej szansy? Zapomniec o tym, tym bardziej ze nie doszlo nawet do wymiany wiadomosci, nie mowiac juz o spotkaniu czy zdradzie...Czy mozliwe ze sie mna tylko zabawił, a ten nr byl tylko pretekstem, aby zerwac kontakt...? Prosze o wasze opinie!!
dodam, że on ma 27 lat..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy to jest powod aby zakonczyc znajomosc? prosze o porady...

ale jesteście razem? Moim zdaniem troche przesadzil... gdybys sie z tym gosciem umowila to jeszcze moglabym to zrozumiec, ale wymiana nr i ledwo dwa smsy to nie powod to konczenia znajomosci, tym bardziej że razem jestescie szczesliwi. Powiem Ci na swoim przykladzie. Jestem w zwiazku 1,5 roku i zaraz na poczatku poszlam z kolezanka na piwo, a skonczylysmy w wiekszym gronie (z jej kolegami) no i jednemu dalam nr, bylam juz pod wplywem %. Moj chlopak sie o tym dowiedzial, nawet o tym że siedzialam jednemu na kolanach jak bylismy na dworzu bo nie bylo miejsca, a mnie nie chcialo sie juz stac. Co wiecej z gory mowilam ze mam chlopaka. W każdym razie mojego to z jakimś stopniu zabolało, ale nie zerwal ze mna, a nie robil mi z tego powodu awantury. Tylko, że ja z tym chlopakiem nawet jednego smsa nie wymienilam. Dodam, że moj chlopak tez ma 27 lat, no w tym roku skonczy 28, ale wtedy mial 26.

3

Pretekst.
Uwazam, te zwykly pretekst.
Przyjechal, wyszumial sie i ciao....

Brutalne ale takie jest moje zdanie.

Pozdrawiam

To my tworzymy nasze własne przeznaczenie...

4

piszesz ze spotykaliście sie tydzień czasu potem przyjechał na swieta wiec malutko czasu ze sobą spędziliście,poza tym nie  znasz go przeciez cóz to jest pare tygodni z kims pobyć ,myle ze chciał z kims spedzić czas jak pojechał na urlop ,a czy on wogole ma w planach zjechać z tamtąd?albo czy Ty zamierzałąs pojechać tam do niego?

5 Ostatnio edytowany przez samisam (2012-01-15 13:32:18)

Wymiana dwóch smsów nie jest powodem ale pretekstem do zerwania znajomości, chłopak potrzebował się wyszaleć będac na urlopie, a jest różnica w szaleniu samotnie a w towarzystwie. Nie można tego nazwać miłościa, trudno dopatrzeć się w tym nawet zakochania. Przed świątecznym spotkaniem znaliście się tydzień. Telefony,smsy służą do potrzymania znajomości.Takie zachowanie jest typowe dla lekkoducha,ale może być także objawem brzydkiej cechy charakteru: zaborczości i chorobliwej zazdrości. Moim zdaniem lepiej że tak się stało, oszczędził ci jeszcze większego rozczarowania i być może sporo bólu. Więc nie rozdzieraj szat, bo naprawdę nie ma o co.

"Kiedy Bóg stwarzał mężczyznę sięgnął po garść ziemi, gdy stwarzał kobietę, sięgnął już głębiej" tongue

6

czyli wymaga od Ciebie żebyś nigdy przenigdy nikomu(bedąc z nim w zwiazku) nie dawała swojego numeru telefonu?? trochę to.....niepoważne??   to był chyba racej pretekst do zakończenia znajomosci bo tydzień spędzony razem a póżniej kilka sms trudno nazwać związkiem.

7

no i jednego razu coś strzeliło mi do głowy i wymieniłam się z nowo poznanym chłopakiem numerem telefonu. Odpisałam mu tej samej nocy na dwa nic nie znaczące smsy i nasz kontakt się urwał. Nadeszły święta, przyjechał Maciek(ten poznany w wakacje). Było super, byłam najszczęśliwsza na świecie kiedy spędzałam z nim czas. On tez na takiego wyglądał. Niestety któregoś razu zajrzał w mój telefon i dowiedział się, że dałam komuś nr... był zły, była awantura, łzy, ale minęło...wydawało się że wybaczył, no w końcu nic się nie stało..

Czy ja dobrze widze? To ON ma Ci wybaczac, ze dalas komus swoj nr telefonu? Nie zrobilas nic zlego, wiec nie widze absolutnie zadnego powodu, dla ktorego mialabys mu sie tlumaczyc i liczyc na to, ze Ci przebaczy. Widac, ze facet jest choroboliwie zazdrosny i moze dobrze, ze "zerwal" z Toba pierwszy, bo zaslugujesz na normalnego mezczyzne, ktory nie bedzie plakal i robil Ci awantur o kazdy SMS do innego mezczyzny.

8

Dla mnie to rozkapryszony dzieciak skąd masz pewność co on tam robi za granicą . Wy nawet dobrze nie spróbowaliście być razem a on takie cyrki odprawia . Ile on ma lat? Nie rozumiem dziśejszych mężczyzn ale i kobiet też .

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

9

Jak dla mnie to po prostu szukał pretekstu żeby zakończyć taką znajomość...Myślę,że nawet gdyby go to zabolało,a kochał by Cię szczerze to odezwał by się...Przykro mi

" Sometimes you have to be your own hero..."

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy to jest powod aby zakonczyc znajomosc? prosze o porady...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018