Fajny dzien wymyslikam na urodziny corki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Fajny dzien wymyslikam na urodziny corki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez JuliaUK33 (2024-04-01 15:58:49)

Temat: Fajny dzien wymyslikam na urodziny corki

Corka w tym tygodniu bedzie miec 11-ste urodziny.  Postanowilam zrobic jej dzien pelen atrakcji. Oto jak zaplanowalam ten dzien: wstaje, robie jej sniadanie, daje kartke urodzinowa,skladam zyczenia z czyms slodkim plus daje prezent.Po sniadaniu dzwonimy do dziadkow, znajomych itp. Nastepnie szykujemy sie do wyjscia. Jedzemy najpierw do pieknego parku,gdzie jest duzo roznych atrakcji- piekne widoki, tym bardziej teraz wszystko zakwita,  stadnina koni, plac zabaw, miejsce na piknik, zagroda wiejska oraz kawiarnia. Nastepnie chce ja zabrac do kina. Pozniej pojedziemy do malego centrum miasta i tam corka sobie kupi co bedzie chciala(chce jej dac £30 na urodziny plus dostanie tez w tym dniu prezent sluchawki na gre do nintendo itp) takze bedzie mogla sobie cos kupic na miescie. Nastepnie pojedziemy do miejsc gier i zabaw dla takich wlasnie dzieci juz nastoletnich(tam tez wlasnie spotka swoje kolezanki ze szkoly i razem z nimi spedzimy urodziny), na koniec do jakies resturacji przyjaznej dzieciom pojde z corka. Wrocimy do domu to planuje wieczorem domowe kino... to co fajnie wymyslilam corce dzien urodzin? Wy tez wymyslacie swoim dzieciom takie dni  aktrakcji? Ja w sumie postanowilam czesciej wymyslac takie fajne dni razem z corka nie tylko w urodziny, tym bardziej, ze juz wiosna i pieknie sie zrobilo na zewnatrz

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fajny dzien wymyslikam na urodziny corki

Nie wiem, ale dla mnie to normalne, że się urządza dzieciom urodziny. Nastolatkę wypadałoby chyba zapytać, jaki prezent chciałaby otrzymać. Córka sąsiadki dostała na urodziny smartwatch i jakieś ciuszki. Oprócz tego były urodziny w bawialni z rówieśnikami.

3

500 funtów teraz, i drugie do banku zaprowadź, konto dla nieletnich załóż i  drugie 500 funtów na lokate, w obligacje wsadź, od +18 dostępne...

4

Tamiraa napisał/a:

Nie wiem, ale dla mnie to normalne, że się urządza dzieciom urodziny. Nastolatkę wypadałoby chyba zapytać, jaki prezent chciałaby otrzymać. Córka sąsiadki dostała na urodziny smartwatch i jakieś ciuszki. Oprócz tego były urodziny w bawialni z rówieśnikami.

Corka mi mowila, ze chce te sluchawki, wiec je dostanie, reszta organizacji dnia to bedzie niespodzianka

5

5i5kiN napisał/a:

500 funtów teraz, i drugie do banku zaprowadź, konto dla nieletnich załóż i  drugie 500 funtów na lokate, w obligacje wsadź, od +18 dostępne...

Juz ma konto oszczednosciowe

6

Urodziny to fajna impreza. Myślę, że warto dobrze zorganizować, żeby zostały w pamięci miłe wspomnienia.

7

Dzis sa wlasnie 11-ste urodziny mojej corki ,ale ten czas zapierdziela juz wchodzi w wiek nastoletni, od 9 (czasu angielskiego) wszystko zaczynam caly moj plan urodzinowy,takze dzisiaj mnie juz nie bedzie na forum. To do jutra wszystkim

8

Pewnie był udany.

9

Tamiraa napisał/a:

Pewnie był udany.

Tak corka miala udane urodziny

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Fajny dzien wymyslikam na urodziny corki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024