Znajoma dala mi liste prezentow na urodziny jej corki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Znajoma dala mi liste prezentow na urodziny jej corki

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1 Ostatnio edytowany przez JuliaUK33 (2024-04-09 17:45:47)

Temat: Znajoma dala mi liste prezentow na urodziny jej corki

Moja znajoma,ktora znam od 4 lat, bedzie pod koniec kwietnia wyprawiac 13-te urodziny swojej corce wyslala mi zaproszenie na przyjecie urodzinowe. Dzwonilam do niej ,ze fajnie, super, spotkamy sie razem z innymi znajomymi,a moja corka spedzi czas z jej corka w koncu to tylko 2 lata roznicy miedzy dzieciakami. Po czym moja znajoma mi powiedziala, ze wysle mi liste. To ja myslalam, ze to lista co bedzie sie robic na imprezie.  Wiecie myslalam, ze ma jakis fajny plan urodzin.  A ona mi wyslala liste prezentow jakie zyczy sobie jej corka i to nie byle co,bo nowy telefon plus zestawy z Kenjii dla nastolatek ktore sa dosc drogie. I co mam teraz zrobic. Telefon mogla bym kupic z oszczednosci, ale nie mam zamiaru wydawac prawie calej kasy na cudze dziecko. Myslicie ,ze to jest bezczelnosc komus wysylac liste prezentow do kupienia? Ja mam zamiar kupic jej corce prezent do max £30,ale niewiem czy sie znajoma nie obrazi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Znajoma dala mi liste prezentow na urodziny jej corki
JuliaUK33 napisał/a:

Moja znajoma,ktora znam od 4 lat, bedzie pod koniec kwietnia wyprawiac 13-te urodziny swojej corce wyslala mi zaproszenie na przyjecie urodzinowe. Dzwonilam do niej ,ze fajnie, super, spotkamy sie razem z innymi znajomymi,a moja corka spedzi czas z jej corka w koncu to tylko 2 lata roznicy miedzy dzieciakami. Po czym moja znajoma mi powiedziala, ze wysle mi liste. To ja myslalam, ze to lista co bedzie sie robic na imprezie.  Wiecie myslalam, ze ma jakis fajny plan urodzin.  A ona mi wyslala liste prezentow jakie zyczy sobie jej corka i to nie byle co,bo nowy telefon plus zestawy z Kenjii dla nastolatek ktore sa dosc drogie. I co mam teraz zrobic. Telefon mogla bym kupic z oszczednosci, ale nie mam zamiaru wydawac prawie calej kasy na cudze dziecko. Myslicie ,ze to jest bezczelnosc komus wysylac liste prezentow do kupienia? Ja mam zamiar kupic jej corce prezent do max £30,ale niewiem czy sie znajoma nie obrazi

Co to jest ten "zestaw z Kenjii dla nastolatek"?

3

rzeczywiscie duze wymagania typu telefon itd.
Ja pytam mamy corki kolezanki co by chciala i nikt mi nigdy takiej listy nie dal. Jakbys ci najmniej na wesele szla haha.

Ja bym tez kupila cos w tej kwocie i gotowe.

4

GloriaSoul napisał/a:
JuliaUK33 napisał/a:

Co to jest ten "zestaw z Kenjii dla nastolatek"?

A jest taki sklep w centrum miasta nazywa sie Kenjii Kenjii jakies chyba japonskie dyrdymaly dla nastolatek tam.sprzedaja-notesy, breloczki, te poduszki plushies w roznych ksztaltach jedna widzialam po £20 -£30, portfele, dlugopisy-same take pierdoly dla nastolatek, a ona chce dostac tego caly zestaw rzeczy plus telefon

5

z listy wybiera sie tylko jeden prezent, trudno mi uwierzyc, ze tylko telefony, nie ma nic tanszego?

6

Absolutnie nie rozumiem tego nowomodnego zwyczaju z listą prezentów.  Gość piwinien dać tyle, na ile go stać i co uważa za słuszne. Dla mnie takie listy są nie do przyjęcia i cieszę się, że mieszkam w miejscu, gdzie nikt na takie durne pomysły nie wpada.

7

Ewika99 napisał/a:

Absolutnie nie rozumiem tego nowomodnego zwyczaju z listą prezentów.  Gość piwinien dać tyle, na ile go stać i co uważa za słuszne. Dla mnie takie listy są nie do przyjęcia i cieszę się, że mieszkam w miejscu, gdzie nikt na takie durne pomysły nie wpada.

Dokladnie mysle tak samo

8

A w jakiej cenie ma być ten telefon?

9

GloriaSoul napisał/a:

A w jakiej cenie ma być ten telefon?

Niewiem, ale napisala  ze chce te nowe modele.  I tak kupie jej cos innego jak sie obraza to trudno przynajmniej bede miec mniej mordow do obdarowywania prezentami

10

Dzięki liście propozycji prezentów nie ma możliwości, że dwie osoby podarują taki sam prezent.  Można się z kimś złożyć  na droższy prezent lub zadeklarować, że się kupi tańszy. Taka listę się robi tylko w przypadku , kiedy zaprasza się dużo gości na urodziny.

11

Tamiraa napisał/a:

Dzięki liście propozycji prezentów nie ma możliwości, że dwie osoby podarują taki sam prezent.  Można się z kimś złożyć  na droższy prezent lub zadeklarować, że się kupi tańszy. Taka listę się robi tylko w przypadku , kiedy zaprasza się dużo gości na urodziny.

Tak juz bede latala po ludziach,ktorych ona zaprosila i sie pytala czy sie zloza na telefon na pol ze mna

12

Ewika99 napisał/a:

To jest genialny pomysł. Na takiej liście na pewno są i tańsze i droższe rzeczy, a solenizantka nie dostanie pierdołek za funta.

13

JuliaUK33 napisał/a:
Tamiraa napisał/a:

Tak juz bede latala po ludziach,ktorych ona zaprosila i sie pytala czy sie zloza na telefon na pol ze mna

Nikt ci nie każe latać po ludziach, możesz wybrać lub zaproponować inny.

14

Tamiraa napisał/a:
JuliaUK33 napisał/a:
Tamiraa napisał/a:

Nikt ci nie każe latać po ludziach, możesz wybrać lub zaproponować inny.

Ona chce akurat ten konkretny telefon. I tak  jej nie kupie juz postanowilam, ze dostanie inny prezent o wartosci £30 ,a nie o wartosci £500 wliczajac w to jej pierdoly z kenjii. Ja nie bede na cudze dziecko tyle kasy  wydawala ze swoich osszczednosci. Dziwie sie,ze ta znajoma dala mi taka liste,skoro wie,ze jestem na   zasilkach

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Znajoma dala mi liste prezentow na urodziny jej corki

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024