Panie z dziećmi na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Panie z dziećmi na portalach randkowych

Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 60 z 323 ]

1 Ostatnio edytowany przez Paluszek7 (2022-03-16 19:16:21)

Temat: Panie z dziećmi na portalach randkowych

Cześć,
nie wiem czy był taki temat i czy to dobry dział ale mam takie zapytanie odnośnie wszelkiej maści apek, portali do randkowania...Pytanie chyba głównie nawet do Panów ale może Panie swój punkt widzenia też opiszą.
Nastały dziwne czasy i tak zauważyłem że sporo dziewczyn 25-30 lat posiada już albo dopiero dzieci i są samotne.
Nie toleruje tego, bo nie chce wchodzić w taką relację. Wkurza to czasami bo dziś te portale/apki działają tak że trzeba się sparować i co? No i zaczynam rozmawiać i się okazuje że jedna dziewczyna 2 letnia córka, druga chłopcy 3 i 6 lat i serio to są dziewczyny których wiek nie przekracza 30tki...
Z czego to wynika? No bo ja jestem nauczony konserwatywnych wartości, jak się zakłada rodzinę to do tego potrzeba dwojka osób, jest ślub, dzieci itd, rozumiem rozwody ale w wieku 28 lat???
Skąd te dzieci się biorą? czy można nie obrażając nikogo tak troche pochopnie stwierdzić że dziewczyna się zabawiła z jakimś nowo-poznanym gościem i to są skutki?
Bo jeszcze samotna 45 latka z dzieckiem to mogę zrozumieć, ale 26 latka??

Problem jest tylko taki że ja nie pamiętam takich czasów na portalach randkowych żeby 75% użytkowniczek to były Panie z dziećmi a tak mam wrażenie obecnie jest. Jak korzystam z randek fb gdzie widać wpisane czy ktoś ma dzieci czy nie, to tak 50/50 wychodzi, no o co tu chodzi?
Ja wiem, że nikt nie czeka do 50tki z założeniem rodziny no ale skąd to dziecko u samotnej dziewczyny w wieku 26..27 lat?

Czy ogólnie Waszym zdaniem to jest dobry wybór unikanie takich relacji? Ja nie chce nikogo urażać bo może tutaj też są takie dziewczyny ale ja tego nie akceptuje bo chce żeby zacząć relację od zera. Dla mnie to tak trochę jakbym dołączył do 5 klasy i nikogo nie znal a reszta się super zna. Każdy uczeń od 1 klasy poznaje innych wzajmnie.

To jest właśnie dla mnie dziwne, że poznajesz dziewczynę i tak na prawdę nie wiesz czy nie ma dwójki dzieci i czy nie żyje w ogóle w innej rzeczywistości niż ja.

Myślicie że dziś takie czasy? Nikt nie chce zakładać normalnej rodziny i mieć normalną relację tylko te dzieci takie z przypadku??

Może ja mam wypaczony obraz, bo mam 6-ciu znajomych po ślubach, jeden bez dzieci, drugi dwójka, trzeci syn i córka itd ale to były randki z tindera, znajomości ze studiów i jest rodzina, relacja itd a nie że ktoś znowu wchodzi na apkę smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Panie z dziećmi na portalach randkowych

Tyle historii ile ludzi na świecie, ale przypuszczam że większość z tych kobiet nie decydowało się na macierzyństwo z myślą, że rozstaną się ze swoim partnerem. Ale różne rzeczy się dzieją po drodze i czasami ludzie się rozstają, mężczyzna znika, kobieta czuje że to nie.

Pewnie kiedy byłeś młodszy celowałeś również w młodsze dziewczyny więc naturalne było to że mniej z nich miało dzieci. Im jesteś starszy tym więcej kobiet które będziesz zagadywał będzie miała dziecko.

Facet na damskim forum.

3 Ostatnio edytowany przez Paluszek7 (2022-03-16 19:27:32)

Ale jak byłem młodszy to znaczy? W wieku 26 lat też celowałem w kobiety 25-26 lat i jakoś tego nie pamiętam. To co dzieci dzisiaj tylko 17-23 lata nie mają dzieci? Za chwilę to się okaże że trzeba w 14latki celować bo reszta ma dzieci smile
Nie wiem dla mnie to jest jakiś dziwny nurt a nie kwestia ile się ma lat.
Bo jakbym miał 45 lat i celował w podobne Panie to nic dziwnego ale ja mam 32 lata, celuje w zdecydowanie młodsze i na 10 pań- 9 z nich ma nierzadko dziecko to chyba nie jest normalne.

4

Paluszek7 napisał/a:

Cześć,
nie wiem czy był taki temat i czy to dobry dział ale mam takie zapytanie odnośnie wszelkiej maści apek, portali do randkowania...Pytanie chyba głównie nawet do Panów ale może Panie swój punkt widzenia też opiszą.
Nastały dziwne czasy i tak zauważyłem że sporo dziewczyn 25-30 lat posiada już albo dopiero dzieci i są samotne.
Nie toleruje tego, bo nie chce wchodzić w taką relację. Wkurza to czasami bo dziś te portale/apki działają tak że trzeba się sparować i co? No i zaczynam rozmawiać i się okazuje że jedna dziewczyna 2 letnia córka, druga chłopcy 3 i 6 lat i serio to są dziewczyny których wiek nie przekracza 30tki...
Z czego to wynika? No bo ja jestem nauczony konserwatywnych wartości, jak się zakłada rodzinę to do tego potrzeba dwojka osób, jest ślub, dzieci itd, rozumiem rozwody ale w wieku 28 lat???
Skąd te dzieci się biorą? czy można nie obrażając nikogo tak troche pochopnie stwierdzić że dziewczyna się zabawiła z jakimś nowo-poznanym gościem i to są skutki?

Problem jest tylko taki że ja nie pamiętam takich czasów na portalach randkowych żeby 75% użytkowniczek to były Panie z dziećmi a tak mam wrażenie obecnie jest. Jak korzystam z randek fb gdzie widać wpisane czy ktoś ma dzieci czy nie, to tak 50/50 wychodzi, no o co tu chodzi?
Ja wiem, że nikt nie czeka do 50tki z założeniem rodziny no ale skąd to dziecko u samotnej dziewczyny w wieku 26..27 lat?

Czy ogólnie Waszym zdaniem to jest dobry wybór unikanie takich relacji? Ja nie chce nikogo urażać bo może tutaj też są takie dziewczyny ale ja tego nie akceptuje bo chce żeby zacząć relację od zera. Dla mnie to tak trochę jakbym dołączył do 5 klasy i nikogo nie znal a reszta się super zna. Każdy uczeń od 1 klasy poznaje innych wzajmnie.

To jest właśnie dla mnie dziwne, że poznajesz dziewczynę i tak na prawdę nie wiesz czy nie ma dwójki dzieci i czy nie żyje w ogóle w innej rzeczywistości niż ja.

Myślicie że dziś takie czasy? Nikt nie chce zakładać normalnej rodziny i mieć normalną relację tylko te dzieci takie z przypadku??

Może ja mam wypaczony obraz, bo mam 6-ciu znajomych po ślubach, jeden bez dzieci, drugi dwójka, trzeci syn i córka itd ale to były randki z tindera, znajomości ze studiów i jest rodzina, relacja itd a nie że ktoś znowu wchodzi na apkę smile

Z czego to wynika? Z tego, że jest sporo mężczyzn, którzy są cholernie nieodpowiedzialni, lubią się zabawić bez konsekwencji, naobiecuja, a potem znikają. I takie są skutki, że dziewczyna 20-kilka lat sama z dzieckiem zostaje.

Powiedz mi, jak to jest, że szkalujesz tego rodzica, który został z dzieckiem, a nie tego, który odszedł? Potępiasz matkę, która ponosi cały trud wychowania sama, a ojca, który się wypiął nie?

Ty się lepiej dowiedz, skąd się dzieci biorą zanim zaczniesz randkowac.

Oczywiście masz prawo nie wchodzić w takie relacje, to jest całkowicie Twój wybór. I tak samo bym ci radziła - zostaw te kobiety w spokoju. I zastanów się, co zrobisz jak to ty komuś zrobisz dziecko. Też uciekniesz, by potem wymyślać kobiecie, że się puściła z pierwszym lepszym?

5

CatLady napisał/a:
Paluszek7 napisał/a:

Cześć,

Z czego to wynika? Z tego, że jest sporo mężczyzn, którzy są cholernie nieodpowiedzialni, lubią się zabawić bez konsekwencji, naobiecuja, a potem znikają. I takie są skutki, że dziewczyna 20-kilka lat sama z dzieckiem zostaje.

Powiedz mi, jak to jest, że szkalujesz tego rodzica, który został z dzieckiem, a nie tego, który odszedł? Potępiasz matkę, która ponosi cały trud wychowania sama, a ojca, który się wypiął nie?

Oczywiście masz prawo nie wchodzić w takie relacje, to jest całkowicie Twój wybór. I tak samo bym ci radziła - zostaw te kobiety w spokoju. I zastanów się, co zrobisz jak to ty komuś zrobisz dziecko. Też uciekniesz, by potem wymyślać kobiecie, że się puściła z pierwszym lepszym?

Dobrze powiedziane.  Zrobi dziecko i ucieka. A potem panna z dzieckiem be.

6

Kij w mrowisko wsadzony... idę po popcorn:D

7

Bidulek sad

- Dokąd idziesz?
- Nie wiem- odpowiedział Włóczykij .
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las.
Miał przed sobą sto mil ciszy.

8 Ostatnio edytowany przez Paluszek7 (2022-03-16 23:04:35)

CatLady napisał/a:

Oczywiście masz prawo nie wchodzić w takie relacje, to jest całkowicie Twój wybór. I tak samo bym ci radziła - zostaw te kobiety w spokoju.

Ale cholera, ja mam w rodzinie 5 kobiet (kuzynki + siostra), ja nie znam takiego przypadku, ani wśród znajomych, no wiem że też są kolesie co odsiadują dożywocie bo zasztyletowali ciężarna partnerkę, no ale czy w latach 90 co druga 25 latka miała dziecko i była samotna?
Nie wiem czy takie czasy że miłość dzisiaj to pojęcie ze słownika j. polski tylko??
Poza tym o jakim szkalowaniu mówimy? kogo szkaluje? Żeby wiedzieć skąd taka sytuacja to by trzeba ją poznac od podstaw, skąd wiem że to ta Pani nie zostawiła faceta, albo stwierdziła że to nie jest to?
Ja nie szkaluje tylko mówie, że mnie to nie interesuje ale jestem przerażony ilością takich Pań prawie jak Ukraińców na ulicy. Moim zdaniem kiedyś to było może 2%, obecnie co druga Pani na apkach, portalach ma dziecko, no chyba że mówimy o 18latkach to może nie smile

Chyba że takie czasy, nie ma gdzie poznawać, albo na impreze nie pójdzie no bo dziecko i obowiązki to internet się uruchamia, no nie wiem.

Natomiast to że tego nie toleruje to chyba nic dziwnego co? No skoro Panie sobie wybierają ten nie bo poniżej 180 cm wzrost, tamten blondyn a nie brunet czyli coś na co nie mamy wpływu, to chyba tutaj jest ok, bo to czy ktoś ma dziecko czy nie to jest jego dobrowolna sprawa.(pomijam gwałty)

Natomiast wiem skąd się biorą dzieci ale ludzie to nie psy, jest coś takiego jak uczucie, miłość, znajomość itd., no ale może inna czasy nastały smile

CatLady napisał/a:

I zastanów się, co zrobisz jak to ty komuś zrobisz dziecko. Też uciekniesz, by potem wymyślać kobiecie, że się puściła z pierwszym lepszym?

Ale przed kim mam ucieć? samo hasło zrobić komuś dziecko już świadczy o tym że to chyba nie ja powinienem dowiedzieć się jak i skąd sie biorą dzieci.
W każdym razie ja szukam drugiej połówki na stałe

9 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2022-03-16 23:04:51)

Te panny z dziećmi zawdzięczasz swoim kolegom.
Na pewno nie wszystkie kobiety na portalu to matki.
Po prostu  zaznacz wyraźnie że szukasz  bezdzietnej .

Gdy wieje wiatr historii, Ludziom jak pięknym ptakom Rosną skrzydła, natomiast Trzęsą się portki pętakom.?

10

Klaudia999 napisał/a:
CatLady napisał/a:
Paluszek7 napisał/a:

Cześć,

Dobrze powiedziane.  Zrobi dziecko i ucieka. A potem panna z dzieckiem be.

Niekoniecznie ucieka, czasem para się rozstaje, bo z jakiegoś powodu wychodzi, ze to nie było to. Wiążąc się w młodym wieku, np 20 lat, myślę, ze brak doświadczenia rozwalił poźniej niejedną relację, bo będąc 10 lat starszym, nie wybrałoby się tego partnera czy partnerki.

11

Wiesz każdy ocenia przez pryzmat, swoich doświadczeń i obserwacji, więc jak dla mnie większość kobiet sama sobie wina.

Czemu patrząc na koleżanki 7/10 miało podejście

- super facet wygląd,styl, ale kobieciarz dla mnie będzie wierny hehehehe
- super kasa, ale brak czasu to nie problem do czasu hehehe
- taki macho, testosteron, ambity... a tu hu... kasa i panienki w głowie oraz jego pasja
- zasługuje (pantoflarz) na lepszego, bo jestem unikatowa i jestem specjalna (sabotował swój związek i zdradziła)

Czy któryś facet ukrywał, jaki jest NIE, czy kobity były głupie, wierząc w bajki mediów, koleżanek TAK

12

No i to jest właśnie równouprawnienie, facet z dzieckiem jest świetnie radzącym sobie tatusiem z problemami, a pani z dzieckiem jest zawsze winna swojemu losowi:)
Kiedyś spotkałam się z wyznaniem pana, w trakcie rozwodu, z dwójką dzieci, które bardziej wolały kontakt z kolega mamusi niż z nim, że - cytuję - on by nie mógł mieć kobiety  z dzieckiem bo musiałby spędzać z obcym dzieckiem więcej czasu niż ze swoimi i to nie byłoby uczciwe. Ja się pytam jakie on ma kur... poczucie uczciwości... Ale jak mu powiedziałąm, ze nie mam dzieci to zapytał czy ze mną wszystko w porządku. No ja się pytam dokąd zmierza świat...

13

Posiadanie dzieci w wieku 25-30 lat jest zupełnie naturalne.
Znam kilka dziewcząt z dziećmi w takim wieku, które mają teraz drugich partnerów.
Ojciec dziecka to była ich wielka miłość. Wszystko miało być jak w bajce, kochali się, mieli dzieci, żyli długo i szczęśliwie. A potem, gdy przyszły trudy wychowania małego dziecka, nieprzespane noce i nawał obowiązków od rana do wieczora, chłopcy nie udźwignęli trudów męża i ojca. Dobrze, że chociaż dziewczyny dają radę. To są właśnie te samotne kobiety, które po pewnym czasie uznają, ze nie chcą do końca życia być samotnymi matkami.

Tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono. To dotyczy  również ojców, którzy nie wychowują własnych dzieci.

Jaki pożytek z prędkości, jeśli zmierza się w złym kierunku?

Jeśli wciąż nie spotkałaś mężczyzny u boku którego chciałabyś się zestarzeć, nie przejmuj się, Bez mężczyzny też się zestarzejesz. Może tylko później.
Mężczyzna jest jaki jest i nie ma co przy nim majstrować. Im szybciej kobieta to zrozumie tym lepiej dla niej. I dla niego - Maria Czubaszek

14

Zobacz że przy takiej każdej "pani z dzieckiem" jest facet, który sobie chodzi po tych portalach randkowych i nie ma dzieci, nie ma zobowiązań, może długo się kryć z tym, że ma dziecko, od razu wzrasta jego "wartość" rynkowa, mimo że sam jest tak samo "po przejściach".

Ja tam ten trend odchodzenia od facetów uważam za błogosławiony. Kiedyś nie widziałeś na portalach pań w wieku 25 i z dzieckiem bo siedziały "grzecznie" w nieszczęśliwych związkach, bo co mam powie, babcia powie, sąsiedzi powiedzą. Przecież na całym świecie kobiety coraz później zachodzą w ciażę, więc statystyka każe stwierdzić, że wcześniej jeszcze bardziej "nieodpowiedzialne" młode osoby zakładały rodziny.

Dzieci biorą się z tego samego co zawsze. Tylko już nie oznaczają, że dana pani już na zawsze jest przypisana do takiego pana. I tyle. Możesz wybrać, że nie spotykasz się z kimś kto ma dzieci - wolny wybór. Masz przez to więcej zabawy w szukaniu partnerki? Ochjej.

Moja koleżanka z dzieckiem znalazła sobie nowego partnera z dzieckiem - właśnie na portalu. Właśnie się wprowadzają do nowego domu. Happy end.

If you can be anything, be kind.

15 Ostatnio edytowany przez Paluszek7 (2022-03-17 01:06:10)

Agnes76 napisał/a:

Znam kilka dziewcząt z dziećmi w takim wieku, które mają teraz drugich partnerów.

Serio? Czyli jestem sobie Basia, Asia i Małgosia jakaś tam mam 25 lat i mam dziecko z jednym gościem, potem drugie z innym, a na końcu trzecie jeszcze z innym.... współczuje tym dzieciom sad chwała Bogu że ja się urodziłem pod koniec lat 80 i troszkę inne wartości u naszych rodziców były.

Za chwilę to dojdziemy do sytuacji że dla 25 latki spędzanie weekendu co tydzień z innym facetem jest zupełnie naturalne a maż, żona to pojęcia znane jedynie dla dzisiejszych emerytów rodem z PRL-u

Poza tym co to znaczy wielka miłość? od kiedy zna taka 25-latka gościa? od 15 roku życia? w gimnazjum go poznała i wielka miłość? czy 2 miesiące temu też na portalu?

Dla mnie to śmieszne ale i tragiczne

Monoceros napisał/a:

Moja koleżanka z dzieckiem znalazła sobie nowego partnera z dzieckiem - właśnie na portalu. Właśnie się wprowadzają do nowego domu. Happy end.

No i bardzo łądnie, o to chodzi, niech będzie partner też z dzieckiem a nie tak jak ja, jakoś ja nie mam dzieci i nigdy nie miałem. Przypadek? Miałem wiele związków itd.

Pytanie akademickie a co jeżeli z nastepnym partnerem nie wyjdzie, i z nim też będzie dziecko? to ile tych dzieci i ilu ojców? Serio gorzej niż zwierzęta.
Chyba zła kolejność troszkę. Najpierw trzeba kogoś poznac i sprawdzić czy się nadaje do związku i relacji a potem zakładać rodzine i dzieci a nie od drugiej strony.

16

dfx755 napisał/a:

Wiesz każdy ocenia przez pryzmat, swoich doświadczeń i obserwacji, więc jak dla mnie większość kobiet sama sobie wina.

- taki macho, testosteron, ambity... a tu hu... kasa i panienki w głowie oraz jego pasja
- zasługuje (pantoflarz) na lepszego, bo jestem unikatowa i jestem specjalna (sabotował swój związek i zdradziła)

Czy któryś facet ukrywał, jaki jest NIE, czy kobity były głupie, wierząc w bajki mediów, koleżanek TAK

Można to odwrócić.
-Super laska, lata za chłopami, ale ze mną będzie wierna
- zasługuje na 8/10, a nie na jakąś szarą myszkę 3/10, bo unikat ze mnie
- jej pasja to dobry wygląd i imprezy, ale kumple będą mi zazdrościć takiej kobiety, przy mnie się zmieni

Czy kobieta udaje, że nie jest typem imprezowiczki, liczy się dla niej tylko kasa, dobre auto, wygodny styl życia, a przede wszystkim ona sama? Nie. Faceci lgnie do takiej jak muchy do niech będzie miodu  a potem płacz na forach, że poleciała na bogatszego, przystojniejszego, z większym domem, a ogólnie to wierna nie była i przepuszczała każda ilość nieswoich pieniędzy.

17

Paluszek7 napisał/a:
Agnes76 napisał/a:

Serio? Czyli jestem sobie Basia, Asia i Małgosia jakaś tam mam 25 lat i mam dziecko z jednym gościem, potem drugie z innym, a na końcu trzecie jeszcze z innym.... współczuje tym dzieciom sad chwała Bogu że ja się urodziłem pod koniec lat 80 i troszkę inne wartości u naszych rodziców były.e

Ale kto Ci każe wiązać się z takimi kobietami i ogólnie brać je pod uwagę? Nie zajmuj się nimi.
Co do dzieci z różnych ojciec  to mam w rodzinie przypadek, pierwsze dziecko z pierwszego małżeństwa, drugie z drugiego małżeństwa. Czasami się tak dzieje. Drugi mąż wiedział, że bierze sobie kobietę z dzieckiem.

18

Paluszek7 napisał/a:

Pytanie akademickie a co jeżeli z nastepnym partnerem nie wyjdzie, i z nim też będzie dziecko? to ile tych dzieci i ilu ojców? Serio gorzej niż zwierzęta.
Chyba zła kolejność troszkę. Najpierw trzeba kogoś poznac i sprawdzić czy się nadaje do związku i relacji a potem zakładać rodzine i dzieci a nie od drugiej strony.

W drugą stronę też to działa. Poznajesz faceta, a tu okazuje się, że on ma już 2ję dzieci z 2ma różnymi kobietami i co wtedy?
Ty też możesz mieć w przyszłości dziecko, ale nie być z jego matką bo costam i jak to Cię będzie stawiało w oczach kolejnej partnerki?

19 Ostatnio edytowany przez Paluszek7 (2022-03-17 01:15:46)

rossanka napisał/a:

Ale kto Ci każe wiązać się z takimi kobietami i ogólnie brać je pod uwagę? Nie zajmuj się nimi.

Nikt mi nie każe tylko mnie irytuje ilość, na 20 pań co najmniej 15 ma dzieci, skąd to sie bierze? takie czasy instagramów? programów TV typu Hotel Paradise? czy o co chodzi?
Za chwilę to 1 kobieta na 50 będzie bez dzieci i to w wieku 22 lat.

rossanka napisał/a:

Ty też możesz mieć w przyszłości dziecko, ale nie być z jego matką bo costam i jak to Cię będzie stawiało w oczach kolejnej partnerki?

myślę, że nie - że absolutnie nie, no chyba że tamta pani będzie jakaś dziwna, ja nie mam z tym problemu

20

Paluszek7 napisał/a:
Agnes76 napisał/a:

Serio? Czyli jestem sobie Basia, Asia i Małgosia jakaś tam mam 25 lat i mam dziecko z jednym gościem, potem drugie z innym, a na końcu trzecie jeszcze z innym.... współczuje tym dzieciom sad chwała Bogu że ja się urodziłem pod koniec lat 80 i troszkę inne wartości u naszych rodziców były.

Za chwilę to dojdziemy do sytuacji że dla 25 latki spędzanie weekendu co tydzień z innym facetem jest zupełnie naturalne a maż, żona to pojęcia znane jedynie dla dzisiejszych emerytów rodem z PRL-u

Poza tym co to znaczy wielka miłość? od kiedy zna taka 25-latka gościa? od 15 roku życia? w gimnazjum go poznała i wielka miłość? czy 2 miesiące temu też na portalu?

Dla mnie to śmieszne ale i tragiczne

Chcesz powiedzieć, że na wielką miłość trzeba czekać 15 lat? To chyba niewiele wiesz o miłości
Skoro odnosisz się do starych dobrych czasów, to zapytaj rodziców ile znali się przed ślubem big_smile
Nasi rodzice brali ślub najczęściej po maturze, czyli wieku 20-22 lat, a po dwóch latach mieli pierwsze dziecko. Wtedy nikt nie chodził ze sobą latami, praktycznie do roku od poznania byli małżeństwem. Mało kto z nich decydował się na dziecko po trzydziestym roku życia, bo do tego czasu mieli już wszystkie, a jeśli tak się zdarzyło, to na skutek wpadki.
Jedyna różnica między rodzicami obecnych trzydziestolatków a nimi to fakt, że wtedy nie rzucało się żony z małym dzieckiem, bo nie było dokąd się wyprowadzić.
Dzisiaj młodym jest łatwiej wrócić do mamusi i wielu z tego korzysta. I to dotyczy równo obu płci.
Kiedyś mąż bił, pił i zdradzał, a żona znosiła to z pokorą, bo było na to społeczne przyzwolenie. Teraz tylko kobiety z zaniedbanych rodzin godzą się na taki los. Te które mają wsparcie w rodzinie i dobre warunki materialne u rodziców nigdy na coś takiego nie pozwolą. Szybciutko pogonią damskiego boksera, wiecznego Piotrusia Pana czy zdradzacza. Nie będą się godzić na to, na co godziły się ich matki i babki. I nie ma to związku z ich niedojrzałością a wręcz przeciwnie - teraz kobiety dokładnie wiedza na co nigdy nie pozwolą.
Bardzo dobrze, ze dzisiaj kobiety mogą spędzać czas z kim chcą, podobnie jak panowie od zawsze. Przestały być niewolnicami własnej płci. Oby tylko miały na tyle dobre przygotowanie do życia, aby nie zachodziły w niechciane ciąże. Miejmy nadzieję, że rodzice wypełnią ten obowiązek, bo na szkołę nie ma co liczyć.

Jeśli wciąż nie spotkałaś mężczyzny u boku którego chciałabyś się zestarzeć, nie przejmuj się, Bez mężczyzny też się zestarzejesz. Może tylko później.
Mężczyzna jest jaki jest i nie ma co przy nim majstrować. Im szybciej kobieta to zrozumie tym lepiej dla niej. I dla niego - Maria Czubaszek

21

Paluszek7 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Nikt mi nie każe tylko mnie irytuje ilość, na 20 pań co najmniej 15 ma dzieci, skąd to sie bierze? takie czasy instagramów? programów TV typu Hotel Paradise? czy o co chodzi?
Za chwilę to 1 kobieta na 50 będzie bez dzieci i to w wieku 22 lat.

Mamy już na forum jednego agenta który ma fiksacje i przeprowadza na portalach randkowych badania naukowe. Jemu wychodzi że laski tam lecą tylko na wysokich brunetów z kwadratową szczenką. Jeśli połączycie swoje siły naukowowe to wyjdzie wam że na portalach randkowych wysocy, przystojni faceci kręcą wyłącznie z laskami z dziećmi... big_smile

A tak na poważnie - pewnie kobiety z dziećmi nie mają już tyle czasu żeby przesiadywać w bibliotece i czekać na swojego księcia, na portalach łatwiej.

Tak na marginesie, jesteś po trzydziestce z dość konserwatywnymi poglądami, jak to się stało że do tej pory nie jesteś mężem ani ojcem?

Facet na damskim forum.

Ad Paluszek. Sadze ze to co obserwujesz/zauwarzasz analizujesz jest wynikiem przejscia i roznicy pokolen...Dawny swiat katolandu i sredniowiecza w polscie zaczyna scierac sie ze swiatopogladem zachodnioeuropejskim moze nie koniecznie poprawniejszym ale spokojniejszym i chyba bardziej zyciowym. To co obserwujesz to nic innego niz prawdziwa rzeczywistosc. W dawnych czasach pary tkwily w zwiazkach poprzez nacisk rodziny ...co inni pomysla...co powie na kazaniu czarnoksieznik czy tez inne naciski spoleczne. Kiedys panienka z bejbiszonem na reku badz przy kiece moga umrzec z glodu badz jej dziecko. Dzis taka panna nie padnie z glodu i jej dziecko tez otrzyma pomoc by egzystowac...czynnik meskiego utrzymanka populacyjnego maleje w sile. Szczerze wole taka sytuacje gdzie prawdopodobiensteo ze taka kobieta zazna jeszcze milosci i szczescia a jej dziecko bedzie mialo szanse na rozwoj w dobrych warunkach i powielac dobre relacje w przyszlosci. Niz sztuczne zachowanie rodziny gdzie milosci zero...tylko patologia i powielanie problemow na tle  psychologicznym,  wycofanie spoleczne i spatrzone dobro. Czego tez jestesmy swiadkami. Uwazam ze  dobro i milosc rodzicielska od osob nawet jednakowych plci bedzie leprza niz zycie w patorodzinie gdzie jest przymus zycia w grupie/pseudorodzinie gdzie nikt nie akceptuje nikogo i jest sztucznym tworem dla sasiadow czy tez osob ze swiata KK. Mam w rodzinie w polsce bliska mi osobe ktora jest kuratorym rodzin patologicznych...sama przyznaje ze obecny system nie poprawia sytuacji w takich rodzinach a raczej funkjonuje na zasadach ze kasa musi sie zgadzac.

Autorze ty postrzegasz/opierasz swoj punkt widzenia na podstawie jakiej spieprzonej apki ktora nie jest odpowiednikiem rzeczywistosci tylko tworem businesowym majacym na celu przyniesc dochod. Dzieciatki zapisuja sie w apce i umawiaja glownie by ulatwic sobie przeglad.

To jest tak....jak chcesz byle co z warzyw to idziesz do marketu...przebierasz w krztalcie kolorze i zqpachu wiedzac za smak to papier ale OK. Nie przyszedles dla walorow kulinarnych. Jak chcesz leprzy smak to idzedz na targowisko lokalnych producentow...wybor mniejszy ale smak w wiekrzosci leprzy.

Jak zadasz sobinie trud w poszukiwaniu w tym co cie otacza bezposrednio to zajetych dziecmi matek nie uraczysz bo skupisz sie ja podrywiek kobiet bez dzieci.
Coz tak to juz jest ze facet dojrzewa emocjonalnie troche pozniej lub wcale to nie nowosc. Dla tego powinno sie wygrzmocic i pouzywac za mlodu a nie jak stuka u nas facetow 40 a u kobiet to nie wiem bo jestem facet.

23 Ostatnio edytowany przez Paluszek7 (2022-03-17 02:03:31)

Foxterier napisał/a:

Tak na marginesie, jesteś po trzydziestce z dość konserwatywnymi poglądami, jak to się stało że do tej pory nie jesteś mężem ani ojcem?

Może dlatego że większość Pań ma podejście jak Agnes76 nie chce stałej relacji i zakładac rodzinę, tylko stoś dzieci każdy z innym i spędzanie wolnego czasu co weekend z innym gościem a to Adrian, a to Przemek a to Paweł i do tego utożsamianie słowa zauroczenie ze słowem wielka miłość, nie wiem nie wiem może i tak

Sory ale jak ma tak świat wyglądać że mam być 5-ty w kolejce jako partner jakieś laski, a ona jest za przeproszeniem "zbiornikiem nasienia" to dziękuje, wole być sam serio!

I tu nie chodzi o apkę tylko o chore czasy mi się wydaje...bywałem na sympatii np z dekadę temu i tego "nurtu" nie zauważyłem, teraz takie coś nastało takie wstrętne czasy mi się wydaje.
Lekko się żyje, kasa się liczy itd. Nie wartości żadnych, nie myśli się o rodzinie, o stałej relacji, o dzieciach

Ciekawe czy np wykształcona prawniczka 30 letnia pokochałaby Marcina chłopaka z budowa po zasadniczej szkole, pewnie odpada bo wiadomo nie ten poziom a przeciez dzisiaj kariera i kasa się liczy, ale mi się wmawia że ja mam jako 20-partner akceptować kobietę z dzieckiem bo 25 latka z trójką dzieci to norma roll

edek z krainy kredek napisał/a:

co powie na kazaniu czarnoksieznik

jaki czarnoksiężnik??

24 Ostatnio edytowany przez Foxterier (2022-03-17 02:15:05)

Nie wydaje mi się żeby ktoś Ci coś wmawiał, tak samo jak masz święte prawo spotykać się z kim chcesz i jak Ci nie pasują kobiety z dziećmi to po prostu wpisz sobie w profilu że takich pań nie szukasz i tyle. Nie możesz jednocześnie komuś zabraniać żyć po swojemu, jak laska ma ochotę się spotykać z 3 na raz bądź mieć 4 dzieci tudzież być jak to poetycko nazwałeś "zbiornikiem nasienia" to jest to jej święte prawo. Jest sporo dziewczyn wyznających bardziej konserwatywne wartości, przecież konfederaci gdzieś łowią swoje partnerki big_smile

Pamiętaj że wszystkie sociale opierają się na algorytmach wzmacniających Twoje uczucia, głównie negatywne bo te bardziej nas triggerują - z tego też powodu możesz teraz hurtowo widzieć kobiety z dziećmi bo te aplikacje tak Cię z nimi "zmatchowały".

Poza tym jak tak czytam co (i w jaki sposób) tu piszesz to nie wydaje mi się żeby to w kobietach był problem - Twoje przedmiotowe podejście do nich jest z lekka przerażające...

Facet na damskim forum.

25

Foxterier napisał/a:

Jest sporo dziewczyn wyznających bardziej konserwatywne wartości, przecież konfederaci gdzieś łowią swoje partnerki big_smile

No już bez jaj, to może od razu ktoś kto nie akceptuje nierządu itp to konserwatywne poglądy ma?

26

Paluszek7 napisał/a:
Foxterier napisał/a:

Jest sporo dziewczyn wyznających bardziej konserwatywne wartości, przecież konfederaci gdzieś łowią swoje partnerki big_smile

No już bez jaj, to może od razu ktoś kto nie akceptuje nierządu itp to konserwatywne poglądy ma?

Konserwatyzm to żadna obelga a chyba dość dobrze oddaje to co chcesz przekazać, no nie?

Facet na damskim forum.

27

No nie wiem bo trochę się teraz czuje jak ufoludek albo jakbym dorastał w czasach Wita Stwosza...

Nie rozumiem też jednego, dlaczego w tym temacie obieramy tylko czarny scenariusz? pesymistyczny akcent?
Dlaczego jak poznam kogoś to jest jak w banku że się rozstane i nic z tego nie wyjdzie? A dlaczego nie mogę kogoś poznać i byc z tym kimś w trwałej długoletniej relacji?

Już któraś z osób pyta mnie a co wtedy jak ja kogoś poznam i potem będą dzieci i się rozstaniemy, ale w zasadzie dlaczego mamy się rozstawać??

bo np ty jestes zolty a ona jest biala no a mlody sie urodzi brazowy jak kawa ale z blad  wlosami do tego z calym spektrum uposledzen. A ona zaklna sie na teczowa niepokalana panne rozancowa ze to twoje dziecko

29

Paluszek7 napisał/a:

No nie wiem bo trochę się teraz czuje jak ufoludek albo jakbym dorastał w czasach Wita Stwosza...

Nie rozumiem też jednego, dlaczego w tym temacie obieramy tylko czarny scenariusz? pesymistyczny akcent?
Dlaczego jak poznam kogoś to jest jak w banku że się rozstane i nic z tego nie wyjdzie? A dlaczego nie mogę kogoś poznać i byc z tym kimś w trwałej długoletniej relacji?

Już któraś z osób pyta mnie a co wtedy jak ja kogoś poznam i potem będą dzieci i się rozstaniemy, ale w zasadzie dlaczego mamy się rozstawać??

Nie wyglądasz aż na takiego dziadersa, a posiadanie konserwatywnych poglądów to normalna sprawa tak samo jak i posiadanie poglądów bardziej liberalnych. Problem zaczyna się wtedy kiedy jedne bądź drugie się komuś narzuca.

Padają czarne scenariusze bo Twoje pytanie brzmiało - dlaczego widzę sporo kobiet z dziećmi na portalach randkowych. Odpowiedzi brzmiały - bo ludzie się rozstają, związki nie wychodzą, partnerzy umierają. A posiadanie dziecka nie oznacza że kobieta nie może już szukać szczęścia w miłości.

Oczywiśce portale randkowe to jest promil pokazanych relacji ale ich nie widzisz bo jak ktoś jest w związku to nie przesiaduje (zazwyczaj) na Tinderze czy sympatii tylko radośnie pielęgnuje swój związek.

Facet na damskim forum.

30 Ostatnio edytowany przez Airuf (2022-03-17 08:44:11)

Myślę że wśród tych kobiet mamy całe spektrum, od takich co miały stabilny związek i pełne prawo myśleć że stworzą rodzinę ale partner okazał się dobrym aktorem bądź coś mu odwaliło, po takie które poniesione hormonami uznały że ten przystojnych cham to prawdziwy macho, a o zabezpieczeniu pomyślimy później. Mogą być też takie których partner nie żyje ale i takie które mają dziecko ze zdrady i partner się dowiedział... Nie ma jednej odpowiedzi, za każdą osobą stoi inna historia...

31

Paluszek7 napisał/a:

Może dlatego że większość Pań ma podejście jak Agnes76 nie chce stałej relacji i zakładac rodzinę, tylko stoś dzieci każdy z innym i spędzanie wolnego czasu co weekend z innym gościem a to Adrian, a to Przemek a to Paweł i do tego utożsamianie słowa zauroczenie ze słowem wielka miłość, nie wiem nie wiem może i tak

Agnes76 od wielu lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim, pierwszym i raczej ostatnim, a mąż jest ojcem dziecka.
Nasze małżeństwo uchodzi za wzorowe. A wiesz dlaczego tak mam? Bo nie wierzyłam, że po ślubie mężczyzna zmienia się na lepsze. Jeśli już to raczej na gorsze. Agnes nigdy nie liczyła na lekkie życie przy mężu, tylko od zawsze była samodzielna i samowystarczalna. Tej prawdy o życiu nauczyło mnie trudne dzieciństwo i przykłady rodzin wokoło. Od zawsze mam swoje pieniądze, które w każdej chwili pozwalają na utrzymanie siebie i dziecka. Mąż dobrze wie, że nigdy nie byłam i nie będę na jego łasce czy niełasce. Szanuję męża i wymagam szacunku, kocham go i jestem kochana. Przed ślubem powiedziałam mu jasno i wyraźnie - jeśli mnie uderzysz to tylko raz, drugi raz nie będziesz miał kogo uderzyć. I z pewnością tak by było. Nigdy w czasie małżeństwa nie usłyszałam od męża żadnego obraźliwego słowa i mąż też takiego ode mnie nie usłyszał, bo za bardzo się szanujemy. Dlatego przed ślubem zwracałam szczególną uwagę jakie ma podejście do innych ludzi, szanuje ich czy chce wykorzystać. Bo dla mnie o człowieku nie świadczą słowa tylko czyny. Dlatego kandydata na męża wybrałam bardzo starannie.
To że tak mamy jest  również  zasługą wysiłku jaki oboje wkładamy w ten związek. Nie ma u nas kłamstw ani nawet kolorowania, żeby udawać lepszego niż się jest. Mam alergię na kłamstwa i szybko wyczuwam manipulację.
Agnes nikt nie nabierze na ładne słówka i czcze obietnice, dlatego panowie z wielkimi wymaganiami i mizernym wkładem własnym na pewno nie zawrócą jej w głowie.
A tak na marginesie - ostatnio dowiedziałam się, że z badań nad długością życia wychodzi, iż mężczyźni żeniący się powtórnie żyją dłużej, kobiety krócej. Gdybym kiedyś została sama z jakiegokolwiek powodu, to na pewno nie będę szukać sponsora, bo nie jest mi potrzebny. Przyjaciół i znajomych też mi nie brakuje, więc na pewno nie będę szukać jedynej przyjaznej duszy.
Szkoda że tak wiele kobiet daje sobie wbić do głowy kłamstwa, że małżeństwo to dla nich szansa na dobre życie. Szansą na dobre życie jest jedynie odpowiedni partner życiowy i codzienna praca, by zapewnić sobie godne życie. Powinny też odrzucić kłamstwa, że ich rolą jest zbawianie kogokolwiek, zapewnianie nowych członków w ramach jakiejś wyimaginowanej "wspólnoty społecznej", cierpienie dla dobra dzieci i czekanie na zbawienie po śmierci. Życie mamy jedno, tu i teraz. jak je przeżyjemy zależy wyłącznie od nas. Na pewno znajdzie się wielu amatorów by kobiety wykorzystać i zapędzić do niewolniczej pracy w domu, dla dobra "rodziny", tak jakby ona częścią tej rodziny  nie była. Kto chce niech w to wierzy, a  że coraz mniej kobiet daje się na to nabierać to mamy tak jak mamy.

32 Ostatnio edytowany przez CatLady (2022-03-17 09:33:24)

Paluszek7 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Nikt mi nie każe tylko mnie irytuje ilość, na 20 pań co najmniej 15 ma dzieci, skąd to sie bierze?

i w przypadku facetów statystyki są podobne. Kobiety same sobie dzieci nie robią. Za większością samotnych matek jest gdzieś jakiś facet, który nie podołał, któremu się odwidziało itp. Jakoś nie widzę, byś krytykował ich podejście, byś się zastanawiał dlaczego oni nie przemyśleli decyzji o dziecku, czemu nie byli ostrożniejsi. Kobieta dla Ciebie traci na wartości, bo jest samotną matką, ale faceta, który ją porzucił nie ma na obrazku. Insynuujesz i negatywnie oceniasz tylko kobiety.

Facet, który porzucił kobietę z dzieckiem nie musi tego nawet ujawniać na aplikacji, może to miesiącami ukrywać. Kobieta nie.

Zmień sobie ustawienia, że szukasz bezdzietnej, jak Ci tu radzono. Poza tym nie traktuj aplikacji jako narzędzia obserwacji społeczeństwa, nie wyciągaj wniosków tylko na podstawie tego, co widzisz w aplikacji. Czy w Twoim otoczeniu wszystkie młode kobiety mają dzieci? Bo ja np znam mnóstwo młodych i starszych nawet, które są bezdzietne, ale one nie przesiadują na tinderze.

33 Ostatnio edytowany przez madoja (2022-03-17 10:12:27)

A ja zgadzam się z autorem.

Rozumiem gdyby np. 10% takich MŁODYCH dziewczyn miało dzieci (można byłoby to tłumaczyć śmiercią partnera czy rozwodem), ale ponad połowa?

Jasne że do tanga trzeba dwojga i dziecko nie powstało samo, ale nie ukrywajmy że to kobiety powinny uważać z kim chodzą do łózka. Ciąża to ogromna inwestycja biologiczna dla kobiety, nie dla faceta. To kobieta spotyka się z ostracyzmem społecznym gdy jest samotną matką. To głównie kobieta ponosi konsekwencje finansowe i ona poświęca swój czas, energię, właściwie życia dla dziecka. Jeśli więc nie przemyślała dokładnie z kim uprawia seks, to znaczy że jest mało odpowiedzialna. Nie oburzajcie się, no ale nie ma co kijem Wisły zawracać, tylko trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. To głównie kobieta poniesie konsekwencje, więc to ona powinna dwa razy się zastanowić.

Z tego co się orientuję, większość takich dzieci w młodym wieku to wpadki. I nie łudźmy się że dlatego że tabletka antykoncepcyjna zawiodła itd. Zazwyczaj (gdy pytam młode dzieciate koleżanki) po prostu nie użyli gumki, poszli na żywioł licząc że jakoś to będzie, albo brała tabletki nieregularnie, albo facet ją tak prosił że włoży tylko troszkę i będzie uważał. Prawie zawsze - gdy chodzi o kobiety w młodym wieku - dziecko to wynik głupoty, prawie nigdy planowania.

Byłam kiedyś na tinderach i innych sympatiach - młodych chłopaków z dziećmi tez jest sporo (to pewnie ojcowie dzieci tych młodych kobiet). To znaczy mają dzieci, ale nie mieszkają z nimi, bo rozstali się z ich matkami. Zazwyczaj historia była bardzo podobna: szczenięce zakochanie (czasami bardzo krótkie), wpadka, a już w czasie ciąży im nie wychodziło, więc postanowili się rozstać. To nie tak że oni zwiali bo bali się konsekwencji (choć tacy na pewno też są). Zazwyczaj mają poprawny kontakt z dzieckiem.

A swoją drogą - zaznacz wyraźnie w opisie że kobiety z dzieckiem są wykluczone.
Tak w ogóle to wielu facetów się skarży na to co Ty. Ostatnio kolega mi opowiadał że na badoo ustawia limit wieku dla dziewczyny 25 lat i jest zszokowany że w rubryce "Dzieci" bardzo często jest "Już mam".

34

Zaraz na madoje posypią się gromy.. smile
Ale naprawdę ciekawie przeczytać tak odmienny punkt widzenia na daną sprawę..Osobiśćie, w dzisiejszych czasach(ostatnie 20 lat), jeśli kobieta poniżęj 25 lat ma już dziecko, co najmniej te 2-3 letnie, to ciężko sobie wyobrazić, że to planowana inwestycja..

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
" Wybierz optymizm - poczujesz się lepiej!" - Dalajlama
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz

35

Wyżej napisałam że powinna się głęboko zastanowić z kim uprawia seks. To nie do końca tak,bo generalnie uważam że kobiety też mają prawo mieć przygody erotyczne. Problem widzę gdzie indziej: słaba dbałość o antykoncepcję.

Wierzcie mi, ile to razy ja słyszałam szokujące historie od koleżanek że robią to "na żywca" do końca, bo liczą że nic się nie stanie, nie używają prezerwatyw, a jak pękła to nie idą po tabletkę "po" itd. Dla mnie to niepojęte. Ja od kiedy rozpoczęłam życie seksualne, miałam hopla na punkcie antykoncepcji i odpowiedzialności. Chciałam planowanego, przemyślanego macierzyństwa.

36

No niestety muszę się nie zgodzić. Mężczyźni w dzisiejszych czasach są nieodpowiedzialni.
Kobieta sama sobie dziecka nie zrobiła. A tylko kobiety ponoszą odpowiedzialność. Porywy młodości..  tak ale poryw dwóch osób.
Już nie wspomnę że dziecko jest chore i mężczyźni uciekają .

37 Ostatnio edytowany przez jjbp (2022-03-17 10:49:38)

Poza tym nie traktuj aplikacji jako narzędzia obserwacji społeczeństwa, nie wyciągaj wniosków tylko na podstawie tego, co widzisz w aplikacji. Czy w Twoim otoczeniu wszystkie młode kobiety mają dzieci? Bo ja np znam mnóstwo młodych i starszych nawet, które są bezdzietne, ale one nie przesiadują na tinderze.

O to to. Ja o tych młódkach z 3 dzieci każde z innego ojca to słyszę głównie w internecie. W realu znam dwie dziewczyny 20 kilka lat z dzieckiem, obie po ślubie, ciąża planowana. W otoczeniu mojej siostry (bliżej 30) dzieciatych też jest garstka, z tego co wiem również mężatki.

38

Jak się tak zastanowić zupełnie na chłodno, to madoja ma w dużej mierze rację.
Szczególnie w przypadku młodych/bardzo młodych osób, jak puszczają hamulce, to zapomina się o tych środkach ostrożności. Zatem jeśli gromy sypią się na facetów za ich nieodpowiedzialność, to należy się też zastanowić nad podejśćiem do antykoncepcji u obojga partnerów.

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
" Wybierz optymizm - poczujesz się lepiej!" - Dalajlama
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz

39

madoja napisał/a:

Jasne że do tanga trzeba dwojga i dziecko nie powstało samo, ale nie ukrywajmy że to kobiety powinny uważać z kim chodzą do łózka. Ciąża to ogromna inwestycja biologiczna dla kobiety, nie dla faceta. To kobieta spotyka się z ostracyzmem społecznym gdy jest samotną matką. To głównie kobieta ponosi konsekwencje finansowe i ona poświęca swój czas, energię, właściwie życia dla dziecka. Jeśli więc nie przemyślała dokładnie z kim uprawia seks, to znaczy że jest mało odpowiedzialna. Nie oburzajcie się, no ale nie ma co kijem Wisły zawracać, tylko trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. To głównie kobieta poniesie konsekwencje, więc to ona powinna dwa razy się zastanowić.

Zgadzam się z tym co napisała Madoja. Często dziecko jest efektem zbyt lekkiego podejścia do życia młodych ludzi obojga płci. Chłopak tez powinien zdawać sobie sprawę, że będzie ponosił konsekwencje materialne przez kolejne 25 lat. Te kilkaset złotych miesięcznie wydane na alimenty może mieć duży wpływ na poziom jego późniejszego życia i rodziny jaką założy. Nawet jeśli z początku kobieta godzi się na związek z mężczyzną obciążonym alimentami, to często w późniejszym życiu rodzi to wiele problemów emocjonalnych i materialnych. Mężczyźni twierdzą, że nie chcą być bankomatem dla cudzych dzieci, kobiety też nie chcą tracić na skutek zobowiązań swojego partnera.
Obecnie kobiety nie spotykają się już z ostracyzmem z powodu posiadania dziecka,a jako samotne matki są w stanie sprostać ekonomicznemu wysiłkowi aby utrzymać siebie i dziecko. To prawda, że ponoszą ogromny wysiłek w wychowanie potomstwa, a jednak jest to zdecydowanie mniejszy wysiłek niż trwanie w złym związku, w którym do wysiłku przy dziecku dokłada się wysiłek dla jego ojca. To powoduje, że nie ma parcia na zwieranie małżeństwa gdy dziewczyna jest w ciąży, jak to było kiedyś.
Jeśli chcemy uzdrawiać sytuację  powinniśmy dążyć do zwiększenie odpowiedzialności wszystkich młodych, zarówno kobiet jak i mężczyzn, a Paluszek7 może za obecny stan rzeczy podziękować również  lekkomyślnym chłopakom.

40 Ostatnio edytowany przez dfx755 (2022-03-17 11:44:07)

rossanka napisał/a:
dfx755 napisał/a:

Można to odwrócić.
- jej pasja to dobry wygląd i imprezy, ale kumple będą mi zazdrościć takiej kobiety, przy mnie się zmieni

Czy kobieta udaje, że nie jest typem imprezowiczki, liczy się dla niej tylko kasa, dobre auto, wygodny styl życia, a przede wszystkim ona sama? Nie. Faceci lgnie do takiej jak muchy do niech będzie miodu  a potem płacz na forach, że poleciała na bogatszego, przystojniejszego, z większym domem, a ogólnie to wierna nie była i przepuszczała każda ilość nieswoich pieniędzy.

Oczywiście znam takich debili, później się żalą i stękają lub pokazówka dla znajomych... ch...j ich problem, tak jak takich naiwnych idiotek z dzieckiem, mi żadnych nie żal smile  Swoją kopnąłem w 4 liter za mniej bo wyszło szydło z worka po 2 latach. Na poznanie trzeba dużo czasu spędzonego razem, a nie tylko weekendy czy mijanie się z pracy bo można skończy z ręką w nocniku.

Ogólnie serwisy online to patologia wracałem po przerwie rok czy dwa jedne i te same buźki, tylko właśnie z bąbelkiem i dodatkowymi latkami lub kg...

41

dfx755 napisał/a:
rossanka napisał/a:
dfx755 napisał/a:

Można to odwrócić.

Oczywiście znam takich debili, później się żalą i stękają lub pokazówka dla znajomych... ch...j ich problem, tak jak takich naiwnych idiotek z dzieckiem, mi żadnych nie żal smile  Swoją kopnąłem w 4 liter za mniej bo wyszło szydło z worka po 2 latach. Na poznanie trzeba dużo czasu spędzonego razem, a nie tylko weekendy czy mijanie się z pracy bo można skończy z ręką w nocniku.

...

2 lata, to strasznie długo Ci to zajęło. Coś Cię przy niej musiało trzymać.

42

Oczywiści madojama sporo racji. Ale wiecie co przecież posiadanie dzieci w wieku 20 paru lat to nie jest nic nienormalnego. Owszem jest teraz większa świadomość, kobiety rodzą coraz później albo nie rodzą w ogóle z wyboru. Nie demonizujmy już ani tych co mają młodo, ani tych co nie mają wcale.

Rzeczywiście autor niech zaznaczy preferencje i ich się trzyma. Ale niech nie liczy na ideał koło 30, bez dzieci, męża, jakichkolwiek zobowiązań i jeszcze nietkniętą fizycznie i emocjonalnie. Chyba by musiał taką wydrukować w drukarce 3d.

Panowie narzekają na panie bo istotnie, jak ktoś wcześniej wspomniał dzieci są przy tych kobietach i to ich zobowiązanie, ale naprawdę super, że szczerze się do nich przyznają. Natomiast panowie nie mają skrupułów, żeby to długo zatajać bo przecież tak naprawdę dzieci nie są z nimi i to nie ich obowiązek.

Mamy XXI wiek, ale jak widać nadal przekonania patriarchatu i najgorsze, ze często powtarzają je kobiety. Choć nie powinno mnie to dziwić...

43 Ostatnio edytowany przez Paluszek7 (2022-03-17 12:22:49)

Airuf napisał/a:

Myślę że wśród tych kobiet mamy całe spektrum, od takich co miały stabilny związek i pełne prawo myśleć że stworzą rodzinę ale partner okazał się dobrym aktorem bądź coś mu odwaliło,

Tylko, że ja mówię o dziewczynach 25, 26, 27 lat, jeśli 26 latka podaje Tobie że ma 3 letnią córkę no to pytanie o jakim stabilny związku i założeniu rodziny myślała dziewczyna w wieku 23 lat? Ja w wieku 23 lat to przygotowywałem się do sesji egzaminacyjnej...
Co innego 40+ a co innego pare lat po ukończeniu 18stki

Jest z tym problem bo wspominany tinder nie ma opcji wpisania czy ma ktoś dzieci czy nie, czy planuje, na sympati np owszem ale panie to często ukrywają, nie wpisują i tyle. Jest to temat tajemniczy i niezbyt wygodny.
Ja np też znam przypadki że chłopak z dziewczyną byli razem 7 lat i się rozpadło ale jakoś dzieci nie ma z tego, ślubu też nie brali bo może przeczuwali początek końca.

Czyli z tego wynika - to jest dodatkowy wniosek, że warto z kimś być dłużej, żeby poznać dobrze, może tu jest problem u tych dziewcząt, zbyt krótka znajomość a zachowywanie się jakby się było starym dobrym małżeństwem.

Natomiast mnie to zadziwia bo nawet z 8 lat temu tak nie było, chyba że takie czasy że samotne matki wykorzystują takie serwisy na nowe znajomości, bo dziś internet to potężne narzędzie, nie wiem w sumie sam.

LenaLu napisał/a:

Oczywiści madojama sporo racji. Ale wiecie co przecież posiadanie dzieci w wieku 20 paru lat to nie jest nic nienormalnego.

Posiadanie dzieci, rodziny to nie, ale odpalanie tinder w przerwie między przewijaniem dziecka  to chyba coś nie bardzo no nie?

Zapytaj wśród znajomych którzy mają rodziny dzieci, kiedy odpalali tindera, np żonatego kuzyna albo koleżanki po ślubie...spojrzą na Ciebie jak na zlitowanie...

LenaLu napisał/a:

Ale niech nie liczy na ideał koło 30, bez dzieci, męża, jakichkolwiek zobowiązań

Czyli mam na portalach randkowych szukać mężatek z dziećmi? big_smile

44

Natomiast mnie to zadziwia bo nawet z 8 lat temu tak nie było, chyba że takie czasy że samotne matki wykorzystują takie serwisy na nowe znajomości, bo dziś internet to potężne narzędzie, nie wiem w sumie sam.

Było i 8 lat temu i 15 i 30  było, ale samotne macierzyństwo było bardzo piętnowane i zawsze kobieta była tą gorszą. Teraz jest większy dostęp do informacji, kobiety też widzą większe możliwości.
Inną natomiast sprawa jest to czego większość tych młodych kobiet szuka bo często nie jest to drugi człowiek a stabilny związek emocjonalno-finansowy, niestety.

45

rossanka napisał/a:
dfx755 napisał/a:
rossanka napisał/a:

Można to odwrócić.

...

2 lata, to strasznie długo Ci to zajęło. Coś Cię przy niej musiało trzymać.

Pierwszy rok się mijaliśmy (praca na 2 zmiany), plus ona grała.

46 Ostatnio edytowany przez Paluszek7 (2022-03-17 12:29:19)

LenaLu napisał/a:

Było i 8 lat temu i 15 i 30  było, ale samotne macierzyństwo było bardzo piętnowane i zawsze kobieta była tą gorszą. Teraz jest większy dostęp do informacji, kobiety też widzą większe możliwości.
Inną natomiast sprawa jest to czego większość tych młodych kobiet szuka bo często nie jest to drugi człowiek a stabilny związek emocjonalno-finansowy, niestety.

Niestety jesteś w błędzie 8 lat temu na portalach nie było tylu Pań z dziećmi to raz, natomiast 30 lat temu gdziekolwiek owszem ale raczej w środowiskach nizin społecznych, moi rodzice poznali się na studiach i 5 lata po ich ukończeniu dopiero pojawiła się siostra na świecie a ja jak mieli ponad 30 lat...z resztą najpierw był ślub itd.

Poza tym o jakim dostepie do informacji mówimy? Posiadanie dzieci z kimkolwiek i zabawy na jedną noc to wg Ciebie dostep do informacji? chyba ich brak

47

LenaLu napisał/a:

Oczywiści madojama sporo racji. Ale wiecie co przecież posiadanie dzieci w wieku 20 paru lat to nie jest nic nienormalnego. Owszem jest teraz większa świadomość, kobiety rodzą coraz później albo nie rodzą w ogóle z wyboru. Nie demonizujmy już ani tych co mają młodo, ani tych co nie mają wcale.

Rzeczywiście autor niech zaznaczy preferencje i ich się trzyma. Ale niech nie liczy na ideał koło 30, bez dzieci, męża, jakichkolwiek zobowiązań i jeszcze nietkniętą fizycznie i emocjonalnie. Chyba by musiał taką wydrukować w drukarce 3d.

...

Takie istnieją, sama taka byłam.

Przewrotnie napisze teraz jest w drugą stronę, ja, po 40stce, bezdzietna, bez partnera, albo bywam uważana za dziwoląga ( nikt jej nie chciał, ma jakiś feler), albo za księżniczkę i karierowiczke( odrzucala miłych gości, wolała robić karierę zamiast rodzic, to teraz ma, dobrze jej tak, że skończyła sama z kotem).
Najgorsza jest trzecia opcją, gdy litują się, kiwają głowami " nie udało się biedaczce zycie".

Co do 20 latek z dziećmi, ja bym nie potępiała. Większość koleżanek rodziła po 30stce, jakioś tak było w moim środowisku, ale kilka znajomych zaliczyło jak tu określacie " wpadki" w wieku 18czy 20 lat. Po 25 latach maja swoje rodziny, dorosłe już dzieci. O dziwo, część do dziś jest z ojcami tych dzieci. Te, którym młodzieńcze związki się posypały mają już dawno drugie związki, dzieci mieszkają już na swoim, zaczynają pojawiać się wnuki.
Nikt ich specjalnie palcami nie wytyka, że w wieku 20 lat miały już dziecko.
To już prędzej mi, że 45 na karku a tu ani chłopa ani dzieci, biedaczka, nie ułożyło jej się życie.

48 Ostatnio edytowany przez Paluszek7 (2022-03-17 12:42:20)

To ja chyba wolę żeby mi ktoś powtarzał że nie "ułożyło mi się życie" niż wchodzenie jako gość z zewnątrz w relacje z matką dwójki dzieci...
Ogólnie to zauważyłem że dziewczyny, które mają dzieci chętnie nawiązują kontakt, te niezależne i z czystą kartą jak to się mówi mają wymagania większe i bardziej przebierają, ale szczerze? wolę takie kobiety jak Rossanka niż takie które w wieku 20-paru lat poleciały na całość a teraz niby "dojrzały", tak jak to odbieram.
No kurde ja dorastałem z siostrą 3 lata starszą, w wieku około 20-paru lat to nawet specjalnie jakiegoś nawału dziewczyn i chłopaków nie mieliśmy bo była matura, studia itd.

Szczerze? nie chce nikogo obrażać ale patrząc po fb, to w młodym wieku matkami zostały koleżanki z klas (podstawówka, średnia) które nie były prymuskami, wręcz średnio się uczyły, te które dzis są prawniczkami sa albo samotne, albo mają roczne dzieci i ślub był parę lat temu.
Nie wydaje Wam się że jednak żadna absolwentka prawa, medycyny, ekonomistka jakiś pracownik naukowy nie zostaje matką w wieku 20+? Czy to przypadek?
Bo po prostu myśli się w takim wieku o czym innym.

49 Ostatnio edytowany przez madoja (2022-03-17 13:17:17)

Nie jesteś przecież odosobniony w swoich oczekiwaniach. Faceci chcą bezdzietnej. A jak jakiś zwiąże się z dzieciatą, to koledzy po cichu mają go za gorszego samca, skoro wziął "byle co" (wybaczcie, no ale tak myślą). Bezdzietne mają właśnie tego asa w rękawie że są bez bagażu, dlatego są bardziej wymagające. Dodam że chodzi mi o młodych ludzi, bo wiadomo że 40- czy 50-latkowie, gdy szukają miłości to już muszą się liczyć z tym że są dzieci.

Po co brać na barki odpowiedzialność finansową i wychowawczą za nie swoje dziecko? Poświęcisz mu tyle, a ono kiedyś wykrzyczy "nie jesteś moich ojcem",a w przypadku rozstania - gdy pokochałeś dziecko - nie masz do niego żadnych praw. Jakiś czas temu był tu temat założony przez kobietę która była samotną matką, ale od wielu lat jest z facetem. Skarżyła się, że ten partner np. daje kary synowi gdy ma złe oceny, zmusza go do nauki itd. Jakie były odpowiedzi kobiet? "To przecież nie jego ojciec więc nie ma prawa".
I taka właśnie jest "nagroda" dla faceta który weźmie matkę z dzieckiem. Zostanie z niego wyciągnięte wszystko co najlepsze (czas, pieniądze, opieka), ale wtrącać się w wychowanie nie może. Jasne że pewnie są inne typy rodzin, ale w ogólnym bilansie jest więcej strat niż korzyści.

Żeby nie było - sama znam 3 świetnie funkcjonujące małżeństwa gdzie kobieta ma dziecko z innym.

Co do tinderów - zadawaj to pytanie bardzo wcześnie, bo znałam przypadki że kobieta ukrywała nawet miesiąc i dłużej istnienie dziecka "bo facet przecież nie pytał".

50 Ostatnio edytowany przez PainIsFinite (2022-03-17 13:26:59)

COz, najprawdopodobniej pewnie nie byly to bardzo planowane dzieci:) Masz prawo miec swoje preferencje, ja to szanuję. Mysle, ze duzo ulatwiloby Ci napisanie na SWOIM profilu w apliakcji randkowej tego, ze poszukujesz kobiety z czystą kartą, bo wolisz z kimś budować od początku wszystko...Tylko zrób to w jakiejś sympatyczniej formie. Oszczedzi CI to tej frustracji gdy juz inwestujesz czas i energie na rozmowe z kobeita a potem sie okazuje ze ona ma dzieci. Simple as that.

Paluszek7 napisał/a:

Nie wydaje Wam się że jednak żadna absolwentka prawa, medycyny, ekonomistka jakiś pracownik naukowy nie zostaje matką w wieku 20+? Czy to przypadek?
Bo po prostu myśli się w takim wieku o czym innym.

Wydaje. Wszedzie na swiecie jest tak, ze bardzo wczesne macierzynstwo jednak jest domeną mniej wykształconych osób, nikomu nie umniejszając. Takie są fakty i już. Jeśli uważasz, ze twoją taret group są wykształcone prawniczki i lekarki i Ty również masz im coś do zaoferowania (masz?:) - to po prostu szukaj włąsnie wśrod takich.

51

Dlaczego byle co? Znam wiele dziewczyn , które były w związku i facet je zostawil.  Mało tego mają własne biznesy .

52

Zależy w jakim wieku się jest. Ja jestem przed  trzydziestką no i nie ma opcji, cały czas można przebierać w pannach, które nie mają jeszcze potomstwa i mając wybór głupio byłoby się łapać za kobietę, dla której już zawsze możesz być tym drugim, albo usłyszeć od dziecka podczas kłótni, że przecież nie jesteś ojcem i w ogóle wypierdalaj. No i cały czas zawsze trzeba sie dopasowywać sie  do potrzeb jej dziecka Jak ktoś jest młody to trzeba  korzystać i robić swoje, nie ma co brać obcego dzieciaka a po paru latach mieć na karku ex ojca który nagle sobie przypomni o dziecku. Ja jak jestem  singlem to w życiu bym się teraz za samotna matkę nie złapał, ale za 10 lat mając ponad 35 na karku już mógłbym to rozważyć.

53

adrianoleite napisał/a:

Zależy w jakim wieku się jest. Ja jestem przed  trzydziestką no i nie ma opcji, cały czas można przebierać w pannach, które nie mają jeszcze potomstwa i mając wybór głupio byłoby się łapać za kobietę, dla której już zawsze możesz być tym drugim, albo usłyszeć od dziecka podczas kłótni, że przecież nie jesteś ojcem i w ogóle wypierdalaj. No i cały czas zawsze trzeba sie dopasowywać sie  do potrzeb jej dziecka Jak ktoś jest młody to trzeba  korzystać i robić swoje, nie ma co brać obcego dzieciaka a po paru latach mieć na karku ex ojca który nagle sobie przypomni o dziecku. Ja jak jestem  singlem to w życiu bym się teraz za samotna matkę nie złapał, ale za 10 lat mając ponad 35 na karku już mógłbym to rozważyć.

I choc szanuje bo kazdy ma prawo do swoich preferencji - to takie podejscie do kobiet i zimna kalkulacja wydaje mi się domeną pewnego typu Panów...I nie są to ciepli, fajni i pełni miłości faceci, skłonni do zakochania się...

54 Ostatnio edytowany przez jjbp (2022-03-17 13:38:50)

Wydaje mi się że na takie rzeczy zawsze trzeba patrzeć przez palce. Bo preferencja i teoria to jedno, a jak się ma przed sobą konkretna osobę do związku to się często robi odwrotnie niż się kiedyś zarzekalo (i koniec końców jest się zadowolonym).

I nic z tym złego, taka jest natura preferencji że są one tylko preferencjami (a życie życiem) smile

55

PainIsFinite napisał/a:
adrianoleite napisał/a:

I choc szanuje bo kazdy ma prawo do swoich preferencji - to takie podejscie do kobiet i zimna kalkulacja wydaje mi się domeną pewnego typu Panów...I nie są to ciepli, fajni i pełni miłości faceci, skłonni do zakochania się...

Ale dlaczego?
Miałam kiedyś koleżankę, która miała dokładnie takie same poglądy. Miała może 25 lat, jak mówiła że facet z dzieckiem dla niej odpada, może się z nim trochę pospotykac ale nie chce chować cudzego dziecka, bo to dziecko ma już matkę, a ona chce bezdzietnego bo sama nie ma dzieci i chce mieć własne.
Czy to znaczy, że nie była pełna miłości, fajna i skłonna do zakochania się?  Czy to znaczy, że była wyrachowana i roszczeniowa?
Historia skończyła się tak, że faktycznie poznała bezdzietnego, potem był ślub, koło 30 tki, dziś jest to małżeństwo z parą nastoletnich dzieci na stanie.
Wkurza mnie takie kategoryzowanie,że jak ktoś szuka kogoś bez dzieci to już jest ten najgorszy. Co innego, jak facet sam ma np dwoje dzieci ale nie toleruje obcych dzieci kobiety. Ale w tej sytuacji? Dajcie ludziom żyć.
Jak komuś nie przeszkadza to,że kobieta ma już dzieci, to bardzo dobrze. A jak przeszkadza, to też bardzo dobrze.

56

Jezus Maria. Gdzie ja powiedziałam że on jest gorszy???

57

rossanka napisał/a:

Wkurza mnie takie kategoryzowanie,że jak ktoś szuka kogoś bez dzieci to już jest ten najgorszy. Co innego, jak facet sam ma np dwoje dzieci ale nie toleruje obcych dzieci kobiety. Ale w tej sytuacji? Dajcie ludziom żyć.

Zgadzam się w 100%

jjbp napisał/a:

często robi odwrotnie niż się kiedyś zarzekalo (i koniec końców jest się zadowolonym).

Na swoim przykładzie wiem, że nie zawsze się jest zadowolonym. Czasami gnani wyborami serca zapominamy ocenić sytuację racjonalnie. Ja się kiedyś zakochałam w rozwodniku z dwójką dzieci. O ile dzieci naprawdę polubiłam, to z ich ojcem mieliśmy wciąż spięcia na temat finansów. Dawał tamtej rodzinie nadprogramowe pieniądze, co mnie wkurzało. Z drugiej strony tłumaczyłam sobie że nie mogę tak czuć, bo to jego dzieci. Ale czasami nam brakowało na rachunki, czasami jeździł tam i dawał kasę bez mojej wiedzy. Poza tym wszystkie wyjazdy, wakacje - dzieci musiały być uwzględnione. Nie mieliśmy okresu tylko dla siebie, tylko od razu wskoczyliśmy na etap dzieciaty. Jego ex żona wciąż była w naszym życiu. A on czasami znikał na długie wieczory bo odwiedzał dzieci. Oni tam byli we czwórkę jak dawniej, a ja sama w domu.
Po naszym rozstaniu (choć z innych powodów) związałam się z facetem bez dzieci i różnica po prostu nie do opisania! Niebo a ziemia!
Od tego czasu nie rozumiem jak świadomie można się pakować w obce dzieci, skoro wokół tyle osób bez tego bagażu.

58

PainIsFinite napisał/a:

Jezus Maria. Gdzie ja powiedziałam że on jest gorszy???

Przypisalas takim osobom od razu same negatywne cechy.

59

madoja napisał/a:

Po co brać na barki odpowiedzialność finansową i wychowawczą za nie swoje dziecko? Poświęcisz mu tyle, a ono kiedyś wykrzyczy "nie jesteś moich ojcem",a w przypadku rozstania - gdy pokochałeś dziecko - nie masz do niego żadnych praw. Jakiś czas temu był tu temat założony przez kobietę która była samotną matką, ale od wielu lat jest z facetem. Skarżyła się, że ten partner np. daje kary synowi gdy ma złe oceny, zmusza go do nauki itd. Jakie były odpowiedzi kobiet? "To przecież nie jego ojciec więc nie ma prawa".
I taka właśnie jest "nagroda" dla faceta który weźmie matkę z dzieckiem. Zostanie z niego wyciągnięte wszystko co najlepsze (czas, pieniądze, opieka), ale wtrącać się w wychowanie nie może. Jasne że pewnie są inne typy rodzin, ale w ogólnym bilansie jest więcej strat niż korzyści.

Właśnie tego się najbardziej obawiam że to już nie to samo..poza tym mam dobrego kumpla który ma dziecko, żonę itd, wpadam czasem do nich i on ma taką pracę że nawet o 19:00 czasem musi wykonać telefon czy coś wysłać jakiś mail w danym momencie na laptopie i nas zostawia, byłem kiedyś sam na sam z żoną i dzieckiem przez 30 min, dziecko karmione itd. Ja bym nie potrafił emocjonalnie i psychicznie wejść w taką relację, bo ja nawet jakoś seksualnie nie potrafie spojrzeć na taką kobietę, bo dla mnie to już jest ktoś inny, ma dziecko, czyli to już matka itd.
Także to są te dwa aspekty, poza tym ja spotkałem nawet profil jakieś tam 29 latki która też miała napisane że ma czysta kartę i tego samego oczekuje, nie interesują mnie panowie z dziećmi.
Także najlepiej chyba korzystać z serwisów gdzie ktoś to wpisuje, albo musi wpisać, a jak jest puste to olewać taki profil.

To jest coś takiego co wcześniej pisałem, czy prawniczka spotykałaby się z gościem bez wykształcenia z jakiś nizin? No mało prawdopodobne, to jest to samo inny etap życia, inne potrzeby, nasze drogi już się raczej nie skrzyżują i każdy ma inny harmonogram dnia, ja nie musze dziecka do przedszkola zawozić (jeszcze) ,odbierać, myć, karmić itd.

60

Paluszek7 napisał/a:

Tylko, że ja mówię o dziewczynach 25, 26, 27 lat, jeśli 26 latka podaje Tobie że ma 3 letnią córkę no to pytanie o jakim stabilny związku i założeniu rodziny myślała dziewczyna w wieku 23 lat? Ja w wieku 23 lat to przygotowywałem się do sesji egzaminacyjnej...

A ja znam skoro dziewczyn, które mając po 23-24 lata już były po ślubach z dzieckiem w drodze. Jak poznawały przyszłych mężów mając po 20 lat, na początku studiów przykładowo, to schemat zwykle był taki, że po studiach był ślub.
Znam też pary będące razem od liceum.

Więc jak najbardziej mogę sobie wyobrazić, że taka koleżanka może wylądować samotnie mając 26-27 lat z małhm dzieckiem.

Ale generalnie nikt nie każe Ci z nimi dealować. Normalne. Będę kolejną osobą, która zasugeruje po prostu, żebyś napisał w opisie, kogo szukasz.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nie rozmawiam z idiotami.

Posty [ 1 do 60 z 323 ]

Strony 1 2 3 6 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Panie z dziećmi na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021