Uwaga na oszustów w portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Uwaga na oszustów w portalach randkowych

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 92 ]

1

Temat: Uwaga na oszustów w portalach randkowych

cześć dziewczyny, Panowie też, bo podobno i ich temat dotyczy
Czy któraś z Was dała się nabrać na piękne słówka na portalu randkowym? Czy wiecie czy jest w Polsce czarna lista takich oszustów, w USA są takie listy, panie mają możliwość sprawdzenia adresów mail, Skype, nr telefonów, nawet treści maili, bo te powtarzają się wielokrotnie, aktualizują tam dane.
Mnie na Sympatii zaczepił J., na szczęście już po 2 mailach (korespondencja po angielsku, być może po polsku też możliwa, nie wiem, nie sprawdzałam) zapaliła mi się ostrzegawcza czerwona lampka. Po trzecim mailu zaczęłam googlować, po 4 sprawdziłam zdjęcia w necie. Zdjęcia znalazłam wszędzie, głownie podczepione do linków ?love skammer? ?skammer? etc.
Proceder jest na dużą skalę, oczywiście celem nadrzędnym jest wyłudzenie kasy, maile są bardzo trafiające do wyobraźni, no a my łatwo dajemy się złapać na lep pięknych słów.
Ale, to co pozytywne, takich panów dość łatwo zlokalizować, wystarczy sprawdzić zdjęcie w wyszukiwarce Google. Tylko dziś znalazłam na Sympatii 5 profili, administratorzy sprawdzili, wszystkie musieli zablokować.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Uwaga na oszustów w portalach randkowych
annaJo napisał/a:

cześć dziewczyny, Panowie też, bo podobno i ich temat dotyczy
Czy któraś z Was dała się nabrać na piękne słówka na portalu randkowym? Czy wiecie czy jest w Polsce czarna lista takich oszustów, w USA są takie listy, panie mają możliwość sprawdzenia adresów mail, Skype, nr telefonów, nawet treści maili, bo te powtarzają się wielokrotnie, aktualizują tam dane.
Mnie na Sympatii zaczepił J., na szczęście już po 2 mailach (korespondencja po angielsku, być może po polsku też możliwa, nie wiem, nie sprawdzałam) zapaliła mi się ostrzegawcza czerwona lampka. Po trzecim mailu zaczęłam googlować, po 4 sprawdziłam zdjęcia w necie. Zdjęcia znalazłam wszędzie, głownie podczepione do linków ?love skammer? ?skammer? etc.
Proceder jest na dużą skalę, oczywiście celem nadrzędnym jest wyłudzenie kasy, maile są bardzo trafiające do wyobraźni, no a my łatwo dajemy się złapać na lep pięknych słów.
Ale, to co pozytywne, takich panów dość łatwo zlokalizować, wystarczy sprawdzić zdjęcie w wyszukiwarce Google. Tylko dziś znalazłam na Sympatii 5 profili, administratorzy sprawdzili, wszystkie musieli zablokować.

A czego Ty oczekiwałas po takich miejscach? smile
Jakoś nie wszyscy panowie sa tak zdesperowani by w takich miejscach bywać, wiec nie uogólniaj...
Jesli lubisz sie ...babrać w takim czymś to musisz sie liczyć, ze się "pobrudzisz" - takie ryzyko.
Nasze "prawo" - jak chyba każdy juz zauważył - pod pozorem "ochrony danych" chroni tak naprawdę przestępców (wymazane twarze i inicjały nawet przestępców skazanych PRAWOMOCNYM WYROKIEM), wiec takie płotki jak Twój niedoszły "przyjaciel" raczej marne ma szanse na poniesienie konsekwencji. Żyjesz w Polsce smile

Nie czyń priorytetem kogoś, kto ma cie tylko za opcję.

3

Hej, ja dostałąm takiego ciekawego maila: (hehe )

Przepraszam mnie do nagłego poczty, ale piszę do Ciebie na randki!
Nazwa Myy  Mam 33 lat Jestem z Rosji ..
Jestem samotna, i nie mają dzieciaki Jestem romantyczny, dobrze, uważać i delikatna kobieta, kocham zabaw, zwierząt, sport, gotowanie, przygotowywanie posiłków, wycieczki i, Trekking, i chciałbym na morze! Lubię słuchać muzyki i oglądać filmy
mam okazję spotkać można!!!!!!!! Ale najpierw, Chcę spotkać miła osoba. W nadziei, że nasza korespondencja będzie od ładne przyjaźni i wzajemnego zrozumienia, i oczywiście najlepsza nadzieja na poważny zwią zek na spotkaniu!
Jeśli jesteś samotny i mają podobne pragnienia randki, proszę napisz do mnie! Szczerze mówiąc, bardzo chętnie zacząć randki z wami!
Piszę do Ciebie, nie za oszukiwanie, jestem uczciwy i ja życzenie do begin poważny związek! Nie mam zamiaru bawić się swoimi uczuciami, a obiecuję, że będę w 100% true z wami!
nie mogę się doczekać, aby czekać na odpowiedź

Kto się bawi w takie rzeczy? Czy ta osoba liczy na vizę czy $ , czy może na big love ?

To kobiety dalej sie lapia na ladne slowka? Nie wiedzialem wink

Veritas in omnem partem sui eadem est

5

a kto nie lubi ładnych słówek?

6

annaJo napisał/a:

Każdy lubi ładne słówka, jak wypływają z serca a nie z chęci zysku.

7

Takiej stricte czarnej listy z mailami, nazwami czy zdjęciami chyba nie ma, a w sumie szkoda. Z drugiej strony byłaby to łatwa droga do zemsty zarówno dla facetów, jak i kobiet, jak nie uda się randka, albo druga strona nie odpisuje, każdy może "za karę" wrzucić taką osobę na czarną, listę, a co? wink Ale za to są na różnych forach wątki, gdzie dziewczyny wymieniają oszustów, opisują co zrobił, na jaki temat kłamał i czemu trzeba na niego uważać. Moim zdaniem to jest dobre rozwiązanie, z tego co widziałam, zdecydowana większość, to faceci oszuści. A skoro oni tacy cwani są i nas chcą oszukać, to powinnyśmy trzymać się razem i ostrzegać się wzajemnie.

Sama bym chętnie na bieżąco monitorowała takie listy czy fora, jak jeszcze korzystałam z portalu, ale informacji na temat oszustów na mydwoje nigdzie nie znalazłam. Nie wiem czemu, tłumaczyłam to sobie, że pewnie nie ma ich tam, albo nie ma tak wielu, może to z tego powodu, a może akurat nikomu nie chciało się zakładać takiego wątku?:p Aha, oprócz wzajemnego ostrzegania, bardzo dużą rolę odgrywają moderatorzy, którzy w szybki sposób potrafią zablokować niebezpieczne konta, a do tego poinformować innych użytkowników o tym, że dany gość jest podejrzany i radzą zwrócić szczególną uwagę na niego, jeśli rozpoczęło się z nim kontakt. Ja takiego maila kiedyś dostałam, o facecie, z którym rozmawiałam, okazał się jakiś podejrzany, konto usunęli, a osobom, które miały jakiś kontakt z nim, wysłali ostrzegającego maila, żeby uważać na kontakt z nim poza portalem. Moim zdaniem moderacja może mieć duży wpływ na bezpieczeństwo na portalu.

Zjawisko stare ja świat:P
Cyber żigolak w stanach jest tego mnóstwo. Mają po parę związków na raz i ciągną pieniążki. Dziwne że Polska staje się rynkiem dla takich gostków. Ponoć biedne społeczeństwo:P .

9

Nie wiem jak jest w Polsce, ale np. w Niemczech, czy generalnie w reszcie Europy randki internetowe to standard. Tak samo w USA, każdy ma konto na OK Cupid, tak samo jak konto na Facebooku. Ludzie często się przeprowadzają i w nowym mieście nie znają nikogo, a nie każdemu chce się włóczyć po barach. Ja na portalu randkowym znalazłam (już prawie) męża, więc będę zawsze reklamować ten sposób jako jedną z opcji smile Ostrożności nigdy za wiele, ale nie wpadałabym w paranoję, przecież i "na żywo" poznajesz czasem ludzi, z którymi nie masz wspólnych znajomych, więc teoretycznie zawsze jest szansa, że ktoś Cię próbuję oszukać. Z pewnością nie warto bawić się w wielotygodniowe lub wielomiesięczne pisanie ze sobą, na odległość ciężko cokolwiek ocenić. Jeśli ktoś nie chce się spotkać, to wydawałoby mi się już podejrzane. A w związki na odległość trochę nie wierzę.

10

Czytam to wszystko i krew mnie zalewa. Piszą o nas głupie tylko dlatego że szukamy bliskości ciepła i zrozumienia co za k***stwo i nie ważne w jaki sposób sk***n nas wykorzystał ważne że to zrobił. Kula w tępy łeb dla takiego za mało bo nie będzie czuł tego bólu co my ślad po sobie taka świnia w psychice zostawia na całe życie. Ten któremu ja się dałam nabrać to KAROL lat 28 badoo to wyjątkowo wyrachowany pelant kolekcjoner lista zdobyczy jest już za długa a on dalej jest i szuka kolejnych ofiar. Każdy powinien ponosić konsekwencje swoich czynów a oni nas wykorzystując zastraszają i dalej robią swoje każda świnia powinna dostać porządną nauczkę . Ja się nie boje uważam że robactwo trzeba tępić. Jeśli któraś z was uważa że mogę w jakiś sposób pomóc zapraszam.

11

annaJo napisał/a:

Hej, ja nie lubię ładnych słówek, a co? tongue

Odnośnie tematu to parę dni temu było w wiadomościach o zamordowanej dziewczynie. Ku przestrodze:
"Morderstwo miało miejsce w Gdańsku Brzeźnie. Jak oświadczył podczas przesłuchań mężczyzna, że motywem zabójstwa była chęć powrotu do więzienia ponieważ nie radził sobie na wolności. 64 latek miał przede wszystkim problemy finansowe. Podczas zeznań powiedział, że 25-latkę poznał na portalu randkowym. Po dwóch tygodniach znajomości zwabił dziewczynę do swojego mieszkania po czym najpierw ją dusił a następnie uderzył kilka razy młotkiem w głowę."

To jest straszne... Także zawsze warto sprawdzać wszelkimi sposobami kto jest po drugiej stronie ekranu.

12

am0k napisał/a:
annaJo napisał/a:

Odnośnie tematu to parę dni temu było w wiadomościach o zamordowanej dziewczynie. Ku przestrodze:
"Morderstwo miało miejsce w Gdańsku Brzeźnie. Jak oświadczył podczas przesłuchań mężczyzna, że motywem zabójstwa była chęć powrotu do więzienia ponieważ nie radził sobie na wolności. 64 latek miał przede wszystkim problemy finansowe. Podczas zeznań powiedział, że 25-latkę poznał na portalu randkowym. Po dwóch tygodniach znajomości zwabił dziewczynę do swojego mieszkania po czym najpierw ją dusił a następnie uderzył kilka razy młotkiem w głowę."

To jest straszne... Także zawsze warto sprawdzać wszelkimi sposobami kto jest po drugiej stronie ekranu.

64 latek poznał na portalu randkowym 25 latkę, po 2 tyg zwabił ją do siebie...
Straszne jest to, że niewielu 25 latków nawet po 4 tyg. zwabiłoby na randkę 25 latkę...

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

13

am0k napisał/a:
annaJo napisał/a:

A ja zadałbym pytania: Czego szukała 25 lakta u dziadka. Czemu spotkała się w domu, a nie w miejscu publicznym?
A swoją drogą, jak facet chciał wrócić za kraty, to nie potrzeba zabijać człowieka. Po prostu szok..

14

A czy ktoś wpadł na to, że ten morderca mógł podawać nieprawdziwe dane?

15 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2015-02-13 09:09:20)

Ja jak wiele kobiet padłam ofiara oszusta z portalu randkowego i postanowił ze nie mogę tego tak zostawić. Jestem a raczej będę właścicielka strony internetowej [spam] od strony graficznej strona jest już gotowa domena zarejestrowana ale brakuje mi materiałów gdyż na stronie będzie galeria oszustów a ja na szczęście miałam do czynienia tylko z jednym. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Linki do profili lub zdjęcia z opisem. Pozdrawiam. [spam] normalnie adresu email nie moge tu wstawic.

16 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2015-02-13 09:38:01)

weroniczka napisał/a:

Ja jak wiele kobiet padłam ofiara oszusta z portalu randkowego i postanowił ze nie mogę tego tak zostawić. Jestem a raczej będę właścicielka strony internetowej [spam] od strony graficznej strona jest już gotowa domena zarejestrowana ale brakuje mi materiałów gdyż na stronie będzie galeria oszustów a ja na szczęście miałam do czynienia tylko z jednym. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Linki do profili lub zdjęcia z opisem. Pozdrawiam. [spam] normalnie adresu email nie moge tu wstawic.

Nie wiem czy wiesz, ale nie możesz sobie ot tak wrzucić czyjegoś profilu, zdjęcia czy innych danych osobowych na stronę i napisać że dana osoba jest oszustem wink Za takie coś grozi Ci odpowiedzialność karna. Od wymierzania sprawiedliwości w Polsce są niestety/stety sądy.

17

Witam! Mnie oszukał facet na gg! Pisał czule, mówił że jest samotny,że jego ukochana nie żyje. A potem zadzwoniła do mnie owa nieżyjąca i dotego żona! Zwyzywała na czym świat stoi, że rozwalam im małżeństwo i takie tam. Też chciałabym ostrzec przed tym kłamcą inne kobiety ale nie wiem gdzie można to zrobić i jak? Poradzicie coś?

18

czarna78 napisał/a:

Witam! Mnie oszukał facet na gg! Pisał czule, mówił że jest samotny,że jego ukochana nie żyje. A potem zadzwoniła do mnie owa nieżyjąca i dotego żona! Zwyzywała na czym świat stoi, że rozwalam im małżeństwo i takie tam. Też chciałabym ostrzec przed tym kłamcą inne kobiety ale nie wiem gdzie można to zrobić i jak? Poradzicie coś?

To mialas telefon z zaswiatow...Niezle!Wiem,ze na takich portalach sa sami ''wolni "panowie-ewentualnie w "separacji".Pzdr.

19

Witam Panie,
Chodzi o naciągacza, który przez portal randkowy Sympatia oszukuje z pewnością wiele kobiet.
Chciałabym ostrzec przed mężczyzną oszustem z zagranicy urodzonym podobno w Australii, zamieszkałym w USA ? Arkansas, pracującym w biznesie z dużymi firmami w Bradford ? Wielkiej Brytanii, który bardzo oszukał i właściwie okradł moją bliską znajomą i do tego stopnia jej namieszał w głowie, że nie była w stanie słyszeć żadnych ostrzeżeń i straciła prawie wszystko.
Ten mężczyzna o imieniu Charles, z którym nawet spotkała się owa znajoma raz w Krakowie przez godzinę czy dwie rozmawiali bo podobno był w interesach. Ona wdowa bez znajomości angielskiego korzystająca z tłumacz ? google w trakcie wymiany korespondencji elektronicznej. Wyczuł idealnie jej wszystkie tęsknoty, opowiadał o swojej religijności, potrzebie posiadania rodziny, bliskości, wartościach rodzinnych, o swoim synu 16 letnim i jego niby kwestiach. Obiecał jej wszystko, o czym marzyła przez całe życie, również wspólne prowadzenie biznesu, po czym znalazł się właśnie w Bradford w Wielkiej Brytanii na odebranie pieniędzy za projekt, który wykonywał i przesłanie ogromnych pieniędzy w postaci międzynarodowego transferu na ogromną kwotę. Za uwierzytelnienie przed wysłaniem transferu niby bank EBC w Bradford zażądał kwoty 17350 Euro, które ten Charles próbował zapłacić kartą kredytową i przez jakąś nieostrożność zablokował sobie to konto i kartę i z dnia na dzień został dziadem w tej Wielkiej Brytanii a w USA ma posiadłości, i inny majątek. No i oczywiście jedyna osobą, która mogła mu pomóc to ta moja znajoma. Przez kilka kolejnych miesięcy zwodził ją, że te ogromne pieniądze wpłyną na konto tej znajomej w Polsce, że będzie miała ogromny w tym udział, że ja kocha i razem wezmą ślub, już nawet jej się oświadczył przez skypa, że weźmie ją do siebie do USA i będzie nosił na rękach. Jedyne, co musiała zrobić to wysłać mu te 17 350 Euro. Oczywiście naiwna próbowała na różne sposoby, pożyczała pieniądze nawet zrobiła zastaw na swoim domu wysyłała mu systematycznie te pieniądze a on niby próbował rozmawiać z tamtejszym bankiem żeby ten zastaw zmniejszyć, którego wymagali. Cały czas do niej pisał o swoim synu, który cierpi bez niego, że on już z głodu prawie w tej Wielkiej Brytanii przymiera i że ona jest jedyną szansą dla niego w ogóle na przeżycie, potem żeby mu przysłała pieniądze na bilet do USA- w ogromnych kwotach, żeby sam mógł pojechać do tych Stanów. Ona mu wysłała ogromne pieniądze i została bez niczego bo potem oczywiście okazało się, że ją oszukał i nic z tego nie wyszło. Wysyłał jej nawet niby jakieś bankowe dokumenty na uwiarygodnienie tej sprawy w tym banku. Ponieważ, może się okazać, że są inne kobiety, które mógł tak okrutnie ten mężczyzna oszukać, bo tak mi się wydaje, że w tym celu był w Krakowie i spotkał się z kilkoma kobietami żeby niby je upewnić w tym że to wszystko co mówi to prawda. Wszystkim Paniom, które mogą mieć podobne sytuacje lub kłopoty jestem w stanie pomóc lub doradzić w miarę możliwości. Proszę sobie uzmysłowić okrutność takich działań nie wspomnę o naiwności samotnych kobiet marzących o wielkiej miłości i spełnieniu marzeń, że niby nagle uśmiechnęło się do nich szczęście.

20

Idylla, ale jak ona z nim w tym Krakowie rozmawiała, jak angielskiego nie zna?

There are only 10 types of people in the world:
- those who understand binary,
- those who don't.

21

powiem krotko:
"masz to, na co godzisz sie...."

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

22

Sama byłam zdziwiona kwestią angielskiego ale ona twierdziła, że jakoś słabo rozumiała ale korzystali z tłumacz-google w przenośnym jego notebooku, a ponadto twierdziła, że było super a język nie był taki ważny bo najistotniejsze było że znalazł dla niej czas w napiętym terminarzu spotkań służbowych, miły obiad i słodkie słówka których oczekiwała, które nawet znał po polsku dla niej specjalnie się nauczył.
Generalnie nie mogłam w to uwierzyć że inteligenta, normalna kobieta dała się tak bardzo wkręcić. Była sama i wieczorami właściwie tylko z nim miała kontakt tak ją do siebie przywiązał tymi emailami i kontaktem przez skype, że w pewnym momencie nie chciała już nikogo słuchać tylko ufała mu bezkrytycznie. Żyła w pewnym momencie w świecie wykreowanym przez swoje nadzieje i jego zapewnienia o planach szczęścia i świetlistej przyszłości, a wieczorami czekała na kontakt od niego. A taki był przystojny wg. niej, że nic się nie liczyło. Chodzi generalnie o to jaki jest sposób działania takich oszustów i jak potrafią wyczuć słabe punkty samotnych kobiet.

23

bkAGxq napisał/a:
weroniczka napisał/a:

Nie wiem czy wiesz, ale nie możesz sobie ot tak wrzucić czyjegoś profilu, zdjęcia czy innych danych osobowych na stronę i napisać że dana osoba jest oszustem wink Za takie coś grozi Ci odpowiedzialność karna. Od wymierzania sprawiedliwości w Polsce są niestety/stety sądy.

To bardzo ważne żeby takiej sprawy nie zostawić, oszust powinien odpowiedzieć za to co zrobił inaczej możesz trafić na następnego który będzie chciał Cię ponownie oszukać i tak bez końca. Jeśli uda Ci się z tym zmierzyć to raz że sama poczujesz się silniejsza nie przyciągniesz do siebie podobnego gościa a ponadto on już więcej nie zrobi tego nikomu innemu. To wbrew pozorom jest bardzo ważne.

24

Witam, masz rację to duży problem, proszę się nie zakochiwać przez Internet, gdyż wielu ludzi oszukuje na tym i zbija duże kokosy, a jak się już umawiać na spotkanie w realu to weźcie sobie drugą osobę do pomocy, i publiczne miejsce proszę brać.

25 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-02-28 23:47:23)

Hej Dziewczyny, mam pytanko, chodzi o oszusta matrymonialnego, mysle ze działa w całej polsce, na pewno w woj łódzkim, podejrzewa sie ze moze miec zaburzenie osobowosci, na pewno niedojrzały, wybiera młode, ładne kobiety, dobry w manipulacje, bywa na róznych grupach na facebooku, min single po przejsciach, samotne matki szukające miłosci ^^ Pan Inżynier, Niski, Łysy, ckliwe słówka, wykszt to jego karta przetargowa, udaje rozsadnego,  mysle że równoczesnie prowadzi kilka relacji, jego bliscy nie maja pojecia co to za człowiek, ten Pan ma na imie na D jest cwany bo pózniej wszystko przekreca udaje ze nie zna itp itd ale wszystko mozna udowodnic, mysle ze zbiera zdjecia erotyczne kobiet potem je szantazuje, jezeli ktos trafił z opisu na tego goscia prose o kontakt to b.wazne, dziewczyny solidarność jajników!!!!!!!!!!!!! Proszę Was o kontakt !!!!!! Ten gosc jest niebezpieczny ponadto moze byc czymś zarażony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-------------
Był na twoo, Badoo niestety nicku nie pamietam, wszystkich grup tez nie

-------------
Lubi wirtualne zycie, uzaleznienie od neta, na facebooku kreuje sie na kogos innego, jego imię to Dominik !!!!!!!!

-------------
Jezeli ktos cos wie, lub przypuszcza proszę o kontakt to pilne!!!!!!!!!!!!!!!!!

-------------
Przestrzegam Wszystkie kobiety przed nim bo z tym Panem jest coś mocno nie tak w 80 %.

-------------
i nie da się stworzyć żadnej relacji bo sie do tego nie nadaje marnuje jedynie czas.

Pisząc posty jeden pod drugim łamiesz Regulamin Forum. Jeśli chcesz coś dopisać, użyj funkcji "edytuj".

26

kasmis napisał/a:

Hej, ja dostałąm takiego ciekawego maila: (hehe )

Przepraszam mnie do nagłego poczty, ale piszę do Ciebie na randki!
Nazwa Myy  Mam 33 lat Jestem z Rosji ..
Jestem samotna, i nie mają dzieciaki Jestem romantyczny, dobrze, uważać i delikatna kobieta, kocham zabaw, zwierząt, sport, gotowanie, przygotowywanie posiłków, wycieczki i, Trekking, i chciałbym na morze! Lubię słuchać muzyki i oglądać filmy
mam okazję spotkać można!!!!!!!! Ale najpierw, Chcę spotkać miła osoba. W nadziei, że nasza korespondencja będzie od ładne przyjaźni i wzajemnego zrozumienia, i oczywiście najlepsza nadzieja na poważny zwią zek na spotkaniu!
Jeśli jesteś samotny i mają podobne pragnienia randki, proszę napisz do mnie! Szczerze mówiąc, bardzo chętnie zacząć randki z wami!
Piszę do Ciebie, nie za oszukiwanie, jestem uczciwy i ja życzenie do begin poważny związek! Nie mam zamiaru bawić się swoimi uczuciami, a obiecuję, że będę w 100% true z wami!
nie mogę się doczekać, aby czekać na odpowiedź

Kto się bawi w takie rzeczy? Czy ta osoba liczy na vizę czy $ , czy może na big love ?

Serio ktoś czyta maile ktore sa zlepione poł po Polsku pół po jakimś innym jezyku ?
Ale ogólnie z tego co pamietam to  kobiety tez pisza takie maile , potem ten konta sa kasowane bo ktoś to wysyła masowo do wszystkich uzytkowników ( wiec  spam).
Niegdy nie czytałem takich maili bo i tak zawsze nadawca był kasowany.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

27

trzeba być bardzo ostrożnym, bo najłatwiej żeruje się na łatwowiernych osobach, a szczególnie jak ktoś na siłę chce poznać miłość

28

ej a może dziewczynki kochane podajcie nr telefonu zeby można było poznać po jakiejś poszlace że to on.
bo zaczęłam się spotykać z takim jednym też na litere D. , studia podyplomowe i w ogóle
ale nazwiska nie mam jeszcze, niewiem czy mi poda
a za pierwszym razem jak żeśmy sie  spotkali chciał żebym z nim jechała niby na pielgrzymke że przesiadka gdzies po drodze
oczywiscie nie pojechalam , chyba bym byla głupia jechac z nim tak od razu swiezo poznany.
moze mi swiecić oczami i mówić żebyśmy byli przyjaciółmi, czy taka przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa
co ja mam mu mówić
nie rozwodziłam się już na ten temat, że taka przyjaźń jest calkiem realna ale jeśli się kogoś zna co najmiej dwa lata a nie po trzech spotkaniach, jeśli nie wiem całkiem kim on jest jakie ma nazwisko. przecież nie dam mu namiarów do siebie narazie

i co mi doradzicie, przecież chyba nie mogę się z nim umówić na kolację w jego domu, ani w domu wynajętym specjalnie nataką okazję, jeśli chcę zachować szacunek dla siebie

jak myślicie czy można znaleźć męża na portalu randkowym?
czy to jest tylko możliwe tylko wtedy, gdy ten portal świeżo powstaje i nie jest jeszcze odwiedzany przez różne kreatury(takich to pewnie można od razu spotkać).

29

Ganczia napisał/a:

ej a może dziewczynki kochane podajcie nr telefonu zeby można było poznać po jakiejś poszlace że to on.
bo zaczęłam się spotykać z takim jednym też na litere D. , studia podyplomowe i w ogóle
ale nazwiska nie mam jeszcze, niewiem czy mi poda
a za pierwszym razem jak żeśmy sie  spotkali chciał żebym z nim jechała niby na pielgrzymke że przesiadka gdzies po drodze
oczywiscie nie pojechalam , chyba bym byla głupia jechac z nim tak od razu swiezo poznany.
moze mi swiecić oczami i mówić żebyśmy byli przyjaciółmi, czy taka przyjaźń między kobietą a mężczyzną jest możliwa
co ja mam mu mówić
nie rozwodziłam się już na ten temat, że taka przyjaźń jest calkiem realna ale jeśli się kogoś zna co najmiej dwa lata a nie po trzech spotkaniach, jeśli nie wiem całkiem kim on jest jakie ma nazwisko. przecież nie dam mu namiarów do siebie narazie

i co mi doradzicie, przecież chyba nie mogę się z nim umówić na kolację w jego domu, ani w domu wynajętym specjalnie nataką okazję, jeśli chcę zachować szacunek dla siebie

jak myślicie czy można znaleźć męża na portalu randkowym?
czy to jest tylko możliwe tylko wtedy, gdy ten portal świeżo powstaje i nie jest jeszcze odwiedzany przez różne kreatury(takich to pewnie można od razu spotkać).

Ja znam juz dwa malzenstwa, ktore poznaly sie na....badoo.

Tez sie umawialam, spotykalam, wyjezdzalam...
I dawalam sie zaprosic panom.
Nikt mi nic zlego nie zrobil.

"wszyscy pragną twojego dobra,
wiec nie pozwól go sobie odebrać"

30

KONRAD K. JEST Z WARSZAWY, PODAJE,ŻE MA 29 LAT,(FAKTYCZNIE MA 23) WZROST OK. 183, WYSPORTOWANA SYLWETKA, BRĄZOWE OCZY. PORUSZA SIĘ LUKSUSOWYMI AUTAMI NA TERENIE WARSZAWY ( RÓWNIEŻ W OKOLICACH) JAK I CAŁEJ POLSKI.
Od marca jest na wolności.W dalszym ciągu okrada kobiety. Jest obecny na portalach randkowych i szuka swoich nowych ofiar. Jeżeli miałyście z nim do czynienia czekam na wiadomości. Mimo,że ma 27 wyroków prawomocnych nadal jest na wolności. Już niedługo kolejna sprawa, miejmy nadzieje,że tym razem wyrok będzie sprawiedliwy.
Czekam na informacje, jeżeli miałyście z tym człowiekiem do czynienia.

31

UWAGA DZIEWCZYNY NA PORTALU POLSKIE SERCA!!!
Po ponad dwóch latach jak mnie rzucił przypadkiem znalazłam go na tym portalu ( podaje się za Jana). Mieszka za granicą w pięknym i bogatym kraju. Jest już niemłody ( 55 lat), ale nadal szuka naiwnych kobiet w Polsce żeby mieć przysłowiową przystań na czas załatwiania spraw w Polsce. Przez 4 lata przyjeżdżał do Polski, dawał nadzieję a potem nagle się ulotnił, jedyne co potrafił to wysłał mi pożegnalnego maila. Byłam w szoku. Do dziś zatruwa mi życie sporadycznymi mailami. Być może znowu jakąś porzucił i szuka gdzieś w Polsce nowego "hotelu". Tym razem to może być Poznań lub okolice. A żeby nie było mu nudno miał mnie i kogoś tam za granicą w tym samym czasie. Przykre doświadczenie. Wróciłam do swojej samotności, starych koleżanek. Chcę przestrzec wszystkie panie przed tym draniem. Kawał życia mi zabrał, bez skrupułów zawinął się. Gra rolę pokrzywdzonego przez los, ale to tylko gra aby ukraść serce kobiecie. Jest tak niedobrym człowiekiem jak wielki jest jego wzrost. Ile jeszcze ofiar na jego drodze...?

Takie jest ryzyko szukania miłości w internecie wink Aczkolwiek ja znalazłam miłość swojego życia właśnie w sieci wink

33

Cześć, ostrzegam przed oszustem matrymonialnym!! Podaje prawdziwe swoje dane i miejscowość. Adam T. Zabrze ok 190 cm, 120 kg, łysy, duży brzuch. Ma różne nicki na sympatia.pl lub innych portalach np autofokus, corvetta39 . Opowiada że jest egzaminatorem w Word w Katowicach, ma firmę zajmująca się sprzedażą i naprawą aut, dom w górach itp. To wszystko kłamstwo. To recydywa. Siedział już za oszustwa! Mieszka z matką i jest na jej garnuszku. Uważajcie na niego bo manipuluje poznanymi kobietami, wyłudza od nich pieniądze i wartościowe przedmioty, np że Ci pomoże i naprawi laptopa, zabiera go i nie oddaje, wiecznie ma opowieści dziwnej treści, np to skarbowka go ściga, policja, sprawy życia i śmierci, to auto mu się popsuło i nie może do Ciebie przyjechać i na to wszystko potrzebuje kasy a akurat jej nie ma bo mu klient przelewu nie zrobił, to ma lokatę którą zrywa ale bank wypłaci mu kasę dopiero za kilka dni itd itp Moja sprawa jest na policji. Szukam kobiet które padły jego ofiarą, połączmy siły i niech odpowie prawnie za te oszustwa!!!

34

vienna38 dziewczyny uważajcie na oszusta pod nickiem vienna38. Ma nieatrakcyjne zdjęcie w profilu, działa poprzez wysyłanie miłych wiadomości kilka razy dziennie o podobnej treści np. "good morning my dear, i hope you are fine, i am thinking a lot about you and i would like to wish you all the best for today" Działa na zasadzie "kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstym spadaniem". To Thomas P. mieszka w Austrii, bawi się kilkoma kobietami jednocześnie z Polski, Czech

sooner_or_later napisał/a:

vienna38 dziewczyny uważajcie na oszusta pod nickiem vienna38. Ma nieatrakcyjne zdjęcie w profilu, działa poprzez wysyłanie miłych wiadomości kilka razy dziennie o podobnej treści np. "good morning my dear, i hope you are fine, i am thinking a lot about you and i would like to wish you all the best for today" Działa na zasadzie "kropla drąży skałę nie siłą, lecz częstym spadaniem". To Thomas P. mieszka w Austrii, bawi się kilkoma kobietami jednocześnie z Polski, Czech

Czemu mnie to nie dziwi, że z kobietami z Polski/Czech big_smile

36

Twoja Karma napisał/a:

Cześć, ostrzegam przed oszustem matrymonialnym!! Podaje prawdziwe swoje dane i miejscowość. Adam T. Zabrze ok 190 cm, 120 kg, łysy, duży brzuch. Ma różne nicki na sympatia.pl lub innych portalach np autofokus, corvetta39 . Opowiada że jest egzaminatorem w Word w Katowicach, ma firmę zajmująca się sprzedażą i naprawą aut, dom w górach itp. To wszystko kłamstwo. To recydywa. Siedział już za oszustwa! Mieszka z matką i jest na jej garnuszku. Uważajcie na niego bo manipuluje poznanymi kobietami, wyłudza od nich pieniądze i wartościowe przedmioty, np że Ci pomoże i naprawi laptopa, zabiera go i nie oddaje, wiecznie ma opowieści dziwnej treści, np to skarbowka go ściga, policja, sprawy życia i śmierci, to auto mu się popsuło i nie może do Ciebie przyjechać i na to wszystko potrzebuje kasy a akurat jej nie ma bo mu klient przelewu nie zrobił, to ma lokatę którą zrywa ale bank wypłaci mu kasę dopiero za kilka dni itd itp Moja sprawa jest na policji. Szukam kobiet które padły jego ofiarą, połączmy siły i niech odpowie prawnie za te oszustwa!!!

Witam jestem ofiarą tego drania moja sprawa też jest na policji

37

Twoja Karma napisał/a:

38

Twoja Karma napisał/a:

39

Mój tel w sprawie oszusta oni ci. Corvetta 39.  502 374 889

40 Ostatnio edytowany przez ojnaiwna... (2016-10-07 22:13:51)

smile

41

Tak trochę zastanawia mnie pewna sprawa. Tyle słyszy się o oszustach matrymonialnych, a ja przez dłuższy czas korzystałam z portalu matrymonialnego i nigdy nie miałam tego typu problemów. Skąd tak naprawdę się to bierze? Bo ja rozumiem, że faceci bywają różni i trzeba być z nimi ostrożną. Jednak poznałam kilku na mydwoje i każdy z nich był normalny, porządny, z wieloma także rozmawiałam przez portal i nie czułam się zagrożona, ofiarą jakiegoś oszusta. I nie wiem, czy jest to kwestia trzymania odpowiedniego dystansu na początku, wybrania odpowiedniego portalu, intuicji czy czego? Bo moim zdaniem naprawdę jesteśmy w stanie wyczuć jakiegoś krętacza, jeżeli taki się do nas odezwie. Ale może się mylę?

42

Witam wszystkie dziewczyny i chce ostrzec przed oszustem , ktory jest na portalu Twoo i foto-flirt jest to Pawel 56 i Pawelek 60 oszukuje on kobietu w ten sosob ,ze naciaga na koszty  zwiazane z telefonem , mowi ze jego telefon jest zablkowany i pisze sms-y z bramki internetowej a to jst platne,oprocz tego  na portalu jest WARSZAWA ,A ON PISZE ZE JEST Z SUWALK, a teraz jest w WARSZAWIE,nie wiem moze dziala tez na innych portalach.

43

A to i tak dobrze, że zablokowali te wskazane konta przez Ciebie. To fakt, że w internecie można się naciąć na oszustów, sporo ich jest, liczących na naiwność kobiet. Jednak wydaje mi się, że jak ktoś racjonalnie myśli, to tak łatwo nie da się wkręcić… A oprócz tego zastanawia mnie, dlaczego ludzie tak często korzystają z takich portali, o których bardzo dużo się mówi, że tam jest wielu oszustów. Ja też byłam na kilku portalach, różnie bywało, jednak z doświadczenia wiem, że wybór portalu jest faktycznie kluczową sprawą. Bo są jednak różne portale, ja swoją przygodę skończyłam na mydwoje, ale pozytywnie, bo jednak okazało się, że portal matrymonialny to co innego niż takie zwyczajne portale. I ludzie inni, inaczej podchodzą do tematu związków. A na wcześniejszych portalach miałam różne historie, przede wszystkim męczące były te, gdzie faceci po prostu chcieli mnie "wyrwać i zostawić", nawet część z nich wprost mi to dawało do zrozumienia. Dlatego wybór odpowiedniego portalu pod siebie, moim zdaniem, jest kluczowe, jeśli chodzi o sukces.

44

UWAGA! Na sympatii Harry Davies i nie tylko on przedstawiają się jako amerykanin na misji z Afganistanu, wdowieć, chce przyjechać do Polski, ożenić się itp.Na początku standardowa rozmowa i nagle , że dostał nagrodę za misję w Afganistanie 2,5 mln USD i che mi tą kasę przesłac przez dyplomatę na nasze wspólne inwestycje, biznes, przyszłość!? Na oczy się nie widzilismy zdjęcia na wielu portalach randkowych na całym świecie pod różnymi danymi?!
Uważac na oszustów, pewnie pózniej chcą jakieś 10% za coś tam...lub prosi o adres , że przyjedzie,,penie pyjdzie cegła a facet szantażysta może po kasę przyjedzie konkretną?!

45 Ostatnio edytowany przez angie19 (2018-02-02 13:07:36)

Pod koniec grudnia napisał do mnie na Sympatii nieziemsko przystojny Włoch o nazwisku Garrick E. Giuseppe, mieszkający w Oxfordzie, wdowiec 51 lat, ojciec 5-letniej dziewczynki, uwielbiający Polskę i chcący zamieszkać tu na stałe.  Po dwóch tygodniach wyznał dogodną miłość i co rano przesyłał romantyczne poematy opisujące uczucia do mnie oraz piosenki o miłości.  Stwierdził, że pragnie założyć że mną kochającą się rodzinkę. Byłam w szoku,  że taki szybki, ale cóż, Włosi tacy są. Zamiast jednak podziękować Panu od razu, postanowiłam zobaczyć, co będzie dalej. Mój Włoch poinformował mnie, że przylatuje z córką do Polski (nadmienię, że rozmawialiśmy na Skype również widząc się na kamerce ), bo wygrał wielki kontrakt super płatny,  zatrzyma się w hotelu i wraz ze mną poszuka domu, za który zapłaci i w którym wspólnie zamieszkamy.  Nie dawało mi to spokoju, więc weszłam na jego konto na Facebooku.  Jest tam tylko jedno zdjęcie przedstawiające dwa serca. Nie mogłam zobaczyć jego znajomych, gdyż brak danych do wglądu. Na szczęście jedna kobieta postawiła lajka pod zdjęciem.  Postanowiłam do niej napisać i co się okazało? Skubaniec pisał z nią w tym samym czasie na zasadzie porannych wiadomości kopiuj wklej. Ją także nazywał swoją żoną i obiecywał, że ja odwiedzi( roznica-mi obiecał, że przyjedzie na stałe).  Jest kilka różnic w rozmowach z nami, ale generalnie każda z nas jest dla niego tą jedyną. Jestem w stałym kontakcie z tą kobietą i uważamy, że nie jesteśmy jedyne.  Brak słów.  Rozumiem, że na portalach można pisać z kilkoma osobami, żeby lepiej się poznać, ale deklaracje składa się tylko jednej osobie. Brak słów.  Uczulam na gościa.

46 Ostatnio edytowany przez angie19 (2018-02-02 11:54:27)

Pod koniec grudnia napisał do mnie na Sympatii nieziemsko przystojny Włoch o nazwisku Garrick E. Giuseppe, mieszkający w Oxfordzie, wdowiec 51 lat, ojciec 5-letniej dziewczynki, uwielbiający Polskę i chcący zamieszkać tu na stałe.  Po dwóch tygodniach wyznał dogodną miłość i co rano przesyłał romantyczne poematy opisujące uczucia do mnie oraz piosenki o miłości.  Stwierdził, że pragnie założyć ze mną kochającą się rodzinkę. Byłam w szoku,  że taki szybki, ale cóż, Włosi tacy są. Zamiast jednak podziękować Panu od razu, postanowiłam zobaczyć, co będzie dalej. Mój Włoch poinformował mnie, że przylatuje z córką do Polski (nadmienię, że rozmawialiśmy na Skype również widząc się na kamerce), bo wygrał wielki kontrakt super płatny,  zatrzyma się w hotelu i wraz ze mną poszuka domu, za który zapłaci i w którym wspólnie zamieszkamy.  Nie dawało mi to spokoju, więc weszłam na jego konto na Facebooku.  Jest tam tylko jedno zdjęcie przedstawiające dwa serca. Nie mogłam zobaczyć jego znajomych, gdyż brak danych do wglądu. Na szczęście jedna kobieta postawiła lajka pod zdjęciem.  Postanowiłam do niej napisać i co się okazało? Skubaniec pisał z nią w tym samym czasie na zasadzie porannych wiadomości kopiuj wklej. Ją także nazywał swoją żoną i obiecywał, że ja odwiedzi( roznica-mi obiecał, że przyjedzie na stałe).  Jest kilka różnic w rozmowach z nami, ale generalnie każda z nas jest dla niego tą jedyną. Jestem w stałym kontakcie z tą kobietą i uważamy, że nie jesteśmy jedyne.  Brak słów.  Rozumiem, że na portalach można pisać z kilkoma osobami, żeby lepiej się poznać, ale deklaracje składa się tylko jednej osobie. Brak słów. Uczulam na gościa.

47 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-02-02 14:13:04)

angie19 napisał/a:

Pod koniec grudnia napisał do mnie na Sympatii nieziemsko przystojny Włoch o nazwisku Garrick E. Giuseppe, mieszkający w Oxfordzie, wdowiec 51 lat, ojciec 5-letniej dziewczynki, uwielbiający Polskę i chcący zamieszkać tu na stałe.  Po dwóch tygodniach wyznał dogodną miłość i co rano przesyłał romantyczne poematy opisujące uczucia do mnie oraz piosenki o miłości.  Stwierdził, że pragnie założyć ze mną kochającą się rodzinkę. Byłam w szoku,  że taki szybki, ale cóż, Włosi tacy są. Zamiast jednak podziękować Panu od razu, postanowiłam zobaczyć, co będzie dalej. Mój Włoch poinformował mnie, że przylatuje z córką do Polski (nadmienię, że rozmawialiśmy na Skype również widząc się na kamerce), bo wygrał wielki kontrakt super płatny,  zatrzyma się w hotelu i wraz ze mną poszuka domu, za który zapłaci i w którym wspólnie zamieszkamy.  Nie dawało mi to spokoju, więc weszłam na jego konto na Facebooku.  Jest tam tylko jedno zdjęcie przedstawiające dwa serca. Nie mogłam zobaczyć jego znajomych, gdyż brak danych do wglądu. Na szczęście jedna kobieta postawiła lajka pod zdjęciem.  Postanowiłam do niej napisać i co się okazało? Skubaniec pisał z nią w tym samym czasie na zasadzie porannych wiadomości kopiuj wklej. Ją także nazywał swoją żoną i obiecywał, że ja odwiedzi( roznica-mi obiecał, że przyjedzie na stałe).  Jest kilka różnic w rozmowach z nami, ale generalnie każda z nas jest dla niego tą jedyną. Jestem w stałym kontakcie z tą kobietą i uważamy, że nie jesteśmy jedyne.  Brak słów.  Rozumiem, że na portalach można pisać z kilkoma osobami, żeby lepiej się poznać, ale deklaracje składa się tylko jednej osobie. Brak słów. Uczulam na gościa.

Jeśli się wierzy w takie cuda, że 51-letni gość po 2 tygodniach rozmowy w necie wyznaje dozgonną miłość, to gratuluję naiwności i życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

48

angie19 napisał/a:

na Sympatii nieziemsko przystojny Włoch o nazwisku Garrick E. Giuseppe, mieszkający w Oxfordzie, (...) bo wygrał wielki kontrakt super płatny,  (...) wraz ze mną poszuka domu, za który zapłaci i w którym wspólnie zamieszkamy.

Do mnie, i pewnie do każdego w necie big_smile, pisał prezes nigeryjskiego banku... wiesz... 30 mln USD za pomoc w "wytransferowaniu" pieniędzy za granicę. big_smile
Podobno ciągle się na ten "nigeryjski szwindel" łapią, a to i tak mniejszy przekręt niż "bogaty,  przystojny Włoch z Oxfordu na Sympatii". wink

Swoją drogą to ciekawe czego on by chciał. Kasy czy tylko się przespać?

49

Wszystko dla ludzi, ale na tego typu portalach trzeba przede wszystkim uważać i mieć ograniczone zaufanie.

50 Ostatnio edytowany przez sky14 (2018-02-03 22:19:51)

Jakis czas temu udzielalam sie charytatywnie  na wszystkich mozliwych portalach,zeby wylapac takich panow.Organizacja byla zalozona przez mlodemalzenstwo-a generalnie chodzilo o to,ze piszac z takim oszustem i majac swiadomosc,ze to oszust byla szansa,ze o ta jedna osobe mniej oszuka.Mielismy za zadanie przedluzac jak sie tylko sie da i oczywiscie potem fikcyjne dane byly umieszczane na czarnej lisci.Wspolczuje osobom,ktore daly sie oszukac-nie jest to jak wiekszosc mysli glupota,lecz przejmujaca samotnosc.Dlatego najczesciej atakowane sa osoby po 50-tce(zarowno kobiety jaki mezczyzni).Historia jest zawsze podobna-majetny ktos chce zamieszkac w kraju w ktorym mieszkacie.Ma dziecko,jest wdowcem.Potem np.okazuje sie,ze dziecko zachorowalo i potrzebne sa pieniadze na leczenie....

Błogosławiony ten, który śmieje się z samego siebie, albowiem będzie miał ubaw do końca życia <rotfl>
"Dziewczyny,miejcie troche empatii.A co to jest empatia?Ja cos slyszalam,to taka zupa z Azji" Lejdis

51

Może jestem przewrażliwiona, ale właśnie ze względu na to, że tyle słyszy się o oszustach nie rozsyłam swoich fotek, nie podaję numeru telefonu. Owszem mogę się spotkać na kawę, ale w miejscu publicznym i dodatkowo wybranym przeze mnie.

52

A może po prostu nie korzystać z portali randkowych, poznawać się w realu i w realu umawiać się na randki itp?
Poznawanie się przez internet prawie zawsze źle się kończy - choćby zmarnowanym czasem.

Prawdziwa przyjaźń damsko-męska istnieje tylko między bratem i siostrą oraz między gejem i lesbijską.

53 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2018-02-20 08:47:48)

X77 napisał/a:

Poznawanie się przez internet prawie zawsze źle się kończy - choćby zmarnowanym czasem.

Nie przesadzaj. Znam wiele udanych związków ludzi, którzy poznali się przez Internet. Sama poznałam męża w ten sposób.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

54 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-03-06 10:47:53)

Moja koleżanka poznała fajnego faceta naspam nie wszyscy tam są zboczeni i myslą tylko o jednym .Trzeba mieć szczęście trafić na tego właściwego smile Uważać jak się poznaje faceta nie podawać od razu nr telefonu ,nigdy nie wysyłac zdjęć na pół nagich .Myśleć głową i być czujnym ,jeśli facet w pierwszym dniu słodzi wyznaje miłość to jest z nim coś nie tak ,koleżanka trafiała na różnych typków aż w końcu trafiła na kolesia co zna jej kuzyna zatem nie bała sie że to jakiś zboczeniec .

55

Moja koleżanka też poznała swojego przyszego faceta na takim portalu, to była pierwsza osoba z jaką się umówiła.
Po pierwszym spotkaniu podobno nie było fajerwerków, ale bardzo miło się rozmawiało, to miała chociaż nadzieję na
dobrą znajomość, o związku nie pomyślała. I tak się spotykali i spotykali a za dwa miesiące już byli parą.

Posty [ 1 do 55 z 92 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Uwaga na oszustów w portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018