portale randkowe, pytanie do mężczyzn - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » portale randkowe, pytanie do mężczyzn

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

1

Temat: portale randkowe, pytanie do mężczyzn

Panowie, mam do Was pytanie. czemu spora część z Was przesuwa w prawo / zagaduje / pisze i w ogóle poświęca czas i uwagę Paniom, które na swoich profilach nie mają nic poza zdjęciami? Innymi słowy, czemu dajecie im uwagę za sam wygląd? Czy nie sądzicie, że przez takie zachowanie na jakimś poziomie upodabniacie się do Pań w rodzaju 'gold digger', które polecą na faceta 'bo ma fajną furę'?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: portale randkowe, pytanie do mężczyzn
jaimie napisał/a:

Panowie, mam do Was pytanie. czemu spora część z Was przesuwa w prawo / zagaduje / pisze i w ogóle poświęca czas i uwagę Paniom, które na swoich profilach nie mają nic poza zdjęciami? Innymi słowy, czemu dajecie im uwagę za sam wygląd? Czy nie sądzicie, że przez takie zachowanie na jakimś poziomie upodabniacie się do Pań w rodzaju 'gold digger', które polecą na faceta 'bo ma fajną furę'?

To pewnie kwestia preferencji. Dla jednych wystarczy samo zdjęcie, bo nie lubią czytać. A inni lubią jednak jak coś jest napisane o danej osobie. Ja jestem zwolennikiem treści. Jak ma same zdjęcie, to tak jakoś mało poważnie to wygląda.

Zgniłe jajko wink (nie JAJKA)

3

Ja osobiście też wolę poczytać i dowiedzieć się o danej dziewczynie czegoś ciekawego na początek. Daje to też pewne możliwości do zagadania i rozpoczęcia jakiegoś ciekawego tematu ale bądźmy szczerzy. Trzeba do tego podejść jak po poznawania kobiet w miejscu publicznym, na ulicy czy gdziekolwiek. Tam też przecież nie wiemy niczego na temat danej kobiety więc pierwszą preferencją żeby podejść, zagadać czy zrobić cokolwiek jest jej uroda.

Liczy się treść, treść, treść....post napisany bez błędów ortograficznych, ciekawie, dowcipnie, intrygująco....

5

hahhahahahhahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahhhahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahhhahaha

ale ze w realu, a nie tylko netach liczy sie dla nich tylko/glownie wyglad to ty wiedz. bez wzgledu jak beda moze teraz gornolotnie mowic o wnetrzu, zaden, ZADEN nie umowilby sie z brzydka!

6 Ostatnio edytowany przez TypowyCharlie (2021-11-24 22:12:55)

blueangel napisał/a:

hahhahahahhahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahhhahahahahhahahahhahahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahahhahahahahahhhahaha

ale ze w realu, a nie tylko netach liczy sie dla nich tylko/glownie wyglad to ty wiedz. bez wzgledu jak beda moze teraz gornolotnie mowic o wnetrzu, zaden, ZADEN nie umowilby sie z brzydka!

Tak samo w drugą stronę ;p
Nie ma co się okłamywać, zawsze przy wyborze partnera kierujemy się wyglądem i pociągiem. Bywają wyjątki tylko co to za związek gdzie partner/partnerka nam się nie podoba fizycznie.

Co do samych portali to można powiedzieć że "faceci" sami sobie taki los zgotowali, a później wielkie oburzenie że dziewczyny mają na większość wyje... skoro adoratorzy i tak się znajdą. Po co mają się przemęczać, cenne minuty na uzupełnienie profilu można lepiej spożytkować lol

Porównanie z realem to według mnie nietrafiony przykład. Jednak po coś na portalach randkowych są dane rubryki do wypełnienia, a w realu niestety, bez rozmowy nie mamy jak tego sprawdzić.

"Ile są warte słowa "Kocham Cię" gdy co chwilę zmieniały adresata"

7

blueangel napisał/a:

ZADEN nie umowilby sie z brzydka!

I żądna nie umówiłaby się z 160 cm brzydalem z zakolami. Tak to już jest.
tongue

8

Śmieszny temat, taki trolowy big_smile
Ostatnio widziałem jakiś program pt "wyjadacze" - autorka sobie obejrzy i zobaczy jakie fajne randki można mieć zamiast przesuwania lewo/prawo siedząc na klopie lol

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

9

Harvey napisał/a:

Ostatnio widziałem jakiś program pt "wyjadacze" - autorka sobie obejrzy i zobaczy jakie fajne randki można mieć zamiast przesuwania lewo/prawo siedząc na klopie lol

czemu trolowy? to nieprawda z tym przesuwaniem w prawo?
swoją drogą, czemu zakładasz, że jestem kobietą?

10

jaimie napisał/a:
Harvey napisał/a:

I Ty tak serio? lol

Jprd...

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

11 Ostatnio edytowany przez jaimie (2021-11-25 00:53:21)

Harvey napisał/a:
jaimie napisał/a:
Harvey napisał/a:

I Ty tak serio? lol

Jprd...

Której części nie zrozumiałeś, mój drogi?
Pytanie było proste - czemu część facetów daje kobietom uwagę za sam wygląd. Chyba odniesienie się do tego nie przekracza Twoich możliwości intelektualnych.

blueangel napisał/a:

Mało wiesz....uroda zwłaszcza dla kobiet nie jest rzeczą najważniejszą.
Przystojnemu może łatwiej.....ale nikt nie gwarantował, że zawsze musi być miło i przyjemnie. Trochę wysiłku i inwencji.
A nie wszystko zwalać na brak urody....

13

Bo prawie żadna nie ma tam nic poza zdjęciem?

14

Myślę że działa to na tej zasadzie (u obu płci):
- jak osoba jest  nieatrakcyjna to nie czytamy opisu
- jak jest atrakcyjna to czytamy opis
- gdy opis jest idiotyczny, dajemy w lewo
- gdy opis jest fajny dajemy w prawo

Słowem: nic po świetnym opisie, jeśli jesteś brzydki. I nic po fajnym wyglądzie jeśli opis jest straszny.

madoja napisał/a:

Słowem: nic po świetnym opisie, jeśli jesteś brzydki. I nic po fajnym wyglądzie jeśli opis jest straszny.

Żeby to było takie proste smile  Bo nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba. I zwykle każda zmora znajdzie swojego amatora.....
Mnie zadziwia co innego.....osoby szukające partnera na całe życie.....nie potrafią poświęcić godziny na zrobienie przyzwoitego zdjęcia. Selfi, odbicie w lustrze, w ciemnym pomieszczeniu, niewykadrowane.....itp.
Zresztą z opisem podobnie....błędy ortograficzne, stylistyczne, pisane na kolanie.
Masakra....

16 Ostatnio edytowany przez madoja (2021-11-26 11:57:52)

zwyczajny gość napisał/a:

Bo nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba.

Nie do końca. Piękno jest raczej uniwersalne. Np. nikt nie powie że Monica Bellucci jest brzydka, a Dorota Wellmann piękna.
Ale brzydka kobieta prędzej znajdzie faceta niż brzydki facet (jeśli do tego nie ma pieniędzy).

Co do zdjęć - zgadzam się, ale królują w tym faceci. Zdjęcia z brudnymi paznokciami albo szeroki uśmiech gdzie widać coś na zębach lub wysunięty język z resztkami jedzenia lub białym osadem. Nie mówię już o zdjęciach zrobionych "z dołu" gdzie każdy wygląda jakby miał 30 kg więcej.

madoja napisał/a:

Nie do końca. Piękno jest raczej uniwersalne. Np. nikt nie powie że Monica Bellucci jest brzydka, a Dorota Wellmann piękna.
Ale brzydka kobieta prędzej znajdzie faceta niż brzydki facet (jeśli do tego nie ma pieniędzy).

Nie do końca, ludzie mają swoje preferencje. Na studiach mieliśmy koleżankę, mocno odbiegającą od kanonów piękna....za którą wszyscy faceci się uganiali. Bo miała swój urok, sposób zachowania, uśmiech.....miła i sympatyczna.

Ale to fakt, lepiej być młodym, pięknym i bogatym....niż starym, brzydkim i biednym smile

18 Ostatnio edytowany przez zrzutekranu (2021-11-26 15:24:34)

madoja napisał/a:

Nie zgodzę się z tym, że nic po fajnym wyglądzie jak opis straszny.
Mój kumpel, bardzo ładny chłopak z twarzy, wzrost pożądany poluje sobie na tinderze, badoo i sympatii. Cyklicznie się tam pojawia i znika, jak mu się znudzi.
Jego opisy? Czasami nic nie ma oprócz "pisz jak masz ochotę", raz sobie ustawił "wóda dziwki i lasery!!!!", "płacisz za siebie na randce", "świnkom powyżej 60kg dziękuje".  Oczywiście cały opis to było to od akapitu do akapitu.
To te co pamiętam, pokazywał mi dla śmiechu to. I co nie pisały? Pisały, same ciągnęły rozmowę. Samo się że tak powiem robiło. A i opowiadał ze śmiechem, że one chciały z nim chodzić, nie tylko seksu (chociaż tylko seks też się zdarzał ale w znacznej mniejszości). A gość traktuje dziewczyny jak ostatni cham - bo może, bo sobie na to pozwalają i trudno mu się dziwić, skoro działa, nie?
Powtarzam zawsze - dobre zdjęcie to podstawa. Nie kłamać, ale pokazać się z jak najlepszej strony na fotach. Potem jak dojdzie do spotkania to i tak zadziała sunk cost fallacy i pewnie laska i tak nie ucieknie od razu. Wtedy można zaplusować mową ciała, osobowością, pewnością siebie, poczuciem humoru, "seksapilem". Coś ugrać albo i nie.
A co do brzydali płci męskiej, wiadomo, dupa blada będzie. Brzydal płci żeńskiej raczej znajdzie desperata czy innego amatora na zasadzie jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma tudzież ważne by miała otwora.(plus znacznie słabsza pozycja mężczyzn na portalach).
Jeśli chodzi o mnie - nie zaczepiam lasek bez zdjęć. Wychodzę z założenia, że jak nie ma zdjęć to znaczy, że ma coś do ukrycia/jest mało atrakcyjna, czegoś się wstydzi. (trochę jak z ogłoszeniami o pracę i ukrytymi zarobkami, hehe) Jak sama mnie bezdjęciówna zaczepi to ok, popiszę ale spotkanie w ciągu max dwóch-trzech dni albo foty na priv.

19

zrzutekranu napisał/a:
madoja napisał/a:

Mój kumpel, bardzo ładny chłopak z twarzy, wzrost pożądany poluje sobie na tinderze, badoo i sympatii. Cyklicznie się tam pojawia i znika, jak mu się znudzi.
Jego opisy? Czasami nic nie ma oprócz "pisz jak masz ochotę", raz sobie ustawił "wóda dziwki i lasery!!!!", "płacisz za siebie na randce", "świnkom powyżej 60kg dziękuje".  Oczywiście cały opis to było to od akapitu do akapitu.
To te co pamiętam, pokazywał mi dla śmiechu to. I co nie pisały? Pisały, same ciągnęły rozmowę. Samo się że tak powiem robiło. A i opowiadał ze śmiechem, że one chciały z nim chodzić, nie tylko seksu (chociaż tylko seks też się zdarzał ale w znacznej mniejszości). A gość traktuje dziewczyny jak ostatni cham - bo może, bo sobie na to pozwalają i trudno mu się dziwić, skoro działa, nie?
Powtarzam zawsze - dobre zdjęcie to podstawa. Nie kłamać, ale pokazać się z jak najlepszej strony na fotach. Potem jak dojdzie do spotkania to i tak zadziała sunk cost fallacy i pewnie laska i tak nie ucieknie od razu. Wtedy można zaplusować mową ciała, osobowością, pewnością siebie, poczuciem humoru, "seksapilem". Coś ugrać albo i nie.
A co do brzydali płci męskiej, wiadomo, dupa blada będzie. Brzydal płci żeńskiej raczej znajdzie desperata czy innego amatora na zasadzie jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma tudzież ważne by miała otwora.(plus znacznie słabsza pozycja mężczyzn na portalach).
Jeśli chodzi o mnie - nie zaczepiam lasek bez zdjęć. Wychodzę z założenia, że jak nie ma zdjęć to znaczy, że ma coś do ukrycia/jest mało atrakcyjna, czegoś się wstydzi. (trochę jak z ogłoszeniami o pracę i ukrytymi zarobkami, hehe) Jak sama mnie bezdjęciówna zaczepi to ok, popiszę ale spotkanie w ciągu max dwóch-trzech dni albo foty na priv.

Tak, generalnie zgodzę się. Ja wiem że dziewczyny przesuną w prawo przystojniaka, nawet gdy opis straszny.

Co do brzydkiej dziewczyny - wystarczy że będzie sexy na zdjęciach. Nawet ostatnio widziałam taki eksperyment (szkoda że nie mogę wrzucić linka) - przerobiona w fotoszopce dziewczyna, z nosem prosiaka i włosami na klacie, do tego gruba i spocona. Ale miała pełno wiadomośc od kolesi, że chętnie się spotkają.

Kobietom jest mega łatwo znaleźć kogoś chociażby na seks. A je sli ten seks będzie dobry, a dziewczyna bardzo fajna, to nie wyklucza że którys zatrzyma się przy niej na stałe.

Brzydcy faceci mają prze*ebane. Jedynym ratunkiem dla nich jest dużo zarabiać.

20

madoja napisał/a:
zrzutekranu napisał/a:
madoja napisał/a:

Tak, generalnie zgodzę się. Ja wiem że dziewczyny przesuną w prawo przystojniaka, nawet gdy opis straszny.

Co do brzydkiej dziewczyny - wystarczy że będzie sexy na zdjęciach. Nawet ostatnio widziałam taki eksperyment (szkoda że nie mogę wrzucić linka) - przerobiona w fotoszopce dziewczyna, z nosem prosiaka i włosami na klacie, do tego gruba i spocona. Ale miała pełno wiadomośc od kolesi, że chętnie się spotkają.

Kobietom jest mega łatwo znaleźć kogoś chociażby na seks. A je sli ten seks będzie dobry, a dziewczyna bardzo fajna, to nie wyklucza że którys zatrzyma się przy niej na stałe.

Brzydcy faceci mają prze*ebane. Jedynym ratunkiem dla nich jest dużo zarabiać.

Dobrze prawisz.

21 Ostatnio edytowany przez dfx755 (2021-11-27 20:31:47)

jaimie napisał/a:

Jestem Betą, ale tak nigdy nie dałem serca itp., kobiecie bez opisu itp., (spotykałem się zawsze w realu i super narzekać nie mogłem) a kto daje faceci którzy chcą uwagi, zaliczyć nawet kobiety bez urody dostają uwagę. Napiszę coś niesłychanego wiekszość facetów poświęcając uwagę kobiecie liczy na coś więcej. Czasami też takie piz... betowate lub simy byle tylko pogadać i mieć minimalną szanse dają uwagę każdej nawet zapuszczonej, niezadbanej krowie.   

Druga rzecz jeśli jesteś piękna, jesteś przystojny i szukasz seksu opis ci nie potrzebny, kobiety (zwłaszcza młode) jak i mężczyźni myślą tylko tym co na dole i taka jest prawda.

Najbardziej rozwala mój system gdy większość kobiet próbuje wyrwać 20% najlepszych facetów licząc na związek (bo i takie tam są, nawet singielki z dziećmi)... Powiem szokują prawdę większość tych facetów nie ma nawet zamiaru się ustatkować czemu z prostego powodu za dużo pracowali na sobą by zadowolić się jedną kobietą. (Mężczyzna który zalicza musi pracować nad sobą, wygląd "też geny", kasa gadka) kobieta przeciętna, poniżej nie musi nic robić by zaliczyć, a seks jest głównym czynnikiem działania dla faceta jak mówi ci coś innego i w to wierzysz jesteś naiwna, a jeszcze jak singielka z dzieckiem i liczy na alfę oraz coś poważnego (z takich to faceci między sobą maja nawet ubaw tu cię zaszokuję, zabawić się i zniknąć).

22

jaimie napisał/a:

Przeciętny facet na portalu randkowym jest zajęty rozsyłanie wiadomości na lewo i prawo w nadziej, że ktoś mu odpowie. Jeśli masz jakiekolwiek zdjęcie na którym nie jesteś paskudna i 2 zdania opisu w profilu bez błędów ortograficznych to jest IMHO OK.

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » portale randkowe, pytanie do mężczyzn

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021