Niesmak zycia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Niesmak zycia

Napiszę krotko i na temat. Jestem tutaj, ponieważ czuje się niepotrzebna, niekochana, zdradzona, samotna, nic mi się nie chce. Nie mam żadnej radości życia. Jakiś dziwny niesmak mi towarzyszy. Wszystko co robię to w sumie na siłę, albo dlatego że muszę. Nic z przyjemnością. Nie mam wielu znajomych ani przyjaciół. Nie chcę mi się nigdzie jezdzic nikogo zapraszać. Unikam ludzi ponieważ wielu z nich mnie rozczarowało i skrzywdziło. Chciałabym żeby odezwał się do mnie ktoś,  kto czuje się właśnie tak samo jak ja czyli niexrozumiany i samotny. Może wspólnie bedziemy mogły się wspierać, napisać o tym co nas boli. Właśnie tego mi brakuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Niesmak zycia
ivonka331 napisał/a:

Napiszę krotko i na temat. Jestem tutaj, ponieważ czuje się niepotrzebna, niekochana, zdradzona, samotna, nic mi się nie chce. Nie mam żadnej radości życia. Jakiś dziwny niesmak mi towarzyszy. Wszystko co robię to w sumie na siłę, albo dlatego że muszę. Nic z przyjemnością. Nie mam wielu znajomych ani przyjaciół. Nie chcę mi się nigdzie jezdzic nikogo zapraszać. Unikam ludzi ponieważ wielu z nich mnie rozczarowało i skrzywdziło. Chciałabym żeby odezwał się do mnie ktoś,  kto czuje się właśnie tak samo jak ja czyli niexrozumiany i samotny. Może wspólnie bedziemy mogły się wspierać, napisać o tym co nas boli. Właśnie tego mi brakuje.

Napisz na priv jeśli zechcesz
martino87n@gmail.com
Pozdrawiam serdecznie

3

Odp: Niesmak zycia

Może warto porozmawiać  o tym ze specjalistą?

4

Odp: Niesmak zycia

Może spróbuj się zapisać do jakiegoś stowarzyszenia albo czegoś w tym stylu?

5

Odp: Niesmak zycia

Jeśli chcesz śmiało pisz na maila. Nie wiem czy pomogę, ale myślę, że mógłbym się podpisać pod Twoim postem i tym jak się czujesz.

6

Odp: Niesmak zycia
ivonka331 napisał/a:

  Chciałabym żeby odezwał się do mnie ktoś,  kto czuje się właśnie tak samo jak ja czyli nierozumiany i samotny. Może wspólnie będziemy mogły się wspierać, napisać o tym co nas boli. Właśnie tego mi brakuje.

E tam, dlaczego nie chcesz dać szansy różnym osobom, które zechcą z Tobą porozmawiać? 
Myślę, że poszukiwanie niezrozumianych i samotnych, uniemożliwia Tobie
szerzej spojrzeć na swój problem.
W życiu bywa różnie i raz się jest na wozie, a innym pod.
Ważne jest jak kto sobie radzi by zmienić swoje położenie.
Pisz szczerze co Ci w duszy gra, a zobaczysz, że na zrozumienie i wsparcie nasze,
liczyć możesz.
Napisz coś więcej o sobie.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024