Miesiączka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Miesiączka

Cześć to znowu ja . Zauważyłam ostatnio ,że parę dni przed miesiączka gorzej sie czuje zaznaczę że chodzi o puls. Otóż w piątek dostałam miesiączka i od tego czasu czuje się zmęczona osłabiona i przy miesiączce ciśnieniomierz pokazuje mi arytmie ogólnie ją  czuje że co 3 uderzenie jest przerwa w biciu serca i przez to mam tez niski puls  45/57 jak leżę w łóżku . Czuję również takie dziwne lekkie wibracje w klatce piersiowej  to może być z nerwicy również i przez miesiączke że organizm jest jakiś słabszy? Boję się zasypiać z takim pulsem.  Już mam dość tych objawów ciśnieniomierz jest cały czas w ruchu A w szczególności wieczorem jak się kładę spać mierze co chwilę i sprawdzam puls.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miesiączka

Na naszym forum obowiązuje zasada, że problemy jednej kwestii - poruszamy w jednym wątku.
Masz już temat dotyczący swojego zdrowia i samopoczucia - https://www.netkobiety.pl/t125277.html  - kontynuuj dyskusję w nim i nie zaśmiecaj forum dublami proszę.
Moderator IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021