Samotność po rozwodzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność po rozwodzie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Samotność po rozwodzie

Dobry wieczór!

Czy znacie jakieś wirtualne miejsca, gdzie można wymienić myśli z innymi ludźmi, którzy są po rozwodzie i zmagają się z samotnością?
Przyznam, że próbowałam portali randkowych, ale jestem przerażona, że tam panowie bez ogródek albo szukają kochanek albo przygód, z nikim nie da się kulturalnie porozmawiać, nie wspominając o bardziej poważnych dyskusjach.
Mimo, że mieszkam w stolicy, to praca, dzieci i bieżące życie wypełniają czas, zresztą teraz że względu na covid i tak nie ma gdzie wyjść i poznać ciekawych ludzi. Może coś polecicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Samotność po rozwodzie

A co tam reklama auto smile zapraszamy smile
https://www.netkobiety.pl/t123830.html

Odp: Samotność po rozwodzie
Niuans napisał/a:

Dobry wieczór!

Czy znacie jakieś wirtualne miejsca, gdzie można wymienić myśli z innymi ludźmi, którzy są po rozwodzie i zmagają się z samotnością?
Przyznam, że próbowałam portali randkowych, ale jestem przerażona, że tam panowie bez ogródek albo szukają kochanek albo przygód, z nikim nie da się kulturalnie porozmawiać, nie wspominając o bardziej poważnych dyskusjach.
Mimo, że mieszkam w stolicy, to praca, dzieci i bieżące życie wypełniają czas, zresztą teraz że względu na covid i tak nie ma gdzie wyjść i poznać ciekawych ludzi. Może coś polecicie?


Niuans - miło mi Cię powitać w najlepszym wirtualnym miejscu do jakiegokolwiek mogłabyś zawitać.

PS. A przy okazji witam "sąsiadkę" z Warszawy smile

4

Odp: Samotność po rozwodzie

FB - tysiące różnych grup dla każdego !

5

Odp: Samotność po rozwodzie

Trafiłaś w dobre miejsce :-)

6

Odp: Samotność po rozwodzie

Witaj Niuans,

Z ręką na sercu mówię, że to jest najlepsze miejsce smile W zależności od tego, czego szukasz, w takim dziale się rozejrzyj. Też jestem po rozwodzie, zaczęłam dawno temu od "Rozstanie, flirt, zdrada, rozwód", teraz wybieram przyjemne rozmowy w netkafejce w odpowiedniej grupie wiekowej smile w dziale https://www.netkobiety.pl/f85.html.

Znalazłam na forum mnóstwo wsparcia (choć na początku głównie czytałam), niejednokrotnie wystarczyło świeże spojrzenie innej osoby, żebym zmieniła perspektywę. A gdy zaczęłam się dzielić swoim doświadczeniem, kilka osób z forum odezwało się do mnie prywatnie z prośbą o radę. Także wartościowe znajomości zawsze są możliwe, również w czasie pandemii smile

7

Odp: Samotność po rozwodzie

Dziękuję Wam wszystkim za ciepłe przywitanie, to bardzo miłe smile
Wiem, że na fb są różne grupy "po rozwodzie", ale tam wałkuje się głównie zdrady i odbijanie piłeczki z byłymi a ja mam już dość tych tematów, jestem nimi zmęczona i wolałabym się skupić na czymś mniej przygnębiającym.
W moim wieku (30+) ludzie w większości dopiero zakładają rodzinę, biorą ślub i mają dzieci a ja już po wielkich dramatach i z dużym bagażem. Ale staram się chociaż czytać forum, na razie nie mam jeszcze śmiałości wchodzić w dyskusje, czuję się jak nowy uczeń w klasie wink
Miłego dnia!

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Samotność po rozwodzie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024