Borderline a prostytycja - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Borderline a prostytycja

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Borderline a prostytycja

Witam. Chciałem zadać pytanie.
Ostatnio poznalem dziewczyne, ktora jak sie okazalo na borderline. Po pewnym czasie cos miedzy nami zaiskrzylo. Niestety mysiala wyjechac na studia do innego miasta i dlatego mamy teraz kontakt tylko internetowy.
Pewnego razu pisalismy i ona napisala ze bardzo by chciala zebym do niej przyjechal. Ja odparlem, ze obecnie nie stac mnie w ogole na wyjazd. Ledwo mi starcza na akademik. Na co ona odparla ze niechetnie to robi ale moze zarobic dwie czy trzy stowki w dwie godziny. Zamurowalo mnie.
Dreczy mnie to strasznie. Ostatnio na imprezie gadalem z kolega na ten temat i on mi powiedzial ze osoby z borderem czesto sie prostytuuja. Czy to prawda?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Borderline a prostytycja

A spytałeś się ją wprost jak ona w te dwie godziny te stówi zarobi?

3

Tak i strasznie uciekala od udzielenia odpowiedzi, zmieniala temat, uzalala sie nad soba. Zasugerowalem  czy chodzi o prostytucje, ona napisala ze nie ale jej dziwne uciekanie od tematu sugeruje ze moze klamac. Do tego napisala ze nie chce zebym o niej zle myslal

4

Nie musi to być stricte prostytucja. Ale faktycznie nasuwa się to lub coś podobnego (zarabianie na kamerkach, sprzedawanie używanej bielizny).
Uważam że skoro powiedziała A, niech powie B. Skoro zaczęła ten temat, nie może zostawiać Cię bez odpowiedzi. Musisz drążyć.

5

Zaraz prostytucja...
Może okna dziewczyna myje. Sprytna jest, ma myjkę bezprzewodową.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

6

Dimer napisał/a:

Witam. Chciałem zadać pytanie.
Ostatnio poznalem dziewczyne, ktora jak sie okazalo na borderline. Po pewnym czasie cos miedzy nami zaiskrzylo. Niestety mysiala wyjechac na studia do innego miasta i dlatego mamy teraz kontakt tylko internetowy.
Pewnego razu pisalismy i ona napisala ze bardzo by chciala zebym do niej przyjechal. Ja odparlem, ze obecnie nie stac mnie w ogole na wyjazd. Ledwo mi starcza na akademik. Na co ona odparla ze niechetnie to robi ale moze zarobic dwie czy trzy stowki w dwie godziny. Zamurowalo mnie.
Dreczy mnie to strasznie. Ostatnio na imprezie gadalem z kolega na ten temat i on mi powiedzial ze osoby z borderem czesto sie prostytuuja. Czy to prawda?

Dlaczego jej po prostu nie zapytasz? Rownie dobrze moze byc np. grafikiem i wziac jakies szybkie zlecenie. Boże...

7 Ostatnio edytowany przez Ajko (2020-11-10 15:55:12)

amyrose napisał/a:

Dlaczego jej po prostu nie zapytasz? Rownie dobrze moze byc np. grafikiem i wziac jakies szybkie zlecenie. Boże...

DO-KŁAD-NIE!!! a może handluje narkotykami, może jest złodziejką, może dręczy dzieciaki z gimnazjum i wyciąga od nich kasę, może ma bogatą rodzinę. Dziewczyna chciała się z tobą zobaczyć, wyszła z inicjatywą pomocy, a ty ją szybciutko podsumowałeś. Studiujesz psychologię, ze tak po godzinach analizujecie z kumplem osobowości ludzi? Ja bym była w niezłym, baaardzo negatywnym szoku jakby mi facet wyleciał z takimi pytaniami.

"Tam gdzie się skończy mój strach tam się zacznie moje życie " Arek (https://www.youtube.com/watch?v=uVYIy12UMk8)

8

osoby z pogranicza często mają tendencje do swobodnego seksu, pamiętam ze studiów i kolega się spotykał z dziewczyną ze stwierdzonym zaburzeniem pogranicza,
czy to ma miejsce w tej sytuacji nie wiadomo, jeżeli jednak jej zachowanie może wskazywać na to zapomnij o niej, jeżeli wejdziesz z taką osobą w relację, nawet czysto fizyczną to potem może zostawić w Twoim życiu potężny bałagan emocjonalny, z którego będziesz wychodzić miesiącami, wiem co kolega przeżywał

9

Osobiście dla spokoju dałbym sobie spokój z osobą z Borderem.
To brutalne, ale dwóch znajomych się solidnie na takich relacjach przejechało, a mi nie pozostało nic innego, jak wyciągnąć wnioski.

Ja się dziwię, że oni nas coraz bardziej łapią za mordę.
Patrząc na zidiocenie społeczeństwa, to nie ma w tym nic dziwnego.

10

Dimer napisał/a:

(...) Ostatnio na imprezie gadalem z kolega na ten temat i on mi powiedzial ze osoby z borderem czesto sie prostytuuja. Czy to prawda?

Z doświadczenia odpowiem że nie jest to prawdą. Jednak radzę Ci zanim się zaangażujesz - zmień numer, adres i zerwij kontakt.

11

Lucyfer666 napisał/a:

Osobiście dla spokoju dałbym sobie spokój z osobą z Borderem.
To brutalne, ale dwóch znajomych się solidnie na takich relacjach przejechało, a mi nie pozostało nic innego, jak wyciągnąć wnioski.

Dokładnie. To nie ma żadnej przyszłości.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Borderline a prostytycja

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018