Hejt na portalach randkowych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Hejt na portalach randkowych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 22 ]

Temat: Hejt na portalach randkowych

Witajcie, mam już 36 lat i nadal jestem panną. Myślę, że to wynika z tego, że jestem bardzo nieśmiała w kontaktach z mężczyznami, a zwłaszcza takimi, którzy mi się podobają, wtedy lęk mnie paraliżuje. Ogólnie poza tą sferą sobie radzę, pracuję, skończyłam studia, mam sporo zainteresowań. Nie wiem czy jest sens opisywać jak wyglądam, bo to rzecz gustu, na pewno staram się bardzo dbać o siebie, jestem raczej szczupła, biegam, staram się zdrowo odżywiać. Próbuję szukać miłości za pośrednictwem internetu, jestem zalogowana np na sympatii. Dostaję różne wiadomości, z reguły miłe, nieraz jakieś zboczone, które od razu blokuję. Jednak ostatnio dostałam dwie wiadomości z różnych kont, nie wiem, czy to ta sama osoba, wiadomość napisana w podobnym stylu. Zostałam w tej wiadomości dosłownie zdeptana, zwyzywana, że jestem stara, brzydka, szeroka dupa itp itd. I ze absolutnie nikt mnie nie będzie chciał, jestem stracona... Wiem, że większość osób pewnie nie wzięłaby sobie tego do serca. Ja jednak jestem nadwrażliwa i bardzo biorę to do siebie. Po pierwszej takiej wiadomości chyba z miesiąc dochodziłam do siebie, czułam się dosłownie taka jaka była treść tej wiadomości. A wczoraj dostałam drugą podobną wiadomość, nawet gorszą... Jak sobie z czymś takim radzić, jak mam sobie to przetłumaczyć? I pytanie do mężczyzn: dlaczego zachowujecie się tak potwornie chamsko ???? Jeśli dziewczyna wam się nie podoba np na takim portalu to koniecznie trzeba ją zrównać z ziemią???? Jestem i tak znerwicowana, czuję presję upływającego czasu i desperacja mnie już ogarnia a takie wiadomości wkopują mnie w głębszy dół...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2020-09-21 22:23:39)

Odp: Hejt na portalach randkowych

Dowiedz sie dlaczego Ciebie az tak to boli. Moze dlatego, ze w glebi duszy myslisz, ze to prawda?
Ktos mi napisal raz 'you fuckface' haha, to do dzis mnie bawi to przeklenstwo bo wiem, ze nie jestem 'fuckface'.

Zakladam, ze nie odpisalas jakiemus gamionowi lub go zablokowalas to zaraz proboje Cie zranic bo sam ma wrazliwe ego.

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

3

No chyba w głębi ducha nie wierzę w siebie, ciagle przeglądam się w oczach innych, inni muszą potwierdzać, czy jestem coś warta... Przy pierwszej wiadomości gość sam od razu mnie zablokował, ja nawet jego profilu nie przeglądałam, teraz przy kolejnej wiadomości ja zablokowałam. Ja już nie wiem, czy to przez mój wiek ? Jak byłam młodsza to takie sytuacje się nie zdarzały, na sympatii bywam z przerwami. Ale też nie zmieniłam się drastycznie (chyba). Nie utyłam itp

4

Pewnie go urazilas czyms albo sobie trolluje byle jaka osobe, z przypadku.
Dlaczego Ci tak zalezy? A co jak on jest grubasem lysym z mikro penisem? Tez Cie to bedzie bolalo, ze ktos taki mowi nie mile slowa?

'To go back, you must go through yourself, and that way no man can show another.'

5 Ostatnio edytowany przez Panna z Kapeluszem (2020-09-22 00:13:16)

korrrba napisał/a:

Witajcie, mam już 36 lat i nadal jestem panną. Myślę, że to wynika z tego, że jestem bardzo nieśmiała w kontaktach z mężczyznami, a zwłaszcza takimi, którzy mi się podobają, wtedy lęk mnie paraliżuje. Ogólnie poza tą sferą sobie radzę, pracuję, skończyłam studia, mam sporo zainteresowań. Nie wiem czy jest sens opisywać jak wyglądam, bo to rzecz gustu, na pewno staram się bardzo dbać o siebie, jestem raczej szczupła, biegam, staram się zdrowo odżywiać. Próbuję szukać miłości za pośrednictwem internetu, jestem zalogowana np na sympatii. Dostaję różne wiadomości, z reguły miłe, nieraz jakieś zboczone, które od razu blokuję. Jednak ostatnio dostałam dwie wiadomości z różnych kont, nie wiem, czy to ta sama osoba, wiadomość napisana w podobnym stylu. Zostałam w tej wiadomości dosłownie zdeptana, zwyzywana, że jestem stara, brzydka, szeroka dupa itp itd. I ze absolutnie nikt mnie nie będzie chciał, jestem stracona... Wiem, że większość osób pewnie nie wzięłaby sobie tego do serca. Ja jednak jestem nadwrażliwa i bardzo biorę to do siebie. Po pierwszej takiej wiadomości chyba z miesiąc dochodziłam do siebie, czułam się dosłownie taka jaka była treść tej wiadomości. A wczoraj dostałam drugą podobną wiadomość, nawet gorszą... Jak sobie z czymś takim radzić, jak mam sobie to przetłumaczyć? I pytanie do mężczyzn: dlaczego zachowujecie się tak potwornie chamsko ???? Jeśli dziewczyna wam się nie podoba np na takim portalu to koniecznie trzeba ją zrównać z ziemią???? Jestem i tak znerwicowana, czuję presję upływającego czasu i desperacja mnie już ogarnia a takie wiadomości wkopują mnie w głębszy dół...

Ten człowiek musi być bardzo zakompleksiony, skoro mówi drugiemu człowiekowi takie rzeczy,
ktoś kto czuje się sam ze sobą dobrze,
nie ma większych kompleksów,
żyje w zgodzie ze sobą, nie ma potrzeby wyżywać się/mówić takich rzeczy drugiemu człowiekowi.
Jest to mężczyzna bez klasy, zakompleksiony.

Moja kuzynka pare lat temu jakies 8 lat temu poznała mężczyznę na Portalu sympatia
z którym jest do dziś, razem mieszkają, maja dziecko.

Sympatia powinna wprowadzić jakieś ostrzejsze zasady w związku z propozycjami  seksualnymi, obrażaniem innych ludzi
przez użytkowników,
wiem ze można taka osobę zgłosić,
ale poza zgłoszeniem sympatia nic więcej z takim delikwentem nie robi,
nie usuwają mu profilu, nie blokują IP żeby znow nie mógł zakładać nowych kont.
a szkoda.

6

Przypuszczam, że ten człowiek wchodzi tam, by dać upust własnym frustracjom, a że w realnym życiu pewnie nie jest taki odważny, to sobie tego nagromadzonego jadu upuszcza w sieci. Pech chciał, że trafiło akurat na Ciebie (choć kto wie, bo może w opisie z Twojego profilu znalazł coś, co go dotknęło albo na przykład zignorowałaś jego wiadomość), dlatego tym bardziej absolutnie nie powinnaś brać tego do siebie. Raz, że ten człowiek jest Ci zupełnie obcy, dwa - prawdopodobnie nigdy go na swojej drodze nie spotkasz, a trzy - samą siebie obrażasz przejmując się opinią kogoś o poziomie buraka.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

7 Ostatnio edytowany przez Panna z Kapeluszem (2020-09-22 03:00:25)

Nie bierz tego do siebie-nie uzależniaj opinii na swój temat od zakompleksionego, złośliwego człowieka.
Często jest tak że ktoś kogoś nie lubi,
i mówi o takiej osobie ze jest brzydka i inne rzeczy, ale to wcale nie jest prawdą.

Wracając do portalu sympatia, prawie na samym początku mojego istnienia właśnie tam, napisał do mnie pewien pan który zdjecie profilowe miał bardzo niewidoczne, dziwne, i niby sympatia to weryfikuje, ze zdjecie ma dobrze przedstawiać osobę, wiec bardzo zdziwilo mnie ze ma on w profilu zdjęciu po którym nie można prawie w ogóle zweryfikować co to za osoba, napisał mi wiadomość, po czym odpisałam żeby wysłał mi zdjecie gdzie widać kim jest, wysłał mi 2 zdjecia, widoczne, po czym zapytałam czym się zajmuje, napisał ze jest policjantem ponad 10 lat,
i w opisie nie napisał ze wolny, ukrył to,
i miał zaznaczone ze szuka przygód...

Zgłosiłam jego profil na sympatii ze względu na oszukane zdjecie, ze w profilu niewidzialne przedstawiające całkiem inna osoba niż tą, która wysłał mi na privie.,
i jak w ogólne mogą do tego dopuścić...
Sympatia nie zareagowała, nadal ma tam profil z tym zdjęciem...

Co do Twojej emocjonalności, znerwicowania.

Jestem kobietą w prawie Twoim wieku,
I jestem niezwykle empatyczna osoba, miesiąc temu przejeżdżam autobusem przez polsko niemiecką granice, i zatrzymała nas niemiecka policja do kontroli, i pewien Ukrainiec nie miał zgodnych dokumentów był wraz ze swoją partnerka, policja kazała mu wysiadać na granicy i zabrali go,
przed tym dziewczyna wtuliła mu się mocno w ramiona i zaczęła  bardzo płakać, obserwując to przez szybę, w tym momencie
na ten widok myślałam ze wybuchnę płaczem, musiałam się bardzo powstrzymywac, ale łzy miałam w oczach, ja jestem osobą bardzo sprawiedliwą, ale jak widze ze ktoś nie jest  ok, udaje, gra, manipuluje, to nie rusza mnie, szybko to wyczuwam.

Sama jestem trochę znerwicowana, ale na codzien muszę być zrównoważona, spokojna, i mam momenty gdy np biorę prysznic  leje wodę na głowę, i mowie
Boże jaka ja jestem zmęczona, umęczona tym życiem, kiedy to się skończy,
już dosyć przeżyłam, widziałam w tym życiu,
i mogę już odejść,
np wczorajszej nocy siedziałam długo słuchałam muzyki,
myślałam „za dużo”
płakałam pare godzin, z przerwami
oczy całe zapuchnięte,
i nagle  leci piosenka grupy
Mannam „ Raz, dwa”
to bylo jak zastrzyk adrenaliny, narkotyku, nigdy nie brałam narkotyków, bardzo stroniłam od nich zawsze, również nigdy nie paliłam,
dwa razy dostałam w drinku „coś”...
nagle sluchajac tą piosenke poczułam się świetnie, nawet zaczęłam tańczyć smile
Swoją droga twórczość Kory ma niesamowitą magię.
Nawet po śmierci potrafi ona „działać” Niesamowite.
Dzięki Kora.

8

korrrba napisał/a:

Spokojnie. Czy gadanie żula spod sklepu potraktować należałoby poważnie czy jednak nie? Czy anonimowe wypociny w internecie (gdziekolwiek) należałoby potraktować poważnie czy jednak nie....?

Jestem gotów założyć się o każde pieniądze, że to była wiadomość "ctrl+c, ctrl+v" i takie "pozdrowienia" zostały wysłane na wiele profili . Nie jesteś przecież dzieckiem, żeby internet traktować na 100% poważnie, a tym bardziej wypociny jakiegoś frustrata. wink

9

No właśnie, dokładnie tak, jak pisze assassin. Jesteś bardzo wrażliwa, co na pewno znacznie utrudnia Ci codzienność.
Myślałaś kiedyś o jakiejś terapii?

10

korrrba napisał/a:

No chyba w głębi ducha nie wierzę w siebie, ciagle przeglądam się w oczach innych, inni muszą potwierdzać, czy jestem coś warta... Przy pierwszej wiadomości gość sam od razu mnie zablokował, ja nawet jego profilu nie przeglądałam, teraz przy kolejnej wiadomości ja zablokowałam. Ja już nie wiem, czy to przez mój wiek ? Jak byłam młodsza to takie sytuacje się nie zdarzały, na sympatii bywam z przerwami. Ale też nie zmieniłam się drastycznie (chyba). Nie utyłam itp

Terapia. Ty tak naprawde nawet nie wiesz czy to byl facet. Obca Ci osoba cos Ci mowi, a Ty to tak bardzo bierzesz do siebie. Tutaj jedynym wyjsciem jest terapia.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

11

korrrba napisał/a:

Zauważyłaś, że w internecie hejtuje się wszystko ? Nawet modelki, aktorki, piosenkarki są hejtowane brutalnie, także w kwestii wyglądu. I tu naprawdę nie ma znaczenia jak wyglądają, co robią i kim są. Problem tkwi w osobie, która hejtuje, a nie w hejtowanej. Niestety internet dał do ręki narzędzie osobom z zaburzeniami osobowości, mocno zakompleksionym i sfrustrowanym, które nienawidzą siebie i innych. Ty też stałaś się czyimś celem i nie ma sensu brać tego osobiście. Osoba, która to robi najprawdopodobniej rozsyła takie wiadomości do wielu osób wg jakiegoś swojego pokrętnego klucza. I nie wiesz czy to jest facet, czy kobieta. Pod takim kontem na Sympatii może się kryć każdy.
Nie analizuj takich wiadomości, nie myśl o tym. Po prostu kasuj, blokuj i nie odpowiadaj. Możesz też raportować do serwisu. Ale nie ma żadnego powodu, żeby brać to do siebie. Tu nie chodzi o Ciebie.

"Z gówna bata nie ukręci"  NieGall Anonim

12 Ostatnio edytowany przez Olinka (2020-09-22 13:52:35)

[off top]

13 Ostatnio edytowany przez JedynyRealista (2020-09-22 09:20:39)

Po co sie tym przejmujesz? Jakis anonim chce sie poprostu wyzyc i tyle. Podejrzewam ze nie jestes jedynym celem i raczej bardziej to Ci powinno schlebiac bo frustraci nie pisza raczej do nieatrakcyjnych.

A skad sie biora takie sytuacje? No coz... Wbrew stereotypa to meska psychika jest dosyc slaba a kobiety tez potrafia bardzo oszukiwac. Faceci nie maja czesto mozliwosci by sie wygadac wiec szukaja ofiar by sie wyzyc.

14

Hej, dziękuję Wam bardzo za wiadomości, trochę mi lepiej dzięki Wam. Cieszę się, że faceci zareagowali na mój post, byłam ciekawa męskiego punktu widzenia. Ja wiem, że problem jest w osobie, która tak brutalnie hejtuje, a nie w osobie hejtowanej. Mój wysoki próg wrażliwości i empatii bardzo utrudnia mi życie, jak ktoś mnie tak zjedzie to nie spływa to po mnie jak po kaczce. Zastanawiam się nawet, czy nie usunąć tam konta, a z drugiej strony w ten sposób sprawię, że hejter wygra. Ktoś wspominał o terapii, chodziłam na terapię już kiedyś, potem myślałam, że jest mi lepiej i przestałam na nią chodzić. Teraz staram się sama sobie robić terapię, np czytałam wczoraj na jakimś forum o pewnej popularnej aktorce i właśnie zauważyłam, że były skrajnie różne opinie na temat jej urody

15 Ostatnio edytowany przez Panna z Kapeluszem (2020-09-22 10:02:05)

korrrba napisał/a:

czytałam wczoraj na jakimś forum o pewnej popularnej aktorce i właśnie zauważyłam, że były skrajnie różne opinie na temat jej urody

Bo ludziom podobają się ròżne rzeczy,
dla jednego dana kobieta/mężczyzna jest atrakcyjna/atrakcyjny dla innego nie.
Ale ludzie złośliwi, z kompleksami, uwielbiają komuś dowalić,
powiedzieć coś niemiłego o innym człowieku,
szczególnie jak daną osobę nie lubią, bądź ich drażni, bądź ich odrzuciła.
I to, takie zachowanie wiele mówi o tych ludziach.

16

korrrba napisał/a:

Ktoś wspominał o terapii, chodziłam na terapię już kiedyś, potem myślałam, że jest mi lepiej i przestałam na nią chodzić. Teraz staram się sama sobie robić terapię, np czytałam wczoraj na jakimś forum o pewnej popularnej aktorce i właśnie zauważyłam, że były skrajnie różne opinie na temat jej urody

Na terapie nie chodzisz do momentu, w ktorym zaczynasz sie lepiej czuc tylko do momentu, w ktorym zaczynasz radzic sobie ze swoim problemem.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

17

korrrba napisał/a:

To pewnie jakiś małolat 20-letni o chamskim charakterze albo ktoś bardzo brzydki i sfrustrowany tym że nikt go nigdy nie chciał. Nawet nie można mieć pewności czy to rzeczywiście jakiś facet. Portale mają to do siebie że służą tylko do nawiązywania kontaktu i nie należy brać na poważnie tego co ktoś tam pisze dopóki nie zweryfikuje tego rzeczywistość. Tak więc radzę chamów ignorować i nie brać sobie do serca tego co piszą bo to nie jest prawda. Niektórym ludziom po prostu sprawia przyjemność robienie przykrości innym.

18

Tak sie zastanawiam, czy to był autentyczny profil że zdjęciem itd., czy albo ktoś założył sobie fałszywe konto, żeby dokuczać innym, albo jest to ktoś kto Cię zna i komu na odcisk nadepnęłaś, jakiś były, albo odrzucony zalotnik albo wredna znajoma?

Tak czy inaczej, blokuj i nie bierz sobie tego do serca. Ktoś kto to pisał chciał Ci zwyczajnie sprawić przykrość, a nie pisać prawdę. Nic z tego co napisał prawdą nie jest. Wykasuj wiadomość i zapomnij o tym.

19

korrrba napisał/a:

Jak sobie z czymś takim radzić, jak mam sobie to przetłumaczyć? I pytanie do mężczyzn: dlaczego zachowujecie się tak potwornie chamsko ???? Jeśli dziewczyna wam się nie podoba np na takim portalu to koniecznie trzeba ją zrównać z ziemią???? Jestem i tak znerwicowana, czuję presję upływającego czasu i desperacja mnie już ogarnia a takie wiadomości wkopują mnie w głębszy dół...

Uważam, że jeśli przebywanie na tym portalu obniża ci samopoczucie, to najlepiej zrezygnuj z tego portalu. Sama doszłam do tego wniosku. Szczególnie sympatia to jest dla mnie jakieś bagno. Będziesz sobie szkodzić roztrząsając, czemu ktoś się tak i tak zachował, albo czemu mężczyźni są ... Po drugiej stronie zapewne jest jakiś facet, na którego w realnym świecie nie zwróciłabyś uwagi, który odbija sobie niepowodzenia, a może nawet jest chory.

Ja miałam praktycznie same dziwne wiadomości i oferty. Bardzo często na początku ktoś przesadnie miły, a po kilku wiadomościach agresja słowna, bo coś poszło nie tak jak chciał. Wypisałam się, bo zaczęło to mi zaburzać ogólny obraz mężczyzn i zniechęcać mnie do jakiejkolwiek relacji. Na co dzień w życiu nie spotykam się z takim zachowaniem mężczyzn.

20

Czemu agresywnych użytkowników nie blokujesz, a zboczonych owszem?

21

korrrba napisał/a:

. Zostałam w tej wiadomości dosłownie zdeptana, zwyzywana, że jestem stara, brzydka, szeroka dupa itp itd. I ze absolutnie nikt mnie nie będzie chciał, jestem stracona... Wiem, że większość osób pewnie nie wzięłaby sobie tego do serca. Ja jednak jestem nadwrażliwa i bardzo biorę to do siebie. Po pierwszej takiej wiadomości chyba z miesiąc dochodziłam do siebie, czułam się dosłownie taka jaka była treść tej wiadomości

Może to napisał jakiś stary, wyliniały, łysy, gruby, bez zębów, bez pracy, z nałogami, z nieświeżym oddechem, brzydki, głupi i wredny facet, a Ty tak to przeżywasz? Pomyśl w ten sposób.

22 Ostatnio edytowany przez feniks35 (2020-09-25 13:39:45)

Autorko terapia się klania bo jeśli Ty swoja wartosc oceniasz na podstawie tego jak Ciebie ( a bardzo możliwe że nawet nie  Ciebie) ocenia jakiś obcy koles który Cie na oczy nie widział to jest bardzo źle.  Co ten człowiek wie o Tobie? To tak jakbyś się zanosiła płaczem bo Cie żul na ulicy zwyzywał albo wariat w tramwaju. Ten człowiek nic nie wie o Tobie ani Ty o tym czlowieku a przeżywałaś miesiąca czasu jego wiadomość??? Sama zobacz jakie to niedorzeczne i nie ma nic wspólnego z empatia tylko mocno zaburzonym poczuciem własnej wartości. Przecież nie wiadomo czy to nie była wiadomosc napisana przez świra albo jakiegoś " pokrzywdzonego" przez kobietę frustrata, który się wyladował na pierwszej lepszej osobie (akurat trafiło na Ciebie) albo wogole zart znudzonego gówniarza który powysyłał takie treści do grupy kobiet. Mało takich jest? Ewentualnie to ktoś kto juz do Ciebie pisal i został zablokowany albo nie podtrzymałas z nim kontaktu wiec teraz się msci. No musisz trochę na rozum to wszystko brać a nie jedynie na emocje bo życie Cie dojedzie psychicznie 1na maxa nim się obejrzysz. Jeśli ja Ci teraz napisze ze jesteś głupia, gruba i widocznie zasłużyłaś na ten hejt to tez to weźmiesz do siebie? No nie powinnaś bo ja nic nie wiem o Tobie a motywów zeby tak do Ciebie napisać mogę mieć wiele: bo jestem wredna, bo lubie komuś dowalić, bo mam problem psychiczny, bo mnie dziś ktoś wkurzył i musze sobie odreagować i sobie to uczynię w internecie itp.
Ja wiem ze to wszystko tak nie powinno wyglądać a ludzie powinni się szanować, wspomagać itp ale nie żyjemy w idealnym świecie i jako 36 latka powinnaś to wiedzieć i trochę się na to uodpornić jak nie sama to z pomocą terapeuty.
Edit: I nie ma znaczenia czy ta wiadomość napisał gruby wylinialy oblech czy przystojniak z okładki. Ważne ze napisał to ktoś kto nic o Tobie nie wie i nie znasz tak naprawdę intencji tej wiadomości (rownie dobrze może jej nie być wcale ot chamska zart-prawdopodobny tymbardziej jeśli w profilu napisałaś ze jesteś wrazliwa empatyczna osoba. Taką to tylko bombardować chamskimi tekstami dla beki. Chamy i żartownisie wlasnie w takie delikatne osoby celują bo wtedy efekt jest najlepszy).

Posty [ 22 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Hejt na portalach randkowych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018