Podryw/zauroczenie ze strony męża kuzynki?? Co poradzić? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Podryw/zauroczenie ze strony męża kuzynki?? Co poradzić?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Podryw/zauroczenie ze strony męża kuzynki?? Co poradzić?

Historia którą tu opisuję nie znalazła jeszcze finału, liczę że tu znajdę pomoc w rozwiązaniu jej. Mam 24 lata a mój facet 30. Jego kuzynka jest żoną 53-letniego rozwodnika Aleksandra, który to od dłuższego już czasu zaczął nadmiernie się mną interesować. Najpierw często do mnie pisał,na początku niewinnie ale potem schodził na coraz ,,śmielsze'' tematy, że mam ładny biust, że nie może się oprzeć aby w niego nie zaglądać itd, że ładnie wyglądałam w danym dniu itd. Potem pozwolił sobie na dyskretne ,,dotykanie'' mnie z tyłu pod bluzką przy kilku okazjach na spotkaniach rodzinnych, za co nieraz był opieprzany ode mnie ale stwierdził, że wie, że źle robi i jest mu z tym źle ale z drugiej strony to jest mu z tym dobrze i mówił, że mnie bardzo lubi itd. Niedawno napisał mi, że mam w sobie coś co bardzo na niego działa ( mówił mi to kiedyś też osobiście) i że lubi na mnie patrzeć, lubi jak przychodzę do nich z rodziną i że on lubi do nas przychodzić ze względu na mnie i faktycznie często się na mnie patrzy, zawsze próbuje znaleźć się obok mnie a w dodatku niedawno przyznał, że marzy o spędzeniu ze mną nocy. Nie wiem jak mu przetłumaczyć, żeby dał sobie spokój, oboje mamy rodziny, dzieci ( on ma syna i ja też). Kuzynce też nic nie mogę powiedzieć bo sytuacja się pokomplikowała - ma przerzuty raka i nie chcę jej dołować i jeszcze dodawać kłopotów. Mój facet wie o wszystkim, też z nim rozmawiał nieraz jeszcze zanim sytuacja się aż tak rozwinęła a teraz w tym wypadku to również nie wie jak postąpić żeby nie załamać chorej kuzynki. Jak mu przetłumaczyć do rozsądku aby o mnie zapomniał i dał sobie spokój??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podryw/zauroczenie ze strony męża kuzynki?? Co poradzić?

To chyba twój facet nie umie z nim rozmawiać. Powinien raz a porządnie mu przetłumaczyć do rozsądku. A jak by mnie dotykał to by po mordzie dostał i tyle z tego by miał. Nie pozwoliłabym mu przychodzić do mnie do domu. A na spotkaniach rodzinnych był siadała tak aby była tylko moja rodzina obok mnie, Jeżeli nie umiałaś dać mu w ryj to oże ci się podoba  ?

Odp: Podryw/zauroczenie ze strony męża kuzynki?? Co poradzić?

Po pierwsze to Ty powinnaś dawać mu lute w pysk za każdym razem jak łapie Ciebie za tyłek - to po pierwsze.
Po drugie, jakby to nie pomagało to powinnaś dawać lute tylko, że znacznie mocniejszą.
Jakby to nie pomagało to Twój facet powinien z nim konkretnie porozmawiać,
Gdyby to nie pomagało to wtedy Twój facet powinien wywalić taką lute na pysk, że nie wiedziałby, który mamy rok.

Przesadzam? Jeżeli to co on robi wobec Ciebie jest prawdą, to uważam, że moje metody są ultra light

Zresztą co to za wymówka, żeby nie urazić chorej kuzynki? To co dalej ma Ci szeptać do ucha zbereźne rzeczy macając Cie tu i ówdzie?

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Podryw/zauroczenie ze strony męża kuzynki?? Co poradzić?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021