Co o tym myślicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Co o tym myślicie?

Otóż mam problem z pewnym facetem.Znamy się już dość długo,on wiedzial od początku że mi się podoba, ale nic z tym w sumie nie robił,mieliśmy stały kontakt w sms, spotkania od czasu do czasu też były. On nigdy nie był w poważnym związku mimo że już ma ponad 20 lat. Wspominał że miał kiedys jakieś problemy o których nie chciał mi nigdy powiedzieć.Powiedzial kiedyś że mu się podobam, ale nie wie co dalej z tym robić. Byl strasznie zamknięty w sobie,mało o sobie mówił itd.Ja starałam sie robić wsystko żeby mógł mi zaufać i pokazywałam mu to cały czas, ale kiedy powiedziałam że albo się określa albo ja już więcej nie będę czekać to powiedzial że ma Problem z dziewczynami i to nie to. Było ciężko ale to zrozumiałam i starałam się o nim zapomniec. Nie minęło 2 tygodnie, on napisał czy mam ochotę się spotkać, miałam mieszane uczucia ale się zgodzilam. Zachowywal się inaczej niż kiedyś, był bardziej pewny siebie, złapał mnie za rękę, siedziałam mu na kolanach i wsystko było cudownie,poznal mnie ze swoimi znajomymi nawet.Po spotkaniu przez tydzień się nie odzywał, ale gdy zobaczył mnie jak rozmawiam z kolegą to odrszu napisał kto to był z dupy. Ja spytałam czemu się nie odzywa, a on ze ciężko z czasem ostatnio ale to się może zmienić,ja spytałam wogole w jakim celu się spotkamy skoeo napisał kiedyś że to nie wyjdzie, a on ze ciężko określić.Od tej pory pisze do mnie praktycznie codziennie, ale jakoś nie proponuje spotkan. Nie wiem co mam z nim zrobic, z jednej strony czuje ze mu się podobam bo widze to po zachowaniu,ale z drugej strony czemu powiedział że to nie to. Co wy o tym myślicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co o tym myślicie?

Nie zmusisz nikogo do kochania, zazdroszcze mu dziewczyny tak zdeterminowanej do kochania, ale trudno go rozgrysc, u niego moze byc wiele powodow takiego zachowania, nawet taki ze on nie do konca zdecydowany co do swojej orientacji

3

Powodów takiego zachowania może być multum. Domniemuję, że mieszka z rodzicami. Może ma nieciekawą sytuację w domu i nie chciałby Cię tam zapraszać. Być może nie ma kasy, a ma wryte w mózg, że jako facet musiałby postawić. Może niska samoocena, w stylu, że boi się że nie spełni Twoich oczekiwań albo że jak się dowiesz, że np. ma jakieś problemy, to sama zerwiesz kontakt i boi się odrzucenia. Można sobie zgadywać.
Co masz zrobić? By wiedzieć samej czy warto dla niego nadal tracić czas, to zrób ostateczny test. Zaproś go do siebie pod jakimś pretekstem. Jak nie ma kasy, to może na takie rozwiazanie przystanie. Jak wpadnie to może sobie pewne sprawy wyjaśnicie. Jak znowu zacznie kręcić, czy się wymigiwać po prostu go olej. Jak będzie potem pisać, to odpisz coś w stylu "nie wiem czemu do mnie piszesz, chciałam się spotkać - nie chciałeś, miałeś szansę, nie wykorzystałeś, przykro mi, ale nie pisz więcej, bo to nie ma sensu "

4

Faktycznie trochę dziwne zachowanie, co najmniej jakby się naczytał jakichś porad na stronie dla podrywaczy (najpierw chce się umówić, potem nagle się nie odzywa, hmm...) i próbował wprowadzać w życie, ale zdaje się nieudolnie smile
Po prostu myślę że trzeba poczekać na rozwój wypadków i zobaczyć co z tego będzie. Ja bym na pewno nie zaufała i Tobie też radzę nieufne podejście. Jeśli mimo tego będzie potrafił wzbudzić Twoje zaufanie to może się dotrzecie smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018