Czego on ode mnie chce? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Czego on ode mnie chce?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Czego on ode mnie chce?

Witam wszystkich ,mam nadzieję że mi coś poradzicie w mojej skomplikowanej sytuacji. Byłam w związku z facetem kilka lat, różnie między nami bywało, często się kłóciliśmy, ale w końcu oświadczył mi się i mamy dziecko. Niestety po porodzie jeszcze bardziej nie mogliśmy dojść do porozumienia, aż w końcu się rozstaliśmy. Minęło już te kilka lat, emocje już opadły, z racji tego że jesteśmy rodzicami mamy ze sobą ciągły kontakt i kilka miesięcy temu zaczął już do mnie pisać tak więcej, później doszło między nami do zbliżenia, bez żadnych wyznań i obietnic, później jakiś miesiąc przerwy i znowu  było kilka takich spotkań , teraz któregoś dnia znowu,w międzyczasie cały czas codziennie piszemy, ale nic nie rozmawiamy o jakimś związku czy coś takiego. On ma konto na jednym z portali randkowych, ja się więc jakiś czas temu też tam zarejestrowałam żeby nie myslal że tylko na niego czekam, no i powiem szczerze że denerwuje mnie jego obecność tam, a on się teraz na mnie obraził, przestał do mnie pisać o to właśnie że ja tam jestem i mogę z kimś pisać a on myślał że może znowu będziemy razem,więc dlaczego nic nie powiedział, dlaczego sam nie zlikwiduje swojego konta . Dziękuję za przeczytanie tak długiej wypowiedzi

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czego on ode mnie chce?

Wydaje mi sie, ze powinnas sie jego zapytac czego on od ciebie oczekuje (...i zapytac samej siebie czy ty oczekujesz tego samego). Zwiazku nie stworzy sie piszac do siebie chocby codziennie, ani chodzac od czasu do czasu ze soba do lozka.

3

ala007 napisał/a:

Wydaje mi sie, ze powinnas sie jego zapytac czego on od ciebie oczekuje.

A to nie wiadomo? Przecież sprawa jest jasna. Oboje z braku laku spotykają się, zaspokajają swoje potrzeby seksualne. Oboje też mają oko, czy nie trafi się ktoś lepszy i tak czas sobie leci.

4

Czego on od ciebie chce? No cóż, na bezrybiu i rak rybą, więc pewnie ma jakiś zastój w sprawach osobistych, toteż przypomniał sobie o tobie.
Nic nie mówił o swoich zamiarach względem ciebie, tylko tak sobie dzwoni do ciebie i od czasu do czasu bzyknie, a teraz jest wielce obrażony, że i ty nie zasypujesz gruszek w popiele i szukasz kogoś do budowania związku. Fakt, że on też to robi, jak widać, nie jest dla niego problemem.
Nie daj się wciągnąć w ten układ, bo znowu zaciaxysz i będziesz kobieta, która robi za matkę jego dzieci, ale tak beznadziejna, że on biedaczek koniecznie musi znaleźć sobie inną do życia, gdyż z tobą po prostu nie da się wytrzymać.

5

ulle napisał/a:

No cóż, na bezrybiu i rak rybą, więc pewnie ma jakiś zastój w sprawach osobistych, toteż przypomniał sobie o tobie.
Nic nie mówił o swoich zamiarach względem ciebie, tylko tak sobie dzwoni do ciebie i od czasu do czasu bzyknie, a teraz jest wielce obrażony,

No cóż, właśnie o to chodzi że mi pasował taki układ,sama nie wiem czy chciałabym jeszcze raz z nim byc, już dawno temu pogodziłam się z rozstaniem i nie mam jakichś wielkich uczuć. Nie wiem czy to jest tak że z braku laku itd , bo przez te wszystkie lata i ja i on byliśmy sami

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Czego on ode mnie chce?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018