Kobietki,co myślicie na temat tarota? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Witam;-)    Ostatnio postanowiłam,pójść do tarocistki , ponieważ nie najlepiej sobie radzę sama ze sobą ,myślałam ,że znajdę jakieś wskazówki co dalej robić,hmm ,niby kobieta mówiła dużo rzeczy,które się zgadzały,doradzała co mogę dalej robić ale tak naprawdę to dalej mam mętlik w głowie.Chodziło mi głównie o to czy będę z moim facetem,czy czekać na Niego ,czy dać sobie spokój i zacząć myślec ,ze w końcu się ułoży mi to życie jakoś z Nim czy bez Niego ale tak naprawdę nie poznałam odpowiedzi na to pytanie.Nie mówiła o rozstaniu ,to może będzie dobrze;-(           
Powiedzcie , co myślicie na temat tarota , warto stawiać ?
Korzystacie czasami z niego? Pozdrawiam Was

Zobacz podobne tematy :
Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Z wróżką jest tak, jak z koleżanką smile
Jeśli chcesz iść się wygadać i żeby druga osoba Ciebie wysłuchała i poradziła a nie masz koleżanki to wróżka jest najlepszym wyjściem wink

Ale to Twoje życie i tylko od Ciebie zależy, jak ono się potoczy. Nie od kart tongue

3

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Podpisuję się pod ostatnim postem.W tarota w ogóle nie wierzę,niby czemu w kartach miałaby być moja przyszłość? Ale żeby było śmieszniej to byłam kiedyś u wróżki,byłam wtedy"na życiowym zakręcie" i chyba tylk dlatego poszłam.Można powiedzieć że "przejrzała" moją sytuację choć nic o sobie nie mówiłam.Może przypadek a może była dobrym psychologiem...

4

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Acha,jeszcze powiedziała że zmienię swoje życie i przeprowadzę się na drugi koniec Polski.Sprawdziło się...

5

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

hm może i racja ..
Pozdrawiam

6

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Nigdy nie korzystałam, ale moja mama bardzo sobie chwali. Ponoć wróżka jej wywróżyła całkiem sporo... Ale nie wiem ile w tym prawdy, a ile autosugestii wink

7

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Ja wróżę z Tarota big_smile

8

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

A jednak jest coś w tym...
człowiek myśli ,że zrobi swoje ,a wychodzi ..jak  z kart;-)

9

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?
asaguarela napisał/a:

A jednak jest coś w tym...
człowiek myśli ,że zrobi swoje ,a wychodzi ..jak  z kart;-)

I ja sie z tym zgadzam smile otóż kilanascie lat temu moja przyjaciółka prosiła mnie abym poszła z nia do wróżki -ja zawsze podchodziłam do takiego tematu negatywnie smieszyło mnie to jak ktoś opowiadał o takich wróżkach - no ale zgodziłąm sie ,a co mi tam pomyslałam ,podeszłam do tego luzacko -i z takim przekonaniem weszłam do tej kobiety . Mój luz znikł kiedy juz na samym początku powiedziała patrząc mi na rękę jakie mam choroby co powinnam zbadać ....a potem jak rozłozyła karty i zaczęła mówic co było moje dzieciństwo ,moje zycie ...szczena mi opadła ,a potem co będzie ...szok ...wyszłysmy od tej kobiety ...i opowiadałysmy sobie co powiedziała  ...mojej koleżance że rozwiedzie sie z mężem ,bo go zdradzi ,że wyjedzie za granice wyjdzie za mąż drugi raz ..i pare jeszcze innych rzeczy ..śmiałysmy sie do łez ponieważ to wszystko było nierealne ,komiczne ona? to było wspaniałe małżeństwo ,zdrada? ona ? śmieszne .....a jednak ...wszystko ,wszystko sie sprawdziło ...u mnie też ....Jednak wtedy ta kobieta osrzegała moja kolezankę gdyby ją posłuchała może by do tego nie doszło ..ja jestem takiego przekonania że to co w kartach nie zawsze sie spełania to jakas przestroga My kierujemy swoim zyciem ......Jednak coś w tym jest smile

10

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Monia67,kurczę czyli jednak wszystko się prawie sprawdza;-),teraz to już nie wiem ,czy dobrze ,.że poszłam do tej kobiety ,niby nic złego nie powiedziała ... no ale w sumie to nie wiem ,co dalej robić

11

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Też byłam u wróżki. Wybrałam wróżbę na pół roku i tylko jedna rzecz mi się sprawdziła i to od razu to przyznaję. Ale te główniejsze, ważniejsze założenia się nie spełniły. Więc lepiej traktować takie rzeczy z lekkim przymrużeniem oka smile

12

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Jeszcze dużo zależy jaka to jest wróżka. Należy wybrać taką o której jest dużo pozytywnych opinii, nigdy nie iść do pierwszej lepszej. Pamiętajcie, dobra wróżka nigdy nie powie, np. kiedy będzie koniec waszego życia!. Piszę o tym, bo już się spotkałam z ludźmi, którzy usłyszeli coś takiego od wróżki ... Wróżka też powinna mieć jakieś zasady moralne i powinna ich przestrzegać, także jeśli jakaś wróżka mówi wam kiedy umrzecie, albo kiedy umrze dla Was ktoś bliski, to od razu odpuście sobie kolejne wizyty u niej.

13

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

dziewczyny....tylko nie tarot!! tarot to wyrocznia.jak karty sie ułożą tak sie spełni choćbyście robiły wszystko by temu zapobiec... nie karzcie sobie wróżyć z tarota, tylko ze zwykłych kart...ja pozwalam sobie wrózyć tylko z takich. poza tym dobra wróżka jest dobra w swoim zawodzie, tylko wy musicie to dobrze interpretować i analizować. miałam kiedys pewne watpliwości że któregoś dnia mojej wróżce coś sie pomyliło, ale skonsultowałam pewna kwestię z koleżanką i faktycznie-ona miała rację... ja osobiście jestem pozytywnie nastawiona jeśli chodzi o wrożb tego typu. sama wcześniej sobie wrózyłam ot tak od małego, i zostało mi do dziś:)

14

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

u mnie wszystko zawsze się sprawdza, kiedyś nawet sama zaczęłam się tego uczyć, ale chyba jednak wolę chodzić do kogoś.

15

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Tarot to ileś tam papierków pociętych w prostokąty z kolorowymi rysunkami wink

16

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

nigdy u wróżki nie byłam, ale przeszłabym się kiedyś.. z ciekawości.
moja siostra parę lat temu była u jednej i wszystko jej się sprawdziło.
sama niewiem, jedne to naciągaczki ale wierzę też w takie które faktycznie potrafią przepowiedzieć przyszłość

17

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Myślę, że nie do końca jest ważne, czy coś się sprawdzi, czy nie. Chodzi raczej o pomoc w wyborze. Jeśli wróżka jest mądrą i doświadczoną osobą (z dużą empatią) może po prostu w danej sytuacji pomóc spojrzeć na życie z boku, wskazać też zagrożenia - ale od nas zależy, co z nimi zrobimy. Wydaje mi się, że są osoby, które widzą w nas więcej niż my sami i potrafią to wydobyć.
Tyle. Nie wydaje mi się, że karty mogą coś determinować lub jakoś przepowiadać.

18 Ostatnio edytowany przez gr3da (2012-10-29 20:14:07)

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Nie wiem jak "kobitki", ale jako facet-realista, myślę o tarocie to samo co o horoskopach, lucyferze, kasynach i miksturach homeopatycznych:

OHYDNE SPOSOBY WYCIĄGANIA KASY OD NIEDOUCZONYCH, NAIWNYCH FRAJERÓW I OBRAZA DLA CYWILIZACJI !

Można było wybaczyć wiarę w cuda, wróżenie z fusów i magiczną moc mikstury z utartego nietoperza jeśli delikwent był analfabetą żyjącym w średniowieczu.
W XXI wieku, w Europie, gdy istnieje obowiązek szkolny, a człowiek ma komputer i dostęp do internetu, wiara w cuda-niewidy i zabobony świadczy jedynie o głupocie i lenistwie.

-----------------

PS. Jeśli znacie kogoś, kto ma paranormalne zdolności, to niech zgłosi się on do JREF (James Randi Educational Foundation) - jest 1000 000 dolców do odebrania dla osoby, która udowodni w warunkach spełniających wymogi badania naukowego, że posiada takie zdolności.

Umieszczanie linków do stron internetowych jest niezgodne z regulaminem.

No to głupi ten regulamin.... 
Internet opiera się na linkach.

No cóż, skoro taki tu MONDRY regulamin, to kto chce niech sobie sam poszuka w googlu i wikipedii "James Randi Educational Foundation"

19

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

A propos tematu, w listopadowej Wiedzy i Życiu jest artykuł o średniowiecznej "medycynie", a raczej ówczesnych debilnych zabobonach i bzdurnych wyobrażeniach na temat funkcjonowania ciała i przyczyny chorób.  Włos się jeży na głowie kiedy człowiek czyta jaka ciemnota wtedy panowała.  (np. Sposób na uśmierzanie bólu - nosić kupę wilka na szyi)

Pamiętajcie, że tarot i horoskopy powstały nawet wcześniej. 
Wtedy ludzie nie mieli bladego pojęcia o większości zjawisk, nie mieli pojęcia co jest przyczyną, a co skutkiem.
Wierzyli w bzdety, praktykowali absurdalne rytuały.

Dzisiaj kontynuowanie tej głupoty jest żałosne !

Od 200-300 lat mamy naukę i praktycznie wszystko wkoło macie dzięki rozwojowi nauki.
Nie dzięki wróżkom, czarodziejom, religii czy szamanom.

20 Ostatnio edytowany przez zabczynska (2018-10-31 14:16:35)

Odp: Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Witam. Ja również pewnego dnia zaryzykowałam i skusiłam się na postawienie tarota. Skorzystałam z  spam.pl i na początku byłam sceptycznie nastawiona ale z biegiem czasu zaczęłam pozytywnie postrzegać stawianie tarota czy wróżenie, oczywiście z dystansem. Ale wiara na lepsze jutro stawia na nogi i można iść dalej. Polecam chodź z dystansem.

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Kobietki,co myślicie na temat tarota?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024