Fałszywi ludzie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Fałszywi ludzie

Witam moi drodzy czy ktoś zna jakieś sposoby radzenia sobie z fałszywymi ludźmi? Pewna osoba udawała przez kilkanaście dni jak się spotykałyśmy milutką po czym przy innej osobie zaatakowała mnie swoją chamską odzywką i mina mi zrzędła z miejsca. Fałszywość. Po co to komu? Przecież jesteśmy tylko ludźmi i tak pewnego dnia wszyscy umrzemy.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fałszywi ludzie
monkeyjolka napisał/a:

Witam moi drodzy czy ktoś zna jakieś sposoby radzenia sobie z fałszywymi ludźmi? Pewna osoba udawała przez kilkanaście dni jak się spotykałyśmy milutką po czym przy innej osobie zaatakowała mnie swoją chamską odzywką i mina mi zrzędła z miejsca. Fałszywość. Po co to komu? Przecież jesteśmy tylko ludźmi i tak pewnego dnia wszyscy umrzemy.

Mój sposób radzenia sobie z fałszywymi ludźmi to unikanie ich - wiadomo, w miarę możliwości. Nie mam wpływu np na koleżankę z pracy, ale na to z kim się przyjaźnię już tak i fałszywych po prostu unikam.

Cudownego sposobu na zmianę ich zachowania nie ma - można kontrolować tylko siebie i to jak my reagujemy i co z tym robimy.

3

Unikać w pracy jest trudno a najgorsze gdy ci się wydaje iż to miła sympatyczna osoba a po kilku latach wyjdzie iż to wilk w owczej skórze.

sad

4 Ostatnio edytowany przez monkeyjolka (2019-11-23 00:25:56)

Fakt, że zrobiła to przy kimś był dla mnie czymś czego nie będę nazywać bo musiałabym użyć wulgaryzmu. Mało tego wydałam na nią kasę bo tak dobrze grała że kupiłam jej parę rzeczy, później okazało się że kłamała i miała pieniądze. Dokładnie wilk w owczej skórze idealnie pasuje dla takich osób.

5

w kazdej pracy tacy ludzie są, juz w drugiej takie spotykam, jakies takie zakompleksione, zazdrosne nie wiem o co, bo nie mam niewiadomo czego, moze zazdroszcza a to mlodosci, a to udanych dzieci a one siedzą np same w wynajmowanych kawalerkach i szczują ile sie da:(

'Netkobiety są kompasem w moim życiu'

"mam czas dla każdego absurdu"

6

Najlepszym sposobem radzenia sobie z fałszywymi ludźmi jest ich unikanie. Problem polega na tym, że niestety czasami odkrywamy zbyt późno z kim mamy do czynienia. Z drugiej strony nie da się przez życie przejść bez różnych zawodów. Ludzie są jacy są i tyle. Musimy nauczyć się dobierać sobie przyjaciół. 

Moim zdaniem fałszywych ludzi można akurat zdemaskować dość szybko. Ludzie tego pokroju uwielbiają za plecami przypinać innym niefajne "łatki", a przy bezpośrednim kontakcie z obgadywaną osobą udają wielką do niej sympatię. Osobiście jestem na takie zachowanie bardzo wyczulona, bo... jeżeli ktoś zachowuje się tak w stosunku do innych, to dlaczego miałby się tak nie zachowywać w stosunku do mnie... ?

"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia,  nie obleka tego faktu w słowa"

7 Ostatnio edytowany przez Amethis (2019-11-25 09:29:21)

CatLady napisał/a:

Cudownego sposobu na zmianę ich zachowania nie ma - można kontrolować tylko siebie i to jak my reagujemy i co z tym robimy.

jest cudowny sposób smile miłość, najlepiej dorosła, oni tego się boją smile

Volver napisał/a:

Moim zdaniem fałszywych ludzi można akurat zdemaskować dość szybko. Ludzie tego pokroju uwielbiają za plecami przypinać innym niefajne "łatki", a przy bezpośrednim kontakcie z obgadywaną osobą udają wielką do niej sympatię. Osobiście jestem na takie zachowanie bardzo wyczulona, bo... jeżeli ktoś zachowuje się tak w stosunku do innych, to dlaczego miałby się tak nie zachowywać w stosunku do mnie... ?

ludziom należy pozwalać aby byli sobą, bardzo łatwo jest wtedy zobaczyć pewne sprawy

są też ludzie fałszywi, z wyższej półki, to co opisujesz to typowa dziecinada, z tymi większego kalibru, już zdecydowanie nie jest tak łatwo

"Wędrowcze, droga przepadła; trzeba ją idąc, odkrywać"
"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

8

Według mnie, nie ma rady na fałszywych ludzi. Oni po prostu tacy są, obgadywanie innych za plecami sprawia im przyjemność, podnosi poczucie własnej wartości. Jedynym sposobem byłoby uważanie na nich. Ostrożny dobór słów, nie mówienie zbyt wiele o sobie.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018