Molestowanie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Molestowanie

Kochane, może jest już ten wątek gdzieś... Ale mi się nie udało znalesc. Nie potrafię sobie poradzić z sytuacjami kiedy byłam molestowania.
Mam dziwne w środku przekonanie że zdarzyło się to już w dzieciństwie potem wujek kiedy byłam młoda dziewczyna później szef ukartoeak imprezę na którą mnie zaprosił mój błąd za dużo wypiłam i on mnie chociaż mówiłam że nie chce.
Nie potrafiłam się bronić miałam dziwne poczucie żeby nie zrobić mu przykrości. Adwokat o tym szefie powiedział że no co chciałam a siostrę swojej żony wybronik.
Nie potrafię się bronić uciekam w uzależnienia mam myśli czarne

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Molestowanie
Joanne1212 napisał/a:

Kochane, może jest już ten wątek gdzieś... Ale mi się nie udało znalesc. Nie potrafię sobie poradzić z sytuacjami kiedy byłam molestowania.
Mam dziwne w środku przekonanie że zdarzyło się to już w dzieciństwie potem wujek kiedy byłam młoda dziewczyna później szef ukartoeak imprezę na którą mnie zaprosił mój błąd za dużo wypiłam i on mnie chociaż mówiłam że nie chce.
Nie potrafiłam się bronić miałam dziwne poczucie żeby nie zrobić mu przykrości. Adwokat o tym szefie powiedział że no co chciałam a siostrę swojej żony wybronik.
Nie potrafię się bronić uciekam w uzależnienia mam myśli czarne

Mysle, ze Tobie jest potrzebna terapia i tego typu pomoc. Nie win sie za to jak reagujesz poniewaz nie jestes w tym sama. Wiele ofiar przemocy seksualnej reaguje w pasywny sposob, nie wie jak sie zachowac.
To moze wynikac z wczesniejszych doswiadczen, z natury czlowieka, z paralizujacej reakcji, z checi udawania przed soba, ze sie zgadzasz bo wiesz, ze nie masz wyjscia.
Moze to tez pochodzic z kultury wokol kobiet lub wychowania w domu.

Jakie sa te czarne mysli?

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

3

Próbowałam terapii nieefektywne.... Do tego wchodzi relacja w rodzinie w której byłam szykanowana była przemoc psychiczną i fizyczna.
Nie mam siły

4

Jakiej terapii próbowałaś?

5

Joanne1212 napisał/a:

Próbowałam terapii nieefektywne.... Do tego wchodzi relacja w rodzinie w której byłam szykanowana była przemoc psychiczną i fizyczna.
Nie mam siły

Czy jestes w stanie uwolnic sie od tej relacji w rodzinie? Czy mozesz odciac sie od tej osoby?

Wyobrazam jak sie czujesz, tak mysle, oczywiscie nie moge dokladnie sobie wyobrazic. Wiem jak to jest nie miec sily i wszystko jest takie beznadziejne bo te ataki seksualne, moze tez jakis zawod jakie reakcje Twoje byly, moze tez meczy Cie to  jak ciezko jest wokolo Ciebie.
Ale mozna wyjsc z tego uczucia. Czy zawsze czujesz sie zle czy mialas czasami jakies szczesliwe chwile np w przeszlosci?

'Żadne drzewo nie wzrośnie do nieba,jeśli jego korzenie nie sięgają do piekła.'

6 Ostatnio edytowany przez żyworódka (2019-08-13 10:52:04)

Joanne, gdy czytam takie wyznania kobiet, to "nóż" mi się w kieszeni otwiera. Zboków, dewiatów nie sieją, a "urodzaj" jak widać spory.
Polecam ci do poczytania wątek o molestowaniu w dziale NASZA SPOŁECZNOŚĆ, dużo tam historii kobiet skrzywdzonych za młodu.
Przytulam ciebie.

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

7

Joanne, oto polecany przez Żyworódkę wątek - https://www.netkobiety.pl/t28201.html   - ja również zachęcam Cię do zajrzenia tam.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

8

IsaBella77 napisał/a:

Joanne, oto polecany przez Żyworódkę wątek - https://www.netkobiety.pl/t28201.html   - ja również zachęcam Cię do zajrzenia tam.

Dziękuję IsaBello za uzupełnienie mojej informacji. Obecnie korzystam tylko z komórki i mam problem z wpisywaniem linków.

"Ludzi poznajemy w momencie, kiedy sytuacja jest dla nich trudna, wtedy pokazują prawdziwą twarz" - przeczytane na forum

9

Nie mam dobrych doświadczeń dlatego myślę że nie mam siły na kolejne wydarzenia... Zakochałam się dwa razy w braciach i jeden i drugi potraktował mnie jak zabawkę.. Czuję że to wszystko zabrali mi wszystko jeszcze rok temu chłopak znaliśmy się krótko przyjechał ha mówiłam że nie chce wyglądało to okropnie w tym samym czasie zostałam zmamipulowana do sesji i nie wiem gdzie nawet moje zdjęcia mogą być... Czuję się po tym brzydka i zniszczons

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018