Najpierw zaprosić czy napisać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Najpierw zaprosić czy napisać

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Najpierw zaprosić czy napisać

Hej od pewnego czasu podoba mi się jedna dziewczyna na fb to jedyny kontakt, jaki mogę z nią nawiązać i tu pojawia się pytanie, czy na początek lepiej zaprosić do znajomych i poczekać, czy akceptuje i potem ewentualnie napisać, czy lepiej najpierw napisać i potem ewentualnie zaprosić.
Z góry dziękuje za podpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Najpierw zaprosić czy napisać

Zaproś najpierw, bo jak napiszesz pierwszy może Twoją wiadomość trafić do folderu rózne i ona nie przeczyta.

3 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-07-29 19:09:49)

Odp: Najpierw zaprosić czy napisać

Tak, najpierw zaproś. Takie zaproszenie na fb jest dzisiaj neutralne. Potem spróbuj jakoś zaczepić.

4

Odp: Najpierw zaprosić czy napisać

A ona Cię w ogóle kojarzy? Bo pamiętam, że czasem dostawałam zaproszenia od osób, których nijak nie kojarzyłam, więc ignorowałam zaproszenia do znajomych. Nie wiem, czy ona tak samo postąpi, czy nie, jeśli Cię nie zna.
A skąd ją "znasz"? Może warto na żywo spróbować zagadać, zapoznać się? wink

5

Odp: Najpierw zaprosić czy napisać

Niestety nie znam jej osobiście i nie mam żadnej możliwości, żeby zacząć  na żywo

umajona napisał/a:

A ona Cię w ogóle kojarzy? Bo pamiętam, że
czasem dostawałam zaproszenia od osób, których nijak nie kojarzyłam, więc ignorowałam zaproszenia do znajomych. Nie wiem, czy ona tak samo postąpi, czy nie, jeśli Cię nie zna.
A skąd ją "znasz"? Może warto na żywo spróbować zagadać, zapoznać się? wink

6

Odp: Najpierw zaprosić czy napisać

Napisz do niej i równocześnie wyślij zaproszenie do znajomych! wink Samo zaproszenie bez kontekstu może wyglądać słabo, a samą wiadomość, jak już ktoś pisał, można łatwo przeoczyć, powodzenia! smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Najpierw zaprosić czy napisać

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024