Kupiłam samochód ale nie umiem jeździć .. ;[ - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Kupiłam samochód ale nie umiem jeździć .. ;[

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez kakaaa11 (2019-07-26 18:36:59)

Temat: Kupiłam samochód ale nie umiem jeździć .. ;[

Łącznie na kursie jeździłam około 60godzin. Egzamin zdalam za 9 razem ..Po pół roku od zdania prawka kupiłam samochód..Umiem jedynie proste odcinki pokonywać. Mam problemy nawet z ruszaniem z wyczuciem sprzęgła - samochód gaśnie. Z ręcznym - nie umiem płynnie ruszać. Z nawracaniem i takie podstawy. Z szybką koordynacją zmian biegow itp ...Chcialam poruszać sie aute ze wzgledu na wygodę i lepszy dojazd,ale ja zwyczajnie nie umiem jeździć,nie wiem po co kupowałam to auto.Jeździłam z bratem ale on krzyczał na mnie i tylko stresował,przez przypadek wjechałabym w bramę bo nie umialam sie odpowiednio wyskręcać...Wstyd mi zwyczajnie,smutno .. Co sadzicie? szczerze

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kupiłam samochód ale nie umiem jeździć .. ;[

Sądzę że potrzebujesz kogoś spokojnego który Ci pomoże się "oswoić" z prowadzeniem samochodu. Najlepiej poszukaj kogoś wśród przyjaciół, znajomych i niech ta osoba pojeździ z Tobą jakiś czas dla treningu.

3

Odp: Kupiłam samochód ale nie umiem jeździć .. ;[

Praktyka czyni mistrzem.
Nikt nie nauczy się jeździć za Ciebie.
Jeździć. Po prostu.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Kupiłam samochód ale nie umiem jeździć .. ;[

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018