Czy rzeczywiście wyglądam na starszą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy rzeczywiście wyglądam na starszą?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Czy rzeczywiście wyglądam na starszą?

Wg innych wyglądacie starszej czy młodziej i dlaczego? Otóż mam 19,5 roku i od małego u mnie się tak dzieje, że wszyscy mówią, że wyglądam na starszą niż jestem w rzeczywistości. Jak byłam w zerówce to starsza pani myślała, że już będę szła do komunii. Jak byłam w trzeciej klasie to dziewczyna rok starsza myślała, że chodzę do 4 klasy. Jak byłam w 4 klasie to jedni myśleli, że jestem z 5 czy z 6 klasy czy nawet z 1 gimnazjum. Jak byłam w 5 klasie jakiś chłopak niewiele młodszy się pyta a ty to chodzisz do gimnazjum? Koleżanka mamy mówiła, że jak na dziewczynę z 5 klasy jestem wysoka, że wyglądam na 14 czy 15 lat czyli na 1 czy 2 gimnazjum. Jak miałam 12,5 roku to siostra powiedziała, że na zdjęciu wyglądam na 16 lat. Jak byłam w 5 klasie druga znajoma mamy się pyta a córka już do gimnazjum? Myślę, wzięła mnie za starsza. Gdy byłam w 6 klasie pani dentystka się pyta ile mam lat mówię 13, a ona mówiła że wyglądam na dziewczynę z liceum. Jak miałam 12 czy 13 lat to ktoś z dorosłych nie powiedział do mnie dziecko tylko proszę pani. Jak miałam 11 lat to jedna ciocia nie powiedziała do mnie dziecko tylko dziewczyna czy panienka. Z kolei miałam 14 lat to kuzynka mnie zagaduje co z facetami, czyli z jej tata i bratem palisz, nie pytała się mnie o wiek. Miałam 15 lat to znajoma mojej mamy myślała, że jestem z 1 Lo. Gdy miałam 15,5 roku dorosły Pan mi piwo postawił gdy mówiłam, że jestem niepelnoletnia był w szoku. Jeszcze jeden kuzyn myślał że nie mam 15 lat tylko z 17-18 lat. Jak byłam w 1 gim to ksiądz podchodzi do mnie się pyta jak po probnym teście gimnazjalnym, jak mówiłam że jestem w 1 gim był w szoku. Gdy 14 lat miałam 20 ileś lat starszy do mnie zagadał. Jak miałam lat 16 lat to na weselu poprosił mnie do tańca 9 lat na oko starszy chłopak, nie pytał się mnie o wiek, drugi 9 lat starszy rozmawiał ze mną bez pytania się o wiek. Jedna starsza pani w sumie moja daleka ciocia to powiedziała że nie wyglądam na 16 lat tylko na 20. Jak miałam 16,5 roku jakaś pani kazała mi umowę podpisać i mówię, że jeszcze nie jestem dorosła, pełnoletnia to ona była w szoku. Jak byłam w 1 klasie liceum to dziewczyna rok starsza się pyta a ty jesteś z maturalnej klasy? Jak byłam w 2 liceum ktoś myślał, że maturę będę pisać. Jak w klasie maturalnej robiłam zakupy i mówiłam o studniówce to pani mówi do mnie, że pani gdzieś studiuje i dlatego nie przychodzi pani. Znowu kolejna osoba powiedziała że staro wyglądam. Jak byłam na kebabie to też było w klasie maturalnej młoda pani się mnie pyta czy jestem studentką, mówię że nie to ona nieco zamyślona, jakby w szoku. Wg kuzynki 6 lat starszej wyglądam nie na 19 tylko na 21 może 22 lata że względu na swój wzrost, ciocia jedna mówi, że wyglądam na 21, jedna ze na 20,ze wcale nie poważnie, ale skoro tyle osób mysli, że staro wyglądam to znaczy, że poważnie, prawda? Jak miałam 14 czy 15 lat jakieś dziecko dzień dobry mi powiedziało a nie cześć albo proszę pani. Gdy miałam 14 15 czy 16 lat to mówili do mnie proszę pani. Jak myślicie czemu mnie biorą za starsza? To że ktoś powiedział do mnie od 12 roku życia proszę pani znaczy że staro wyglądam i dlaczego?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Czy rzeczywiście wyglądam na starszą?

Ty masz taką dobra pamieć czy przez całe życie sobie  wszystko notowałaś... big_smile Dobry troll. oryginalny.

Jezu... naprawdę dzisiejsi trollowie potrafią zaskakiwać big_smile

A co do wieku/wyglądu kobiet jest to magia

Dziewczyny po 15 lat wyglądają jakby miały 25 i na odwrót.

Jakiś czas temu poznałem taką jedną dziewczynę, dawałem jej na oko z 20-22 lata a potem powiedziała, że ma 15...
Kiedyś jak jechałem na uczelnie to w autobusie widziałem jakąś dziewczynę i myślałem, że ma maksymalnie z 11-12 lat, co się okazało? wysiadła na tym samym przystanku co ja i poszła na wykłady lol lol lol

Dopóki nie spojrzę w dowód to nie uwierzę ile dziewczyna ma lat

4 Ostatnio edytowany przez chomik9911 (2019-07-22 08:57:44)

OMG neutral jeśli istniejesz - masz 19 lat, ludzie oceniają Cię na 20-21. Nie widzę w tym tragedii.
Miałam 16/17 lat kupowałam piwo - nigdy mnie o dowód nie prosili big_smile raczej widziałam wtedy w tym zaletę.
Dużo też zależy od ubioru. W mojej rodzinie jest kobieta, która ma 33 lata w wygląda na 45 - tak postarza się ubiorem i całą stylizacją i zrzędzeniem.

Rumuśki - też niedawno przeżyłam szok, bo myślałam że dziewczyna ma 20 parę lat spokojnie, a miała 14. Teraz tak młodzież wygląda..a jeszcze mi się przypomniało, że w liceum miałam koleżankę w klasie, której dałąbym 10 lat, serio. big_smile

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

5

Ale co Cię martwi? Jak duża z Ciebie kobieta i duża bylas jako dziecko to oczywiście brano Cię za starszą. Jak mas kobiece kształty to możesz wyglądać na kobietę a nie nastolatkę. A potem to juz chyba nie będzie miało żadnego znaczenia i nikt Cie nie weźmie za 40 latkę jak będziesz miała 30.
No chyba ze zaczniesz się stylizowac na inne pokolenie i zaniedbasz się.

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach
chomik9911 napisał/a:

Rumuśki - też niedawno przeżyłam szok, bo myślałam że dziewczyna ma 20 parę lat spokojnie, a miała 14. Teraz tak młodzież wygląda..a jeszcze mi się przypomniało, że w liceum miałam koleżankę w klasie, której dałąbym 10 lat, serio. big_smile

Bardzo ciekawe zjawisko, nieprawdaż?
Wystarczy dobry ubiór, jakieś szpilki, spódniczka, koszulka, zrobione włosy, usta makijaż wszystko i cyk 13 latka wygląda nagle na 22-23 smile

7

Rumunski niestety tak. Mężczyźni w klubach mogą się zaskoczyć wink

Natura dała nam dwoje oczu, dwoje uszu, ale tylko jeden język - po to, abyśmy więcej patrzyli i słuchali, niż mówili.

8 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2019-07-25 19:02:04)

Też mi dylemat. Przecież w tym wieku każdy chce wyglądać doroślej. Dziewczyny się same potarzają makijażem, aby wyglądać doroślej. Moja córka wygląda na młodszą (ma to po mnie wink ) i to jest dla niej większym problemem niż wyglądanie starzej. Przy tych wszystkich postarzonych koleżankach wygląda jeszcze młodziej tongue . Jeśli to autentyczny temat, to wyraźnie szukasz problemów. Odmłódź się wyglądem i tyle, tak jak się inni postarzają.

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Czy rzeczywiście wyglądam na starszą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018