Czy ta relacja ma sens? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy ta relacja ma sens?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1 Ostatnio edytowany przez MarcelinaH21 (2019-07-01 10:40:37)

Temat: Czy ta relacja ma sens?

...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez OneDay (2019-07-01 10:03:06)

Odp: Czy ta relacja ma sens?

Dziwię się, że w ogóle po czymś takim:

"byliśmy umówieni, a on poszedł na piwo z kumplami, po czym dzwoniłam do niego, to jęczał, że jeszcze chwilka i żebym przyszła do niego (oczywiście wkurzyłam się, powiedziałam mu co myślę i nie przyszłam), często też czułam się gorsza, mniej ważna, bo byliśmy umówieni, a on w tym czasie spotkał się z byłą i też prosił, żeby chwilę na niego poczekać albo mówił mi, że np. "inne dziewczyny w takich spodniach lepiej wyglądają, Tobie to nie pasuje"

masz jeszcze ochotę kontynuować jakąkolwiek relację z tych chłopakiem. Niestety z tego co napisałaś, można wywnioskować, że jemu na Tobie nie zależy.

Z tego co piszesz, chce się z Tobą spotkać i pogadać jak ze starą kumpelką a Ty dorabiasz do tego jakieś teorie.
Druga sprawa, że nawet gdyby chciał, to nie jest to zdecydowanie dobry materiał na chłopaka, ale przecież dobrze o tym wiesz.

Reasumując: Dla Twojego dobra odpuść sobie.

3 Ostatnio edytowany przez MarcelinaH21 (2019-07-01 10:40:58)

Odp: Czy ta relacja ma sens?

...

4

Odp: Czy ta relacja ma sens?
MarcelinaH21 napisał/a:

Wiem, głupio zrobiłam, emocje wzięły górę...
I teraz nie wiem czy w ogóle jest sens się z nim spotkać i to wyjaśnić... czy zostawić to bez echa?

Też nie do końca rozumiem dlaczego od razu nie powiedział, że ma dziewczynę. Mam takie wrażenie, że chciał się ze mną spotkać tak na boku (?)... Bo dopiero gdy mu powiedziałam, że ma dziewczynę no to nie miał wyjścia i się przyznał

Nie ma najmniejszego sensu spotykanie się i wyjaśnianie czegokolwiek, bo niby po co ? Co takie wyjaśnienia miałyby / mogłyby zmienić w obecnej sytuacji ?
Ano NIC.
Kolejnym powodem dla którego nie powinno dojść do spotkania między Wami, jest jego dziewczyna, która zdaje się nic o tym nie wiedzieć.
Jeśli on nie potrafi, bądź nie chce być w stosunku do niej lojalny, to może Tobie przyjdzie to łatwiej ?

5 Ostatnio edytowany przez MarcelinaH21 (2019-07-01 10:41:16)

Odp: Czy ta relacja ma sens?

...

6 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-07-01 10:15:30)

Odp: Czy ta relacja ma sens?
MarcelinaH21 napisał/a:

Wiem, głupio zrobiłam, emocje wzięły górę...
I teraz nie wiem czy w ogóle jest sens się z nim spotkać i to wyjaśnić... czy zostawić to bez echa?

Też nie do końca rozumiem dlaczego od razu nie powiedział, że ma dziewczynę. Mam takie wrażenie, że chciał się ze mną spotkać tak na boku (?)... Bo dopiero gdy mu powiedziałam, że ma dziewczynę no to nie miał wyjścia i się przyznał

Na bank gość jest przystojny i wygadany, a takim jak widać powyżej duzo sie wybacza. nieregulaminowe, obraźliwe dla kobiet treści. Pociąga cie fizycznie i tu te magiczne "SERCE" nie ma tu nic do gadania.
Jak chcesz sie z nim przespać to sie z nim spotkaj, jak liczysz na cos wiecej to daj sobie na wstrzymanie.

7

Odp: Czy ta relacja ma sens?

Nie każde spotkanie jest przecież randką. Jeżeli dla niego to tylko kumpelskie spotkanie, to nie miał żadnego obowiązku, żeby Ciebie informować, że ma dziewczynę.

Jeżeli jesteś na tyle silna, żeby to spotkanie także w Twojej głowie przerobić na zwykłą koleżeńską kawę, to możesz iść.
Tyle, że niesie ono ryzyko, że znów Ci namiesza  i po spotkaniu będziesz czuć się jeszcze gorzej, choć dobrze wiesz, że on nie jest tego wart.

8

Odp: Czy ta relacja ma sens?

Gdybym była na Twoim miejscu - powiedziałabym jasno i wprost, że przepraszam, ale jednak nie spotkam się z nim i pilnowała się, żeby mi się więcej nie włączył syndrom psa ogrodnika.
Jeśli przestaniesz się odzywać, to niejako sprowokuje go to do podejmowania z Tobą kontaktu, bo będzie chciał się dowiedzieć - ile ma jeszcze na Ciebie czekasz, czy tylko się spóźniasz, czy nie przyjdziesz na spotkanie, dlaczego nie przyszłaś, czy możecie spotkać się w innym terminie itp.
Dając mu jasny komunikat, że spotkania nie uważasz za dobry pomysł, zamkniesz dalsze ewentualne próby kontaktu i szukanie pretekstów.

9 Ostatnio edytowany przez MarcelinaH21 (2019-07-01 10:41:44)

Odp: Czy ta relacja ma sens?

...

10

Odp: Czy ta relacja ma sens?
MarcelinaH21 napisał/a:
OneDay napisał/a:

Nie każde spotkanie jest przecież randką. Jeżeli dla niego to tylko kumpelskie spotkanie, to nie miał żadnego obowiązku, żeby Ciebie informować, że ma dziewczynę.

Wiadomo, ale jednak gdy się do niego odezwałam to powiedziałam, że chciałabym wyjasnić i porozmawiac o tym co bylo między nami, wiec wiedzial do czego zmierzam, a i tak nie wspomniał o dziewczynie.

Czy zrobiłam z siebie totalną idiotkę... ech

Tak, zrobiłaś...ty liczysz na coś więcej, on liczy na bzykanie. I nie rozkminiaj tego na milion sposobów, bo to jest, aż tak proste i czytelne. A co ty zrobisz to juz inna para kalorszy.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy ta relacja ma sens?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024