Rosjanin, brak wizy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Rosjanin, brak wizy

2 tygodnie temu poznałam przez Tindera pewnego miłego rosjanina. Lubimy podobne rzeczy, wspólne zainteresowania itp. I juz mieliśmy się spotkać na kawie, gdy ten wyskoczył, że nie jest w Polsce legalnie. Nie ma wizy. Że ścigają go za granicà bo był w opozycji do Łukaszenki i nie ma powrotu. Użył słów, że chcą go zabić. Wspomniał, że potrzebuje żony by moc zostać w Polsce. Odpisałam, że nie jestem w stanie mu pomoc. Odpisał, że o nic nie poprosił. Ja nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Rosjanin, brak wizy

Do Łukaszenki to chyba Białorusin.
A tak to pewnie jakiś przewał. Szuka naiwnej co mu "da" wizę UE albo, po jakimś czasie, zacznie wciskać jakieś kity i będzie chciał pożyczyć pieniądze.

Różnego rodzaju rosjanki/ukrainki/litwinki/białousinki/ludzie podający się za inne takie pany ze wschodu są plagą na portalach -> próby wyłudzania pieniędzy od napalonych facetów lol. Jak wyłudzają to pewnie ktoś im daje, więc czemu nie ma być "męskiej" wersji do łapania naiwnych bab?

3

Znerx napisał/a:

Do Łukaszenki to chyba Białorusin.
A tak to pewnie jakiś przewał. Szuka naiwnej co mu "da" wizę UE albo, po jakimś czasie, zacznie wciskać jakieś kity i będzie chciał pożyczyć pieniądze.

Różnego rodzaju rosjanki/ukrainki/litwinki/białousinki/ludzie podający się za inne takie pany ze wschodu są plagą na portalach -> próby wyłudzania pieniędzy od napalonych facetów lol. Jak wyłudzają to pewnie ktoś im daje, więc czemu nie ma być "męskiej" wersji do łapania naiwnych bab?

Jasne, że jest. Nawet niedawno wyperswadowałam koleżance znajomość z takim. Była o krok od łyknięcia kitu o prześladowaniach i ucieczce z Białorusi pewnego pana, który chciał se metę u niej zrobić.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

4

Zwłaszcza, że myli się jej Rosjanin z Białorusinem. Co zrobić? Najlepiej zerwać kontakt.

5

niepodobna napisał/a:

Nawet niedawno wyperswadowałam koleżance znajomość z takim. Była o krok od łyknięcia kitu o prześladowaniach i ucieczce z Białorusi pewnego pana, który chciał se metę u niej zrobić.

Brawo Ty, jak mawiają w reklamie.

balin napisał/a:

Zwłaszcza, że myli się jej Rosjanin z Białorusinem. Co zrobić? Najlepiej zerwać kontakt.

Ale jak zerwie kontakt to wyjdzie na ksenofobiczną rasistkę. wink
https://d-tm.ppstatic.pl/kadry/3a/6c/889b30871e7dc5ffbb90c2f6d33d.1000.jpg

6

Super zdjęcie Znerx smile
Ile obrączek na palcach ma ten gościu z przodu. Jedynie kobieta z tyłu z lewej strony jakoś do nich nie pasuje i nawet nie jest brzydka.

Co do samego problemu braku wizy. Radzę uciekać od takich osobników jak najdalej. Jestem pewny że niedługo jak znajomość osiągnie "wyższy poziom" będzie potrzebował pieniędzy na jakieś opłaty. Oczywiście tylko wspomni że potrzebuje, prosić nie będzie...

7

Nie miałam pojęcia, że on tu jest nielegalnie. Juz samo to działa na mnie mrożąco. Urodził się w Rosji a mieszkał 10 lat na Białorusi. Tam najprawdopodobniej brał udział w walkach politycznych bo jak mówi, nie potrafi patrzeć na niesprawiedliwość. No Ok, miło ale siebie i swoje bezpieczeństwo kocham bardziej. Szukam w żuciu spokoju. No kawy nie będzie.

8

Myślę, że to była próba naciągnięcia Cię.
Dla świetego spokoju odpuść tę znajomość.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

9

Tak Cyngli, nie bez kozeryzaczal mówić ze potrzebuje żony. Po czym dodał, ze „nie mysl, ze ja Cię chce tylko dlatego” XD Sadze ze szybko by mi takie rozwiązanie zaproponował, ale go ubiegłym słowami „nie mogę Ci pomoc”. Dziś się próbuje dowiedzieć co mi jest, a ja nawet nie wiem co mu odpisać.

10

Niech się ubiega, pan rosjanin, o azyl polityczny skoro taki działacz był.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018