Poczucie bezwartościowego życia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Poczucie bezwartościowego życia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Poczucie bezwartościowego życia

Hej,
Zawsze bylam osoba dazaca do celu, która otaczala się najbliższymi, którzy stanowili filar mojego zycian ostatnio wszystko sie wali a ja trace jakikowiek zapal do robienia czegokolwiek. Sporo czytam - juz nie mam na to ochoty, od niedawna rozpoczelam przygode z fotografia ale ostatnio nie mam totalnie pomysłów i ochoty. W sumie stałam się strachliwa, lekliwa i okropnie rozkojarzona. Ciężko mi sie skupić, gubie watki. Nie umiem nawiazac juz z ludzmi dobrego kontaktu. Nie mam na nic ochoty. Moze i facet mnir zaraz zostawi, bo z nim tez jest kiepsko a jak nic potrzebuje wsparcia. Czuje sie bez sensu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poczucie bezwartościowego życia

Nigdy nie pozwalaj na to, żeby ludzie byli filarem Twojego życia. Inni ludzie to zawsze dodatek. Są, ok. Nie ma, nie załamujesz się. Ludzie przychodzą i odchodzą i nikt nie chce być odpowiedzialny za czyjeś życie.
Musisz się podnieść i ogarnąć swoje życie sama. Nie masz pomysłów to po prostu szukaj nowych.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Może zacznij od przyjmowania witamin na Twoją apatie, być może Ci ich brakuję,  nie masz siły i chęci do działania. Spróbuj zrobić badania krwi. Jesli wszystko będzie w porządku to zrób przerwe od wszystkiego i dopiero wróć do życia.

4

Jeśli się załamiesz to już tak zostanie. To jest tak jak z upadkiem -jeśli upadniesz i nie bedziesz chciała wstać to bedziesz cały czas leżeć. Tak już po prostu zostanie.
Musisz walczyć, znaleźć w sobie motywacje.

Nie opieraj się na ludziach bo są zawodni.

5

Czasami lepiej zostawić za sobą ludzi, z którymi nam nie po drodze i zacząć wszystko od nowa zamiast na siłę utrzymywać jakieś relacje bezwartościowe. Co się konkretnie dzieje, że jest tak źle?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Poczucie bezwartościowego życia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018