Poczucie bezwartościowego życia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Poczucie bezwartościowego życia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Poczucie bezwartościowego życia

Hej,
Zawsze bylam osoba dazaca do celu, która otaczala się najbliższymi, którzy stanowili filar mojego zycian ostatnio wszystko sie wali a ja trace jakikowiek zapal do robienia czegokolwiek. Sporo czytam - juz nie mam na to ochoty, od niedawna rozpoczelam przygode z fotografia ale ostatnio nie mam totalnie pomysłów i ochoty. W sumie stałam się strachliwa, lekliwa i okropnie rozkojarzona. Ciężko mi sie skupić, gubie watki. Nie umiem nawiazac juz z ludzmi dobrego kontaktu. Nie mam na nic ochoty. Moze i facet mnir zaraz zostawi, bo z nim tez jest kiepsko a jak nic potrzebuje wsparcia. Czuje sie bez sensu.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poczucie bezwartościowego życia

Nigdy nie pozwalaj na to, żeby ludzie byli filarem Twojego życia. Inni ludzie to zawsze dodatek. Są, ok. Nie ma, nie załamujesz się. Ludzie przychodzą i odchodzą i nikt nie chce być odpowiedzialny za czyjeś życie.
Musisz się podnieść i ogarnąć swoje życie sama. Nie masz pomysłów to po prostu szukaj nowych.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Może zacznij od przyjmowania witamin na Twoją apatie, być może Ci ich brakuję,  nie masz siły i chęci do działania. Spróbuj zrobić badania krwi. Jesli wszystko będzie w porządku to zrób przerwe od wszystkiego i dopiero wróć do życia.

4

Jeśli się załamiesz to już tak zostanie. To jest tak jak z upadkiem -jeśli upadniesz i nie bedziesz chciała wstać to bedziesz cały czas leżeć. Tak już po prostu zostanie.
Musisz walczyć, znaleźć w sobie motywacje.

Nie opieraj się na ludziach bo są zawodni.

5

Czasami lepiej zostawić za sobą ludzi, z którymi nam nie po drodze i zacząć wszystko od nowa zamiast na siłę utrzymywać jakieś relacje bezwartościowe. Co się konkretnie dzieje, że jest tak źle?

6

Ja bym odwiedziła różnych lekarzy. Psychiatrę i endokrynologa. Może masz jakieś zaburzenia hormonalne np. związane z tarczycą. Ja tak miałam.

Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość. - Diane Ackerman

7 Ostatnio edytowany przez Nasus (2019-07-07 18:30:40)

Bardzo mądry komentarz o tym, ze jak sie załamiesz to już nie wstaniesz xD Najsilniejśli ludzi to tacy, którzy wstawali po upadkach.

Posłuchaj. Posłuchaj jak było ze mną. Miałem cel straciłem go i uleciał radość życia (wcześniej bardzo się kochałem zgaduje, ze ty też) potem to uleciał. Straciłem dużo czasu na rozmyślanie, stawałem się przez to coraz bardziej rozkojarzony. Okazało się, ze odpowiedzią nie było wymyślenie tego co dalej robić. Tylko podjęcie działania. Popatrz na to z innej perspektywy. Kiedyś byłaś szcześliwa prawda. Teraz jesteś nieszczęsliwa, ale być może to czego teraz doświadczasz dzieje się po coś, po to żebyś się czegoś nauczyła . Być może jak już z tego wyjdziesz(ja myślałem, ze nie wyjde ze swojego stanu wink) Okaże się,że to połączenie najpierw sczęście, potem rozpacz stworzy z ciebie osobę niezwykła ,ponieważ będziesz znała i wielkie szczęście i wielki ból w życiu. Tacy ludzi staja sie najpiękniejszymi osobami';* Z całego serca polecam Ci obejrzeć film animowany pixara" w Głowie się nie mieści" To film o emocjach zamieszkujących głowę dziewczynki która jest szczęśliwa, ale kiedy jej świat się zawala, negatywne emocje jak smutek, zaczynają zakłócać te pozytywne i film jest o tym jak się to wszystko kończy. Piękny film można się wzruszyć, bardzo wartościowy

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » Poczucie bezwartościowego życia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018