Portale randkowe - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Portale randkowe

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 35 ]

1

Temat: Portale randkowe

Zastanawiam się nad tym jak trzeba być zdesperowaną by szukać sobie faceta na portalu randkowym?
Koleżanka właśnie sobie znalazła właśnie chłopaka, a raczej pana o 10 lat starszego, po rozwodzie i jeszcze z córką na głowie. Na dobrą sprawę jest wstanie znaleźć kogoś w swoim wieku i bez zobowiązań. Myślę, że na razie jest wszystko fajnie, słodko, super, ale już tak nie będzie w momencie kiedy przyjdzie moment kiedy córka będzie z nią wygrywać (a jestem prawie przekonana, że będzie taki czas). Dziewczyna fajna, mądra, a znalazła sobie faceta z przeszłością. Dla mnie to desperacja, ale może wy myślicie inaczej...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Portale randkowe

Nie znam ani kobiety ani sytuacji, ale moim zdaniem poszukiwanie partnera na portalach nie jest desperacją. Czasem nie ma innych możliwości. A koleżance życzę szczęścia.

3

Odp: Portale randkowe
fruzka napisał/a:

Na dobrą sprawę jest wstanie znaleźć kogoś w swoim wieku i bez zobowiązań.

Czyli że co, jest w miarę młoda to ma mieć faceta, którego może zdradzać itp? Dziwne podejście.

Nie korzystam z portali, ale to taka sama forma poznawania ludzi jak każda inna.

4

Odp: Portale randkowe
fruzka napisał/a:

Zastanawiam się nad tym jak trzeba być zdesperowaną by szukać sobie faceta na portalu randkowym?
Koleżanka właśnie sobie znalazła właśnie chłopaka, .

Powiedziała zatwardziała singielka, która nie potrafi nikogo poznać i zazdrości szczęścia koleżanki?
Tak to brzmi.

5

Odp: Portale randkowe
Znerx napisał/a:

Powiedziała zatwardziała singielka, która nie potrafi nikogo poznać i zazdrości szczęścia koleżanki?
Tak to brzmi.

Owszem jestem singielką a z zawieraniem kontaktów nie mam problemów. Nie zazdroszczę koleżance, tylko zastanawiam się nad konsekwencjami szukania sympatii przez neta i nad tym w co się pakuje.

6

Odp: Portale randkowe

Moze ten mezczyzna ma inne zalety ktorych ona wczesniej nie doswiadczyla.
Nie lubie tak oceniac ludzi. Nie jestem na pprtalach bo nie odpowiada mi to jakos. Ale niektorym moze sie udac, jak tak, to dobrze.

7

Odp: Portale randkowe

Pytasz, jak  trzeba być zdesperowaną a przedstawiasz się jako jej koleżanka... To nie wiesz, czego koleżance brakowało?
Jakoś bardziej na koleżankę- zazdrośnicę mi wyglądasz niż koleżankę - od serca.
Koleżanka znalazła... A ty szukaj wiatru w polu.

8 Ostatnio edytowany przez kao_makao (2019-01-22 21:17:06)

Odp: Portale randkowe

Jak zdesperowanym trzeba być, żeby składać pit przez internet albo zakładać sobie te profile zaufane w zus i w ogóle załatwiać sprawy urzędowe przez internet?

9

Odp: Portale randkowe
kao_makao napisał/a:

Jak zdesperowanym trzeba być, żeby składać pit przez internet albo zakładać sobie te profile zaufane w zus i w ogóle załatwiać sprawy urzędowe przez internet?

Sorry nie porównuj szukania partnera życiowego, i spraw urzędowych.

10

Odp: Portale randkowe

No dobra, ale czym się różni osoba z internetu, od tej realnej? Przecież to nie są ludzie wirtualni, tylko prawdziwi.

11

Odp: Portale randkowe

W sumie mam podobne podejście, dlatego nigdy przez takie portale szukać nikogo nie będę ;> W realu o wiele więcej dowiem się o danej osobie niż przez internet gdzie każdy może stworzyć swoją fikcyjną postać.

12

Odp: Portale randkowe

Ja znalazłam męża w internecie i nie mam się za desperatkę. Polecam smile

13

Odp: Portale randkowe
fruzka napisał/a:
kao_makao napisał/a:

Jak zdesperowanym trzeba być, żeby składać pit przez internet albo zakładać sobie te profile zaufane w zus i w ogóle załatwiać sprawy urzędowe przez internet?

Sorry nie porównuj szukania partnera życiowego, i spraw urzędowych.

Dlaczego mam nie porównywać? Bo ty mi zabraniasz?

14

Odp: Portale randkowe
Burzowy napisał/a:

No dobra, ale czym się różni osoba z internetu, od tej realnej? Przecież to nie są ludzie wirtualni, tylko prawdziwi.

W internecie świrów i psychopatów nie brakuje. Nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz, nigdy nie wiesz jak ten człowiek na prawdę wygląda.

15

Odp: Portale randkowe
TypowyCharlie napisał/a:

W sumie mam podobne podejście, dlatego nigdy przez takie portale szukać nikogo nie będę ;> W realu o wiele więcej dowiem się o danej osobie niż przez internet gdzie każdy może stworzyć swoją fikcyjną postać.

Dokładnie... W necie łatwo przenieść się w Second Life, czy w kolejną odsłonę Simów.

16

Odp: Portale randkowe
fruzka napisał/a:
Burzowy napisał/a:

No dobra, ale czym się różni osoba z internetu, od tej realnej? Przecież to nie są ludzie wirtualni, tylko prawdziwi.

W internecie świrów i psychopatów nie brakuje. Nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz, nigdy nie wiesz jak ten człowiek na prawdę wygląda.

Jak spotykasz kogoś na ulicy, to od razu wiesz, że to psychopata i świr? Po czym poznajesz?

17

Odp: Portale randkowe

Poznałam sporo facetów psycholów w realu. A to koleżanki sprawa z kim jest. Skoro facet jest po rozwodzie to nie problem.

18 Ostatnio edytowany przez Anulka1987 (2019-01-23 10:08:19)

Odp: Portale randkowe
fruzka napisał/a:

Zastanawiam się nad tym jak trzeba być zdesperowaną by szukać sobie faceta na portalu randkowym?.

A szukanie w realu to już nie desperacja ? Skoro idziemy tym tokiem myślenia to w  ogóle szukane drugiej połówki powinno być uznane za desperacje ... big_smile To nas powinien znaleźć książę na Białym Koniu .. Czyż nie ?

19

Odp: Portale randkowe
fruzka napisał/a:
Burzowy napisał/a:

No dobra, ale czym się różni osoba z internetu, od tej realnej? Przecież to nie są ludzie wirtualni, tylko prawdziwi.

W internecie świrów i psychopatów nie brakuje. Nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz, nigdy nie wiesz jak ten człowiek na prawdę wygląda.

Mam koleżankę , która pracuje w zakładzie psychiatrycznym . Mówi,że ona przynajmniej wie z kim ma do czynienia a my nie... ilu psycholi mija się na uliy, pracy , barze ...nie zdajemy sobie sprawy. Moim zdaniem to żadna różnica czy w necie czy w realu.

20

Odp: Portale randkowe

To konto na forum internetowym to też desperacja? W realnym życiu przecież też z ludźmi porozmawiać można. Tu pewnie sami psychole i desperaci? wink

21

Odp: Portale randkowe
fruzka napisał/a:

Zastanawiam się nad tym jak trzeba być zdesperowaną by szukać sobie faceta na portalu randkowym?
Koleżanka właśnie sobie znalazła właśnie chłopaka, a raczej pana o 10 lat starszego, po rozwodzie i jeszcze z córką na głowie. Na dobrą sprawę jest wstanie znaleźć kogoś w swoim wieku i bez zobowiązań. Myślę, że na razie jest wszystko fajnie, słodko, super, ale już tak nie będzie w momencie kiedy przyjdzie moment kiedy córka będzie z nią wygrywać (a jestem prawie przekonana, że będzie taki czas). Dziewczyna fajna, mądra, a znalazła sobie faceta z przeszłością. Dla mnie to desperacja, ale może wy myślicie inaczej...

I to pisze Osoba, która jest singielką.

Jaka "żółć" Ci się wylewa bo Koleżanka jest w szczęśliwym związku, a Ty nie.

Może zajmij się swoim życiem, a nie zadawaj pytań odnośnie życia swojej Koleżanki.

Chciałabyś, aby ktoś pisał i radził się za Twoimi plecami o Twoim życiu?

22

Odp: Portale randkowe
Krejzolka82 napisał/a:

Chciałabyś, aby ktoś pisał i radził się za Twoimi plecami o Twoim życiu?

fruzka napisał/a:

Denerwuje mnie fakt, że ktoś kto wie o mnie tyle co nic chce ingerować w moje życie, moje decyzje.

No, przecież to co innego, jak Kali się wtrącać, to dobrze big_smile

23

Odp: Portale randkowe
PodPseudonimem napisał/a:

To konto na forum internetowym to też desperacja? W realnym życiu przecież też z ludźmi porozmawiać można. Tu pewnie sami psychole i desperaci? wink

Pozamiatane

24

Odp: Portale randkowe

Nie mam zamiaru nikogo oceniać ale to coś w stylu "co ludzie powiedzą" Rozwodnik z dzieckiem = coś z nim nie tak! - Stereotypy
A może facet jest naprawdę miły i nie chce nikogo na siłę obarczać odpowiedzialnością za dziecko. Na pewno jest doświadczony życiowo a koleżanka nie jest głupia. Potrafią rozmawiać więc się dogadają. Trzeba dać im szansę na szczęście. Wszyscy dążą do szczęścia

25 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2019-01-23 22:08:23)

Odp: Portale randkowe
santapietruszka napisał/a:
fruzka napisał/a:
Burzowy napisał/a:

No dobra, ale czym się różni osoba z internetu, od tej realnej? Przecież to nie są ludzie wirtualni, tylko prawdziwi.

W internecie świrów i psychopatów nie brakuje. Nigdy nie wiesz z kim rozmawiasz, nigdy nie wiesz jak ten człowiek na prawdę wygląda.

Jak spotykasz kogoś na ulicy, to od razu wiesz, że to psychopata i świr? Po czym poznajesz?

Może po wielkości drugiego palca u prawej stopy?

26 Ostatnio edytowany przez Hh999 (2019-01-24 00:04:18)

Odp: Portale randkowe

fruzka
to co piszesz wywołuje we mnie uśmiech politowania smile
1. martwisz się o koleżankę, bo szuka znajomości na portalu randkowym/w internecie, a świat internetu/portali randkowych jest pełen psycholi? Znam kilka małżeństw z dziećmi i szczęśliwych związków, które zaczęły się na portalach randkowych - profesora nadzwyczajnego z panią dyrektor  HR z corpo, sędziego sądu administracyjnego z kobietą, która była kontrolerem lotu, pani doktorantka rachunkowości związała się z facetem z portalu randkowego i są razem już 15 lat, kobieta-przedsiębiorca znalazła przez portal swojego męża - pracownika banku. Parada dewiantów, psycholi i zboków, a przede wszystkim DESPERATÓW :-)
2. koleżanka-bidulka wiąże się z facetem z dzieckiem po przejściach a mogłaby z kimś wolnym smile mogłaby, ale jakoś dziwnie woli faceta z dzieckiem - może ten facet jest wartościowym człowiekiem (pomimo dziecka). Pisze Ci kobieta, która poznała swojego aktualnego partnera, ojca dwóch córek z pierwszego małżeństwa na portalu internetowym i też wtedy byłam singielką "z możliwościami" poznania kogoś w realu.
3. Istotnie, jeżeli martwisz się o koleżankę, która wchodzi w związek z facetem z dzieckiem i ma perspektywę "macochowania" - możesz jej pomóc podpowiadając, że np. na netkobiety jest forum dla "drugich i macoch", gdzie można podzielić się swoimi problemami.

w innych wątkach, które zakładałaś opowiadałaś o koleżankach/współpracownicach, które za bardzo próbują ingerować w Twoje życie doradzając Ci itd. Masz chyba podobny problem z kolezanką - zejdź z kobiety i skup się na realnych problemach, a nie wyimaginowanych ....

27

Odp: Portale randkowe
marcin83czwa napisał/a:

Nie mam zamiaru nikogo oceniać ale to coś w stylu "co ludzie powiedzą" Rozwodnik z dzieckiem = coś z nim nie tak! - Stereotypy

Może i stereotypy... tylko bez powodu nie stał się rozwodnikiem, bez powodu była żona nie odeszła od niego. Mnie się zapala lampka. Przecież nie wiadomo jak się zachowa gdy już osiągnie swój cel. Dla facet z odzysku jest podejrzany już na wstępie, gdyż rozwodnikiem nie staje się bez powodu i za niewinność.

28

Odp: Portale randkowe

A skąd wiesz, że to żona odeszła od niego, a nie on od żony?

29

Odp: Portale randkowe

I skąd wiesz, że żona po prostu go nie zdradziła bez większego powodu? Dużo to dzisiaj ludziom trzeba? Nie wydaje mi się. Może też nie chciała faceta z dzieckiem tongue.

30

Odp: Portale randkowe

Portale sa bez sensu. Lepiej na zywo wink

31

Odp: Portale randkowe
fruzka napisał/a:
marcin83czwa napisał/a:

Nie mam zamiaru nikogo oceniać ale to coś w stylu "co ludzie powiedzą" Rozwodnik z dzieckiem = coś z nim nie tak! - Stereotypy

Może i stereotypy... tylko bez powodu nie stał się rozwodnikiem, bez powodu była żona nie odeszła od niego. Mnie się zapala lampka. Przecież nie wiadomo jak się zachowa gdy już osiągnie swój cel. Dla facet z odzysku jest podejrzany już na wstępie, gdyż rozwodnikiem nie staje się bez powodu i za niewinność.

skoro rozwodnik to "bez powodu" dziecko nie jest z matką tylko z ojcem. Różnie się układa, ale dlaczego winny musi być zawsze facet.

32

Odp: Portale randkowe
marcin83czwa napisał/a:

Różnie się układa, ale dlaczego winny musi być zawsze facet.

Przeważnie faceci są prowodyrami rozwodów i rozpadów małżeństw. W większości to faceci kłamią, zdradzają z młodszymi, biją, znęcają się psychicznie.

33

Odp: Portale randkowe

No to się uśmiałem. Z całą pewnością właśnie tak jest.

34

Odp: Portale randkowe
Burzowy napisał/a:

I skąd wiesz, że żona po prostu go nie zdradziła bez większego powodu? Dużo to dzisiaj ludziom trzeba? Nie wydaje mi się. Może też nie chciała faceta z dzieckiem tongue.

Akurat dziecko jest ich wspólne

35

Odp: Portale randkowe

No ale mogła go nie chcieć i tak;).

Posty [ 35 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Portale randkowe

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024