Dlaczego on mnie ignoruje? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego on mnie ignoruje?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Dlaczego on mnie ignoruje?

Witajcie
Bardzo prosze was o rade bo niewiem juz co mam myslec. Moj chlopak z ktorym zyje juz wspolnie 3 lata wyjechal 3 dni temu za granice bo mial tam pewne sprawy do zalatwienia. Kilka lat wczesniej zanim mnie poznal mial killa biznesow w tym restauracje. Z tego co mi mowil to biznesy upadly a on wyjechal nie zamykajac ich ani nie oglaszajac bankructwa. Od tych 3 dni mam z nim sporadyczny kontakt dzwonil do mnie moze tylko dwa razy ale wiecznie jak ja dzwonie on nie odbiera tel. Tlumaczul mi raz ze zostawil tel w samochodzie, raz ze zasnol ale mowi ze jest tak podenerwowany i caly sie trzesie bo okazalo sie ze ma dlugi na ponad 120 tys zlotych. Jak mowi ze zadzwoni to z reguly nie dzwoni, nie napisze tez zadnej wiadomosci ...bardzo sie martwie. On tlumaczyl mi ze musi sobie sam z tym poradzic i ze nie chce mnie w to mieszac. Mowi ze niby za 4 dni wroci ale ze musi zalatwic te wszystkie sprawy. Wczoraj rano pisalismy o tym wszystkim, pisal tez ze idzie do banku z papierami i ze zadzwoni jak skonczy. Pozniej napisal ze wciaz jest w banku i ze zadzwoni jak tylko wyjdzie...wiec nic nie pisalam tylko czekalam. 6 godz pozniej patrze ze byl online i wciaz zero tel od niego ani wiadomosci ze nie zadzwoni.od tamtej godziny wogle go nie ma online, nie odbiera tez moich tel, juz tak zrobil dzien wczesniej to zawsze jakies wytumaczenie ze byl zly na to wszystko i jak pisalam powyzej.....napisalam mu wczoraj dluga wiadomosc w zlosci, ktorej teraz zaluje. Napisalam ze mial zadzwonic i czemu tego bie zrobil, czemu nie odbkera tel, czy mu nie zalezy, czemu traktuje mnie jak smiecia jakbym nic nie znaczyla...ze wystarczy tylko krotka wiadomosc, 5 minut tel ze ja zrozumirm wszystko ale musi zrozumiec ze ja tez mam uczucia i sie martwie. Napisalam mu ze nie moge tego tak dalej ciagnac jesli mnie ignoruje i ze musi sie ze mna skontaktowac bo musimy porozmaaiac.....on wciaz tego nie odczytal i nie moge spac, caly czas serce mi bije, nie moge sie uspokoic. Prosze was powiedzcie czy ja przesadzam? Moze przez emocje nie widze klarownie. Niewiem juz co robic

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego on mnie ignoruje?

Podejrzana sprawa, do wyjaśnienia między wami. Nie przesadzasz, ale z drugiej strony co możesz zrobić w tej chwili zrobić? Co my możemy tutaj doradzić?

3

Odp: Dlaczego on mnie ignoruje?

Jestem zalamana...czy jest szans wogle do niego pisac? Cala sie trzese, nie moge spac nie moge jesc...martwie sie czy nic mu nie jest. Ostatni raz napisal wczoraj o 13stej i teraz nic niebyl online wogle, zero kontaktu z nim, nie odbiera tel. Nie moge przestac plakac...czy faceci tak robia jak przechodza przez jakis trudny okres? Wiem ze te dlugi go teraz zalamaly sam sie przyznal...ale czy naprawde tak trudno napisac? Pp co mowi ze zadzwoni skoro nie dzwoni??? Serce mnie tak boli, biore tabletki ale nie moge sie uspokoic

4

Odp: Dlaczego on mnie ignoruje?
Karchmiel napisał/a:

Jestem zalamana...czy jest szans wogle do niego pisac? Cala sie trzese, nie moge spac nie moge jesc...martwie sie czy nic mu nie jest. Ostatni raz napisal wczoraj o 13stej i teraz nic niebyl online wogle, zero kontaktu z nim, nie odbiera tel. Nie moge przestac plakac...czy faceci tak robia jak przechodza przez jakis trudny okres? Wiem ze te dlugi go teraz zalamaly sam sie przyznal...ale czy naprawde tak trudno napisac? Pp co mowi ze zadzwoni skoro nie dzwoni??? Serce mnie tak boli, biore tabletki ale nie moge sie uspokoic

Przestań panikować, daj człowiekowi pozałatwiać sprawy,daj mu się skupić, jak Cię boli serce idź do lekarza. Jak by trwało to parę tygodni to rozumiem ale parę dni? Sam jak rozwiązuję problemy unikam niepotrzebnych kontaktów i rozmawiam jeśli już muszę przez telefon 20 sekund jak sprawa nie dotyczy tego problemu.

5

Odp: Dlaczego on mnie ignoruje?

Zle emocje zawsze są złym doradcą- to sobie zapamiętaj.
Faceci już tak mają, że są zadaniowi, a polega to na tym, że gdy jest problem, to szukają sposobów, by go rozwiązać. Zamykają się wtedy w tej swojej sławetnej jaskini i szukają dróg wyjścia z trudnej sytuacji. Nie chcą, żeby im w tym przeszkadzać. My kobiety lubimy analizować problem, rozkładać na czynniki pierwsze i gadać gadac o tym, co się dzieje, mężczyźni zachowują się inaczej.
Facet powiedział ci wyraźnie, że ma poważne kłopoty finansowe, że nie chce wciągać cię w to wszystko, żebyś się nie zamartwiała, a ty wypisujesz do niego jakieś głupoty i doklafasz mu do pieca
Nic się oczywiście nie stalo, bo na pewno wyjasnicie sobie to wszystko, ale póki co zachowalas się impulsywnie i bez sensu.

6 Ostatnio edytowany przez MagdaLena1111 (2019-01-10 10:31:43)

Odp: Dlaczego on mnie ignoruje?
Karchmiel napisał/a:

Jestem zalamana...czy jest szans wogle do niego pisac? Cala sie trzese, nie moge spac nie moge jesc...martwie sie czy nic mu nie jest. Ostatni raz napisal wczoraj o 13stej i teraz nic niebyl online wogle, zero kontaktu z nim, nie odbiera tel. Nie moge przestac plakac...czy faceci tak robia jak przechodza przez jakis trudny okres? Wiem ze te dlugi go teraz zalamaly sam sie przyznal...ale czy naprawde tak trudno napisac? Pp co mowi ze zadzwoni skoro nie dzwoni??? Serce mnie tak boli, biore tabletki ale nie moge sie uspokoic

Jak ma problemy to nic dziwnego, że jest na nich i na sobie skoncentrowany, a Ty masz pretensję, że nie odzywa się tak często, jak tego oczekujesz. Weż odetchnij głęboko i pozwól mu zająć się swoimi sprawami. Zrozum gwiazdo, że czasami w życiu są sytuacje, że trzeba swoją potrzebę bycia w centrum uwagi na chwilę wyciszyć i pozwolić innym ludziom, żeby zajęli się sobą, skoncentrowali się na sobie, nawet jeśli to oznacza, że schodzisz na dalszy plan. Bądź na stand by gotowa do pomocy zamiast oczekująca zajęcia się Tobą jak dzieckiem.

7

Odp: Dlaczego on mnie ignoruje?

Odcinasz mu powietrze, tlen, on ma moze przyslowiowy noz na gardle, a ty go zameczasz pytaniami, na ktore nie ma na razie odpowiedzi.

A swoja droga, to mial problemy w Polsce, a zalazwia je za granica? czy dobrze zrozumialam? Jak to zrozumiec?

Jego problemy sa szyte grubymi nicmi, badz madra i ostrozna.
Pytasz, czy jest sens do nie go dzwonic.
Nie ma.

8

Odp: Dlaczego on mnie ignoruje?

Ja jestem to wszystko w stanie zrozumiec, nie chcialam sie mu narzucac i zameczac. Prosilam go jedynie aby wyslal mi wiadomosc jesli np nie bedzie w stanie zadzwonic jak obiecal. Pisal przedwczoraj np rano wychodze do banku odezwe sie po 10. To ja oczywiscie nic zupelnie nie pisalam, 2 godziny pozniej pisze ze jest jeszcze w banku i ze zadzwoni jak tylko wyjdzie. Wiec jak to przeczytalam nic nie pisalam, dopiero jak przyszla godzina 18sta zaczelam sie martwic bo widze ze byl online wciaz zero tel, zero wiadomosci ze jednak nie zadzwoni i tak cisza do rana. Rano juz znowu dzwonilam nie odbieral jak zwykle, w koncu po godzine oddzwonil. Tlumaczyl mi ze specjalnie nie odbieral moich tel ze nie chcial rozmawiac, ze byl zalamany bo sprawa poszla do sadu o dlugi i nie wiedzial jak mi to powiedziec. Ja mowie ze skoro nie mial ochoty rozmawiac wystarczylby krotki sms zebym po prostu sie nie martwila. Pytam go czy zdaje sobie sprawe ze nas zwiazek wisi na wlosku przez to ze trace do niego zaufanie. On mowi ze wie, ze przez te dlugi pewnie nie bede chciala juz z nim byc bo mielismy w tym roku kupowac dom i zakladac rodzine a teraz trzeba by bylo wszystko odlozyc na kolejne 2 lata conajmniej zanim splaci dlugi. Ja mu tlumacze ze to chodzi o to ze mam problemy z zaufaniem jesli nie robi tegp co mowil, ze musimy porozmawiac o wszystkim jak wroci, ze jego zachowanie musi sie zmienic. Zapytalam go czy na pewno chce ze mna dzielic zycie a on mowi ze pewnie ja zasluguje na cos lepszego ale ze bardzo chce byc ze mna. Powiedzial ze przeprasza ze nie odpisywal i nie odzwanial i ze teraz zawsze wysle wiadomosc przynajmniej. I faktycznie wczoraj przez caly dzien pisal...bardzo sie ciesze ze sie ze mna skontaktowal bo martwilam sie o jego zdrowie. W przeszlosci mial probe samobojcza jeszcze zanim go poznalam to wlasnie jak wtedy te jego biznesy upadly, dziewczyna go zdradzala i wtedy rzucil tam to wszystko i uciekl. Powinien tam zadeklarowac bankructwo a teraz naliczyly sie ogromne odsetki, juz 3 lata temu jak go poznalam prosilam go aby pozalatwial w koncu te nie dokonczone sprawy ale nie sluchal. Teraz to juz sie tak nazbieralo...bede musiala brac prace na dwa etaty zeby uzbierac na nasz dom do konca bo on teraz wszystko co zarobi bedzie musial to splacac. Mam nadzieje ze jak za 3 dni wroci to uda nam sie wszystko wyjasnic. Bardzo go kocham i chce go wspierac, musimy jednak wzajemnie sie szanowac, nasze uczucia, poprawic nasza komunikacje i odbudowac zaufanie.

9

Odp: Dlaczego on mnie ignoruje?

Jeżeli wg Ciebie Wasz związek wisiał na włosku przez to, że on przez jeden dzień nie odbierał od Ciebie telefonów siedząc w tym swoim załamaniu, to to Ty tutaj powinnaś nad sobą pracować, a nie Wy razem.
To jest facet. Działa trochę inaczej. Niektóre rzeczy jesteś w stanie wymóc, ale nie wszystkie. I tak jak kobieta w takiej sytuacji dzwoniłaby po mentalne wsparcie, tak on widocznie tego nie chciał. Moim zdaniem to tutaj zamiast gadać o zaufaniu i odbudowywaniu związku powinnaś zastanowić się nad tym, czy dajesz mu przestrzeń do życia. I uszanować i zaakceptować to, że on w takich sytuacjach widocznie woli zostać sam. Będzie potrzebował Twojego wsparcia to o nie sam poprosi. Tylko przestań go dołować jeszcze bardziej, bo póki co, to właśnie to zrobiłaś.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego on mnie ignoruje?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024