Jak zaprosić na drinka przez mejla? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jak zaprosić na drinka przez mejla?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Jak zaprosić na drinka przez mejla?

Podsuńcie mi pomysły jak "w ramach podziękowania" za kontakty biznesowe zaprosić kobietę z którą takie rozmowy przeprowadałam na drinka w weekend.
Nie mam dziś głowy na zawadiackie, ale nadal z klasą zaczepki wink

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak zaprosić na drinka przez mejla?

Po prostu zaproś na drinka.
Zapytaj się czy ma czas w weekend i zaproś

Only a very few find the way, and most of them don't recognize it when they do. Delusions, too, die hard. Only the savage regard the endurance of pain as the measure of worth. Forgetting pain is convenient, remembering it... agonizing. But recovering the truth is worth the suffering.

3

Ja kiedyś miałem taką sytuacje - co prawda nie zakończoną sukcesem wink. W spółdzielni mieszkaniowej byłem sprawy pozałatwiać i fajna dziewczyna mnie obsługiwała, sprawnie, pomogła itd. To do niej potem napisałem, że dzięki, że tak sprawnie to pozałatwiała i mi pomogła z tym wszystkim, że szybko to poszło itd. No i że w ramach podziękowań chciałem ją na kawe zaprosić wink. Odpisała, że to jest mail służbowy i tylko do spraw służbowych przeznaczony i prosie żeby w innych sprawach na ten adres z nia się nie kontaktować! Heheheheh. Także mi się nie udało - nie przypadłem dziewczynie widać do gustu,albo zajęta była, ale warto spróbować, Powodzenia!

Reklama

4 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2018-11-08 15:42:05)

dararajczak napisał/a:

Podsuńcie mi pomysły jak "w ramach podziękowania" za kontakty biznesowe zaprosić kobietę z którą takie rozmowy przeprowadałam na drinka w weekend.

To zaczepka, propozycja, czy zaproszenie ma być?

Kluczyki mam, telefon mam, wstydu nie mam - mogę iść.  GG:66434334

5

SonyXperia napisał/a:
dararajczak napisał/a:

To zaczepka, propozycja, czy zaproszenie ma być?

Liczę na rozwój sytuacji wink

Reklama

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Jak zaprosić na drinka przez mejla?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018