Brak miesiączki od 3 miesięcy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Brak miesiączki od 3 miesięcy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Brak miesiączki od 3 miesięcy

Odkąd zaczęłam miesiączkować miałam nieregularny okres. Za względu na to, że jesteś dość duża, były podejrzenia problemów z tarczycą i przeszłam na dietę. Było to trzy-cztery lata temu. Od tego czasu moja miesiączka zniknęła. Pojawiały się plamienia, które trwały cały czas. Nie raz w miesiącu. I tak przez trzy, może więcej lat. Dojrzałam w końcu do tego żeby udać się do lekarza. Wizyta nie była przyjemna ze względu na panią doktor. Alw wytrwałam do końca, wysłuchałam się o mnie itd. Pani doktor przepisała mi hormony i jakieś inne tabletki na zatrzymanie krwawienia. Bardzo źle się czułam po tych lekach więc je odstawiłam. Okres mi się w miarę unormował więc stwierdziłam, że wszystko jest okey. Chciałam iść do tej pani jeszcze raz, ale mnie nie przyjęła. Po dziewięciu miesiącach mój okres zniknął i już nie wrócił. Robiłam trzy testy i wyszły negatywnie. Od jakiegoś czasu mam strasznie bóle głowy, nudności i ciągle jestem zmęczona. Najchętniej cały dzień bym spała. Jestem umówiona już na wizytę, ale chciałabym być przygotowana na... Kurczę sama nie wiem na co. Mam 18 lat i boje się, że to może być zespół jajników policystycznych lub niepłodność... Sama nie wiem... Jestem zagubiona i przestraszona... Mogę tutaj liczyć na jakąś radę lub... coś?
Dziękuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Brak miesiączki od 3 miesięcy

Po hormonach miałaś prawo czuć się źle przez około 3 cykle. Potem organizm się przyzwyczaja lub nie. Źle zrobiłaś, że przestałaś je brać na własną rękę. Zapewne rozregulowałaś sobie gospodarkę hormonalną.

Gonekolog powinien zrobić usg dopochwowe, zlecić badania hormonalne. Zapewne dostaniesz coś na wywołanie okresu, pewnie luteinę.

3

Odp: Brak miesiączki od 3 miesięcy

Proszę pomóżcie. Kochałam się ze swoim narzeczonym bez zabezpieczenia, był to stosunek przerywany. Okres mam regularnie co 28 dni. Kochaliśmy się we wrześniu 14 15 i 15 miałam wtedy dni płodne i owulacje 16. Okres spóźnia mi się 17 dni ostatnia miesiączkę miałam 1 września. Robiłam dwa testy ciążowe oba negatywne nie wiem co myśleć

4

Odp: Brak miesiączki od 3 miesięcy

Kropeczko.. Po prostu nie myśl smile test wykazał, że NIE jesteś w ciąży.  I już.  Zrób jeszcze jeden, a dla pewności 100% betę HCG. Jesteś w stresie, a to źle wpływa na Twój organizm. Gdy narzeczony zostanie Twoim mężem, uspokoisz się i nie będziesz obawiała się ciąży a ją oczekiwała...  smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Brak miesiączki od 3 miesięcy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024