Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1 Ostatnio edytowany przez MataHari (2014-12-23 20:04:07)

Temat: Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?

zajscie w ciaze uprawiajac seks dwa razy pod rzad z ok. godzinna przerwa, i przy drugim stosunku doszlo do pelnego wytrysku w pochwie czy szanse sa raczej nikle? dodam ze misiaczke mialam ok 10/11 grudnia, cykla trwa u mnie 26/27 dni, a stosunek odbyl sie wczoraj.czy ktoras z pan zaszla w ciaze po takiej akcji?  prosze o opowiedz i z gory dziekuje.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?

Możliwe

3

Odp: Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?

A dlaczego miałoby nie być możliwości zapłodnienia?

4

Odp: Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?

inaczej: czy to jest duze ryzyko?

5

Odp: Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?

Tak, jest duże ryzyko ponieważ byłaś w połowie cyklu. Na dodatek podwójny stosunek zwiększa ryzyko.
Jak jeszcze po wytrysku miałaś orgazm, to tym bardziej.

Na twoim miejscu jutro z samego rana pobiegłabym po pigułkę "dzień po".

6

Odp: Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?

Owulacja na ogół występuje na 14 dni przed terminem miesiączki. Powinnaś okres dostać 3/4 stycznia, więc owu powinna wystąpić ok. 21 grudnia. Stosunek był 22, jajeczko żyje 24 godziny, a plemniki do 72h. Z tego wynika, że szanse są spore. To ile było wytrysków w pochwie nie ma znaczenia. Ważne że plemniki się tam znalazły. Powinnaś trochę bardziej poznać fizjologię własnego ciała, dałoby ci to prawie niezbitą pewność, kiedy możesz uprawiać seks bez zabezpieczenia.
Ważne też, żebyś wiedziała, że zajście w ciążę jest ułatwione kiedy jajeczko jest zdrowe, plemniki mają odpowiednią jakość i występuje płodny typ śluzu, który wytwarza szyjka twojej macicy. Starania o zajście w ciążę trwają czasem bardzo długo mimo występowania owulacji, bo muszą wystąpić jeszcze te trzy czynniki. Możliwe więc, że w ciążę nie zajdziesz. Następnym razem jeśli nie chcesz zostać mamą to policz sobie wszystko dokładnie i zastosujcie zabezpieczenie.

7

Odp: Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?

hmmm...jak zaskocze to trudno...swiat mi sie nie zawali...ciekawilo mnie tylko czy mam sie szykowac na ewntualna ciaze.czy jest duze ryzyko...

8

Odp: Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?

wypowie sie ktos jeszcze? sa tu kobiety ktore ta zaszly w ciaze?

9 Ostatnio edytowany przez LeeBee (2014-12-26 09:35:44)

Odp: Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?
MataHari napisał/a:

wypowie sie ktos jeszcze? sa tu kobiety ktore ta zaszly w ciaze?

Z tego co mi wiadomo to tak właśnie w ciążę się zachodzi, czyli poprzez wytrysk w pochwie w okresie owulacji.

10

Odp: Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?

Jak się uprawia seks to zawsze jest możliwość że można zajść  w ciążę.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Seks dwa razy pod rząd z godzinną przerwą - czy możliwa jest ciąża?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024