Fałszywa koleżanka,co o tym myslicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Fałszywa koleżanka,co o tym myslicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Fałszywa koleżanka,co o tym myslicie?

Przez trzy lata chodziłam do szkoły z koleżanką z którą dogaduje się jakoś najlepiej z klasy.Przez trzy lata wiekszość rzeczy robiłyśmy razem(zakupy,wypady na miasto,nocowanie u mnie)i umówiłyśmy się ze w tym roku pojedziemy razem na ferie do jej rodziny(oczywiscie ja mialam od nich zaproszenie).Temat jakoś nam umkną ,ale byłyśmy juz umówione.W końcu zapytalam jej czy jedzie a ona ze tak(o mnie nic nie wspomniała)pomyslalam ze moje rodzina nie chce zeby ktos przyjezdzal(wiadomo trojka dzieci).No i dzien jej wyjazdu okazalo sie ze zabrała tam inną koleżanke z klasy(mialysmy z nią dosć dobry kontakt).Nie przyznały mi się do tego ani przed wyjazdem ani po(ja z resztą też nie poniewaz nie chcialam robic kwasu w klasie)i tak wyszlo ze umówiły się za moimi plecami.Mialam nadzieję odciąc się od niej po szkole i zerwac kontakt,ale ona caly czas mowi o wspólnych wyjazdach itd.(na ktore oczywiscie uwzględnia zabranie tej kolezanki co ją wzięła na ferie)Mój plan jest taki ze będe odmawiać(i tak idę do jakiejs pracy).Ogólnie byłam nieźle wkurzona i do tej pory mam po tym jakis niesmak tym bardziej ze irytuje mnie tez innymi zachowaniami typu:mówimy o wspolnym irytującym znajomym i cieszymy sie ze dawno nie mialysmy z nim kontaktu,a tym czasem ona z nim pisze(pokazala mi telefon i widzialam przez przypadek),albo ogólnie mówi ze ona to lubi ludzi i nie da sie jej nic na niektóre osoby powiedziec bo zaraz to bagatelizuje(a na przyklad dla mnie to wazna kwestia),albo przy moim chlopaku jak sie z nim drocze to zawsze po mnie ciśnie(nie chamsko ale jednak),normalnie to bym to zbyla smiechem nie obraam sie o takie glupoty ale to tak wyglada jakby chciala sie mu podlizac(sam to mowil),albo mialam dobry kontakt z kolegami chlopaka,nie bylo problemu zeby sie dogadac,jechac z nimi gdzies wspolnie albo isc na impreze,po czym jak ona ich poznala zaczela po kolei do nich pisac i caly czas o nich gada.To samo jak poznala moje wieloletnie przyjaciolki zaczelo sie gadanie ze one takie fajne i wgl.Wiem ze na sto pro nie chce sie mi podlizac czy cos ona nie z tych co sobie tym glowe zawracają,jakos wredna tez ie jest.Jak to zinterpretowac?Co robic?Na moim miejscu co byście zrobili?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Fałszywa koleżanka,co o tym myslicie?

Zależy od tego, czego sama chcesz. Czy chcesz utrzymywać z nią kontakt, czy nie. Jeśli tak- zachowuj się tak jak zwykle, jeśli nie- poświęcaj na nią mniej czasu i skup się na czymś (kimś) innym.
A co do wyjazdu, gdzie niby się zgadałyście, a ona i tak pojechała z kim innym, nawet o tym nie wspominając... Cóż, też by mi pozostał niesmak.

3

Odp: Fałszywa koleżanka,co o tym myslicie?

Ogranicz z nią kontakty do minimum, np. tylko w szkole, a i tak staraj się jej unikać. Przestań się jej zwierzać, a już szczególnie nie mów nic złego n/t innych osób np tego znajomego, bo na 100% doniesie mu, że o nim źle mówiłaś, o ile już tego nie zrobiła.
Nie spotykaj się też z nią gdy jesteś w towarzystwie chłopaka. Jeśli ona będzie znowu snuła plany jakiś wspólnych wyjazdów, nie okazuj zainteresowania, powiedz, że masz inne plany. Z tego, co piszesz wynika, że ona próbuje wejść do Twojego towarzystwo, trudno stwierdzić, dlaczego to robi, może Ci zazdrości tylu znajomych. Uważaj na nią, bo jest wobec Ciebie nieszczera, postaraj się ją ignorować, ale nie wchodź w konflikt.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Fałszywa koleżanka,co o tym myslicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024