Szukam koleżanki do wspólnych wyjść - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Szukam koleżanki do wspólnych wyjść

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Szukam koleżanki do wspólnych wyjść

Tak jak w temacie: Szukam koleżanki do wypadów typu kino, zakupy, kawa, fitness, itd.
Mieszkam krótko w Opolu i nie mam tutaj żadnych koleżanek i teraz przyszedł czas na poznanie kogoś tutaj.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam koleżanki do wspólnych wyjść

Cześć ! Ja mieszkam w Opolu, teraz mam akurat słaby czas i potrzebuje również kogoś do wspólnych wyjść smile

3

Cześć dziewczyny! Jeżeli nic się nie zmieniło to jestem chętna na jakieś spotkanie! Mam 22 lata i tez mieszkam w Opolu i szukam koleżanek, które chciałyby od czasu do czasu wyjść gdzie pogadać smile)

4

Przepraszam, że nie odpisywałam do tej pory; teraz miałabym czas i ochotę na jakieś spotkanko. Co wy na to? smile

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Szukam koleżanki do wspólnych wyjść

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018