Szukam koleżanki, przyjaciółki. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki, przyjaciółki.

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 56 ]

Temat: Szukam koleżanki, przyjaciółki.

Witam. Mam 40l w tym roku, moje dawne przyjaznie jakos nie przetrwaly, jestem nieśmiała , nie zbyt też może wygadana, ale uważam że nie wszyscy musimy być jednakowi, Szukam koleżanki o podobnych problemach. W podobnym wieku najlepiej, więcej o sobie napiszę gdy ktoś podobny się odezwie.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam koleżanki, przyjaciółki.

Hej. Właśnie dziś wpadłam przypadkowo na to forum. Mam 27lat i również szukam osoby do normalnej rozmowy. Przeprowadziłam się niedawno i dotychczasowe znajomości jakoś sie urwały. Każdy ma swoje życie, praca, rodzina a jednak czlowiek jest istotą która potrzebuje odrobiny zrozumienia. Jeśli bedziesz chciala pogadac. Pisz. Pozdrawiam

3

Cześć dziewczyny, jeśli macie ochotę pogadać to piszcie, magda 30l.

4

Witam. Moze tutaj ktoś jest aktywny, chyba upał meczy każdego, mało co daje się robić bo już czlowiek spocony, czekanie do wieczora żeby normalnie można wyjść na dwór. Picie wody i czekanie na ochłodzenie. Pozdrawiam.

5

Znowu ja. Mam pytanie do was kobietek? W ubrac się do Kościoła w takie upały zeby się nie ugotować ale też wyglądać letnio i elegancko? Rybaczki nie bardzo, chyba sukienka ale też musi być nie zbyt wygołocona, czyli odkryta, spodnic nie lubię, do kolana wyglądam jak stara baba, mam jedną to wisi w szafie i czeka na nie wiem co, może któraś napisze co zaklada do Kosciola w takie upalne dni?

6

Tak sobie sama tu popisze, bo jak zwykle z tych nowo niby poznanych "koleżanek" nic nie wynikło, takie życie. Zastanawiam się gdzie np są te samotne ok 40l? Może z nimi bym lepiej znazla wspolny temat do rozmowy, czasami może kawa, ale ciężko jakoś kogoś znaleźć. Może kiedyś któraś w moim wieku lub podobnym się odezwie.

7

spotkanie56 napisał/a:

Tak sobie sama tu popisze, bo jak zwykle z tych nowo niby poznanych "koleżanek" nic nie wynikło, takie życie. Zastanawiam się gdzie np są te samotne ok 40l? Może z nimi bym lepiej znazla wspolny temat do rozmowy, czasami może kawa, ale ciężko jakoś kogoś znaleźć. Może kiedyś któraś w moim wieku lub podobnym się odezwie.

Ja mam 47l. Skąd jesteś? Jeśli masz ochotę - pisz :)
Choć już pewnie po sprawie, to ja do kościoła ubierałam sukienki, najlepiej bez rękawów. Pozdrawiam.

8

Czesc. No nareszcie tutaj ktoś się pojawił, ☺, z tym szukaniem koleżanki jest naprawdę trudno.

9

Może na maila popiszemy? Nie będę tutaj pisać skąd jestem, ok?

10

hej, ja tez jestem chętna kogos poznac, zeby pogadac na rozne tematy. Dodalam wczesniej podobnego posta i mam ten sam problem ,niby ludzie chca kogos poznac ale za malo konkretnosci w tym wszystkim...jestem kobietą po 40stce...

11 Ostatnio edytowany przez spotkanie56 (2018-09-24 21:59:24)

Witam. Dobrze że się odezwałaś. Trudno jest z kimś nawiązać normalną znajomość, napisałam żeby odezwał się ktoś samotny kto szuka koleżenstwa.

12

Mam nadzieję że jeszcze tutaj napiszesz.

13

Miło mi Cie poznac a skąd jestes? moze zostaw mi swego maila:)

14

Witam kiedyś pisałam na tym forum dużo. Też czuję się samotna i chętnie dołączę do waszej dyskusji.

15

napiszcie skąd jestescie moje drogie kobietki...czy jestescie singielki i jak dlugo...

16 Ostatnio edytowany przez spotkanie56 (2018-09-29 14:23:13)

Witajcie. Szukam poprostu samotnej koleżanki, na pogaduchy, kawę , jestem sama już 2 lata. Wiadomo samotność doskwiera , moje przyjaźnie wcześniejsze jakoś nie przetrwały a z mężatkami to nie wychodzi, mają pracę, dom, mąż, dzieci na głowie. A po za tym nie ma wspólnych tematów, dlatego szukam kogoś kto tej przyjaźni też potrzebuje, napiszcie kilka zdań więcej o sobie. Pozdrawiam.

17

spotkanie56 napisał/a:

Witajcie. Szukam poprostu samotnej koleżanki, na pogaduchy, kawę , jestem sama już 2 lata. Wiadomo samotność doskwiera , moje przyjaźnie wcześniejsze jakoś nie przetrwały a z mężatkami to nie wychodzi, mają pracę, dom, mąż, dzieci na głowie. A po za tym nie ma wspólnych tematów, dlatego szukam kogoś kto tej przyjaźni też potrzebuje, napiszcie kilka zdań więcej o sobie. Pozdrawiam.

Też się chętnie zaprzyjaznię. Napisz :)

18

Witaj. Napisz rampampam ☺ chociaż ile masz lat?

19

spotkanie56 napisał/a:

Witaj. Napisz rampampam ☺ chociaż ile masz lat?

Mam 40 lat, mieszkam w mazowieckim.

20

Ja woj .śląskie daleko kurcze?

21

spotkanie56 napisał/a:

Ja woj .śląskie daleko kurcze?

Ano niestety daleko...

22

Szukam poprostu realnej koleżanki, pisanie jest ok ale lepsza jest znajomość na pogaduchy w życiu.

23 Ostatnio edytowany przez spotkanie56 (2018-09-29 20:28:43)

Więc poszukiwania koleżanki trwają dalej☺

24

Ja w pomorskim od 10 miesięcy sama.

25

a ja z podlaskiego....

26

Daleko jesteście ale popisać sobie zawsze możemy, ☺

27

To o czym pogwarzymy?

28

Ja z pomorza :)

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

29

Może na początek napiszcie dlaczego same jesteście? Ja jestem wdową,

30

Jak znosicie samotność jeżeli same jesteście, bo ja ciągle mam trudno się przyzwyczaić, ale jest trochę lepiej

31 Ostatnio edytowany przez spotkanie56 (2018-10-03 16:51:04)

Jak znosicie samotność, jeżeli jesteście same, ja ciągle trudno mam się przyzwyczaić, ale jest lepiej☺

32

Jak znosicie samotność jeżeli same jesteście, bo ja ciągle mam trudno się przyzwyczaić, ale jest trochę lepiej

33

34

35

36

37

Kurcze te same posty mi wskoczyly bo net szwankował , a nie można ich usunąć,

38

spotkanie56 napisał/a:

Kurcze te same posty mi wskoczyly bo net szwankował , a nie można ich usunąć,

Ja źle znoszę samotność, chociaż staram się chodzić między ludzi,  ale to wszystko mi jakoś mało. Nie udało mi się nikogo zapoznać. Nie szukam faceta, bo ostatnio sie nacielam na toksyczny związek i nie sądzę żeby udało mi się jakiegoś wartoscisłego poznać, poza tym gdzie. Na portalach mi nie wychodzi, a w Realu nie spotykam wolnych mężczyzn w moim wieku. Na wszystkich zajęciach same kobiety.

Posty [ 1 do 38 z 56 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Szukam koleżanki, przyjaciółki.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018