Czemu ona nie usunęła naszych wspólnych zdjęć na instagramie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czemu ona nie usunęła naszych wspólnych zdjęć na instagramie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 31 ]

Temat: Czemu ona nie usunęła naszych wspólnych zdjęć na instagramie?

Hej dziewczyny!

Pytanie moje jest takie jak w tytule tematu.  Mamy po 24 lata, decyzję podjęliśmy razem, byliśmy 3 lata razem.

Ja najważniejsze zdjęcia przeniosłem na pendrive i schowałem do kartonika, usunąłem całkowicie snapchata ,  konta na instagramie nigdy nie miałem.  Zachowałem numer na karteczce .  Wszystko żeby psychy sobie nie rozwalić.

Nie ukrywam chciałbym powrotu ale na nowych zasadach. Wiem ze teraz ani ja ani ona nie bylibyśmy na to gotowi. Potrzeba czasu na same emocje.

Ale do sedna.

Mija tydzien A ona tych zdjęć nie usunęła że swojego proflu?
Są to zdjęcia gdzie się przytulamy,  jesteśmy razem blisko,  czy to nie dziwne?
Jest nawet taka rolka z najlepszymi wspomnieniami razem + moje zdjęcie artystyczne podpisane ,, my boy"
Ona na coś jeszcze liczy? Chce coś ugrać w ten sposób? Albo no nie wiem może być to drobna prowokacja żebym to jednak ja się odezwał?
Czy jest poprostu tak że to jest jej przeszłość i to akceptuje. Ale nie ukrywam mi by było dziwnie po rozstaniu zostawić takie zdjęcia bo to wśród naszych wspólnych znajomych oznacza że nadal jesteśmy razem.

A no i jeszcze dodam że staram się nigdzie nie szukać i nie śledzić bo to nie zdrowe.  O tym ze je ma dowiedziałem się od najlepszego przyjaciela A później od siostry. W sumie od osób które są mi najbliższe i którym ufam bo nie rozpowiadalem nikomu o tym co się u mnie stało bo uważam takie afiszowanie się z tym za niedojrzałe i poprspru chore. Staram się dużo sam myśli przerabiać i pojawiają się nawet takie że to kobieta mojego życia jednak.

Co o tym myślicie? Dziękuję za odpowiedzi z góry!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czemu ona nie usunęła naszych wspólnych zdjęć na instagramie?

Ja po związku  też nie usunęłam wspólnych zdjęć z albumów (było to za czasów przed FB i IG). Mam wszystkie -  z okresu chodzenia, narzeczeństwa, ślubne i późniejsze. To część mojego życia, której nie żałuję, więc nie wiem, dlaczego  miałabym się jej wypierać. Może ona myśli podobnie. A może po prostu nie miała czasu na usuwanie.

3

Dziękuję Symbi za odpowiedź. 
Ja jednak jestem zdania że takie rzeczy nie powinny być w sieci po zerwaniu i jakiejś poważnej decyzji. 
Rozumiem,  zapisać , schować i tyle.
Może doszukuje się specjalnie czegoś bo to świeża sprawa ale no wydaje mi się to dziwne.

4

Nie chcesz rozwalać sobie psyche, a jednocześnie na bieżąco Twoi znajomi przeczesują jej konta społecznościowe i śledzą czego nie usunęła po .. tygodniu[!!!], o czym uprzejmie Ci donoszą.
Może jej się nie chciało, może o tym w ogóle nie pomyślała, może nie jest to dla niej ważne.
Myślę, że pozostawienie tych zdjęć, nie jest deklaracją miłości z jej strony.

Fire and Blood

5

a co zrobiłbyś z tą informacją dlaczego? co innego zrobisz jakby się okazało że
a) nie pogodziła się z rozstaniem
b) nie miała czasu
c) po prostu akceptuje to jako przeszłość

?

powodów może być milion, oprócz podanych może też nie chcieć pytań od znajomych co się stało.

6

Connor33 napisał/a:

Dziękuję Symbi za odpowiedź. 
Ja jednak jestem zdania że takie rzeczy nie powinny być w sieci po zerwaniu i jakiejś poważnej decyzji. 
Może doszukuje się specjalnie czegoś bo to świeża sprawa ale no wydaje mi się to dziwne.

To jest Twoje zdanie, a ona ma prawo mieć inne. Może nie ma ochoty pośwkęcać Ci na tyle czasu, żeby te zdjęcia usuwać, a może nie odczuwa takiej potrzeby.

Może pora, żebyś Ty przestał zaglądać w jej media społecznościowe?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Nie rozmawiam z idiotami.

7

Connor33 napisał/a:

Są to zdjęcia gdzie się przytulamy,  jesteśmy razem blisko,  czy to nie dziwne?
.Jest nawet taka rolka z najlepszymi wspomnieniami razem + moje zdjęcie artystyczne podpisane ,, my boy"

Dlaczego nie usunęła ? Odpowiedź na tak zadane pytanie jest banalna.
Bo ma na to wylane i nie mają one dla niej większego znaczenia niż zeszłoroczny śnieg.

Connor33 napisał/a:

Ona na coś jeszcze liczy? Chce coś ugrać w ten sposób? Albo no nie wiem może być to drobna prowokacja żebym to jednak ja się odezwał?

Nie nie liczy, ma w tej chwili ważniejsze sprawy.

Connor33 napisał/a:

Czy jest poprostu tak że to jest jej przeszłość i to akceptuje. Ale nie ukrywam mi by było dziwnie po rozstaniu zostawić takie zdjęcia bo to wśród naszych wspólnych znajomych oznacza że nadal jesteśmy razem.

j.w.  totalnie jej to nie zajmuje

Connor33 napisał/a:

A no i jeszcze dodam że staram się nigdzie nie szukać i nie śledzić bo to nie zdrowe.  O tym ze je ma dowiedziałem się od najlepszego przyjaciela...

... no oczywiście, nikt nie uważa, że śledzisz big_smile
Zauważyłeś, że stworzyłeś obszerny post wokół takiej duperelki ?
Co do Pani, gdy pojawi się nowy satelita i poczuje, że musi, to je usunie

8

Może nic dla niej nie znaczą, po prostu to jakas jej przeszłość. A po drugie jesli to instagram, to z tego co się orientuję, usuwanie postów zaburza algorytm i ucina zasięgi.

9

Gdyby się okazało że nie pogodziła to bym również podjął kroki abyśmy wrócili do siebie.

A jeśli nie ma to dla niej żadnego znaczenia,  tak jak piszecie to nic nie zrobię.  Bo co niby? Nie jestem typem co się narzuca i blaga o miłość. smile

Oboje od tamtej pory się do siebie nie odzywamy,  czas pokaże czy mamy być razem czy nie.

Zadałem pytanie ponieważ nie byłem niczego pewny A teraz mogę mieć kilka perspektyw,  dziękuję wszytskim.

10

Connor33 napisał/a:

A dlaczego miałaby?

To się wydarzyło i nic tego nie zmieni. Nie wymazuje się historii.

Connor33 napisał/a:

To Ty masz dziwne przekonania.

Jakbyście byli małżeństwem z 10-letnim stażem i dziećmi to też oczekiwałbyś, aby usuwała zdjęcia na których jesteś? Dziecinada.

Forumowe perełki:
"Kiedy kobiety naucza się jednej prostej rzeczy: Żeby w małżeństwie było dobrze, muszą rozkładać nogi. To ich obowiązek." - Szeptuch
"Kamil, dość dyktatury kobiet, dość." - ulle

11

Okey ja to rozumiem.  Nie miała czasu ma to w dupie ( W co nie wierzę bo jest bardzo wrażliwa i emocjonalną kobieta,  strasznie zazdrosna)

Ale spojrzeć na to z tej strony że ja za jakiś czas kogo poznaje ale nadal jestem na profilu u swojej byłej. A to są zdjęcia bardzo związkowe,  pokazujące że jestem zajęty.  Wtedy też nie usunie bo to jej przeszłość albo ma wyjebane?

Poprostu po mału zaczyna mi się robić dziwnie. Chyba poczekam jeszcze tydzień albo 2 i grzecznie poproszę o usunięcie tych zdjęć bo ja akurat tego nie akceptuje. Czyżbym się źle,  dziwnie.

12

Connor33 napisał/a:

Ale spojrzeć na to z tej strony że ja za jakiś czas kogo poznaje ale nadal jestem na profilu u swojej byłej. A to są zdjęcia bardzo związkowe,  pokazujące że jestem zajęty.  Wtedy też nie usunie bo to jej przeszłość albo ma wyjebane?

Jeszcze nie raz kogoś poznasz. I nie raz się rozstaniesz. Nie masz czystej karty pogódź się z tym.

Connor33 napisał/a:

Chyba poczekam jeszcze tydzień albo 2 i grzecznie poproszę o usunięcie tych zdjęć bo ja akurat tego nie akceptuje. Czyżbym się źle,  dziwnie.

Nie rób z siebie pizdeczki.

Forumowe perełki:
"Kiedy kobiety naucza się jednej prostej rzeczy: Żeby w małżeństwie było dobrze, muszą rozkładać nogi. To ich obowiązek." - Szeptuch
"Kamil, dość dyktatury kobiet, dość." - ulle

13

jeśli chcesz do niej wrócić to nie tędy jest droga żeby zaczynać od wracania do siebie. minął dopiero tydzień. nie mieliście czasu żeby emocje opadły nie mówiąc o przemyśleniu tego co chcecie od życia. jeśli chcesz do niej wrócić, najpierw napraw w sobie to co z Twojej strony doprowadziło do końca relacji. jeśli ona zrobi to samo to wtedy jest szansa na udany związek. nowy - bo nie ma sensu wracać do tego co było to to z jakichś względów się skończyło. i nie ma znaczenia dlaczego ona usunęła te rzeczy. powinieneś robić to samo w każdym scenariuszu - zastanowić się nad sobą, wyciągnąć lekcję, popracować.
jak to zrobisz to możesz wtedy ją zaprosić na randkę. zgodzi się - fajnie, możecie próbować. nie zgodzi się - trudno, nauczyłeś się na tyle dużo żeby Twój kolejny związek był lepszy.

14

I dokładnie tak robię.  Nie pisze , uciąlem kontakt,  nie skamlam jak pies bo wiem z doświadczenia że to nie działa,  nie działa gdy została zachwiana równowaga uczuć. 

Staram się z każdą godzina ogarniać głowę i swoje myśli.  Niczego nie oczekuje. Mogę albo wygrać albo się czegoś nauczyć.  Przykre tylko to że dajesz od siebie 100% drugiemu człowiekowi A on i tak kopnie Cię w dupe. 

Pierwszy wnuosek: związku nie są logiczne,  czasami lepiej działać odwrotnie niż podpowiada nam mózg,  emocje.

15 Ostatnio edytowany przez Foxterier (2022-10-04 13:05:53)

Idź do głębokiego lasu i sobie pokurwuj na głos. Wypuść ten wkurw który w Tobie siedzi bo będziesz robił głupie i śmieszne rzeczy.

To że ona zostawiła te zdjęcia nie znaczy absolutnie o niczym. Tak samo jakby je usunęła to byś doszukiwal się trzeciego znaczenia.

Facet na damskim forum.

16 Ostatnio edytowany przez Legat (2022-10-04 13:21:58)

Connor33 ty jesteś niekonsekwentny. Mówisz powrót na innych zasadach. A za chwile, jeśli ona by się nie pogodziła, to natychmiastowy powrót. Takie zachowanie widzę nie tylko ja, ale przede wszystkim ona to widzi.
Do tego co cię obchodzi co ona tam ma na swoim insta? Niech ma. Może nie miała czasu usunąć?
Jeszcze ten tekst z kobietą życia. Facet ty poważny jesteś? Przecież właśnie się rozstaliście. Rozstajesz się z kobietą życia, żeby coś jej udowodnić? Pewnie ma płakać po tobie, a ty łaskawie wiedziesz na białym rumaku?
Powiem wprost ty gówniarz jesteś, a nie facet do związku.

I'm a man.

17

Nie dorabiaj ideologii.

Connor33 napisał/a:

Chyba poczekam jeszcze tydzień albo 2 i grzecznie poproszę o usunięcie tych zdjęć bo ja akurat tego nie akceptuje. Czyżbym się źle,  dziwnie.

Zrozum, ze im szybciej ogarniesz się i mentalnie to zakończysz tym masz większa szanse w przyszłości. Mazanie się tylko pomniejsza Ciebie w jej oczach.
Nic nie proś, nie twoja sprawa, zapomnij.
Jeśli o to ją poprosisz możesz śmiało dodać to do najgłupszych próśb jakie miałeś do kogokolwiek.
Tak jak pisałem wcześniej, jeśli kiedyś zacznie orbitować wokół niej satelita, sama je usunie.

18 Ostatnio edytowany przez Lady Loka (2022-10-04 14:30:51)

Connor33 napisał/a:

Okey ja to rozumiem.  Nie miała czasu ma to w dupie ( W co nie wierzę bo jest bardzo wrażliwa i emocjonalną kobieta,  strasznie zazdrosna)

Poprostu po mału zaczyna mi się robić dziwnie. Chyba poczekam jeszcze tydzień albo 2 i grzecznie poproszę o usunięcie tych zdjęć bo ja akurat tego nie akceptuje. Czyżbym się źle,  dziwnie.

Przecież Ty nie masz instagrama. To nowa dziewczyna i tak raczej nie przejmie się Twoimi zdjęciami związkowymi sprzed lat.
Uspokój się, dorośnij. Ona ma prawo zrobić z tymi zdjęciami co jej się podoba. Skoro nie chcesz, żeby tkwiły w internecie to trzeba było pomyśleć w momencie, kiedy je robiliście i kiedy ona je do internetu wrzucała. W następnym związku nie rób żadnych zdjęć, bo jak nie wypali to żeby nic nie zostało i będziesz miał sprawę załatwioną.

PS. Mój ex ma dalej zdjęcia ze mną na swoim instagramie i jakoś nie przeszkodziło mu to w ożenieniu się z laską, z którą mnie zdradzał, a mnie nie przeszkodziło to wyjść za mąż za kompletnie innego faceta. Więc nie dorabiaj ideologii do kupy i nie odzywaj się do niej.

A co do ewentualnych powrotów, to takowych nie będzie, bo jak raz się zerwało, to widocznie były ku temu powody i wracanie do siebie jest totalnie bez sensu.

19

Nie pisz mi że powroty nie istnieją bo 50 % ludzi do siebie wraca. W podobnym wieku do mojego rozstali się moi rodzice na rok jak byli w związku, dzisiaj są 25 lat po ślubie. Nadzieję mieć można zawsze. Życie pisze różne scenariusze więc wybacz ale twoja wypowiedzią się nawet nie przejme.

20

Connor33 napisał/a:

Nie pisz mi że powroty nie istnieją bo 50 % ludzi do siebie wraca. W podobnym wieku do mojego rozstali się moi rodzice na rok jak byli w związku, dzisiaj są 25 lat po ślubie. Nadzieję mieć można zawsze. Życie pisze różne scenariusze więc wybacz ale twoja wypowiedzią się nawet nie przejme.

Tak, a masz jakieś statystyki na te 50%? big_smile zdradzę Ci sekret, Twoi rodzice to nie 50% społeczeństwa.
Nie, nie przejmuj się, skąd. Biegaj za nią, rób z siebie pipę, obrażaj się o zdjęcia, na pewno tym zaplusujesz.

Tak, ludzie do siebie wracają, powiedzmy, że nawet 50%, skoro tak twierdzisz. W 99% przypadków po powrocie następuje wielka miłośc przez miesiąc lub dwa, a potem wielkie rozstanie tym razem już na zawsze.

Wasza decyzja była wspólna, podobno. Więc zachowaj się jak facet a nie jak wycieraczka i powiedz normalnie ludziom, że nie chcesz, żeby Ci mówili co ona ma na instagramie.

21

Lady ja nigdzie nie napisałem że na nią biegam latam , wręcz przeciwnie.  Widocznie nie czytałaś wszystkiego. Nie mamy kontaktu wgl , nie błagam nie proszę bo desperatem nie jestem.

Właśnie łamie pewien schemat do którego ona jest przyzwyczajona,  że to ja pierwszy wyciągam ręke i sie odzywam i moze na to liczy ze teraz tez tak bedzie alw chocby skaly sraly to sie nie złamie juz dla swojego dobea nawet.

Jak kończył się jakiś mój związek to z fb np usuwalem odrazu takie rzeczy dla dobra swojej psychy.  Teraz w tym związku najdłuższym moim spotykam się z czymś nowym dlatego zadałem pytanie.

PS mam poparcie że 50 % par do siebie wraca bo studiowałem 3 lata psychologię i uwierz.. tam było na prawdę dużo statystyk I wykresów i badań;)

Samo to że za nią nie latam jak przeciętny facet czy tam kobieta pokazują że mam wiedzę co robić żeby być może wrócić do siebie A chociaż nie popełniać najgorszych błędów przy rozstaniu. Ale nie o To w tym wątku pytałem. Myślałem że to że zostawiła te zdjęcia coś może oznaczać nic wiecej

22

Symbi napisał/a:

Ja po związku  też nie usunęłam wspólnych zdjęć z albumów (było to za czasów przed FB i IG). Mam wszystkie -  z okresu chodzenia, narzeczeństwa, ślubne i późniejsze. To część mojego życia, której nie żałuję, więc nie wiem, dlaczego  miałabym się jej wypierać. Może ona myśli podobnie. A może po prostu nie miała czasu na usuwanie.

To absolutnie rozumiem.
Tylko, że do takiego albumu masz dostęp Ty i Ty decydujesz kto go ogląda.

Na social mediach są one upublicznione i ja akurat też nie chciałbym, żeby moje zdjęcia widniały u kogoś z kim nie jestem, natomiast ze swoich prywatnych "archiwów" usuwać nie usuwam, tak samo tego od drugiej strony nie wymagam.

Tak samo się ma ze zdjęciami romantycznymi eks partnera - nie chciałbym żeby one były na FB czy IG obecnej partnerki.
Nie jest to komfortowe, nie usuwamy przeszłości, ale też nie musi być ona w pewien sposób "teraźniejszością" widoczną na social mediach gdzie widzieć to może dosłownie każdy smile

23

To nic nie znaczy.
Albo zwyczajnie zapomniała je usunąć, albo jesteś na tyle nie istotny w jej życiu że nic ja to nie obchodzi.

Ale nawet, nawet jeżeli jest tak jak liczysz, ze ona cos jeszcze czuje do ciebie, to uwaga, lekcja dla ciebie, z ludźmi którzy bawią sie w takie gierki, w podchody, nie warto wchodzi w relacje.
Nie ma za co.
a teraz idź i zajmij sie sobą.

24

Widzę Arukado że mniej więcej widzisz o co mi chodzi właśnie.  Nie chciałbyś żeby takie zdjęcia były na instagramie skoro pokazują nieprawdę już. Można zdjęcia przenieść na pendriva  , zakopać i odkopać kiedy się chce.

I właśnie dlatego pojawiła się u mnie wątpliwość z tymi zdjęciami bo jak mówiłem byłem przekonany że już tego nie ma, że wiadomo może są ale w prywatnym folderze.

I weź tu człowieku myśl racjonalnie kiedy jesteś świeżo po rozstaniu ! Masakra ! Urodzić się w głowie wszystko może A jak ktoś nie ma doświadczenia z takim czymś to poprostu pyta. Najpierw najbliższych a później np na forum.

Ps. Przyjaciółka mi właśnie napisała że ona uważa że nie ma żadnych podstaw do trzymania takich zdjęć publicznie A tymbardziej na koncie instagrama.  To może świadczyć o tym ze tęskni,  nie pogodziła się z tym,  spodziewaj się kontaktu. Krótko i na temat ale to wiadomo to też jej jakieś rozumowanie.

25

TROLL ... nie karmić

26

Connor, jak człowiek głodny to i bumerangi przypominają banany. Liczysz na to że się zejdziecie i wszędzie szukasz znaków od świata że tak właśnie będzie.

Może zamiast analizować obecność zdjęć na insta napisz do niej że tęsknisz i chcesz pogadać? Będziesz miał jasną i klarowną reakcję.

Aczkolwiek może ona też jednocześnie kompletnie pogrzebać Twoje nadzieje.

Facet na damskim forum.

27

Connor33 napisał/a:

Lady ja nigdzie nie napisałem że na nią biegam latam , wręcz przeciwnie.  Widocznie nie czytałaś wszystkiego. Nie mamy kontaktu wgl , nie błagam nie proszę bo desperatem nie jestem.

Właśnie łamie pewien schemat do którego ona jest przyzwyczajona,  że to ja pierwszy wyciągam ręke i sie odzywam i moze na to liczy ze teraz tez tak bedzie alw chocby skaly sraly to sie nie złamie juz dla swojego dobea nawet.

Jak kończył się jakiś mój związek to z fb np usuwalem odrazu takie rzeczy dla dobra swojej psychy.  Teraz w tym związku najdłuższym moim spotykam się z czymś nowym dlatego zadałem pytanie.

PS mam poparcie że 50 % par do siebie wraca bo studiowałem 3 lata psychologię i uwierz.. tam było na prawdę dużo statystyk I wykresów i badań;)

Samo to że za nią nie latam jak przeciętny facet czy tam kobieta pokazują że mam wiedzę co robić żeby być może wrócić do siebie A chociaż nie popełniać najgorszych błędów przy rozstaniu. Ale nie o To w tym wątku pytałem. Myślałem że to że zostawiła te zdjęcia coś może oznaczać nic wiecej

Przeczytałam wszystko. I czytając Twoje komentarze mam wrażenie, że szukasz pretekstu do tego kontaktu, ale żeby nie wyszło, że Ty tego kontaktu chcesz, stąd potencjalna prośba o usunięcie zdjęć. Poza tym omawianie z przyjaciółką tego, że ona zdjęcia trzyma, po co je trzyma itd pokazuje dosyć dosadnie, że jednak chętnie byś za nią polatał wink tylko się powstrzymujesz.
Skoro masz taką wiedzę, to nie popełniaj błędów przy rozstaniu. Tylko, że właśnie je popełniasz. Popełniasz porozstaniowy błąd numer 1 czyli nadmierne rozkminianie intencji drugiej strony plus śledzenie jej oczami innych w mediach społecznościowych.

I skoro na psychologii było tak duuuużo statystyk, wykresów i badań to nie powinieneś mieć problemy z podlinkowaniem konkretnych badań, które wskazują na to, że 50% par wraca do siebie po rozstaniu. Utrudnię Ci robotę i poproszę o statystyki tylko w wypadku, kiedy po tym powrocie NIE następuje ponowne rozstanie smile
Studiowanie 3 lata psychologii nie czyni Cię psychologiem i nie czyni Cię znawcą tematu.

28 Ostatnio edytowany przez bagienni_k (2022-10-04 16:58:00)

Można by coś wartościowego doradzić, ale jeśli czyta się, że ktoś się tak bardzo przejmuje fotkami na instagramie, to nie ma sensu..

Ach te wirtualne targowisko próżności..

"Będziesz stale cierpiał, jeśli będziesz reagował emocjonalnie na wszystko(...), prawdziwa siła zawiera się w obserwowaniu wszystkiego z boku, ze spokojem i logiką" - Bruce Lee
" Wybierz optymizm - poczujesz się lepiej!" - Dalajlama
"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu!" - Konfucjusz

29 Ostatnio edytowany przez Arukado (2022-10-04 21:24:26)

Connor33 napisał/a:

Ps. Przyjaciółka mi właśnie napisała że ona uważa że nie ma żadnych podstaw do trzymania takich zdjęć publicznie A tymbardziej na koncie instagrama.  To może świadczyć o tym ze tęskni,  nie pogodziła się z tym,  spodziewaj się kontaktu. Krótko i na temat ale to wiadomo to też jej jakieś rozumowanie.

Nie szedł bym tak daleko.
Ja napisałem o sytuacji gdy już związek się rozpadł i nie szukamy drogi powrotu.

U Ciebie jesteście świeżo po rozstaniu, jej motywy mogą być różne, może jest jej ciężko to usunąć, może zapomniała, może olewa to etc.
Uspokój emocje, daj sobie i jej czas.

30 Ostatnio edytowany przez SukDuken (2022-10-04 21:39:24)

Connor33 napisał/a:

Problemem jest to, że Ty najwyraźniej pozornie idziesz do przodu, i odcinasz się od niej... bo masz w tym ukryte intencje.
Podejrzewasz, że liczysz, ze zasada "braku kontaktu" sprawi, że twoja była do Ciebie wróci - i tego właśnie pragniesz.

Powiem Ci jak to wygląda w praktyce, bo przechodziłem coś takiego, jak powrót po rozstaniu - dwa razy.

Pierwszy - powrót do siebie po pół roku - Ona wyciągnęła rękę. Napisała, że tęskni. Przyjąłem ją.  ile wytrzymaliśmy? 2 tygodnie. Stare problemy wróciły
Drugi - po trzech latach. Spotkaliśmy się totalnie przypadkiem na festiwalu muzycznym, chwilę pogadaliśmy. Potem napisałem do niej, spotkaliśmy się. Obydwoje byliśmy po rozstaniu. Zaczęliśmy się znowu spotykać, pisać. I wróciliśmy do siebie. Na całe pół roku smile

Nie mów, że ta dziewczyna Cię nie interesuje, żeby potem pytać, co znaczy, że ma wasze zdjęcia na Instagramie. 
Nie jesteście już razem.

Piszesz, że chciałbyś powrotu na nowych zasadach - ale wiesz, że ludzie, którzy wracają do siebie na nowych zasadach zazwyczaj robią to po x latach i po x innych związkach?

31

Autorze, zgadzam się z poprzednikami - że trochę jednak szukasz tej zaczepki i się oszukujesz - owszem, wiesz jak się powinno postępować, więc z automatu zakładasz że jak wiesz to tak robisz smile a to tak nie działa niestety do końca. bo jesteś w środku tego i buzują emocje a nasz mózg sobie potrafi zracjonalizować każdy najgłupszy ruch. sama w teorii byłam obkuta jak mało kto a co robiłam to inna sprawa wink

siądź sobie i zadaj pytanie JAKI MAM CEL w tym że poproszę ją o usunięcie zdjęć oraz JAKIE JEST PRAWDOPODOBIEŃSTWO że ten cel faktycznie osiągniesz. czy ta prośba sprawi że ta dziewczyna będzie się na temat Twojej osoby czuła się lepiej czy gorzej?  czy to sprawi że w przyszłości będziecie mieć większe prawdopodobieńśtwo zejścia się czy nie?
(wg mnie to zachowanie najprawdpodobniej będzie odebrane jako kontrolę jej osoby).

słusznie SukDuken napisał że związki które wracają na nowych zasadach to są te nawiązywane po czasie. bo musicie się oboje zmienić i emocje muszą opaść. i decyzja musi być świadoma na zasadzie wybieram bycie z tą osobą a nie pod wpływem chwilowych emocji i chemii w mózgu którą mamy po rozstaniu.

Posty [ 31 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Czemu ona nie usunęła naszych wspólnych zdjęć na instagramie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021