Te państwa kobiety powinny omijać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Te państwa kobiety powinny omijać

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Te państwa kobiety powinny omijać

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez lustro (2017-02-08 04:17:43)

Odp: Te państwa kobiety powinny omijać

AUTHORITY

Podoba mi sie Twoj nick...,mocno balooned EGO.
Podejrzewam,ze jestem jedyna wariatka,ktora na Twoj zupelnie bez sensu zalozony watek odpowie.
Wklejasz na polskim forum anglo jezyczny text,ktorego wg.mnie zupelnie nie rozumiez ale OK {zakladam,ze moge sie mylic}
Sam nadales temu watkowi taki,a nie inny tytul...

Teraz przejdzmy do konkretow:
- jakie kobiety powiny omijac te panstwa?
-Polki,Germans,Dutch,French,West Indiens...

Nastepna sprawa - gdzie proponujesz sie przemiescic 644,994,40 Kobiet  mieszkajacych w Chinach (bo przeciez ten kraj Kobiety powinny omijac?)
A gdzie bys "przemiescil" populacje Kobiet z DR Congo?
Tanzinia,Kenya,Zambia,Angola?

SPIJ DOBRZE AUTHORITY

3 Ostatnio edytowany przez authority (2017-02-08 22:56:05)

Omijać oznacza nie jeździć tam a nie uciekać do innych państw. To po pierwsze po drugie zmam doskonale angielski oraz niemiecki. Nazwa filmu jest dość myląca a sprawy poruszane w topiliście państw poważne a to że mieszkamy w Polsce oznacza iż kieruję ten wątek do Polek rzecz jasna.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

Nie bardzo rozumiem, dlaczego niby nie powinnam jechać pozwiedzać sobie ciekawych miejsc na świecie... Chyba że chodziło Ci o przeprowadzkę tam? To powinieneś napisać konkretnie, ale i w tym wypadku nie bardzo rozumiem sens tego wątku...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

5 Ostatnio edytowany przez Szkot (2017-02-08 23:26:55)

authority napisał/a:

Omijać oznacza nie jeździć tam a nie uciekać do innych państw. To po pierwsze po drugie zmam doskonale angielski oraz niemiecki. Nazwa filmu jest dość myląca a sprawy poruszane w topiliście państw poważne a to że mieszkamy w Polsce oznacza iż kieruję ten wątek do Polek rzecz jasna.

Chyba jednak słabo ze znajomością angielskiego u Ciebie... wiesz co to sexism?

Przecież większość rzeczy o których tam mowa dotyczy lokalnych kobiet, nijak to się ma do Polek czy innych turystek przyjeżdżających np. na wakacje smile Co np. ma powszechna aborcja Chinek czy postrzeganie 28+ kobiety jako starą pannę do turystek? Sugerujesz też że Polki powinny też omijać USA smile to już w ogóle mocne.

Obejrzyj jeszcze raz na spokojnie ten film i ochłoń.

6

Ale dlaczego te kraje powinny kobiety omijać?
Bo zostaną im wycięte łechtaczki,że nie będą mogły pracować w zawodzie hutnika czy strażaka,że nie będą mogły samodzielnie zeznawać przed sądem,że kiedy poronią zostaną wtrącone do więzienia albo,że zabronią im prowadzenia auta? smile
To dotyczy wyłącznie kobiet,które są tych narodowości więc jak to się ma do odwiedzania w celach turystycznych lub związanych z pracą?

A to,że znasz doskonale angielski (o niemieckim nie wiem po co wspominasz) poparła Twoja pani korepetytorka ? smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

7 Ostatnio edytowany przez authority (2017-02-13 01:34:20)

Szkot napisał/a:
authority napisał/a:

Chyba jednak słabo ze znajomością angielskiego u Ciebie... wiesz co to sexism?

Przecież większość rzeczy o których tam mowa dotyczy lokalnych kobiet, nijak to się ma do Polek czy innych turystek przyjeżdżających np. na wakacje smile Co np. ma powszechna aborcja Chinek czy postrzeganie 28+ kobiety jako starą pannę do turystek? Sugerujesz też że Polki powinny też omijać USA smile to już w ogóle mocne.

Obejrzyj jeszcze raz na spokojnie ten film i ochłoń.

Fakt nie oglądałem do końca ostatnie państwo pominąłem.

gojka102 napisał/a:

Ale dlaczego te kraje powinny kobiety omijać?
Bo zostaną im wycięte łechtaczki,że nie będą mogły pracować w zawodzie hutnika czy strażaka,że nie będą mogły samodzielnie zeznawać przed sądem,że kiedy poronią zostaną wtrącone do więzienia albo,że zabronią im prowadzenia auta? smile
To dotyczy wyłącznie kobiet,które są tych narodowości więc jak to się ma do odwiedzania w celach turystycznych lub związanych z pracą?

A to,że znasz doskonale angielski (o niemieckim nie wiem po co wspominasz) poparła Twoja pani korepetytorka ? smile

Koleżanko szkołę już mam dawno za sobą prowadzę mały biznes gdzie kontakty z Anglikami, Szwajcarami, Niemcami oraz Czechami to dla mnie chleb powszedni wink
Nie mam tu na myśli turystyki (no może za wyjątkiem Arabii Saudyjskiej, Malezji oraz Iranu) a próby zamieszkania tam co zazwyczaj prędzej czy później kończy się w łóżku tamtejszego mieszkańca. A potem już prawdziwa równia pochyła.

Tadeusz Kościuszko
Józef Piłsudski

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Te państwa kobiety powinny omijać

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018