Sesja letnia 2009 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 66 do 130 z 138 ]

66

Odp: Sesja letnia 2009

ja póki co walczę o zaliczenia wink i do przodu jak na razie, jutro egzamin zerówkowy... mam nadzieję że jakoś to pójdzie, potem jeszcze 2 examy i wakacje:P z czego jeden od razu bez myślenia zostawiam na wrzesień wink

Zobacz podobne tematy :

67

Odp: Sesja letnia 2009

Zdałam 2 kolokwia, patrzę na te wyniki i dalej nie wierzę big_smile

68

Odp: Sesja letnia 2009

No to gratulacje Bożena smile
Ja nie wierzyłam jak zobaczyłam wyniki z zastosowania matematyki do ekonomi smile

Ja dzisiaj mam egzamin z historii sztuki i architektury. Nie wiem po cholerę mi taki przedmiot na turystyce, no ale co zrobić. Nic nie umiem, bo każdy wykład to był półtoragodzinny usypiający monolog, więc spałam, czytałam książkę, albo rozwiązywałam krzyżówki. Notatki niby mam, przeczytałam, ale takie to potrzaskane, że nie było sensu wkuwać. Test zamknięty to będzie więc zawsze coś się ustrzeli wink Na stypendium i tak już nie mam szans, więc teraz tylko byleby zaliczyć i mieć z głowy.

69

Odp: Sesja letnia 2009

Bożena gratuluje!!! smile
Delicious trzymam kciuki
mylenne no to w takim razie jeszcze jeden i jesteś wolną kobitką smile

70

Odp: Sesja letnia 2009

Dzięki, dzięki wink
Wczoraj wyczerpałam limit szczęścia bo dzisiejszy egzamin......po zabawnym wstępie i żarcie prowadzącego z markerowym (za)straszaczem to zdecydowanie nie było to czego się spodziewałam. Ale martwić się będę kiedy już na pewno dowiem się, że nie zdałam. Na drugi raz będę  bardziej przewidywalna smile

71

Odp: Sesja letnia 2009

Gratulacje dla wszystkich smile
przy okazji i ja się pochwalę zdałam ten egzamin zerówkowy i to na 4,5 big_smile troszkę mnie pan profesor przetrzepał, ale na szczęście w tych tematach które mialam obcykane:D więc zostały mi się jeszcze tylko, albo aż 2:D

72

Odp: Sesja letnia 2009
mylenne napisał/a:

Gratulacje dla wszystkich smile
przy okazji i ja się pochwalę zdałam ten egzamin zerówkowy i to na 4,5 big_smile troszkę mnie pan profesor przetrzepał, ale na szczęście w tych tematach które mialam obcykane:D więc zostały mi się jeszcze tylko, albo aż 2:D

Czemu masz taki obrazek przy nicku?

73

Odp: Sesja letnia 2009

bo mi się podoba wink

74

Odp: Sesja letnia 2009

Wczoraj sie zalogowałam i już widzę, ze bardzo wybiorcza cenzura tu panuje.
Słowo d**pa zostało wykasowane z posta natomiast w awatarze można gołą d**ę pokazywać. Dobre :-)))
Mój post o świadkach Jehowy z linkiem do strony o psychomanipulacji również został wykasowany. Żeby jeszcze bylo w tym coś obrażliwego czy coś w tym stylu.....

75

Odp: Sesja letnia 2009

robisz off topic, jeśli Ci przeszkadza ten avatar to nie patrz. tyle ;]

76

Odp: Sesja letnia 2009

Witam Was w tym wątku! Z chęcia się przyłaączę, bo widzę, ze podobne problemy nas trapią:). U mnie sesja w pełni, jeszcze dwa egz zostały, z czego najgorszy dopiero 29 maja, z dwóch lat!. Więc jestem uziemiona.
Ale objawy mam jak najbardziej podobne - nagle przypominam sobie o zalegającym kurzu, książce, która miałam przeczytać, Naszym forum:).... A to trzeba herbaty zrobić, a to sms napisać... Zawsze się coś znajdzie.
Ale jak już przysiądę, to staram się siedzieć i uczyć. Zapalam świecę (gdy jest wieczór), szklanka wody, albo herbatka, cicha muzyka i do roboty. Pomału brnę do przodu:)
Ja zatem też proszę o kciuki - 15go i 29go:)

77

Odp: Sesja letnia 2009

Konwalio, te kciuki mamy trzymać 29. ale chyba czerwca? :=))

78

Odp: Sesja letnia 2009

Tak, zdecydowanie... mój błąd! Zakręcona jestem momentami, oj zakręcona.. smile

79

Odp: Sesja letnia 2009

A jednak się udało. Ale to raczej cud albo niewiarygodne szczęście. Następny etap 15. Konwalia wierzę w Ciebie i w siebie przy okazji też wink

80

Odp: Sesja letnia 2009

ja na szczęście zaliczyłam wszystko w przedterminach i już od środy mam wakacje:)

81

Odp: Sesja letnia 2009

zaglądam i kibicuję smile

82

Odp: Sesja letnia 2009
lilia_wodna napisał/a:

ja na szczęście zaliczyłam wszystko w przedterminach i już od środy mam wakacje:)

oj, ja też bym tak chciała ^^ a tu niestety, jeszcze dwa egzaminy przede mną. A lenia mam jak nigdy ^^

83

Odp: Sesja letnia 2009

Ja dziś na 12 mam egzamin, proszę o kciuki!! Nie bardzo wiemy jaką będzie miał formę, więc tym bardziej ogarnia mnie niepewność. Dam znać, jak będą wyniki.

A! I gratuluję wszystkim wam, które mają już wakacje!!

84

Odp: Sesja letnia 2009

Zaglądam i trzymam kciuki!!
A swoją drogą, to student potrafi... jak trzeba, to i w trzy dni napisze licencjata;)

85

Odp: Sesja letnia 2009

Bożeno gratulacje, to nie cud, ani szczęście, lecz Twoja inteligencja. Dziś pewnie poszło równie dobrze?? Konwalio, a jak Twój egzamin??

86

Odp: Sesja letnia 2009

Nie bardzo. Porównywalnie. Inteligentnie wymyślałam odpowiedzi i nawet dobrze mi szło. Pytania zaskoczyły nas tak jak zima zaskakuje co roku kierowców. Ale wydaje (!) mi się, że to zdam.
Przy nauczeniu się kilkunastu wykładów na pamięć gdzie chodzi ciągle o jedno i to samo tylko inaczej napisane zawsze coś się zapomni, a najczęściej to jest to co trzeba napisać na egzaminie.

87

Odp: Sesja letnia 2009

:=)

88

Odp: Sesja letnia 2009

U mnie podobnie - liczę na to, ze będzie pozytywnie. Wprawdzie było kilka takich pytań, na które nie znałabym odpowiedzi ucząc się dużo dłużej. Trochę intuicji, trochę wiedzy, trochę szczęścia (może!). A teraz czekam na wyniki - czwartek. Dam znać oczywiście czy pozytywne.

Zakuwanie do kolejnego egzaminu czas zacząć:/

89

Odp: Sesja letnia 2009

Zapewne pozytywne:=)

90

Odp: Sesja letnia 2009

HA!! Zaliczyłam historię architektury i sztuki big_smile Na 3

91

Odp: Sesja letnia 2009

ja się dowiem jutro czy będę się bronić w lipcu czy nie.. to zależy od tego czy zaliczę egzaminy.. wyniki jutro..jutro Was poinformuję wink

92

Odp: Sesja letnia 2009

jak sie zmotywować do nauki? Trzymajcie kciuki kochane.

93

Odp: Sesja letnia 2009

no więc w indeksie zostało tylko miejsce na wpis od promotora wink czyli jedynie a może jeszcze najtrudniejsze i najważniejsze przede mną.. boje się obrony.. mimo że pracę pisałam samodzielnie, i zamierzam się przygotowac do obrony, więc teoretycznie powinnam zdać ale i tak się boję.. cała ta komisja..i w ogóle.. a na dodatek rozmowa po angielsku bo studiuję filologię.. oj już zaczynam się stresować!

94

Odp: Sesja letnia 2009

Noelle, przede mna tez obrona, tyle ze pracy mgr! ale poki co sie nei stresuje wink

95

Odp: Sesja letnia 2009

A ja dopiero zaczne sesje,nic się jeszcze nie przygotowałam, muszę w ogóle jeszcze ćwiczenia porobić, ale ma taki mętlik w głowie i w życiu, że co się zabiorę to mnie cos rozprasza.
Pierwszy egzamin mam 22 czerwca, potem 24 czerwca kolejny a później to już masakra 3 egzminy 27 czerwca i 2 egzaminy 28 czerwca łłłeee sad Boję się jak nie wiem sad
Trzymam za Was dziewczyny kciuki smile Ktoś tu napisał, że student potrafi,więc może mi się uda coś zaliczyć.

96

Odp: Sesja letnia 2009

a mi został już tylko jeden, najgorszy egzamin i obawiam się, że trzeba będzie się szykować na poprawkę ^^ cóż... Ale trzymam kciuki za Was, powodzenia ;D

97

Odp: Sesja letnia 2009

Vidomino, bądź dobrej myśli, bo jak się coś widzi w czarnych kolorach, to rzeczywiście nic nie wychodzi, no bo jak sami w to nie wierzymy.

;=)

98

Odp: Sesja letnia 2009

A ja już prawie mam wakacje:=)
Tylko w piątek dzieciaki oddelegować ze świadectwami na dwa miesiące i święty spokój. Na podyplomówce też już po egzaminach, ponieważ miałam je bardziej w czasie rozłożone.

99

Odp: Sesja letnia 2009

No ja też już prawie, prawie smile
Zaliczyłam tą historię, a szykowałam się już na wrzesień...
W piątek mam jeszcze ostatni egzamin z psychologii i koniec big_smile

100

Odp: Sesja letnia 2009
Celia napisał/a:

Vidomino, bądź dobrej myśli, bo jak się coś widzi w czarnych kolorach, to rzeczywiście nic nie wychodzi, no bo jak sami w to nie wierzymy.

;=)

wiesz, nadzieję mam ;D ale nic poza tym ;]

101

Odp: Sesja letnia 2009

Wszystko zaliczone!!!!! Cud!!!!! Średnia 4,8 smile Idę się upić smile

102

Odp: Sesja letnia 2009

Gratulacje:=)

103

Odp: Sesja letnia 2009
Biedronka napisał/a:

Pierwszy egzamin mam 22 czerwca, potem 24 czerwca kolejny a później to już masakra 3 egzminy 27 czerwca i 2 egzaminy 28 czerwca łłłeee sad

Biedronko, masz trzy egzaminy jednego dnia, a następnego dwa????? Kto wymyslił coś takiego i dlaczego???

104

Odp: Sesja letnia 2009

Zaliczyłam:) Noo... to teraz został już tylko jeden, ale za to jaki! Z dwóch lat niestety, trochę tego jest. Ale siedzę już jakiś 3 tydzień nad tym, jeszcze zostało 10 dni, więc może sie uda:). Żeby tylko sił wystarczyło.

A Wam dziewczyny gratuluję - Delicious i anima sola!!
Za resztę trzymam kciuki - martadela, vidomina. Szczególnie za ikaa i noelle87, dajcie znać po obronie jak i co. Na pewno będzie pozytywnie. No i za Biedronkę - dziękuję za taki nawał egzaminów, jak Ty się biedna w tym znajdujesz??

105

Odp: Sesja letnia 2009

dzięki ^^ a tym, które już mają z głowy GRATULUJĘ ;D

106

Odp: Sesja letnia 2009

Ja się w tym zupełnie nie odnajduję hmm Moja uczelnia we Wrocławiu jest bardzo udana ;/ Mam teraz tyle problemow, że coś takiego już wydaje mi się normalne...

107

Odp: Sesja letnia 2009
Biedronka napisał/a:

Ja się w tym zupełnie nie odnajduję hmm Moja uczelnia we Wrocławiu jest bardzo udana ;/ Mam teraz tyle problemow, że coś takiego już wydaje mi się normalne...

Biedronka, jakim cudem Wy, czyli studenci, zgodziliście się na taki cyrk w postaci 2 a nawet 3 egzaminów w jeden dzień???? Jestem nauczycielem i może dlatego tak się tego czepiam, ale pojąć tego nie mogę. hmm

108

Odp: Sesja letnia 2009

To ja dziękuję za gratulacje ;P
Właśnie wróciłam z Gdańska, miałam dzisiaj ostatni egzamin, czyli sesja oficjalnie skończona big_smile
Reszcie życzę powodzenia smile

109

Odp: Sesja letnia 2009
Celia napisał/a:
Biedronka napisał/a:

Ja się w tym zupełnie nie odnajduję hmm Moja uczelnia we Wrocławiu jest bardzo udana ;/ Mam teraz tyle problemow, że coś takiego już wydaje mi się normalne...

Biedronka, jakim cudem Wy, czyli studenci, zgodziliście się na taki cyrk w postaci 2 a nawet 3 egzaminów w jeden dzień???? Jestem nauczycielem i może dlatego tak się tego czepiam, ale pojąć tego nie mogę. hmm

Problem jest tej natury, że ja studiuje eksternistycznie i ja w ogole nie mam z nikim kontaktu, pierwszy raz widze wykladowców na egzaminach. Jest trudno jak cholera, nie radzę sobie. A co do tej szkoly to mnie juz nic nie zdziwi ;/

110

Odp: Sesja letnia 2009

O rany, "fajna" szkoła. Mimo, wszystko, Biedronko, życzę Ci powodzenia na egzaminach. smile

111

Odp: Sesja letnia 2009

No i jak tam wyniki, Dziewczyny?
smile

112

Odp: Sesja letnia 2009

Ja się dowiem jutro, a w czwartek mam ostatni egzamin.

113

Odp: Sesja letnia 2009

dziewczynki ja od piątku jakby nie patrzeć jestem absolwentką  wink niby tam jeszcze obrona przede mną no ale w czw rozliczam się z dokumentów, oddaję legitymację i koniec studiowania na jakiś czas wink heh.. sentymentalnie się robi..

114

Odp: Sesja letnia 2009

No to pięknie, Noelle. Gratulacje!:)

115

Odp: Sesja letnia 2009

a dziękuję, największy i najpoważniejszy egzamin przede mną no ale mam już pracę, sama ją pisałam, mam biret w domu, więc czemu miałoby źle pójść?? wink

a za wszystkie jeszcze walczące o zaliczenia studentki trzymam kciuki wink

116

Odp: Sesja letnia 2009

aaaa i ja już po wszystkim big_smile dziś ostatni exam i to u dziekana ale jakoś poszło big_smile no została tylko kampania wrzesniowa jeden egzamin, ale narazie sie cieszę wakacjami big_smile

117

Odp: Sesja letnia 2009

A ja dzis pierwszy egzamin mam za sobą. Co prawda wyniki dopiero w środę ale wydaje mi się, że do przodu smile Ale teraz będzie ciężko, wszystko co najgorsze przedemną!!!

Wszystkim Gratuluje smile

118

Odp: Sesja letnia 2009

smile

119

Odp: Sesja letnia 2009

Nie zdałam 2 egzaminów, pierwszego bo pytania mi nie spasowały, a drugiego dlatego że nie wpadłam że odpowiedź na pytanie to właśnie jest to, gdybym skojarzyła to bym zdała. No ale mówi się trudno. Mogę go poprawić w lipcu, a oceny mi nie wpisał, więc mam jeszcze 2 terminy. Ale nie jestem zdenerwowana ani zła bo wiem, że ze swojej winy to zawaliłam. Kiedy zwalam winę na co innego to wtedy jestem dłużej zła, a tak to szybko mi przechodzi. I podsumowując- oczywiście zdam te egzaminy wink

120

Odp: Sesja letnia 2009

8 lipca-dzień mojej obrony- trzymajcie kciuki!!!!!!

aha- dziś oddałam legitymację, indeks, nawet kartę biblioteczną- oficjalnie już nie jestem studentką.. sad

121 Ostatnio edytowany przez Celia (2009-06-26 17:36:29)

Odp: Sesja letnia 2009

Bożeno, na pewno za drugim razem już lepiej pójdą Ci te egzaminy, no i dobrze, że tej jednej oceny Ci nie wpisał.

Noelle, to już jesteś prawie po wszystkim smile A na studia pewnie kiedys wrócisz na podyplomówkę. smile

122

Odp: Sesja letnia 2009

Witam , widze ze nie tylko mnie dobijała sesja.... na szczescie juz od srody mam wakacje.... żegnaj uniwerku az do października...:):)

ta sesja była wyjatkowo uciążliwa... same ustne egzaminy , z 2 dniami przerwy miedzy nastepnymi... na szczescie do przodu...:)
juz 3 rok ostatni...zazdroszcze tym co juz się bronią...noelle87 trzymam kciuki!!

powodzenia wam życzę, gratuluje dotychczasowych udanych egzaminów smile:):)

123

Odp: Sesja letnia 2009

A ja narazie porażka sad Hmmm ale we wrzesniu juz na pewno sobie poradze!!!

124

Odp: Sesja letnia 2009

U nas nie ejst możliwe miec średnią typu 4.8 - poprostu jest to niemożliwe neutral

Bo zaliczenia robią na 3 od 80 procent- poza tym na sesje przypada nam 6-9 egzaminów neutral
Także dla mnie to jest czysta abtrakcja średnia 4.5...czy 4.8

125

Odp: Sesja letnia 2009

W ogóle dziwny był ten egzamin. Dużo osób nie przyszło i mało brakowało i w ogóle tego egzaminu by nie było.
Ale rzeczywiście za drugim razem będzie lepiej.

126 Ostatnio edytowany przez Konwalia (2009-06-26 23:24:12)

Odp: Sesja letnia 2009

Noelle - kciuki masz gwarantowane. No, ewentualnie będą duże palce u stóp, bo mogę być wtedy na sali operacyjnej, ale pozytywne myśli prześlę:)

Nokia - u nas też tak samo, dostaje się 3 i człowiek cieszy sie jak małe dziecko, ze zdał. Ale na tle opowieści z innych uczelni trudno się do tego przyzwyczaić:/

A u mnie... masakra. Ja już nie mogę! Siedzę już 4 tydzień nad tą cholerną książką-cegłą, notatkami z prelekcji, ćwiczeń, wykładami, drugą książką, a od 2 tygodni przykładam się na maxa... i co? Ciągle znajduję rzeczy, których nie przeczytałam, które sie ukryły, pytania, na które nie znam odpowiedzi... Mam już kompletnie dosyć. I  nie pamiętam już prawie czego uczyłam się tydzień temu. A te testy jacyś wariaci układają!!
Podsumowując - bez waszych kciuków w poniedziałek rano się nie obędzie. Polecam się w tej kwestii:)

127

Odp: Sesja letnia 2009

Hmm dzis masakra nadeszła 3 egzaminy hmm Ja nie wiem jak to przetrwac hmm

128

Odp: Sesja letnia 2009

Biedronka, jak tam Ci poszło??

129

Odp: Sesja letnia 2009

Hmm jestem wykonczona , dopiero wrocilam z tego maratonu sad I mam kolejny egzamin w plecy, jeden zaliczylam a trzeci wyniki za tydzien... a jutro kolejne 2 sad
Za duzo mam problemow i teraz mi sie wszystko odbija na tych egzaminach sad
Ale jestem dobrej mysli pozbieram sie i do wrzesnia wyucze sie perfekcyjnie smile Musze myslec pozytywnie i wierzyc w to to mi sie uda przetrwac smile

130

Odp: Sesja letnia 2009

Trochę ostatnio "wakacjowałam", ale, Noelle87, jak pamiętam, Ty już jesteś po obronie dyplomowej??
Gratulacje smile

Posty [ 66 do 130 z 138 ]

Strony Poprzednia 1 2 3 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024