Duży i żylasty penis - co o tym sądzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Duży i żylasty penis - co o tym sądzicie?

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 61 do 67 z 67 ]

61

Odp: Duży i żylasty penis - co o tym sądzicie?

Również u nas były "przeboje"na samym początku,nawet ciężko było,ale jest coraz lepiej.Nie wiem czy moja dziewczyna jest "wąska"czy to może ja "za duży",ponieważ nie mam porównania.Niedopasowanie fizyczne zapewne istnieje,ale wydaje mi się,że to muszą być jakieś znaczące różnice żeby występował problem na tyle duży aby był przeszkodą w normalnym stosunku.

Zobacz podobne tematy :

62

jak dla mnie - bomba tongue
ps. możesz wysłać foto oceni się wink hehe

63

mathey napisał/a:

Niedopasowanie fizyczne zapewne istnieje,ale wydaje mi się,że to muszą być jakieś znaczące różnice żeby występował problem na tyle duży aby był przeszkodą w normalnym stosunku.

Istnieje, bo nawet czasami bywa tak, ze kobietę muszą tam poszerzać..

mathey napisał/a:

Również u nas były "przeboje"na samym początku,nawet ciężko było,ale jest coraz lepiej

A to też i dla tego, ze i poznajecie się powoli i że nie ma już tego skrępowania, które mimo wszystko zawsze na początku u któregoś z partnerów występuje (choćby minimalne), no i ufacie sobie i jesteście rozluźnieni. smile

64

lisek napisał/a:

ps. możesz wysłać foto oceni się  hehe.

Wiem co w spodniach noszę,oceny nie potrzebuję.

niki_82-Tak jak napisałem muszą występować znaczące różnice,ale z tym poszerzaniem to nie wiedziałem.

65

mathey napisał/a:
lisek napisał/a:

ps. możesz wysłać foto oceni się  hehe.

Wiem co w spodniach noszę,oceny nie potrzebuję.

niki_82-Tak jak napisałem muszą występować znaczące różnice,ale z tym poszerzaniem to nie wiedziałem.

więc jak ma się do tego nazwa tematu "co o tym sądzicie" skoro oceny nie potrzebujesz ? wink

66

Lisek napisał/a:

więc jak ma się do tego nazwa tematu "co o tym sądzicie" skoro oceny nie potrzebujesz ? .

Na pierwszej stronie wszystko pisze,to co tam napisałem  wystarczy Ci jeśli chcesz tak bardzo ocenić.

67

A co myślicie o takim?

https://images90.fotosik.pl/455/ddc8749ace848000med.jpg

Posty [ 61 do 67 z 67 ]

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Duży i żylasty penis - co o tym sądzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021