WWW.PRZEZNACZENI.PL co sądzicie o tym portalu? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » WWW.PRZEZNACZENI.PL co sądzicie o tym portalu?

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 159 ]

1

Temat: WWW.PRZEZNACZENI.PL co sądzicie o tym portalu?

Koleżanka mnie zachęciła bym zarejestrowała się na tym portalu www.przeznaczeni.pl , że to dl aludzi z wartościami. weszłąm i jestem oburzona jak oni mogą wykorzystywać wizerunek Papieża!!!Rozumiem, gdyby to było za darmo, a tu są wysokie koszty bycia użytkownikiem!!!Co o tym sądzicie? Reczywiście poznałyście tam kogoś fajnego??? Ja nie popieram takich inicjatyw -takie kościelne randki!!! i nie jest powiedziane,że przecież nie pojawią się tam np.obsesjonaci seksu, jak jest na innych randkowych stronach!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: WWW.PRZEZNACZENI.PL co sądzicie o tym portalu?

Ja też uważam,ż eto trochę nimoralne zarabiać na wartościach ludzkich i chrześcijańskich, wykorzystywanie motywu,że religijni ludzie są lepsi i wartościowszy, a kontakt z nimi, dostęp do kontaktu słono kosztuje, to jakaś parodia!!!I myślę,że nawet jak Jan Paweł II poparł tą inicjatywę,to nie do końca był świadom realiów funkcjonowania tego typu społeczności!!!To powinno być za darmo, a tym bardziej jeśli jest  tak powiazane z wiarą i religią!!!

"Carpe Diem"

Pozdrowionka z Wielkopolski!!!

3

Zgadzam się z Tobą Gorzko-słodka,to trochę wbrew zasadom z jakimi się kojarzy chrześcijaństwo- poznawanie ludzi za opłatą:( i ta reklama na stronie wykorzystująca wizerunek Jana Pawła II...Czy pytał ktoś Papieża o zdanie???

Kiedy patrzysz na świat przez różowe okulary, nie zauważasz jaki jest szary

4

Nie wiem, czemu taka krytyka, to,że sa opłaty powoduje,że byle kto nie zapisze się,żeby np. głupoty jakieś wypisywać, czy podszywać się pod kogoś kim nie jest, a wyskokość opłaty jest swego rodzaju selekcją, tych, którzy naprawdę żyją zgodnie z wartościami i chcą takich ludzi poznawać!!!to bardzo dobry portal!!!

5

Mila trochę się skrzywiłam jak czytałam to co napisałaś...no ale cóż każdy mysli swoimi kategoriami...

6

alunia napisał/a:

Co o tym sądzicie? Reczywiście poznałyście tam kogoś fajnego??? Ja nie popieram takich inicjatyw -takie kościelne randki!!! i nie jest powiedziane,że przecież nie pojawią się tam np.obsesjonaci seksu, jak jest na innych randkowych stronach!!!

witaj smile ja sadze, ze niepotrzebnie sie oburzaz, bo co dla innych moze byc dobre, nie musi tobie smakowac:) Przeciez mamy prawo do wyboru, wiec wybieramy to co nam pasi! czy jednak musimy przy tym oceniac i krytykowac innych ? Wyluzuj, bo jedno jest pewne i sprawdza sie w zyciu - nie oceniaj innych , bo sama zostaniesz oceniona.

Daj sobie i innym wolnosc mysli i decyzji co i jak chca w zyciu robic, kazdy ma swoja wlasna droge i potrzeby.

Ocenianie innych to ograniczenie siebie samego, w swojej wlasnej wolnosci do zycia - to moje zdanie ! To ja tak to widze.  Bardzo bym sama nie chciala, aby mi ktos narzucal swoje wartosci i nie mam ochoty robic tego innym. Jednak lubie sie wymieniac zyciowymi prawdami i madrosciami.

W ten sposob wybieram dla siebie "rodzynki z ciasta" czyli to co pasuje do mojej prawdy zyciowej i ucze sie: tolerancji, zrozumienia, wspolczucia...

Pozdrawiam z Miloscia
hanuta

7

Nie umiem powiedzieć, co sądzę na temat portalu PRZEZNACZENI ponieważ nie korzystam z niego z powodu wysokiej kwoty, po prostu nie stać mnie na taki portal, co prawda zalogowałam  się tam bo nie wiedziałam na początku ile to kosztuje, jestem osoba samotną, wierzącą i praktykującą, chciałam poznać człowieka o takich samych wartościach, bo na innych portalach często mężczyżni proponują mi seks, ale wiem,że nigdy nie będę na tym portalu z powodu pieniędzy.

8

nikke napisał/a:

Nie umiem powiedzieć, co sądzę na temat portalu PRZEZNACZENI ponieważ nie korzystam z niego z powodu wysokiej kwoty, po prostu nie stać mnie na taki portal, co prawda zalogowałam  się tam bo nie wiedziałam na początku ile to kosztuje, jestem osoba samotną, wierzącą i praktykującą, chciałam poznać człowieka o takich samych wartościach, bo na innych portalach często mężczyżni proponują mi seks, ale wiem,że nigdy nie będę na tym portalu z powodu pieniędzy.

Brak pieniędzy nie jest przeszkodą w zarejestrowaniu się na portalu przeznaczeni.pl - na pewno można prosić o ulgę; czy o całkowite zwolnienie z opłat, co do tego nie mam pewności - warto zapytać.

Ten portal to miejsce, gdzie spotyka się wielu ciekawych ludzi, gdzie nawiązują się nowe znajomości, małżeństwa też - znam kilka osobiście. Jest to społeczność jak każda inna, gdzie można spotkać różnych ludzi.

Korzystam z tego portalu i bardzo sobie chwalę. Obiekcji przed rejestracją było dużo, ale teraz wiem, że zupełnie niepotrzebnie. Swoim znajomym polecam to miejsce i jeszcze nikt nie narzekał smile

9

potwierdzam to co pisze poprzednik/poprzedniczka
dość długi czas byłam zarejestrowana ale nie miałam opłaconego konta; głównie dlatego, że chciałam najpierw wybadać czym jest Strefa, kogo można tam znaleźć i czy  jest to bezpieczna forma znajomości;
z czasem się przekonałam i opłaciłam konto; dziś jestem zadowolona; poznałam wiele fajnych osób,
pomogło mi to np. gdy przeprowadzałam się do Warszawy i szukałam stancji; nie chciałam mieszkać z kimś przypadkowym i właśnie na Strefie znalazłam koleżankę, z którą mieszkam; dobrze trafiłam;

polecam Strefę bo tu przynajmniej mam większą pewność, że ludzie, których spotkam podobnie myślą, mają podobne wartości i poglądy... po prostu czuję się bezpieczniej....

10

a moim zdaniem najlepszy czat i serwis matrymonialny i w ogóle kojarzący ludzi to mydwoje.pl - sama tam znalazłam mojego narzeczonego, moja siostra teraz też tam czatuje i jakoś problemów ani zarzutów nie miałyśmy smile no i nie wykorzystują bezczelnie czyichś wizerunków, a to ważne.

11

No - oprócz tego, że faktycznie poznałam tam parę fajnych osób i miejsce w ogóle jest ciekawe - nie mam zbyt wiele dobrego do powiedzenia:  zdarto kasę z potwornej ilości osób, oczywiście wszyscy chcą i mają prawo się logować, ale nie jest to możliwe. Serwer jest zbyt słaby. Na krytykę i zarzuty twórcy odpowiadają ciągle tak samo: że przepraszają, że trwają nieprzerwane prace nad poprawą stanu technicznego portalu i... nic się nie dzieje. Ja tam już nie wchodzę, choć wniosłam opłatę. Po prostu nie odpowiada mi wstawanie o 3 nad ranem, żeby móc się zalogować i wykonać parę prostych czynności bez oglądania wiecznie tych samych dwóch tablic: error albo puzelki.... O każdej innej porze zalogowanie się, o poruszaniu się po portalu nie wspominając, graniczy z cudem. Uważam się za osobę okradzioną  i właśnie skończyła się moja cierpliwość. Jeżeli prośby wewnątrz strefy nie dają rezultatu, postanowiłam zadziałać publicznie, żeby przynajmniej nie dopuścić do tego, zeby więcej osób, za ciężkie pieniądze, znalazło się w tej samej sytuacji.
Jeżeli ktoś jest użytkownikiem tego portalu, może potwierdzić moje słowa.

12

Masz 100 % rację.Wyciągają kasę od ludzi a serwer wiecznie nie działa.Poprostu zdzierstwo i naciagactwo.

13

troszeczkę mnie dziwi taka krytyka Strefy. Jestem na niej rowno rok, poznałem tam wielu przyjaciół, znajomych...a także moją Lepszą Połówkę smile Rozumiem, że każdy może mieć własne zdanie na dany temat, ale...polecam oplacić konto, i przekonać się samemu czym jest Strefa smile

14

Portal Przeznaczeni oceniam w zasadzie dobrze, ale na pewno nie bardzo dobrze, bo od kilku dni już w ogóle nie można się zalogować, nawet  w "nieprzyzwoitych"godzinach. A to już jest wielka nieuczciwość względem strefowiczów.

15

seba26 napisał/a:

troszeczkę mnie dziwi taka krytyka Strefy. Jestem na niej rowno rok, poznałem tam wielu przyjaciół, znajomych...a także moją Lepszą Połówkę smile Rozumiem, że każdy może mieć własne zdanie na dany temat, ale...polecam oplacić konto, i przekonać się samemu czym jest Strefa smile

Seba, ja nie piszę, że jest zła. Piszę, ze nie sposób z niej korzystać, a to jest różnica. Ty tam już pewnie od dawna nie wchodzisz, bo Połówkę masz w real'u:). Ja próbuję i krew mnie zalewa. Opłacić - opłaciłam, korzystać - nie mogę. Zaczynam się zastanawiać, jakimi to Wartościami twórcy portalu się kierują. Że nie uczciwością i szacunkiem do osób, na których zarabiają - to pewne.
Żeby nie było - jestem praktykującą chrześcijanką, związaną z Kościołem. Ale to mi się nie podoba. Ludzie - nie macie tam po co iść - lepiej te pieniądze przeznaczyć:) np. na cele misyjne (głodnych dzieci w afryce nie brak) albo na własną - inną - przyjemność.

16

Ja jestem członkiem przeznaczeni.pl., ale szczerze mówiąc mam mieszane uczucia. Na nikogo nie ma gwarancji i tam również można trafić na erotomanów albo dziwaków dorabiających do tego teorie. Wartościowych ludzi można spotkać też w innych portalach - wszystko zależy od szczęścia (albo pecha) i odrobiny zdrowego rozsądku.

17

mila napisał/a:

Nie wiem, czemu taka krytyka, to,że sa opłaty powoduje,że byle kto nie zapisze się,żeby np. głupoty jakieś wypisywać, czy podszywać się pod kogoś kim nie jest, a wyskokość opłaty jest swego rodzaju selekcją, tych, którzy naprawdę żyją zgodnie z wartościami i chcą takich ludzi poznawać!!!to bardzo dobry portal!!!

A jeśli ktoś nie ma na to kasy, to znaczy, że nie żyje zgodnie z wartościami?

18

eeee wcale na tym portalu nie jest powiedziane ze ludzie sa z wartosciami. Sam tego doswiadzcylem na skorze kiedy kobieta z ktora sie spotykalem mnie zdradzała

19

Przestańta bredzić, zawsze coś ktoś musi skrytykować... cieszcie się co macie, jeśli stronka nie odpowiada to poprostu sie nie zapisujcie i problem z glowy... kazdy z nas jest nie doskonaly nawet katolicy, ale po to jest wiara by wzrastac w tym co piekne czyli Boże.. takie stronki z pewnoscia ulatwiaja osobom niesmialym do poznania ciekawej osóbki.. wiec zanim coś napiszecie to 2 razy pomyslcie, po to wam Bog dal rozum...

20

martucha5 napisał/a:

Przestańta bredzić, zawsze coś ktoś musi skrytykować... cieszcie się co macie, jeśli stronka nie odpowiada to poprostu sie nie zapisujcie i problem z glowy... kazdy z nas jest nie doskonaly nawet katolicy, ale po to jest wiara by wzrastac w tym co piekne czyli Boże.. takie stronki z pewnoscia ulatwiaja osobom niesmialym do poznania ciekawej osóbki.. wiec zanim coś napiszecie to 2 razy pomyslcie, po to wam Bog dal rozum...

świete słowa: błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa

21

Chciałabym napisać kilka słów odnośnie tego portalu. Poznałam "super" mężczyznę, my oboje na pozór wartościowi ludzie, on zdradził mi, ża ma tam konto, że jest tam dużo wartościowych ludzi. Wierzyłam mu, że chce być ze mną, było przecież tak cudownie. Kiedyś z ciekawości zarejestrowałam się na tym portalu i jak się później okazało - ON umawiał się i umawia tam z wieloma kobietami hmm. Z dnia na dzień oddalał się ode mnie, potem już tylko pisał, a teraz już się nie odzywa w ogóle. Nienawidzę tego portalu. Chciałabym, żeby go nie było.

22

Portal dla tych, którzy chcą znaleźć swoją drugą połówkę. Szkoda, że nie ma tam opcji: ile zarabiasz miesięcznie? Wystarczy tam wstawić jakiekolwiek zdjęcie osoby o przeciętnej urodzie i wpisać w zawód: lekarz lub stomatolog i już ma się mnóstwo wiadomości od rzekomo zainteresowanych, sprawdzałam nawet szefuńcio się na to nabiera - sprawdźcie sami

23

moja siostra poznała przez ten portal bardzo fajnego faceta są razem i jak najlepiej im się układa....i ogólnie mam dobre zdanie na temat tego portalu...no bo jeżeli człowiek nie ma szczęścia w miłości to warto próbowac na różne sposoby nigdy nie wiadomo gdzie czaji się ten jedyny...

uwięziona pomiędzy niebem a ziemią

24

portal wyciagania pieniedzy.brawo.pozdrawiam bogatych.               WSTYD.

25

mila napisał/a:

Jak zwykle to co się z kościołem wiąże popierne są opłaty pewno jakis ksiądz był założycielem

26

co to ma byc ahhahaa

27

mila napisał/a:

Opłaty jako selekcja? I jeszcze wiarę pod to podciągasz? To brzmi jak jakaś purytańska wizja a nie myśl chrześcijańska. Żal mi takich osób jak Ty, bo przez Was zamiast czegoś nowego i fajnego poswatanie internetowy odpowiednik Radio Maryja.. dla "wybranych" wink No oby nie...

28

ja chciałam się tam zalogować i sprawdzić czy naprawdę można tam poznać kogoś fajnego i z wartościami.... póki co od trzech dni usiłuję w ogóle wejść na stronę. i ciągle mi się to nie udaje bo "serwer jest przeciążony" i "przekroczono limit czasu połączenia"

29

chyba nie sądzicie ze ja diabeł

30

Ale o czym my tu drogie panie rozmawiamy? Portal o nijak beznadziejnej i przesiąkniętej wonią kościoła katolickiego nazwie : "przeznaczeni.pl" jest najzwyklejszą w świecie reklamą. Czego?- zapytacie. Faktu, iż istota kościoła rzymskokatolickiego idzie w parze z techniką, nowoczesnością, nauką. Absurd - prawda? Powiem więcej- fałszywa propaganda. Nie wiem kto się posuwa do takiego rodzaju desperacji, aby rejestrować się w sieci na ów portalu, płacić za to jakiekolwiek pieniądze i czekać na cud . Pomysłowość ludzi zakładających stronę " przeznaczeni.pl" jest niczym innym, niż tylko mierną próbą powtórzenia wspaniałego zjawiska miłości w internecie, jaka im się przytrafiła. A że i można na tym zarobić. Nie neguję  miłości przez internet, ale idei zebrania " ludzi etycznych " w obrębie kawałka sieci. Jak nic potwierdzenie tego, że wszyscy jesteśmy równi.  Portal będący chodzącą promocją wartości chrześcijańskich, zakrawających o katolicką hipokryzję, moralności objawiającej się nie uprawianiem seksu przed ślubem oraz etyki ukazującej że dobrzy, wierzący ludzie mogą istnieć tylko w internecie i logować się  wyłącznie na przeznaczeni.pl. Zarówno założyciele strony, jak i użytkownicy mijają się trochę ( trochę bardzo ) z tą miłością opisaną w liście św. Pawła :

" Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest (...), nie szuka swego "

Nie wiem jak wy drogie panie reagujecie na wątpliwą otoczkę tej witryny, ale do mnie to nie przemawia.

ZDZIWIENIE ma absolutną rację. Religie można podciągnąć pod mamonę, ale jeśli chcecie spieniężać własną wiarę i Boga, to z mojej strony : " krzyż na drogę"

31

Droga Aluniu,

Twoje oburzenie jest zupelnie niepotrzebne.  Katolicy stanowia duza grupe spoleczenstwa w naszm kraju i maja prawo do wyznawiania swoich wartosci, a takze tworzenia dla nich internetowych spolecznosci.  Po prostu marza o milosci do czlowieka, ktory wyznaje takie same wartosci jak oni sami.  Czy w tym jest cos zlego lub niewlasciwego?  No smiem twierdzic, ze nie.  Bo Ty z pewnoscia rowniez szukasz mezczyzny, ktory bedzie mial wartosci zblizone do Twoich.  A na przeznaczonch zapewaniam ze nie ma erotomanow, bo nie zostaliby zaakceptowani przez moderatora portalu.  Sa tam porzadni ludzie o roznych osobowosciach.  Dodam, ze oplata jest na czas nieokreslony, a nie tak jak na sympatii.pl, gdzie placi sie co rok.  Wiec zachecam!
Monika

32

szczyt świętokractwa.. szczyt bezmyślności, jak można pobierać opłaty za ludzkie uczucia ?
wydaje mi się ze portal został niedopracowany i nie do końca przemyślany ... O.o
jeszcze to logo Papieża ... żenada .. no ale to tylko moje zdanie .. każdy ma prawo do własnego zdania .

pozdrawiam ;-)

33

dlaczego twierdzicie ze za darmo powinien byc ten portal skoroutrzymanie ludzi pracujących nad tym i całego sprzetu kosztuje moim zdaniem to ze za darmo to w pysk mozna dzis dostac nie ma cie chyba pojecia o tego typu serwisach internetowych one maja pomoc w odnalezieniu drugiej połowy a nie na zarobieniu na kimś

34

A mi nawet strony nie chce wyświetlić:( Chciałam sie przekonać ale coś jest nie tak.

35

zgadzam się zniektórymi osobami. portal jest tylko dla bogatych i zdrowych .jak napisałam że jestem osobą niepełnosprawną i zamieściłam swoje zdjęcie przestałam otrzy mywać korespondencje.

36

.....zapisałam się do portalu "Przeznaczeni".....nigdy w zyciu nie spotkałam się z taką ilością mężczyzn z problemami w nawiazywaniu kontaktów damsko- męskich.....ponieważ mężczyźni Ci musieli doznać głebokich urazów w czasie młodzieńczym, najczęciej ze strony matek, albo obserwacji nieudanych związków rodzinnych nie potrafią otworzyć się na kobietę, udają jednocześnie, że sprawy ich jakby nie dotyczą, wielu z nich nie ma świadomości swojej sytuacji....ponieważ noszą w sobie głębokie żale nie traktują kobiet z należytym szacunkim.....pod płaszczykiem uprzejmości piszą listy obojetne i pełne asekuracji......noszą w sobie wyobrażenie kobiety idealnej, która przecież nie istnieje......otoczeni są murem, który zbudowali przez wiele lat, aby ochronić siebie przed kolejnym zranieniem, niestety sami ranią.....jest to błedne koło, w którym tkwią i niestety światełka w tunelu nie widać.....moje obserwacje dotyczą męzczyzn ok.40 letnich i samotnych.....niektórzy świetnie odnaleźli się w życiu zawodowym i kamuflują w ten sposób ból jaki noszą w sercu.......wiele udawania, nieszczerości, która hamująco wpływa na swobodny przepływ informacji i uniemozliwia poznanie drugiego człowieka......niestety prawda wiary objawia się w drugim człowieku, a tak brakuje tego na tym portalu i razi olbrzymia sprzeczność pomiedzy ramą i załozeniami portalu, a rzeczywitością tam zastaną......co do opłat, to rozwiązaniem byłaby składka 10 zł. na miesiąc, smsem, dałoby to organizatorom większe zarobki i więcej chętnych.......

37

antyprzeznaczeni napisał/a:

Chciałabym napisać kilka słów odnośnie tego portalu. Poznałam "super" mężczyznę, my oboje na pozór wartościowi ludzie, on zdradził mi, ża ma tam konto, że jest tam dużo wartościowych ludzi. Wierzyłam mu, że chce być ze mną, było przecież tak cudownie. Kiedyś z ciekawości zarejestrowałam się na tym portalu i jak się później okazało - ON umawiał się i umawia tam z wieloma kobietami hmm. Z dnia na dzień oddalał się ode mnie, potem już tylko pisał, a teraz już się nie odzywa w ogóle. Nienawidzę tego portalu. Chciałabym, żeby go nie było.

....bardzo mnie wzruszyła Twoja wypowiedź......proszę rozgladnij się za kimś innym....on nie jest wart Ciebie.....nie jest uczciwy i raczej się nie zmieni.....wierzę, ze zasługujesz na kogoś dobrego i taki się znajdzie.....życzę powodzenia

38

benia napisał/a:

zgadzam się zniektórymi osobami. portal jest tylko dla bogatych i zdrowych .jak napisałam że jestem osobą niepełnosprawną i zamieściłam swoje zdjęcie przestałam otrzy mywać korespondencje.

Ale korespondencje od kogo? od portalu , "potencjalnych partnerów"? Czlowiekowi na poziomie twoja niepelnosprawnosc by nie przeszkadzala. a to, ze inni nie pisza, coz? Ty jestes szczera wobec siebie i innych, czulabys sie lepiej gdyby jakas relacjha przerodzilaby sie w cos glebszego i nagle gosc otrzymuje info, ze jestes niepelnosprawna. czulabys sie lepiej? nie sadze, a taki gostek tym bardziej, wiec nie win innych, ani tym bardziej nie win siebie.

pzdr.

Posty [ 1 do 38 z 159 ]

Strony 1 2 3 4 5 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » WWW.PRZEZNACZENI.PL co sądzicie o tym portalu?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018