Korekcja stulejki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Korekcja stulejki

Witam, nie wiem czy byl taki temat, jesli tak, to prosze przeniesc smile
mam taki problem. jestem z narzeczonym od ponad dwoch lat. odkad zaczelismy uprawiac ze soba seks, wiedzialam, ze cos jest nie tak. jego penis nie wygladal jak penis normalnego faceta... po jakims czasie dowiedzialam sie, ze ma stulejke.
przez kilka miesiecy prosilam go, aby udal sie na zabieg korekcji tej stulejki. w koncu w kwietniu tego roku udalo mi sie. zrobil ten zabieg.
ale...
wlasnie tutaj zaczely sie klopoty. odczekalismy te przepisowe 4 tyg i kochalismy sie... niestety nie dal rady, poniewaz zaczelo go bolec.
minely kolejne miesiace, kochalismy sie juz "normalnie", choc poza wygladem jego siusiaka nic sie nie roznil nasz seks od innych- tzn zeby byla jasnosc, moj narzeczony nie potrafi sam "dojsc" musi sobie dopomoc reka... mnie bardzo ta sytuacja dobija, nie czuje sie przez to kobieta. bardzo go kocham, on mnie rowniez. kazdy aspekt naszego zycia jest naprawde super udany. jedyny nieudany, to wlasnie seks..
z reszta- dla mnie ta sfera jest udana, poniewaz zawsze mam w trakcie 1, 2 orgazmy. doluje mnie tylko fakt, ze ja wlasnymi silami, nie potrafie go doprowadzic do spelnienia...
nie wiem co sie dzieje, myslalam ze po tym zabiegu wszystko sie zmieni, ze sie zblizymy bardziej. od zabiegu minelo juz prawie pol roku, zastanawiam sie czy on kiedykolwiek bedzie dal rade sie ze mna kochac normalnie...

co o tym myslicie?
czy ktos mial/ma moze podobne przezycia?
bardzo prosze o odpowiedzi

Człowiek rodzi się z dwiema śmiertelnymi chorobami- ŻYCIEM które kończy się śmiercią i NADZIEJĄ, że śmierć nie jest końcem...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Korekcja stulejki

Witaj

Przeszedłem zabieg stulejki,wim co to znaczy stulejka,napisz prosze czy
twój narzeczony nie ma problemów z płynnym zsunięciem napletka i czy nie tworzy się tzw.oponka pod żołędzią penisa,stulejka może się nawrócić,chyba że był obrzezany.

Moja miłość smile=>http://www.youtube.com/watch?v=4OAXrE5uFqc
                      http://www.youtube.com/watch?v=iQsR_KeQt2M

3

on dba bardzo o to, zeby to sie znow nie zaroslo i niby wszystko jest ok, ladnego ma wszystko sie zasuwa, ale z tymi czynnosciami seksualnymi masakra... sad nic sie nie zmienilo po zabiegu a juz minelo niemalze pol roku
nie wiem czy byl obrzezany, wiem tylko ze dookola mial obciete 2 cm tej skory, no i tam gdzie jest wedzidelko to bylo bez znieczulenia bo tam nie chwytalo...

Człowiek rodzi się z dwiema śmiertelnymi chorobami- ŻYCIEM które kończy się śmiercią i NADZIEJĄ, że śmierć nie jest końcem...

4 Ostatnio edytowany przez tommy88 (2010-09-16 19:56:59)

Ja z początku cierpiałem na nadwrażliwość ciężko było go dotknąć nie mówiąc o seksie tak było ok.miesiąca,napisz czy miał przedłużane wędzideło
i czy nie tworzy się oponka(taki pierścień),ponieważ może stwarzać spory dyskomfort,napisz jeszcze w jakim czasie po zabiegu zaczął  zsuwac napletek,ponieważ trzeba zacząć kilka dni po zabiegu.

Myśle że to nie jest twoja wina,nie powinnaś sie obwiniać tylko szczerze porozmawiać to nic wstydliwego częsta dolegliwość u mężczyzn spytaj dokładnie jakie ma odczucia podczas seksu.U mnie z początku też nie było kolorowo ale za każdym zbliżeniem było coraz lepiej.Być może z zabiegiem było coś nie tak i ujawnia sie dopiero podczas seksu.

Będe po 22.00 więc opisz wszystko dokłądsnie odpowiem.

5

wiec ten napletek zaczal zsuwac juz wlasnie kilka dni po zabiegu. skarzyl sie ze ma tak wrazliwego ze ciezko mu sie nawet wysikac... draznilo go nawet jak chodzil w bokserkach bez oaptrunku. byl bardzo wrazliwy.
po tym pierwszym stosunku mu spuchlo pod zoledziem skora... ale szybko zeszlo.
pozniej sie kochalismy tylko kilka razy. wstyd sie przyznac ale kochamy sie moze raz na 2 miesiace, wiec w sumie od jego zabeigu to sie kochalismy moze gora z 5 razy, ale mnie zraża to, ze on musi sobie rekac konczyc...
z wedzidelkiem z tego co wiem bylo wszystko w porzadku.
narzeczony narzekal ze po tym zabiegu nie poznaje wogole siebie, swoich odczuc i doznan jesli chodzi o jego penisa...
nie wiem co jeszcze napisac... boje sie ze on jest jakis uzalezniony od masturbacji czy cos...

6

Nadwrażliwość to zupełnie normalne żołądź była  że tak powiem w ukryciu
pzez stulejke która uniemożliwia zsunięcie napletka i uodparnianie na dotyk.

Na pewno nie powinnaś się przejmować i zrażać do swojego ciała i seksu,jestem przekonany że to nie twoja wina.Nie jestem seksuologiem ani urologiem ale z tego co piszesz ze sprzętem twojej drugiej połowy jest ok.

Z całym szacunkiem dla Was ale wydaje mi się że 5razy w ciągu 6miesięcy to stanowczo za mało,prawde mówiąc twój facet uczy się seksu na nowo,odbiera nowe bodźce duuuuużo przyjemniejsze,jak pisałaś próbowaliście seksu jak miał stulejke,moge cie zapewnić że teraz jego odczucia odwróciły się o 180stopni,i może się jemu wydawać ze coś jest nie tak nowych bodźców trzeba się w pewnym sęsie nauczyć,jest jeden szkopuł,
nie obraź się ale wg mnie za mało seksu w waszym związku po tym zabiegu,i to może być przyczyną tego problemu,nauka po przez sex.

Moja partnerka też była zdołowana wręcz na początku kiedy podczas wielu prób ból powodował że traciłem erekcje a dziewczyna myślała  ze jej już nie pragne i mnie nie pociąga,jednak codzienne próby spowodowały szybką poprawe były działania i rozmowa że to nie jej wina tylko wina doznań.

Pisałaś że nie poznaje swoich odczuć i doznań-no pewnie że nie poznaje też nie poznawałem a teraz mmmmmmmmmmm.

Wydaje mi się że się troche dołujecie,myślisz że cie nie pożąda on to zauważa(mężczyźni szybko takie rzeczy wychwytują),jeśli chodzi o seks jesteśmy bardzo wrażliwi na wszelkie niepowodzenia,być może to was odsunęło od siebie.

Moja rada! Szczera rozmowa i nie 5 razy na pół roku tylko 5 razy w tygodniu,ale możecie i częściej:).I uczyć się siebie i doznań na nowo,dla ciebie to też nowe doznania,nie patrzcie na  niepowodzienia,teraz liczy sie ilość a nie jakość,oczywiście to jest moje zdanie ale w moim przypadku pomogło.Jesli masz jeszcze jakieś pytana pisz śmiało.

Życze powodzenia!

7

ScarletO'Hara napisał/a:

jedyny nieudany, to wlasnie seks..
z reszta- dla mnie ta sfera jest udana, poniewaz zawsze mam w trakcie 1, 2 orgazmy. doluje mnie tylko fakt, ze ja wlasnymi silami, nie potrafie go doprowadzic do spelnienia...

Widzi mi się, ze to już uwarunkowane jest psychicznie. Zapewne bardzo dużo się masturbował/masturbuje i po prostu przyzwyczaił się tak bardzo do tego określonego bodźca, że inaczej nie potrafi dojść.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021