Te wszystkie portale randkowe porażka . - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Te wszystkie portale randkowe porażka .

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 131 do 186 z 186 ]

131

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Cataga, zacytowany przez Ciebie fragment opisuje podobne doświadczenia na portalach randkowych do Twoich, a jednak dziewczyna podchodzi do tego nieco inaczej, niż Ty - z dystansem, zdziwieniem i humorem wink A Ty strzelasz piorunami ;p Nikt tu nie mówi, że ci faceci są spoko, tylko że nie ma sensu się przejmować. Wystarczy olać i tyle. Szkoda nerwów na oburzanie się. Przynajmniej mi by było szkoda, ale jak wolisz wink

Zobacz podobne tematy :

132

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Cataga, koncentrujesz się TYLKO na tym co najgorsze, jedynie na śmieciach, jakby nie było tam nic innego, choć trochę wartościowego. Jeżeli tak tam jest, to najprościej wyłączyć ten kanał poznawania mężczyzn i nie zatruwać sobie głowy. Jeżeli są tam wartościowi ludzie, to trzeba zmienić sposób filtrowania / odrzucania / bagatelizowania, śmieciowych ofert. Jeżeli tego nie potrafisz to odpuść to miejsce, bo szkoda Twojego zdrowia.

Cataga, znałem jedną panią z Podkarpacia w zbliżonym wieku, która miała podobny do Twojego styl pisania, interpunkcję i znaki pisarskie, jeżeli to Ty, to daj znak.

133

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
cataga napisał/a:

Odechcialo mi sie , widząc wiadomości wysylane do mnie.  Przekrój mezczyzn na tym portalu uważam za przekrój społeczeństwa, a z takimi osobnikami nie mam absolutnie ochoty na zawieranie nawet przelotnych znajomosci.

Hmmm, jeśli Ci przekrój społeczeństwa nie odpowiada, to spośrod kogo chcesz wybierać?
Osobiście uważam, że jakie ogłoszenie, anons....takie otrzymuje się odpowiedzi. Trzeba tak napisać, by erotomanów przepłoszyć a zainteresować ludzi na poziomie. Dobre ogłoszenie nie jest prosto napisać....takie z aluzją, podtekstem....który nie każdy rozszyfruje....ale przyciągnie tych pożądanych....

134 Ostatnio edytowany przez cataga (2020-09-05 15:34:34)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

''Osobiście uważam, że jakie ogłoszenie, anons....takie otrzymuje się odpowiedzi.'' no niestety nie,. nigdzie nie miałam wywalonego biustu,  minek, seksualnych aluzji. Panowie w wiekszości uważają,że to JA przyciągam zboczeńców ,że to MOJA WINA ,że przyciągam zboczeńców, że w ogole to ze mną jest coś nie tak. Być może ze mną coś jest nie tak, skoro osmielam sie zburzyć wam, panowie , idealny obraz panow samcow, ktorzy nie potrafia nawet zagadać do kobiety, nie traktując jej jak OBIEKT SEKSUALNY, a jak człowieka.   

Pani , która otrzymała propozycje seksu z ośmioma panami na wieczorze kawalerskim, tez nie miała anonsu erotycznego. Ani pani , która szukała pracy sekretarki, rownież nie oczekiwała pracy  w charakterze damy do towarzystwa pod stołem. OGARNIJCIE SIĘ PANOWIE. No chyba, że chcecie, by kiedyś wasza córka przyszła z płaczem, bo jako pierwszą pracę, jakiś dziad  zaoferował jej seks w gratisie do pracy... Przeraża mnie to,że kto wie, może rozmawiam teraz z panem z pobliskiej piekarni, który ma zawsze miły usmiech, a tak traktuje kobiety? 

I dalej panowie, przekonujcie mnie,że to moja wina, że to wy siedzicie na kobiecym forum, przekonując mnie, że takie zachowania waszej płci są normalne!! Macie nie po kolei w głowach, myslac,że mozna zwyzwac kobietę za to ,że osmieliła sie oburzyć na seksualną propozycję obcego typa, od kurew i dziwek!!   

  umajona, rozumiem,że ty lubisz podchodzic z humorem i dystansem do tego, gdy obce typy proponują ci seks, traktując jak prostytutke  ostatniej kategorii, i, że cię to bawi, jak kolejny raz widzisz propozycje o oralu od dwudziestolatka, że nie razi cie, jak jesteś traktowania przez facetów , bo się do tego przyzwyczaiłaś zapewne, bo niestety,żyjemy w spoleczeństwie, które za normę uważa ubliżanie kobietom, a   przemoc domową za " wewnętrzne sprawy rodziny" . Mnie razi.  I pisze o tym w wątku o PORAŻKACH A NIE SUKCESACH. Prosze, nie mów mi o tym,że mam sie zdystansowac do chamstwa , bo ja jestem zdystansowana, ja tylko OPISUJĘ to co sie dzieje.


Rozumiem,że komus przeszkadza to, jak się mu wytyka ,że  kogoś razi, że  w zasadzie nie powinnaś sie kobieto cieszyc, jak pan na ciebie gwizdnie na ulicy per " fajna dupa , przeleciałbym ja" bo zazwyczaj uczy sie dziewczynki,że to " komplementy" , a dotychczas podchodziłas do tego z dystansem, prawda? 

teraz zaczynasz rozumieć, że tak nie powinno sie robic, i bezsilnosc, że musisz tolerować takie chamskie odzywki, bo inaczej pan cie uderzy albo i zgwałci, więc w trosce o własne bezpieczeństwo przełykasz łzy i traktujesz chamstwo z dystansem? 
serio, ROZUMIEM TO!!! Ale nie pouczaj mnie, jak ja mam takie odzywki traktować! Bądż na tyle lojalna wobec własnej płci.



Jacek, odpowiadam w temacie, który pisze o PORAZKACH NA PORTALU RANDKOWYM, A NIE O SUKCESACH!!!  Dlaczego mnie za to krytykujesz,że skupiam sie na temacie wątku???   



tu kobiety nawet piszą że mają teksty, obrażliwe, propozycje seksu na  anons o szukaniu wspołlokatorki...   chamskie uwagi ,że kobieta szuka nie takiego pana, jakiego cham sobie wymyślił? seerio?  Serio taki zalew chamstwa  we wszelakich ogłoszeniach, zalew chamstwa w kierunku do kobiet uważacie za normalny??

dlaczego uważacie, że moje , aaahahaa, zbyt emocjonalne podejście jest złe?? Dlaczego krytykujecie  moją emocjonalnosć, zamiast zastanowwic sie,czemu tak duzo z nas, kobiet, trafia na tok horrendalną ilosc osob  traktujących kobiety jak prostytutki, choćby pisały w ogloszeniu o czymś zupełnie innym? 
dlaczego nie krytykujecie tych seksualnych propozycji , tylko mnie za to, że mam odwagę o tym napisac?

135 Ostatnio edytowany przez Jacekk (2020-09-05 16:38:49)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
cataga napisał/a:

Jacek, odpowiadam w temacie, który pisze o PORAZKACH NA PORTALU RANDKOWYM, A NIE O SUKCESACH!!!  Dlaczego mnie za to krytykujesz,że skupiam sie na temacie wątku???

W zasadzie autorka wątku, Estera30, w pierwszym poście, nie prosi o wypisywanie swoich negatywnych, krytycznych opinii na temat portali randkowych, a zadaje pytanie: „...albo kasanowy co szukają dziewczyny by sie zabawić a gdzie się podziali normalniii ??”. Także to Ty nie doczytałaś.

Druga sprawa to ja chyba Ciebie nie krytykuję, opisałaś swoje perypetie i na to odpowiedziałem, bo uważam że podchodzisz do problemu wybiórczo i tendencyjnie, dlatego też wskazałem możliwe, najprostsze rozwiązania, też z troski o Twoje zdrowie smile

Trzecia sprawa, to Twoje podejście, chociażby do mnie jak i do innych forumowiczów-facetów, nie będę się rozpisywał, ale większość widzi Twoją lekką do nich arogancję i agresję. To też może dawać pogląd o Twoim podejściu do facetów z portali randkowych i chyba również tu jest przyczyna części frustracji z tymi portalami związana.

136 Ostatnio edytowany przez cataga (2020-09-05 16:15:05)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

''podejściu do facetów z portali randkowych'' 


haha, a jakie mam miec podejście do pana, który nawet nie przedstawiwszy się, składa mi wulgarną, pełną błedów ortograficznych, seksualną propozycję??
zapewne grzecznie, i uniżenie odpisac, że nie jestem zainteresowana, choc gdyby pan profil przeczytał, to wiedziałby o tym?   Lata całe temu tak zrobiłam, to pan mnie powyzwywał od kurew niemytych, bo napisałam, że nie jestem zainteresowana. Dwadzieścia lat temu byłam tak grzeczna, teraz blokowałam i zgłaszałam.

'no wiesz, jak otrzymujesz pierwszą wiadomość od pana i kolejną z kolejnych z propozycją seksualną,  od typa, którego nawet ani razu nie widziałeś na zdjęciu, to cie dziwi moja, haha" zajadłosć"?  jak rozmawiasz całkiem milo i nie na seksualny temat  i nagle dostajesz ni stąd , ni zowąd fotke fiuta obcego pana, to nadal uważasz, że mam prawo nie być zniesmaczona? 
to jaki mam miec pogląd na temat panow z portali, , a tym samym- panow zewsząd, skoro ci panowie z portali to ci wszyscy dookoła, moi znajomi, koledzy z pracy, sprzedawcy, mechanik z sąsiedniej ulicy?
Naprawdę cię to dziwi? Jestem miła i sympatyczna, czego zapewne tu nie widać, bo wypowiadam sie, haha, nt porażek a nie sukcesów, ale jestem miła i sympatyczna tylko wobec osob, kotre są takie same wobec mnie.   
TYLKO
Nie będę pochylała głowy i pozwalała jakimś randomowym chamom na wyzywanie mnie od kurew, bo nie zgodziłam sie na spotkanie z panem w krzakach lub samochodzie.  Lubie niektorych ludzi, mezczyzn, i kobiety, ale nie prymitywow i chamow, którzy własne frustracje wyładowują tam, gdzie są anonimowi, w internecie, odpowiadając seksualnymi propozycjami do osob, ktore tego sobie nie zyczą.   


pozdrawiam wszystkich normalnych ludzi, niezaleznie od płci, rasy i wyznania, a resztę wzywam do opamiętania sie.

A sfrustrowana to może i jestem - na samą myśł, że mogłabym (mogę trafić) i   się związać z takim panem, który ma tajemne,  sekretne zycie na portalu i wyzywa i obraża inne kobiety.

137 Ostatnio edytowany przez Jacekk (2020-09-05 17:07:24)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

… jakie możesz mieć podejście? A choćby takie, że po pierwszych kilku prostackich słowach, nie czytasz dalej, klikasz usuń i zablokuj, a po pięciu minutach zapominasz.

Cataga, ja nie twierdzę że tam jest fajnie i kolorowo. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest prostactwo i chamstwo, jak zresztą w wielu miejscach wokoło. Niestety przyszło nam żyć w takich czasach i w takim otoczeniu, ale najlepszym rozwiązaniem jest umiejętne się do tego dostosowanie, czy to przez odcięcie się, pomijanie, bagatelizowanie, czy też, jak w przypadku portali randkowych, filtrowanie, blokowanie, albo jak ktoś podpowiedział, właściwy opis swoich oczekiwań. I to jest prawidłowa reakcja, a nie zatruwanie sobie głowy chamami, którzy absolutnie nie są tego warci.
Z tego zatruwania głowy rodzi się później frustracja, agresja, brak zaufania, a to najlepsza droga do tego aby całkowicie sobie popsuć relacje społeczne, również z tymi normalnymi ludźmi.
Dlatego nie ma sensu koncentrować się na samych negatywach, a nawet szkodliwe jest zajmowanie się nimi.

138 Ostatnio edytowany przez umajona (2020-09-05 16:50:09)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Jak to pewna Ania kiedyś fajnie opisała - czy gdyby ktoś nazwał Cię krzesłem, byłabyś oburzona? Nie, bo wiesz, że krzesłem nie jesteś. Więc tak samo, gdy ktoś próbuje traktować Cię jak prostytutkę, to zwyczajnie ignorujesz, bo wiesz, że Ciebie to nie dotyczy, bo prostytutką nie jesteś. Choć ona pisała akurat o nazywaniu kogoś dziwką, a nie o traktowaniu jak prostytutkę.

139

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Cataga a ja nie rozumiem jednej rzeczy. Twojej nie wiem jak to nazwac, krucjaty przeciw mezczyznom z portali randkowych. Tzn ja nie twierdze ze w tym co piszesz nie masz racji bo wiem ze chamstwa i prostactwa jest tam wiele ale skoro wiesz ze tak jest to po co tam wchodzisz, po co zakladasz konta a potem sie oburzasz?? Przeciez nie ma obowiazku tam bywac. To nie jest Twoja praca czy cos na co w zyciu jestes skazana chcac tego czy nie chcac. Po co wiec wciaz tam funkcjonujesz od lat a potem sie tym ekscytujesz i podniecasz wrecz niezdrowo? Kreci Cie to w jakis sposob ze sobie podnosisz tym cisnienie czy jak? Bo ja jak widze ze jakies miejsce czy towarzystwo jest nie dla mnie to poprostu sie tam nie pcham i omijam szerokim lukiem a nie przezywam przy kazdej okazji ze np w barze X to siedza glosne piwozlopy, ktore dlubia w nosie, bekaja w glos i opowiadaja sobie swinskie zarty. Mysle o nich swoje ale tego nie przezywam i poprostu omijam taki lokal. Ty natomiast w kazdym pojawiajacym sie watku gdzie jest mowa o internetowych znajomosciach (doslownie w kazdym) wylewasz wiadro pomyj na tych chamskich wulgarnych zbokow internetowych. Myslisz ze oni czytaja to forum? A nawet jesli to ze swoimi przezywajacymi, pelnymi oburzenia i pogardy wpisami cos zmienisz w ich postepowaniu? No chyba nie masz zludzen ze tak bedzie. Ja czytajac Twoje liczne wpisy jak to taki i owaki  tak a nie inaczej Ci napisal i obrazil odnosze wrazenie, smutne wrazenie, ze Twoje zycie mimo wszystko kreci sie niestety wokol silnej potrzeby poznania kogos i co za tym idzie poszukiwan internetowych, a ze  "klasa" zalogowanych tam panow jest jaka jest to weszlas juz w faze permanentnej frustracji i zalu ze lata leca a Ty ciagle nikogo sensownego tam nie poznalas. Troche to traci takim desperackim zafiksowaniem i wlasnie krucjatą ktora nic nie da Cataga, nic. Jak ma sie trafic wlasciwy czlowiek w zyciu to sie trafi a jesli bedzie cham i prostak to chociazbys go z gory na dol zjechala jak smarkacza to chamem i prostakiem pozostanie. W takiej sytuacji zostaje wiec dac sobie spokoj z portalami bo szkoda nerwow.

140

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Może czas zrezygnować definitywnie z portali randkowych i zapisać się do jakiegoś biura matrymonialnego gdzie profesjonaliści będą szukali kandydatów.

Tak na marginesie to jestem przerażony tym co czytam. Jak kobieta dostanie kilkadziesiąt wiadomości takich jako opisuje Cataga to nic dziwnego że się zniechęci i podejrzliwie będzie traktować nawet normalne wiadomości.

141 Ostatnio edytowany przez cataga (2020-09-05 19:04:55)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Dziękuję, Peter. 


feniks35, skoro MOJE OBURZENIE NA MĘSKIE CHAMSTWO NA PORTALU, na KOBIECYM FORUM cie oburza tak strasznie, to czemu wchodzisz na kobiece forum i mi odpowiadasz, przeciez możesz nie czytać mojego postu , skoro ci się nie podoba?? 


Przeciez nie masz obowiazku tu, na tym portalu, zwlaszcza ,że to portal dla kobiet,  bywac. To nie jest Twoja praca czy cos na co w zyciu jestes skazany  chcac tego czy nie chcac. Po co wiec wciaz  na tym portalu  funkcjonujesz od lat a potem sie tym ekscytujesz i podniecasz wrecz niezdrowo? Kreci Cie to w jakis sposob ze sobie podnosisz tym cisnienie czy jak? Bo ja jak widze ze jakies miejsce czy towarzystwo jest nie dla mnie to poprostu sie tam nie pcham i omijam szerokim lukiem a nie przezywam przy kazdej okazji ze pani cataga jest oburzona na chamskich facetów? 

podoba ci się teraz moja odpowiedż?


Dalej mam tlumaczyć, ze zalogowałam sie po raz pierwszy od kilku lat i po 3 godzinach ZLIKWIDOWAŁAM KONTO? 



a piszę o tym dlatego ,że to na kobiecym forum, tutaj, zalą się meżczyżni, zakladając tematy w stylu  " nie mogę nikogo poznać na portalu" ' dlaczego kobiety nie odpisują". 

Ciekawe, niech idą sie zalic na to na męskich forach. ALE ...NIE MOGĄ !!!!  Bo na męskim forum trzeba byc macho gierojem, ktory wyrywa po 3 panienki dziennie , i nie mozna się przyznać, że mimo 40 stki na karku nadal tkwi sie przed ekranem i prosi o rady, jak poznac kobiety

142

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Cataga spokojnie bo Ci cisnienie skoczy. Wlasnie roznica miedzy nami jest taka, ze mnie  to co piszesz nie oburza tylko tego nie rozumiem. Nie operuje wykrzyknikami, duzymi literami i inwektywami jak Ty. Oczywiscie jesli bym uznala, ze mnie psychicznie za duzo kosztuje przebywanie tu i rozmowa z innymi uzytkownikami forum to bym stad sobie poszla ale poki co jestem jedynie ciekawa a to co ktos mi tu napisze dobrego czy zlego ma dla mnie znikome znaczenie bo zadnej z osob nie znam. Ty natomiast piszesz o tych internetowych znajomosciach całą sobą i te silne emocje, ktore raczej spokoju ducha Ci nie przysparzaja, biją aż z tego pisanego słowa. Stad moja refleksja, ze jesli sie przy czyms czlowiek tak negatywnie spala  to moze lepiej odpuscic zamiast toczyc walke z wiatrakami.

143 Ostatnio edytowany przez cataga (2020-09-05 20:09:25)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

mam taki sposób pisania, i teraz to robisz mi pan zarzut z mojego SPOSOBU PISANIA? Nikogo nie wyzywam i nie stosuje inwektyw, a sam fakt ,że chamem nazywam osobnika, który wysyla obcej kobiecie seksualne wulgarne propozycje, nieproszony, jest tylko opisaniem sposobu , w jaki ON traktuje innych.


nadal nie rozumiesz?  feniks35,  spokojnie bo Ci cisnienie skoczy. 
Wlasnie roznica miedzy nami jest taka, ze mnie  to co piszesz  oburza  i tego nie rozumiem. Operuję wykrzyknikami, nie sądziłam, że wykrzykniki i  duże litery tak cię oburzą, że musisz na ten temat pisac osobny post. 
  Ty natomiast piszesz  o mnie  i  emocjonalnym sposobie mojego pisania  całym sobą i te silne emocje, ktore raczej spokoju ducha Ci nie przysparzaja, biją aż z tego pisanego słowa....
Oczywiscie jesli bym uznala, ze mnie psychicznie za duzo kosztuje przebywanie tu i rozmowa z innymi uzytkownikami , taskimi jak Ty, feniks  na forum to bym stad sobie poszla ale poki co jestem jedynie ciekawa  opinii takich osobnikow jak Ty, których to oburza moj sposób pisania,  kazą sie mi wyluzowywać i nabierać dystansu. Do wulgarności i chamstwa.

Stad moja refleksja, ze jesli sie przy czyms czlowiek tak negatywnie spala jak ty i moje posty cie rażą  to moze lepiej odpuscic zamiast toczyc walke z wiatrakami, czyli ze mną? 


Ciekawe, że mi sie radzi " odpuszczenie portali randkowych skoro wywolują negatywne emocje'', a nie poradzicie nic  tym kobietom, ktore tu pisały, że na ogłoszenia o szukaniu mieszkania lub pracy tez otrzymywały wulgarne propozycje? Najlepiej zamknijcie się kobiety w domu, to nikt was nie będzie molestował, taaaak?   Moiże jeszcze poradżcie, byśmy nie wracały noca z pracy, załozyły czadory, to nie bedziemy was kusic i nie będziecie, panowie, musieli wysyłać swoich przyrodzeń w MMMSach, nie będziecie odpowiadac propozycjami seksualnymi na ogloszenia o pracę...itp. itd?

może skończ sie spalać na  k o bi e cy m forum, skoro ci przeszkadzają posty kobiet?    Gdyby nie  te ''walki z wiatrakami'', nadal w USA panowałoby niewolnictwo, kobiety nie miałyby prawa do pracy , kształcenia sie,  a meżczyżni nadal uważali,  że  sa panami świata. Tu was boooli...

144

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

jak pan na ciebie gwizdnie na ulicy per " fajna dupa , przeleciałbym ja" bo zazwyczaj uczy sie dziewczynki,że to " komplementy" ,

Oooook... To może brak szacunku...

A jeśli James Bond wręczając kieliszek szampana powie

bardzo mnie pociągasz, więc przenieśmy zabawę do mojego apartamentu...

To już komplement? Ja bym pewnie podszedł z nim na zabawę... To komplement...

145

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Gary, skoro  zrównujesz uwodzenie kobiet przez pana Bonda z chamskimi reakcjami panow na ulicy, to tylko potwierdziłeś moje przypuszczenie, że chamstwo sie szerzy i jest  najwidoczniej nawet wsrod panow na tym forum.   Skoro jedno i drugie to to samo dla Ciebie??? 


Teraz rozumiem, dlaczego tu tyle jekliwych postów pt.'' nie moggę znależć zadnej kobiety. " 



panowie, jesłi bedziecie mysleli jak pan Gary, daję wam gwarancję, że zadnej pani nie poznacie bliżej

146 Ostatnio edytowany przez Gary (2020-09-05 20:24:35)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Tak... to jest to samo... przy czym

fajna dupa z Ciebie, przeleciałbym Cię!

jest okej na wejściu do dyskoteki do wypindrzonej laski...
A James Bond mówi to samo tylko w innym wnętrzu do innej pani.

Trzeba mieć wyczucie. Ten gwiżdzący Pan na ulicy niestety nie działa w żadnym z tych modeli, wiec tak pewnie nie poderwie... chyba że trafi na panią, której akurat to się spodoba, ale przypuszczalnie takiej pani to ja bym poznać nie chciał.

Na portalach Ci co chcą seksu, to odpadają... Pozostali to nudziarze. Zatem wszyscy odpadają. Może powinno być na odwrót -- panowie robią dobre profile, a kobiety wybierają i piszą do tych co się im spodobają?

147

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

To już lepiej zbierać pieniądze.  Przyjemność większa  i jak się dożyje, to jest zabezpiecznie na starość,  jakby ktoś już nie mógł mieć dzieci i nie miał męża.  wink Pieniądze są fajne i mogą dużo pomoc i ułatwić.  Przez co jest mniej stresu, czy zdołamy opłacić rachunki, czy mogę naprawić samochód,  czy stać mnie na kurs angielskiego itak dalej.
Osobiście uważam,  że kiedyś,  jeszcze 6 czy 7 lat temu portale, ludzie byli nieco inni. Nawet jak ktoś był nie teges,  to rzadko i nie tak bezpośrednio i chamsko.  Dużo osób czuję się poprostu bezpiecznie za monitorem, a na żywo nigdy by nie powiedziało kobiecie pewnych rzeczy, zakład,  że spiekłoby  buraka. Ja już miałam trochę takich znajomości to wiem co mówię.  Tylko cierpią na tym osoby obojga  płci,  które są w porządku i naprawdę szukają sobie partnera czy partnerki..  Ten śmietnik co tam panuje powoduje, ze duża część z tych osób rezygnuje i kasuje konto po paru tygodniach. Może opłaty powinny być większe,  aby odstraszyć zartownisiow,  oraz resztę chwastów?

148

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
rossanka napisał/a:

Osobiście uważam,  że kiedyś,  jeszcze 6 czy 7 lat temu portale, ludzie byli nieco inni. Nawet jak ktoś był nie teges,  to rzadko i nie tak bezpośrednio i chamsko.  Dużo osób czuję się poprostu bezpiecznie za monitorem, a na żywo nigdy by nie powiedziało kobiecie pewnych rzeczy, zakład,  że spiekłoby  buraka. Ja już miałam trochę takich znajomości to wiem co mówię.  Tylko cierpią na tym osoby obojga  płci,  które są w porządku i naprawdę szukają sobie partnera czy partnerki..  Ten śmietnik co tam panuje powoduje, ze duża część z tych osób rezygnuje i kasuje konto po paru tygodniach. Może opłaty powinny być większe,  aby odstraszyć zartownisiow,  oraz resztę chwastów?

Zgadzam się z tą opinią -- dla mnie "kiedyś" znaczy 2012 rok. Wtedy panowie szukali romansu, seksu, ludzie ze sobą rozmawiali, potem się spotykali. Wtedy na pytanie gdzie szukać bratniej duszy zdecydowanie odpowiadałem, że właśnie na portalach, bo po to one są.

Minęło te kilka lat i ze zdziwieniem słuchałem totalnie dziwnych historii... Mężczyźni na portalach chcą tylko seksu i seksu... a gdy kobieta się zdecyduje, powie "To ja też chcę seksu, spotkajmy się..." to wtedy oni znikają. Znikają już na mailu, albo nie pojawiają się na spotkaniu, albo nie chcą seksu. Pewna znajoma jechała w delegację i chciała się z kimś umówić... słysząc te historie o znikających pisarzach internetowych, poradziłem jej, aby się umówiła z kilkoma, bo na pewno któryś ją wystawi i nie przyjdzie na spotkanie. W pierwszej delegacji nie wierzyła, i nie miała randki. W drugiej umówiła się z trzema -- na spotkanie (!!!) -- i chyba tylko jeden przyszedł.

A poznać kogoś do związku? Przyjaźni? Życia razem? Chyba bardzo trudne gdy się już skończy studia, naukę, nie chodzi na zajęcia, spotkania, wycieczki, z innymi ludźmi.    Ciekawe czy wciąż odbywają się te szybkie randki? Albo wyjazdy dla singli, którzy nie chcą być singlami?

149

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

oj rossanka, chyba lepiej...  Gary, widzisz, jak wchodzę na portal o drzewach, wiem, ze poczytam o drzewach, a nie  usłyszę pytania czy   fajnie, gdybys ze mną uprawiala seks na drzewie. wchodzę na portal by kogoś poznać, albo szukam mieszkania i pracy to nie spodziewam się zalewu seksualnych propozycji.  A to czy kogos mialam,  ilu i kiedy,  nie jest tematem tej dyskusji.  Nie pisalam o fajnych osobach, bo takich w ciagu wielu lat bylo jednak niewielu w porownaniu do osob, ktore opisyealam.  Nie spedzalam calego zycia na portalach randkowych z frustracją, ze mi nie wychodzi, buuu, mam wiele innych ciekawszych zajęć.    Trudno jest poznac kogoś w wieku ..dxiesięciu lat , gdy np. twoj  ukochany umarl wiele lat temu, a kolejny  pan zdradzal cię na okrąglo, bujając obie kobiety...  Nie wszyscy sa sami tylko dlatego, ze mają wredny charakter lub są brzydcy, niektorzy zostali zdradzeni, inni stracili partnerow w wypadku czy po chorobie. Ale  pracując calymi dniami, portal randkowy wydawal się sensownym miejscem do poznawania innych, najwidoczniej powinnam  chyba zwalniac się z pracy, ( uwaga, żart no i nie pracuję po nocach, za to musze być wyspana rano)by moc lazic po nocach po barach lub uczestniczyc w kursach lepienia garnkow.  Bo sensownej opcji nie widzę... Jeszcze gorzej jest, gdy ma się dziwne dla wiekszosci odob zainteresowania czy sposob spędzania wolnego czasu. Nie nudze sie sama i chcialabym miec kogos obok, ale jsk nie znajdę, tragedii nie będzie, tym bardziej nie bede lapala się za osoby pokroju tych, z ktorymi wymienilam tylko jedną wiadomosc i zablolowalam. Boje sie tylko, ze moge na zywo trafic na takiego wilka w owczej skorze i staje sie coraz to...ostrozniejsza...

150 Ostatnio edytowany przez zwyczajny gość (2020-09-05 23:30:26)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
cataga napisał/a:

''Osobiście uważam, że jakie ogłoszenie, anons....takie otrzymuje się odpowiedzi.'' no niestety nie,. nigdzie nie miałam wywalonego biustu,  minek, seksualnych aluzji. Panowie w wiekszości uważają,że to JA przyciągam zboczeńców ,że to MOJA WINA ,że przyciągam zboczeńców, że w ogole to ze mną jest coś nie tak. Być może ze mną coś jest nie tak, skoro osmielam sie zburzyć wam, panowie , idealny obraz panow samcow, ktorzy nie potrafia nawet zagadać do kobiety, nie traktując jej jak OBIEKT SEKSUALNY, a jak człowieka.   

Pani , która otrzymała propozycje seksu z ośmioma panami na wieczorze kawalerskim, tez nie miała anonsu erotycznego. Ani pani , która szukała pracy sekretarki, rownież nie oczekiwała pracy  w charakterze damy do towarzystwa pod stołem. OGARNIJCIE SIĘ PANOWIE. No chyba, że chcecie, by kiedyś wasza córka przyszła z płaczem, bo jako pierwszą pracę, jakiś dziad  zaoferował jej seks w gratisie do pracy... Przeraża mnie to,że kto wie, może rozmawiam teraz z panem z pobliskiej piekarni, który ma zawsze miły usmiech, a tak traktuje kobiety? 

I dalej panowie, przekonujcie mnie,że to moja wina, że to wy siedzicie na kobiecym forum, przekonując mnie, że takie zachowania waszej płci są normalne!! Macie nie po kolei w głowach, myslac,że mozna zwyzwac kobietę za to ,że osmieliła sie oburzyć na seksualną propozycję obcego typa, od kurew i dziwek!!
......
dlaczego uważacie, że moje , aaahahaa, zbyt emocjonalne podejście jest złe?? Dlaczego krytykujecie  moją emocjonalnosć, zamiast zastanowwic sie,czemu tak duzo z nas, kobiet, trafia na tok horrendalną ilosc osob  traktujących kobiety jak prostytutki, choćby pisały w ogloszeniu o czymś zupełnie innym? 
dlaczego nie krytykujecie tych seksualnych propozycji , tylko mnie za to, że mam odwagę o tym napisac?

Wiesz co? Wydaje mi się, że masz dziwne podejście.....wychodzisz na deszcz bez parasola i masz pretensje, że zmokłaś.
Tak, taki jest urok portali randkowych, że jest tam dużo więcej facetów (10:1) i że większość szuka tam seksu.
Takie też mamy społeczeństwo i ludzie kulturalni, na poziomie są mniejszością.
I jeszcze raz napiszę, ważne jest tak napisać by tych napalonych odsiać.......a tych lepszych zainteresować. Do tego zawsze możesz ignorować, blokować, omijać.

Acha, w drugą stronę też nie jest lepiej. Załóż lewe konto jako facet, to się też przekonasz. Może odpowiedzi nie będą tak wulgarne, ale często też ręce opadają smile

Więcej luzu i dystansu. Czasem naprawdę moźna kogoś ciekawego spotkać.....ale wymaga to gęstego sita i cierpliwości.

P.S. Zawsze mnie zastanawiało czy ci napaleni na seks, piszący wulgarnie.....znajdują w końcu kandydatki. Bo przecież jeśli nie, to by tak nie pisali....chyba.....nie wiem.

151

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Cataga w swym zacietrzewieniu nawet nie zwrocilas uwagi ze pisze na "k o b i e c y m" forum bo sama jestem kobietą. Tak, tak moja droga kobieta kobiecie moze napisac cos co bedzie nie po jej mysli. Co wiecej, moze sie nawet zgodzic z facetem tak jak ja sie zgadzam z wypowiedzia wyzej, ze zachowujesz sie wlasnie w opisany tam sposob" wychodzisz  na deszcz bez parasola i masz pretensje ze zmoklas". Skoro wiesz kto siedzi na portalach randkowych to daj sobie z nimi zwyczajnie spokoj, wtedy nerwow nie bedzie. No i nie pisz prosze po raz kolejny ze mnie oburza to co piszesz i jak piszesz. Powtorze, ja chcialam jednie zrozumiec Twoja logike postepowania, wedle ktorej robisz cos kolejny raz tak samo i w tym samym miejscu a potem masz pretensje  ze jakim prawem rezultat jest taki sam jak 2,3,8,10 razy temu.

152

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Zdecydowanie odradzam zatem Catadze urlop we Włoszech, tam żyją same "chamy" bo za ładna kobietą ciągle gwizdają. Może powinnaś szukać facetów wśród mniej ekspresyjnych nacji, np. Finów.

153

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Nie wydaje mi sie, ze na portalach bedzie przekroj spoleczenstwa.
Mam tendencje do bycia z facetami, ktorych charakter totalnie nie pasuje do bycia na portalu randkowym.
Wiec juz czesci spoleczenstwa meskiego tam nie bedzie z tego powodu.
Wiekszosc osob jakie ja znam z portali maja jakis problem, wiekszy czy mniejszy. Mowa tutaj o problemie, ktory materializuje sie natychmiast praktycznie. Problem jest tez taki, jak dziewczyny wspominaly, ze jest za wiele wiadomosci. W przeciagu jednego dnia z kawalkiem mialam 300 wiadomosc, jak zainstalowalam raz inna apke do poznawania ludzi (nie tylk randek) to nie dawalam rady czytac wiadomosci bo zaraz wyskakiwala kolejna i wtedy tamta osoba pisala i tamta odpisywala i mozna do glowy dostac.
Bylam na kilku randkach z portali bo chcialam sprawdzic co tam sie kryje za tymi profilami. Mi osobiscie nie odpowiada poziom desperacji w takich sytuacjach.
Osoba jest na portalu randkowym i pisze do mnie bo chce isc ze mna na randke. Randka ma juz romantyczne znaczenie i w zalozeniu znajomosc ma prowadzic do romantycznej relacji. To sprawia, ze facet na tej randce ma nieco bardziej pewne podejscie do tematu niz facet, ktory nie wie czy widze go tylko jako znajomego, czy go friend zonuje czy nie.
Jakos nie odnajduje sie dobrze w takiej sytuacji i wydaje mi sie ona nienaturalna, nie w mojej naturze.
Nie mowie, ze kazdy facet byl zly z portalu. Byli w sumie OK. Jeden byl strasznie wkurzajacy, pocalowal mnie mimo, ze mowilam 'nie'.
Inny facet byl w sumie fajny, byl mily, zabawny, pokazal mi swoj ulubiony obraz w galerii, mial ochryply glos, czarne wlosy i nie byl wysoki (czyli raczej moj typ)
Spotkalam sie z nim dwa razy i ta znajomosc mogla potoczyc sie inaczej gdyby nie to, ze te spotkania to byly randki. Ostatecznie pocalowalam go raz i juz nigdy wiecej go nie spotkalam bo powiedzialam, ze nie chce jednak relacji.
Jestem raczej pewna, ze gdybym poznala mojego meza przez portal to tez by nie wyszla ta relacja.
Ironicznie fakt, ze bylam zajeta kiedy zaczelam sie z nim zadawac sprawilo, ze rozwinela sie relacja bo nie mogl do mnie wyskoczyc z pocalunkami i innymi rzeczami. Z kolei kiedy relacja sie rozwinela w romantyczna to nie moglam uciec bo bylismy i tak pod jednym dachem.

154 Ostatnio edytowany przez Jacekk (2020-09-06 09:49:53)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
Winter.Kween napisał/a:

Nie wydaje mi sie, ze na portalach bedzie przekroj spoleczenstwa.
Mam tendencje do bycia z facetami, ktorych charakter totalnie nie pasuje do bycia na portalu randkowym.
Wiec juz czesci spoleczenstwa meskiego tam nie bedzie z tego powodu.
Wiekszosc osob jakie ja znam z portali maja jakis problem, wiekszy czy mniejszy. Mowa tutaj o problemie, ktory materializuje sie natychmiast praktycznie.

Dokładnie, nie ma tam przekroju społeczeństwa, bo osoby które się tam pojawiają muszą akceptować taką formę poznawania, a takich wcale nie jest większość. Mają też często deficyty, w swoim życiu, w relacjach społecznych, pewności siebie. A w ogóle całość tamtejszych użytkowników ewoluuje i przyciąga różne męty, kryjące się tam pod anonimowością. Internet trafił pod strzechy. To z kolei wypiera zdrowych, normalnych użytkowników, którzy stamtąd po prostu uciekają. Działa też zasada, że jakościowy "towar" szybko znajduje zainteresowanie, a ten wybrakowany pozostaje, nabierając coraz więcej frustracji smile
W efekcie, te zwykłe portale randkowe stają się coraz bardziej śmietniskiem, podobnie jak różne grupy randkowe na Facebooku. Oczywiście, główna w tym zasługa tych zaburzonych facetów. W tym przypadkach zło wypiera dobro.
Dobrze jest mieć tego pełną świadomość, planując z tego korzystać.
Wcześniejsze porównanie kolegi zwyczajny gość, z parasolem w deszczu, też trafione.

155

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
cataga napisał/a:

mam taki sposób pisania, i teraz to robisz mi pan zarzut z mojego SPOSOBU PISANIA? Nikogo nie wyzywam i nie stosuje inwektyw, a sam fakt ,że chamem nazywam osobnika, który wysyla obcej kobiecie seksualne wulgarne propozycje, nieproszony, jest tylko opisaniem sposobu , w jaki ON traktuje innych.

W wydumany sposób przypisałaś mi intencje, których nie mam. Nawet puściłaś sobie wodze fantazji, że mogłem być którymś ze zboków, który do Ciebie zagadał. Jesteś moim zdaniem zafiksowana i nie oszukujmy się, że to dotyczy tylko facetów na portalach internetowych.

156 Ostatnio edytowany przez cataga (2020-09-06 16:24:12)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Nawet puściłaś sobie wodze fantazji, że mogłem być którymś ze zboków, który do Ciebie zagadał - - - ojeej, urazony, bo wyraziłam własne zdanie na temat Pana postępowania, panie Misinx, i teraz usiłujesz się do mnie dop.. rzac?   Może jesteś  jednak pan którymś z tych zbokow, bo takich facetow spotykałam, bez cienia zażenowania proponujących mi etat kochanki zonkosia! Ja jestem zafiksowana? A ci zboczeńcy, wysyłający ob sceniczne, chamskie propozycje nawet na ogłoszenia o wynajmie mieszkania, są tacy cudowni i taka to już natura facetów? I oni, oczywiście, nie są zafiksowani na jednym, bo " taka natura facetów"? 
            Jestem zafiksowana, bo przytoczyłam propozycje chamow na seks z osmiorgiem panów wysyłanym normalnej kobiecie z portalu?  Teraz coraz bardziej rozumiem, że panowie nawet na takim forum, kobiecym, przypominam, mają wielki problem z samymi sobą. Szukajcie sobie, żonate szuje, darmowych kochanek, ale nie bądźcie zaskoczeni, że kobiety na kobiecym portalu są zażenowane i  mówią wprost, że nie akceptują takich zachowań. Panie foggy czy Misinx, takie osoby jak wy spotykałam wielokrotnie i zwiewałam, aż się kurzyło. NIE chcę mieć tego typu osób wokół siebie, nie szukam takich osób, a mężczyzny. Najwidoczniej mężczyzna w Pl to towar deficytowy...  Tak, zaraz się Pan panie Misinx, dowalisz, że sama traktuję facetów jak towar. NIE  traktuję, ale nawet jeśli, to tak tylko tych, którzy mnie tak traktują.          Nie bawią mnie dowcipasy            “hehe, no bo wiesz, jak się kobiety nie bije, to jej wątroba gnije", potem rechot i oczekiwanie mojej aprobaty, a na moje oburzenie, nieśmiertelną wymówka, to był tylko żart, co się oburzasz, no jaka sztywna.              Ale wystarczy odpowiedzieć podobnym żartem nt możliwości  panów w sypialni, oburzenie następuje niesamowite. No panowie, ciekawe, czemu nie powiecie,  jak można się przed wami uchronić i przed niechcianymi propozycjami seksualnymi  w odpowiedzi na jakiekolwiek ogłoszenia?

157

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
cataga napisał/a:

Szukajcie sobie, żonate szuje, darmowych kochanek, ale nie bądźcie zaskoczeni, że kobiety na kobiecym portalu są zażenowane i  mówią wprost, że nie akceptują takich zachowań.

Ponieważ życie wskazuje, że te żonate szuje znajdują jednak chętne na ich pocieszanie, to znaczy, że ich strategia w jakimś zakresie jest skuteczna. Podobnie inne podane przykłady zachowań. Jak to kiedyś powiedział jeden pan, który obcesowo całował nieznane kobiety na ulicy odpowiadając na pytanie, czy nie dostaje w twarz - oczywiście! Połowa wali z liścia ale druga połowa...
Oczywiście, że wiele męskich strategii podrywu jest żenujących ale jednak jakiś skutek przynoszą. O dziwo wink Ja ich rzecz jasna nie polecam ale też trudno mi potępiać. Człowiek inteligentny umie stosować różne narzędzia. Ten prostszy będzie leciał jednym tekstem czekając na taką, której to wystarczy. Prędzej czy później się doczeka.

158

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Jak to kiedyś powiedział jeden pan, który obcesowo całował nieznane kobiety na ulicy odpowiadając na pytanie, czy nie dostaje w twarz - oczywiście! Połowa wali z liścia ale druga połowa..._ No jasne, strategia strategią, ale np ja nie szukam neandertalczyka ze strategią, ale dorosłego, dojrzałego mężczyzny.  Widzę, że  marne szanse.       Może dlatego potem istnieją takie fora, bo pełno kobiet łapie się na takie strategie, i w rezultacie lądują w toksycznych relacjach z neandertalcami.... wink

159

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
cataga napisał/a:

No jasne, strategia strategią, ale np ja nie szukam neandertalczyka ze strategią, ale dorosłego, dojrzałego mężczyzny.  Widzę, że  marne szanse.

Bo to jak poszukiwania świętego Graala wink Dorosły, dojrzały mężczyzna jest już w 99,9 % przypadków żonaty i nie ma potrzeby pisać na portalach randkowych w poszukiwaniu wrażeń na boku. Pozostają ci z tej grupy z odzysku, których żony puściły w trąbę albo zwyczajnie im się z jakichś przyczyn zmarło.

160

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
cataga napisał/a:

Nawet puściłaś sobie wodze fantazji, że mogłem być którymś ze zboków, który do Ciebie zagadał - - - ojeej, urazony, bo wyraziłam własne zdanie na temat Pana postępowania, panie Misinx, i teraz usiłujesz się do mnie dop.. rzac?   Może jesteś  jednak pan którymś z tych zbokow, bo takich facetow spotykałam, bez cienia zażenowania proponujących mi etat kochanki zonkosia! Ja jestem zafiksowana? A ci zboczeńcy, wysyłający ob sceniczne, chamskie propozycje nawet na ogłoszenia o wynajmie mieszkania, są tacy cudowni i taka to już natura facetów? I oni, oczywiście, nie są zafiksowani na jednym, bo " taka natura facetów"? 
            Jestem zafiksowana, bo przytoczyłam propozycje chamow na seks z osmiorgiem panów wysyłanym normalnej kobiecie z portalu?  Teraz coraz bardziej rozumiem, że panowie nawet na takim forum, kobiecym, przypominam, mają wielki problem z samymi sobą. Szukajcie sobie, żonate szuje, darmowych kochanek, ale nie bądźcie zaskoczeni, że kobiety na kobiecym portalu są zażenowane i  mówią wprost, że nie akceptują takich zachowań. Panie foggy czy Misinx, takie osoby jak wy spotykałam wielokrotnie i zwiewałam, aż się kurzyło. NIE chcę mieć tego typu osób wokół siebie, nie szukam takich osób, a mężczyzny. Najwidoczniej mężczyzna w Pl to towar deficytowy...  Tak, zaraz się Pan panie Misinx, dowalisz, że sama traktuję facetów jak towar. NIE  traktuję, ale nawet jeśli, to tak tylko tych, którzy mnie tak traktują.          Nie bawią mnie dowcipasy            “hehe, no bo wiesz, jak się kobiety nie bije, to jej wątroba gnije", potem rechot i oczekiwanie mojej aprobaty, a na moje oburzenie, nieśmiertelną wymówka, to był tylko żart, co się oburzasz, no jaka sztywna.              Ale wystarczy odpowiedzieć podobnym żartem nt możliwości  panów w sypialni, oburzenie następuje niesamowite. No panowie, ciekawe, czemu nie powiecie,  jak można się przed wami uchronić i przed niechcianymi propozycjami seksualnymi  w odpowiedzi na jakiekolwiek ogłoszenia?

Nie, nie będę się dowalał.... Mam tylko nadzieję, że gdzieś przypadkiem nie trafię na taką frustratkę jak Ty. Nikt Ci tu, łącznie ze mną źle nie życzy. I nikt nie każe Ci się spotykać, wiązać z idiotami, zbokami itd. Wszyscy Ci radzą, żebyś po prostu przejęła inicjatywę i sama zaczęła poznawać, a Ty wyskakujesz z jakimiś pretensjami. Masakra. Dla Ciebie nie ma dobrej rady. Nikt Ci nie powie jak można się uchronić przed niechcianymi propozycjami seksualnymi. W pierwszym odruchu przyszedł mi do głowy jakiś zakon, ale z ostatnich informacji jakie wypływają wynika, że to też już nieaktualne. Nie ma na to recepty. Taka jest brutalna rzeczywistość. Chcesz się oburzać to się oburzaj, ale swoje pretensje kieruj do tych, którzy Ci te propozycje rzucają, a nikt z obecnych facetów na forum tego nie robił.

161

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
cataga napisał/a:

Nawet puściłaś sobie wodze fantazji, że mogłem być którymś ze zboków, który do Ciebie zagadał - - - ojeej, urazony, bo wyraziłam własne zdanie na temat Pana postępowania, panie Misinx, i teraz usiłujesz się do mnie dop.. rzac?   Może jesteś  jednak pan którymś z tych zbokow, bo takich facetow spotykałam, bez cienia zażenowania proponujących mi etat kochanki zonkosia! Ja jestem zafiksowana? A ci zboczeńcy, wysyłający ob sceniczne, chamskie propozycje nawet na ogłoszenia o wynajmie mieszkania, są tacy cudowni i taka to już natura facetów? I oni, oczywiście, nie są zafiksowani na jednym, bo " taka natura facetów"? 
            Jestem zafiksowana, bo przytoczyłam propozycje chamow na seks z osmiorgiem panów wysyłanym normalnej kobiecie z portalu?  Teraz coraz bardziej rozumiem, że panowie nawet na takim forum, kobiecym, przypominam, mają wielki problem z samymi sobą. Szukajcie sobie, żonate szuje, darmowych kochanek, ale nie bądźcie zaskoczeni, że kobiety na kobiecym portalu są zażenowane i  mówią wprost, że nie akceptują takich zachowań. Panie foggy czy Misinx, takie osoby jak wy spotykałam wielokrotnie i zwiewałam, aż się kurzyło. NIE chcę mieć tego typu osób wokół siebie, nie szukam takich osób, a mężczyzny. Najwidoczniej mężczyzna w Pl to towar deficytowy...  Tak, zaraz się Pan panie Misinx, dowalisz, że sama traktuję facetów jak towar. NIE  traktuję, ale nawet jeśli, to tak tylko tych, którzy mnie tak traktują.          Nie bawią mnie dowcipasy            “hehe, no bo wiesz, jak się kobiety nie bije, to jej wątroba gnije", potem rechot i oczekiwanie mojej aprobaty, a na moje oburzenie, nieśmiertelną wymówka, to był tylko żart, co się oburzasz, no jaka sztywna.              Ale wystarczy odpowiedzieć podobnym żartem nt możliwości  panów w sypialni, oburzenie następuje niesamowite. No panowie, ciekawe, czemu nie powiecie,  jak można się przed wami uchronić i przed niechcianymi propozycjami seksualnymi  w odpowiedzi na jakiekolwiek ogłoszenia?

Moze lepiej wlozyc w wysilek w pogodzenie sie z wlasna samotnoscia. Bo zaczynasz brzmiec jak damski incel juz z ta zgorzchnialoscia.

162

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Ja też nie mam dobrej opinii co do sympatii bo wydaje mi się że 80 % profili to fikcyjne konta . Większosc kobiet pisze że nie szuka przygód tylko stałego związku i ha też tego chcę ale jak wyśle wiadomość to albo mało kto odpisze albo po chwili pisania same nie wiedzą czego chcą. Nie jestem już taki pewny czy można tam kogoś normalnego spotkać bo mi przez rok czasu się nie udało

163

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
Winter.Kween napisał/a:
cataga napisał/a:

Nawet puściłaś sobie wodze fantazji, że mogłem być którymś ze zboków, który do Ciebie zagadał - - - ojeej, urazony, bo wyraziłam własne zdanie na temat Pana postępowania, panie Misinx, i teraz usiłujesz się do mnie dop.. rzac?   Może jesteś  jednak pan którymś z tych zbokow, bo takich facetow spotykałam, bez cienia zażenowania proponujących mi etat kochanki zonkosia! Ja jestem zafiksowana? A ci zboczeńcy, wysyłający ob sceniczne, chamskie propozycje nawet na ogłoszenia o wynajmie mieszkania, są tacy cudowni i taka to już natura facetów? I oni, oczywiście, nie są zafiksowani na jednym, bo " taka natura facetów"? 
            Jestem zafiksowana, bo przytoczyłam propozycje chamow na seks z osmiorgiem panów wysyłanym normalnej kobiecie z portalu?  Teraz coraz bardziej rozumiem, że panowie nawet na takim forum, kobiecym, przypominam, mają wielki problem z samymi sobą. Szukajcie sobie, żonate szuje, darmowych kochanek, ale nie bądźcie zaskoczeni, że kobiety na kobiecym portalu są zażenowane i  mówią wprost, że nie akceptują takich zachowań. Panie foggy czy Misinx, takie osoby jak wy spotykałam wielokrotnie i zwiewałam, aż się kurzyło. NIE chcę mieć tego typu osób wokół siebie, nie szukam takich osób, a mężczyzny. Najwidoczniej mężczyzna w Pl to towar deficytowy...  Tak, zaraz się Pan panie Misinx, dowalisz, że sama traktuję facetów jak towar. NIE  traktuję, ale nawet jeśli, to tak tylko tych, którzy mnie tak traktują.          Nie bawią mnie dowcipasy            “hehe, no bo wiesz, jak się kobiety nie bije, to jej wątroba gnije", potem rechot i oczekiwanie mojej aprobaty, a na moje oburzenie, nieśmiertelną wymówka, to był tylko żart, co się oburzasz, no jaka sztywna.              Ale wystarczy odpowiedzieć podobnym żartem nt możliwości  panów w sypialni, oburzenie następuje niesamowite. No panowie, ciekawe, czemu nie powiecie,  jak można się przed wami uchronić i przed niechcianymi propozycjami seksualnymi  w odpowiedzi na jakiekolwiek ogłoszenia?

Moze lepiej wlozyc w wysilek w pogodzenie sie z wlasna samotnoscia. Bo zaczynasz brzmiec jak damski incel juz z ta zgorzchnialoscia.

Też mam takie wrażenie.

164

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
Misinx napisał/a:
Winter.Kween napisał/a:
cataga napisał/a:

Nawet puściłaś sobie wodze fantazji, że mogłem być którymś ze zboków, który do Ciebie zagadał - - - ojeej, urazony, bo wyraziłam własne zdanie na temat Pana postępowania, panie Misinx, i teraz usiłujesz się do mnie dop.. rzac?   Może jesteś  jednak pan którymś z tych zbokow, bo takich facetow spotykałam, bez cienia zażenowania proponujących mi etat kochanki zonkosia! Ja jestem zafiksowana? A ci zboczeńcy, wysyłający ob sceniczne, chamskie propozycje nawet na ogłoszenia o wynajmie mieszkania, są tacy cudowni i taka to już natura facetów? I oni, oczywiście, nie są zafiksowani na jednym, bo " taka natura facetów"? 
            Jestem zafiksowana, bo przytoczyłam propozycje chamow na seks z osmiorgiem panów wysyłanym normalnej kobiecie z portalu?  Teraz coraz bardziej rozumiem, że panowie nawet na takim forum, kobiecym, przypominam, mają wielki problem z samymi sobą. Szukajcie sobie, żonate szuje, darmowych kochanek, ale nie bądźcie zaskoczeni, że kobiety na kobiecym portalu są zażenowane i  mówią wprost, że nie akceptują takich zachowań. Panie foggy czy Misinx, takie osoby jak wy spotykałam wielokrotnie i zwiewałam, aż się kurzyło. NIE chcę mieć tego typu osób wokół siebie, nie szukam takich osób, a mężczyzny. Najwidoczniej mężczyzna w Pl to towar deficytowy...  Tak, zaraz się Pan panie Misinx, dowalisz, że sama traktuję facetów jak towar. NIE  traktuję, ale nawet jeśli, to tak tylko tych, którzy mnie tak traktują.          Nie bawią mnie dowcipasy            “hehe, no bo wiesz, jak się kobiety nie bije, to jej wątroba gnije", potem rechot i oczekiwanie mojej aprobaty, a na moje oburzenie, nieśmiertelną wymówka, to był tylko żart, co się oburzasz, no jaka sztywna.              Ale wystarczy odpowiedzieć podobnym żartem nt możliwości  panów w sypialni, oburzenie następuje niesamowite. No panowie, ciekawe, czemu nie powiecie,  jak można się przed wami uchronić i przed niechcianymi propozycjami seksualnymi  w odpowiedzi na jakiekolwiek ogłoszenia?

Moze lepiej wlozyc w wysilek w pogodzenie sie z wlasna samotnoscia. Bo zaczynasz brzmiec jak damski incel juz z ta zgorzchnialoscia.

Też mam takie wrażenie.

Ja też. Tzn się zgadzam . Cataga, wiem, że tu już od dawna piszesz, że nie możesz nikogo znaleźć, to rozumiem, że może frustrowac, ale bez obrazy jak piszesz o tych facetach to brzmisz, jakbys nienawidzila rodu meskiego. Wiem, jak bywa na portalach ale nie trzeba sie skupiac na tych niewypałach , owszem Sympatie,pl i inne tego typu miejsca glownie przycuagaja facetów nie nadających się do niczego, ale jakiś procent normalnych jest. A piszesz o nich z taka pogarda i niechęcią, że aż dziwne. Ja też długo rozpoczalamz e jestem sama, ale od jakiegoś czasu jestem bardzo zadowolona ze swojego życia. (Może tylko fakt dzieci mnie jeszcze nurtuje, ale myślę, że i z tym sobie poradzę.) Może to jest wyjście aby nie zaplatac się w całej sytuacji?

165

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

To prawda, Cataga. ziejesz nienawiścią sad

166

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Lubię być sama, ale niestety, skoro uważasz, że opisywanie takich przypadków jak powyższe, z oferowaniem seksu przy ogłoszeniu o pracę czy wynajmie mieszkania, jest "zianiem nienawiścią", to nie mam argumentów.  Na portalu byłam raz przez kilka miesięcy, parę lat tamu i znalazlam_zdradzacza- opisałam go w jednym moim watku- i teraz, przez 3 godziny, ale oczywiscie, zionę nienawicią, bo, tadammm, jestem sama. A jestem sama, bo mam wredny charakter i nie godzę się na łóżkowe randki po pierwszej rozmowie per oral, anal, klasyk, plus nr Pana.  Rozumiem. W takim razie to forum jest nie dla mnie i oficjalnie proszę o usunięcie mojego profilu. NIE zgadzam się na to, by nawet kobiety usiłowały mi wmówić, że taki sposób postępowania panów jest rzeczą normalną, bo wychowałam się w innym środowisku.  Mogę rozumieć, że portal randkowy przyciąga specyficzny rodzaj osób szukających wyłącznie jednego,
Ale, do licha, ogłoszenia o pracę czy wynajem mieszkania również? Te kobiety też " zioną nienawiścią ", że osmielily się to opisać? KULTURA GWALTUw pełnym rozkwicie...                                 Jeszcze raz powtarzam, by na moje życzenie usunęły administatorki moje konto. Żegnam i życzę otrzeźwienia.

167

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
cataga napisał/a:

Lubię być sama, ale niestety, skoro uważasz, że opisywanie takich przypadków jak powyższe, z oferowaniem seksu przy ogłoszeniu o pracę czy wynajmie mieszkania, jest "zianiem nienawiścią", to nie mam argumentów.  Na portalu byłam raz przez kilka miesięcy, parę lat tamu i znalazlam_zdradzacza- opisałam go w jednym moim watku- i teraz, przez 3 godziny, ale oczywiscie, zionę nienawicią, bo, tadammm, jestem sama. A jestem sama, bo mam wredny charakter i nie godzę się na łóżkowe randki po pierwszej rozmowie per oral, anal, klasyk, plus nr Pana.  Rozumiem. W takim razie to forum jest nie dla mnie i oficjalnie proszę o usunięcie mojego profilu. NIE zgadzam się na to, by nawet kobiety usiłowały mi wmówić, że taki sposób postępowania panów jest rzeczą normalną, bo wychowałam się w innym środowisku.  Mogę rozumieć, że portal randkowy przyciąga specyficzny rodzaj osób szukających wyłącznie jednego,
Ale, do licha, ogłoszenia o pracę czy wynajem mieszkania również? Te kobiety też " zioną nienawiścią ", że osmielily się to opisać? KULTURA GWALTUw pełnym rozkwicie...                                 Jeszcze raz powtarzam, by na moje życzenie usunęły administatorki moje konto. Żegnam i życzę otrzeźwienia.

Dałem sobie na wstrzymanie z odpowiedzią, ale teraz to już w zasadzie po wszystkim, więc czemu nie.  Twoje odpowiedzi cataga to niestety jeden wielki festiwal dopowiadania, dopisywania do wypowiedzi innych, rzeczy o których nawet słowem nie wspomnieli... Oni  A a Ty B. I znów i w kółko. Ludzie sugerują inne rozwiązania, zmianę podejścia, to, śmo, owamto, obchodzą się z Tobą jak z jajkiem, chyba maja w sobie jakieś niespożyte pokłady empatii. Groch o ścianę.

Jeżeli jedna osoba Ci coś sugeruje - pal licho, dwie, trzy w sumie też mogą się mylić. Mam wrażenie że setka by nie pomogła bo Ty i tak strzelisz focha, coś sobie wyimaginujesz i dopiszesz durną ripostę stwierdzając że "nawet kobiety" próbują Ci wmówić że wulgarne zachowania mężczyzn są ok,chociaż żadna nie zająknęła się o tym choćby jednym słowem!!  I kto tutaj potrzebuje otrzeźwienia!?

168

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
Ras napisał/a:
cataga napisał/a:

Lubię być sama, ale niestety, skoro uważasz, że opisywanie takich przypadków jak powyższe, z oferowaniem seksu przy ogłoszeniu o pracę czy wynajmie mieszkania, jest "zianiem nienawiścią", to nie mam argumentów.  Na portalu byłam raz przez kilka miesięcy, parę lat tamu i znalazlam_zdradzacza- opisałam go w jednym moim watku- i teraz, przez 3 godziny, ale oczywiscie, zionę nienawicią, bo, tadammm, jestem sama. A jestem sama, bo mam wredny charakter i nie godzę się na łóżkowe randki po pierwszej rozmowie per oral, anal, klasyk, plus nr Pana.  Rozumiem. W takim razie to forum jest nie dla mnie i oficjalnie proszę o usunięcie mojego profilu. NIE zgadzam się na to, by nawet kobiety usiłowały mi wmówić, że taki sposób postępowania panów jest rzeczą normalną, bo wychowałam się w innym środowisku.  Mogę rozumieć, że portal randkowy przyciąga specyficzny rodzaj osób szukających wyłącznie jednego,
Ale, do licha, ogłoszenia o pracę czy wynajem mieszkania również? Te kobiety też " zioną nienawiścią ", że osmielily się to opisać? KULTURA GWALTUw pełnym rozkwicie...                                 Jeszcze raz powtarzam, by na moje życzenie usunęły administatorki moje konto. Żegnam i życzę otrzeźwienia.

Dałem sobie na wstrzymanie z odpowiedzią, ale teraz to już w zasadzie po wszystkim, więc czemu nie.  Twoje odpowiedzi cataga to niestety jeden wielki festiwal dopowiadania, dopisywania do wypowiedzi innych, rzeczy o których nawet słowem nie wspomnieli... Oni  A a Ty B. I znów i w kółko. Ludzie sugerują inne rozwiązania, zmianę podejścia, to, śmo, owamto, obchodzą się z Tobą jak z jajkiem, chyba maja w sobie jakieś niespożyte pokłady empatii. Groch o ścianę.

Jeżeli jedna osoba Ci coś sugeruje - pal licho, dwie, trzy w sumie też mogą się mylić. Mam wrażenie że setka by nie pomogła bo Ty i tak strzelisz focha, coś sobie wyimaginujesz i dopiszesz durną ripostę stwierdzając że "nawet kobiety" próbują Ci wmówić że wulgarne zachowania mężczyzn są ok,chociaż żadna nie zająknęła się o tym choćby jednym słowem!!  I kto tutaj potrzebuje otrzeźwienia!?

Cataga tak jakby nie czytała kompletnie ze zrozumieniem co ludzie do niej piszą. Dla mnie masakra i TVP Info w jednym big_smile Też jej życzę otrzeźwienia.

169

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
Misinx napisał/a:
Ras napisał/a:
cataga napisał/a:

Lubię być sama, ale niestety, skoro uważasz, że opisywanie takich przypadków jak powyższe, z oferowaniem seksu przy ogłoszeniu o pracę czy wynajmie mieszkania, jest "zianiem nienawiścią", to nie mam argumentów.  Na portalu byłam raz przez kilka miesięcy, parę lat tamu i znalazlam_zdradzacza- opisałam go w jednym moim watku- i teraz, przez 3 godziny, ale oczywiscie, zionę nienawicią, bo, tadammm, jestem sama. A jestem sama, bo mam wredny charakter i nie godzę się na łóżkowe randki po pierwszej rozmowie per oral, anal, klasyk, plus nr Pana.  Rozumiem. W takim razie to forum jest nie dla mnie i oficjalnie proszę o usunięcie mojego profilu. NIE zgadzam się na to, by nawet kobiety usiłowały mi wmówić, że taki sposób postępowania panów jest rzeczą normalną, bo wychowałam się w innym środowisku.  Mogę rozumieć, że portal randkowy przyciąga specyficzny rodzaj osób szukających wyłącznie jednego,
Ale, do licha, ogłoszenia o pracę czy wynajem mieszkania również? Te kobiety też " zioną nienawiścią ", że osmielily się to opisać? KULTURA GWALTUw pełnym rozkwicie...                                 Jeszcze raz powtarzam, by na moje życzenie usunęły administatorki moje konto. Żegnam i życzę otrzeźwienia.

Dałem sobie na wstrzymanie z odpowiedzią, ale teraz to już w zasadzie po wszystkim, więc czemu nie.  Twoje odpowiedzi cataga to niestety jeden wielki festiwal dopowiadania, dopisywania do wypowiedzi innych, rzeczy o których nawet słowem nie wspomnieli... Oni  A a Ty B. I znów i w kółko. Ludzie sugerują inne rozwiązania, zmianę podejścia, to, śmo, owamto, obchodzą się z Tobą jak z jajkiem, chyba maja w sobie jakieś niespożyte pokłady empatii. Groch o ścianę.

Jeżeli jedna osoba Ci coś sugeruje - pal licho, dwie, trzy w sumie też mogą się mylić. Mam wrażenie że setka by nie pomogła bo Ty i tak strzelisz focha, coś sobie wyimaginujesz i dopiszesz durną ripostę stwierdzając że "nawet kobiety" próbują Ci wmówić że wulgarne zachowania mężczyzn są ok,chociaż żadna nie zająknęła się o tym choćby jednym słowem!!  I kto tutaj potrzebuje otrzeźwienia!?

Cataga tak jakby nie czytała kompletnie ze zrozumieniem co ludzie do niej piszą. Dla mnie masakra i TVP Info w jednym big_smile Też jej życzę otrzeźwienia.

Możliwe, że Cataga przez swoje trudne przeżycia już tak filtruje rzeczywistość, żeby potwierdzić, że TO jest wszędzie, wróg to już nie tylko chamy, debile i zboki na portalu, ale też osoby, które próbują sugerować, że może jednak robi coś źle, jeśli spotyka tylko takich facetów, i że może jakaś własna aktywność by była konieczna. Jesteśmy rozszerzonym wrogiem, sprzymierzeńcami wroga, przedstawicielami myślenia, że kobieta powinna się cieszyć, że ktoś chce się z nią "róchać" w krzakach... tylko dlatego, że widzimy problem szerzej.
Szkoda, że tak jest. Szkoda, bo czuję, że Cataga jest fajną babką, która wpadła w beznadziejny schemat napędzany frustracją i mechanizmy typu 'na złość mamie odmrożę sobie uszy'. Teraz znika z forum, by forum sobie coś przemyślało. Tu już byli tacy, co uważali, że swoją nieobecnością kogoś karzą, albo, że wlepienie im bana powoduje upadek tego miejsca, forum bez nich nie przetrwa, a jednak po miesiącu nikt o nich nie pamiętał...
Cataga konsekwentnie robi sobie samej kuku, to smutne.

170 Ostatnio edytowany przez Winter.Kween (2020-09-08 01:37:16)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
cataga napisał/a:

Lubię być sama, ale niestety, skoro uważasz, że opisywanie takich przypadków jak powyższe, z oferowaniem seksu przy ogłoszeniu o pracę czy wynajmie mieszkania, jest "zianiem nienawiścią", to nie mam argumentów.  Na portalu byłam raz przez kilka miesięcy, parę lat tamu i znalazlam_zdradzacza- opisałam go w jednym moim watku- i teraz, przez 3 godziny, ale oczywiscie, zionę nienawicią, bo, tadammm, jestem sama. A jestem sama, bo mam wredny charakter i nie godzę się na łóżkowe randki po pierwszej rozmowie per oral, anal, klasyk, plus nr Pana.  Rozumiem. W takim razie to forum jest nie dla mnie i oficjalnie proszę o usunięcie mojego profilu. NIE zgadzam się na to, by nawet kobiety usiłowały mi wmówić, że taki sposób postępowania panów jest rzeczą normalną, bo wychowałam się w innym środowisku.  Mogę rozumieć, że portal randkowy przyciąga specyficzny rodzaj osób szukających wyłącznie jednego,
Ale, do licha, ogłoszenia o pracę czy wynajem mieszkania również? Te kobiety też " zioną nienawiścią ", że osmielily się to opisać? KULTURA GWALTUw pełnym rozkwicie...                                 Jeszcze raz powtarzam, by na moje życzenie usunęły administatorki moje konto. Żegnam i życzę otrzeźwienia.

No, tylko szkoda, ze nie o tym mowilismy.
Zachowujesz sie jak damski incel i nie dlatego, ze ja uwazam, ze te zachowania facetow sa spoko.
Przekrecasz kota ogonem i manipulujesz naszymi wypowiedziami... jak damski incel nie?
A pozniej kUlTuRa GwAlTu. O czym Ty mowisz?

Sama sobie szkodzisz, bo kto jest tak jadowity to sam trucizne pije. Mam nadzieje, ze to zauwazysz, a z zycia milosnego sie calkiem wycofasz. Wtedy nie bedziesz musiala miec od czynienia z mezczyznami i frustracja spadnie w Tobie.

171 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2020-09-08 16:10:22)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
Gary napisał/a:
rossanka napisał/a:

Osobiście uważam,  że kiedyś,  jeszcze 6 czy 7 lat temu portale, ludzie byli nieco inni. Nawet jak ktoś był nie teges,  to rzadko i nie tak bezpośrednio i chamsko.  Dużo osób czuję się poprostu bezpiecznie za monitorem, a na żywo nigdy by nie powiedziało kobiecie pewnych rzeczy, zakład,  że spiekłoby  buraka. Ja już miałam trochę takich znajomości to wiem co mówię.  Tylko cierpią na tym osoby obojga  płci,  które są w porządku i naprawdę szukają sobie partnera czy partnerki..  Ten śmietnik co tam panuje powoduje, ze duża część z tych osób rezygnuje i kasuje konto po paru tygodniach. Może opłaty powinny być większe,  aby odstraszyć zartownisiow,  oraz resztę chwastów?

Zgadzam się z tą opinią -- dla mnie "kiedyś" znaczy 2012 rok. Wtedy panowie szukali romansu, seksu, ludzie ze sobą rozmawiali, potem się spotykali. Wtedy na pytanie gdzie szukać bratniej duszy zdecydowanie odpowiadałem, że właśnie na portalach, bo po to one są.

Minęło te kilka lat i ze zdziwieniem słuchałem totalnie dziwnych historii... Mężczyźni na portalach chcą tylko seksu i seksu... a gdy kobieta się zdecyduje, powie "To ja też chcę seksu, spotkajmy się..." to wtedy oni znikają. Znikają już na mailu, albo nie pojawiają się na spotkaniu, albo nie chcą seksu. Pewna znajoma jechała w delegację i chciała się z kimś umówić... słysząc te historie o znikających pisarzach internetowych, poradziłem jej, aby się umówiła z kilkoma, bo na pewno któryś ją wystawi i nie przyjdzie na spotkanie. W pierwszej delegacji nie wierzyła, i nie miała randki. W drugiej umówiła się z trzema -- na spotkanie (!!!) -- i chyba tylko jeden przyszedł.

A poznać kogoś do związku? Przyjaźni? Życia razem? Chyba bardzo trudne gdy się już skończy studia, naukę, nie chodzi na zajęcia, spotkania, wycieczki, z innymi ludźmi.    Ciekawe czy wciąż odbywają się te szybkie randki? Albo wyjazdy dla singli, którzy nie chcą być singlami?

Ja też mam wrażenie, że coś się zmieniło. Nie tylko chodzi o portale, ale choćby o czaty, gdzie bywałam dużo więcej niż na portalach. Teraz może jedna zaczepka na 30 nie zmierza w prostej linii do seksu albo erotycznego gawędziarstwa, i to na pokojach, gdzie można by się spodziewać czegoś innego.

Jakby ludzie dostali jakiegoś pie*dolca na punkcie seksu. To już nie jedna ze sfer życia (umówmy się, że istotna), to jest wszystko, o co chodzi w kontakcie, a często w ogóle w życiu.

172

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
niepodobna napisał/a:
Gary napisał/a:
rossanka napisał/a:

Osobiście uważam,  że kiedyś,  jeszcze 6 czy 7 lat temu portale, ludzie byli nieco inni. Nawet jak ktoś był nie teges,  to rzadko i nie tak bezpośrednio i chamsko.  Dużo osób czuję się poprostu bezpiecznie za monitorem, a na żywo nigdy by nie powiedziało kobiecie pewnych rzeczy, zakład,  że spiekłoby  buraka. Ja już miałam trochę takich znajomości to wiem co mówię.  Tylko cierpią na tym osoby obojga  płci,  które są w porządku i naprawdę szukają sobie partnera czy partnerki..  Ten śmietnik co tam panuje powoduje, ze duża część z tych osób rezygnuje i kasuje konto po paru tygodniach. Może opłaty powinny być większe,  aby odstraszyć zartownisiow,  oraz resztę chwastów?

Zgadzam się z tą opinią -- dla mnie "kiedyś" znaczy 2012 rok. Wtedy panowie szukali romansu, seksu, ludzie ze sobą rozmawiali, potem się spotykali. Wtedy na pytanie gdzie szukać bratniej duszy zdecydowanie odpowiadałem, że właśnie na portalach, bo po to one są.

Minęło te kilka lat i ze zdziwieniem słuchałem totalnie dziwnych historii... Mężczyźni na portalach chcą tylko seksu i seksu... a gdy kobieta się zdecyduje, powie "To ja też chcę seksu, spotkajmy się..." to wtedy oni znikają. Znikają już na mailu, albo nie pojawiają się na spotkaniu, albo nie chcą seksu. Pewna znajoma jechała w delegację i chciała się z kimś umówić... słysząc te historie o znikających pisarzach internetowych, poradziłem jej, aby się umówiła z kilkoma, bo na pewno któryś ją wystawi i nie przyjdzie na spotkanie. W pierwszej delegacji nie wierzyła, i nie miała randki. W drugiej umówiła się z trzema -- na spotkanie (!!!) -- i chyba tylko jeden przyszedł.

A poznać kogoś do związku? Przyjaźni? Życia razem? Chyba bardzo trudne gdy się już skończy studia, naukę, nie chodzi na zajęcia, spotkania, wycieczki, z innymi ludźmi.    Ciekawe czy wciąż odbywają się te szybkie randki? Albo wyjazdy dla singli, którzy nie chcą być singlami?

Ja też mam wrażenie, że coś się zmieniło. Nie tylko chodzi o portale, ale choćby o czaty, gdzie bywałam dużo więcej niż na portalach. Teraz może jedna zaczepka na 30 nie zmierza w prostej linii do seksu albo erotycznego gawędziarstwa, i to na pokojach, gdzie można by się spodziewać czegoś innego.

Jakby ludzie dostali jakiegoś pie*dolca na punkcie seksu. To już nie jedna ze sfer życia (umówmy się, że istotna), to jest wszystko, o co chodzi w kontakcie, a często w ogóle w życiu.

Nie wiem skad te wnioski, jak ja bylam na czatach z dobre 13 lat temu to juz tak bylo. Wszystko o seksie, w kazdym pokoju.
Jezeli w Polscie jest meetup, to tak, nadal sa wyjazdy i spotkania singli, lekcje tanca i inne. Moja kolezanka na to chodzi.

Jak sie nie chodzi na spotkania, zajecia i inne to nie dziwo, ze sie nie da kogos spotkac... Tak to jedynie w pracy. Tylko kto powstrzymuje od zycia?
Chyba nie wiek. Bo moja kolezanka chodzi na rozne zajecia, a dobrze po 50 jest.

173

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

No pewnie, że portale randkowe to porażka. Szukanie tam normalnego mężczyzny do związku to jak grzebanie w gnoju w poszukiwaniu złota.

174

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

W obecnych czasach to nawet trudno się z kimś umówić z portalu randkowego, a co dopiero mówiąc o poznaniu kogoś interesującego.

175

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Ja szczerze powiedziawszy jestem na tak. Wiele osob tak narzeka na te portale ale prawda jest taka,że aktualnie bardzo trudno jest poznać kogoś w niektórych zawodach. Szczególnie jeśli pracujemy w zamkniętym towarzystwie oraz już jesteśmy po studiach. Sam poznałem bardzo wiele dziewczyn właśnie przez neta. Z jedną z nich jestem od dwoch miesięcy w stałym związku. Wcześniej również miałem dziewczyny przez neta.

Wiadomo, że bedzie sporo kiepskich propozycji ale wystarczy je w zasadzie odsiać. Tak aby zostały te ciekawsze.

176

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
calour napisał/a:

Ja szczerze powiedziawszy jestem na tak. Wiele osob tak narzeka na te portale ale prawda jest taka,że aktualnie bardzo trudno jest poznać kogoś w niektórych zawodach. Szczególnie jeśli pracujemy w zamkniętym towarzystwie oraz już jesteśmy po studiach. Sam poznałem bardzo wiele dziewczyn właśnie przez neta. Z jedną z nich jestem od dwoch miesięcy w stałym związku. Wcześniej również miałem dziewczyny przez neta.

No to powinieneś grać w lotto pewnie z takim szczęściem. Poznać jedną dziewczynę jest ciężko, żeby po prostu wyjść. A co dopiero kogoś do związku.


calour napisał/a:

Wiadomo, że bedzie sporo kiepskich propozycji ale wystarczy je w zasadzie odsiać. Tak aby zostały te ciekawsze.

I zostaje wtedy ułamek wszystkich profili. Plus trzeba liczyć, że ktoś odpisze. Szanse bliskie zeru.

177

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Drodzy/Dorgie "spragnieni" nie dajcie się nabrać. Na przykład taki portal flirtwedwoje ściemniacze i wyciągacze kasy. Na zachętę, za jedyne 30 zł, dostajesz możliwość wysłania 15 wiadomości. Na wiele Ci się nie przydadzą, bo te wszystkie laski, z którymi próbujesz się umówić, to podstawione osoby prowadzące "konwersację" tak, aby do niczego nie doszło. No, może do sięgnięcia po kolejne "kredyty". No i tutaj niespodzianka. Już nie dostaniesz 15 kredytów za 3 dyszki. Ewentualnie 7 kredytów za, UWAGA, 70 zł. Naciągacze i tyle. Jak do jednej kandydatki na bzykanko napisałem, że uznaję tylko cipki z wargami sromowymi, to natychmiast zostałem zasypany wiadomościami od innych, które były posiadaczkami cipek, jakich nigdy nie zapomnę. Poszedłem więc dalej pisząc, że kręcą mnie przebieranki. Rezultat? Wiadomości z zapytaniem o moje fetysze i czy lubię feminizację. Omijać szerokim łukiem.

178

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Sam poznałem kilka dziewczyn w ten sposób ale o ile w sieci wydają się zaintersowane to już tracą zainteresowanie w rzeczywistosci i w zasadzie to nie wiem z jakiego powodu. Bo nie dałem jakiegoś dziwnego zdjęcia. Przedstawia mnie taki jaki jestem. Ale po prostu na miejscu rozmowa się nie klei

179

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .
Estera30 napisał/a:

Jestem kontaktowa lubię poznawać nowych ludzi założyłam sobie konto na portalu sympatia .pl myślałam że znajdę tam wartościową osobę , ale to co tam się dzieje  to szok same propozycje od dziwnych kolesi szukają tylko dziewczyny na 1 raz ..Szkoda kasy i czasu sad Gdy byłam na tym portalu 2 lata temu to pisali jeszcze w miarę ogarnięci ale teraz co tam się dzieje masakra albo faceci co żadna ich nie chce ,albo kasanowy co szukają dziewczyny by sie zabawić a gdzie się podziali normalniii ??

Normalni są, ale najczęściej nie dostają odpowiedzi wink niestety znaleźć sensowną kobietę jest równie trudno.

180

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Już gdzieś pisałem. Znajoma z Sympatią też ma jak najgorsze doświadczenia. Sami zaliczacze.

Portal jak portal, tacy ludzie teraz.

181

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Nie wiem jaki jest tego powód ale widzę tutaj ich kilka
nastawiasz się na zbyt wiele i dziewczyna to podświadomie czuje. Nie traktuj tej randki tak poważnie ale jedynie jako miłe spędzenie wolnego czasu. Bo co miałbyś robić w domu, siedzieć przed komputerem? Ta przynajmniej z kimś się spotkasz
gadasz jakieś głupoty
albo jest totalnie wycofany a jednak dziewczyny lubią pewnych siebie gości
Ubierz się na luzie, jakaś fajna koszula plus jeansy. Możesz ewentualnie spróbować feromonów. Sam od jakiegoś czasu  ( w zasadzie to już od roku) używam Love&Desire w wersji premium, kiedyś używałem tych tańszych ale te premium są moim zdaniem lepsze bo dłużej się trzymają na ciele. I widzę duża różnicę na plus. Zainteresowanie dziewczyn jest o wiele większe.

182

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Ja się z tym zgadzamw 100 procentach.

Wprawdzie z sympatii zrezygnowałam ale jestem na fb randki. Wszystkie portale są jednakowe.

Ostatnio trafiłam na gościa, który po kilku wymienionych zdaniach na temat Francji (znam bardzo dobrze francuski i jestem ogólnie miłośniczką tej kultury), wypalił że swoim największym marzeniem... Otóż, on ma fantazję pojechać kiedyś ze swoją kobietą do Francji, pójść na kolację z winem, po czym zaczepić jakiegoś czarnoskórego przystojniaka i poprosić, aby ów przystojniak kochał się z jego partnerką podczas gdy on bedzie trzymał jej rękę.
Ja od razu stwierdziłam, że się nie dogadamy i życzyłam mu powodzenia. Facet wyglądał spoko, był w moim wieku. Nie rozumiem jak 40letni gość może być tak niedojrzały. I nie chodzi o te fantazje. Ja je rozumiem, no ale kurcze, nie znasz tej drugiej osoby w ogóle i wyskakujesz z takim tekstem?!

Ale do rzeczy, nie wiem czy to jesień czy coś innego ale ogólnie też jestem załamana tym wszystkim. Chciałabym zmienić swój stan no ale się nie da. W internecie ciężko kogoś sensownego znaleźć. Mam koleżanki, które chodzą na randki z tindera czy z innych portali. Ja jakoś nie trafiam, bo jak już się ktoś  trafi, co to pogadam chwilę, to od razu muszę blokować lub rezygnować z jakiejkolwiek rozmowy.

Może rzeczywiście przestać się tym całkowicie przejmować? W każdym razie, ja zamierzam wrócić na lekcje plywania i tańce ludowe w ramach balfolku. Może jesze jakiś aerobik i tydzień będzie zajęty.


6s

Estera30 napisał/a:

Jestem kontaktowa lubię poznawać nowych ludzi założyłam sobie konto na portalu sympatia .pl myślałam że znajdę tam wartościową osobę , ale to co tam się dzieje  to szok same propozycje od dziwnych kolesi szukają tylko dziewczyny na 1 raz ..Szkoda kasy i czasu sad Gdy byłam na tym portalu 2 lata temu to pisali jeszcze w miarę ogarnięci ale teraz co tam się dzieje masakra albo faceci co żadna ich nie chce ,albo kasanowy co szukają dziewczyny by sie zabawić a gdzie się podziali normalniii ??

183 Ostatnio edytowany przez Kaszpir007 (2022-11-29 09:56:51)

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

To nie winne portale a ludzie którzy z nich korzystają ...

Zakładając że z 90% facetów szuka tam tylko sexu i to szybkiego sexu. To sądzę że bardzo łatwo i szybko takich usunąć z listy zainteresowanych.

Myślę że podczas rozmowy od razu mówić że jak liczą na sex w  na pierwszej , drugiej , trzeciej randce to niech dadzą sobie spokój , bo do tego może dojść po dłuższym czasie jak się dobrze poznacie ...
Sądzę że większosć od razy  przestanie pisać wink

Tyle że sądzę że jakby tacy "ruchacze" którzy nie szukają kobiety do związku a jedynie do sexu i to często jednorazowo by zniknęli z portali to nagle by się okazało że nie ma już tych "ciach" , "modeli" , "biznesmenów" i innych ściemniaczy , bo facet który potrzebuje kobiety na raz albo tylko do sexu powie co to kobieta chce usłuszeć ,  może gadać niesamowite bzdury bo i tak nie planuje z tą osoba żadnej przyszłości ..

Okazało by się nagle że zostali zwykli , przecietni , "nudni" faceci , którzy faktycznie szukają drugiej połówki a nie lalki do dmuchania ..

Myślę że wiele kobiet chce i lubi być oszukiwana i ciagle w te samo bagno wchodzi ..

Bo naprawdę sądzę że nie problem zrobić selekcję i ruczaczy od razu eliminować ...

A mężczyźni ? Ci "zwykli" a jeszce gorzej ... uczciwi mają przechlapane ..

Ci to są szczęśliwi jak jakaś jedna kobieta odpisze smile

Ja jestem niecały miesiac na Sympatii i jakiś czas na FB Randki.

Byłem na innych portalach , udało mi się spotkać kilka kobiet , ale nic z teog nie wyszło (czasami jak rezygnowałem , czasami druga strona).

Teraz przez miesiac rozmawiam z 2 kobietami , z jedną byłem na 2 spotkaniach i mam nadzieję że tym razem mi sie uda , ale łatwo nie jest bo większosć pań jest mocno "znudzona"  jak nie ma "fajerwerków" to szybko sie nudzą sad

Ale zobaczy sie , ja nie poddaje się wink

184

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Dzięki ogólnie za rady ale wydaje mi się,ze robię wszystko co tutaj napisałeś i mam nadzieję, ze nie zachowuję się jak totalny głupek tongue Gdzie kupię ten zapach? Bo w sumie czytałem sobie wcześniej o tym, nigdy jakoś nie myślałem aby sobie kupić feromony aczkolwiek w niektórych podręcznikach  o podrywaniu o nich wspominają/

185

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

Ja zamawiałem głównie na stronie firmowej: http://love-desire.eu/ Bo maja dobre promocje ale na allegro również widziałem. Może problem jest również w tym, ze czytasz te głupie porady o randkowaniu,próbujesz je wprowadzic w rzeczywistość ale często nijak mają sie do tego co podoba sie laskom. BO do każdej dziewczyny trzeba podejsc indywidualnie.

186

Odp: Te wszystkie portale randkowe porażka .

bit.ly/40BcDFt
Zarejestruj się i poznaj nowe osoby do związku , miłości za darmo i nie tylko
rejestracja jest darmowa bez kosztów .

Posty [ 131 do 186 z 186 ]

Strony Poprzednia 1 2 3

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Te wszystkie portale randkowe porażka .

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024